Hondenvoer

Hondensnoepjes en hondensnacks

Merken
Snacksoort
Levensfases
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Soort
Beoordeling
Sorteren op:
8 producten
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult Dental Snacks voor kleine honden (5-10 kg), met een poedel op de verpakking, gelabeld 'Sensitive' en 'Mit Algen.'
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Mini Adult, met alg 99 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (28)
€ 2,99
(€ 30,20/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Gold Sensitive Snacks voor volwassen honden met zalm en aardappel, ideaal voor voedselintoleranties, met prebiotica en een golden retriever.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Snacks 160g Zalm met aardappelen
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (94)
€ 4,69
(€ 29,31/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Sensitive Snacks voor honden, met een cocker spaniel op de voorkant, gelabeld 'Lamsvlees met Aardappel' en 'Junior.'
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Snacks Junior Lam met aardappel 160g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (94)
€ 5,19
(€ 32,44/kg)
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult Dental Snacks voor honden van 5-10 kg, met een poedel op de verpakking, gelabeld 'Sensitive' en 'Zahnpflege.'
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Mini Adult 99 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 2,99
(€ 30,20/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Sensitive tandverzorgende snacks voordeelverpakking voor middelgrote honden (11–25 kg), toont een cocker spaniel en koekjesticks.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Medium Adult
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 9,69
(€ 19,23/kg)
Lage Prijs
Select Gold Maxi Adult Dental Snacks voor honden boven de 25 kg, met een bruine hond op de verpakking en gelabeld als "Sensitive."
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Maxi Adult 720 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 10,69
(€ 14,85/kg)
Lage Prijs
Select Gold Sensitive Snack Sticks voor volwassen honden met een gevoelige maag, kippen smaak, graanvrij, vitale gezondheidsformule.
Exclusief
SELECT GOLD
Hond Sensitive Snack Sticks kip 85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (21)
€ 3,99
(€ 46,94/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Extra Sensitive Snack Sticks voor volwassen honden, met een witte poedel op de verpakking, met insectenproteïne.
Exclusief
SELECT GOLD
Extra Sensitive insectensnack 70 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (13)
€ 3,99
(€ 57,00/kg)

Hondensnoepjes en hondensnacks in de webshop van Maxi Zoo