Kleine diersoorten

Accessoires voor gerbils en renmuizen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Levensfases
Prijs
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Soort
Sorteren op:
50 producten
Een gebogen schikking van natuurlijke houten takken, variërend in dikte en kleur, ideaal voor huisdierhabitats of als kauwspeelgoed.
Exclusief
AniOne
Houten brug voor knaagdieren 9 in 1 S
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (44)
€ 5,19
Beschikbare varianten: 4
Zwarte metalen vogelvoeder in een sferisch ontwerp, opgehangen aan een ketting met een haak voor gemakkelijke ophang.
Exclusief
AniOne
ANIO voerbal
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (7)
€ 5,49
Grijze keramische voer- of waterkom voor huisdieren met een gladde, glanzende afwerking en afgeronde randen.
Exclusief
AniOne
knaagdierenvoerbak grijs 180 ml
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (26)
€ 3,49
Zwarte metalen hangende opbergmand met twee haken, ontworpen voor het organiseren van huisdierbenodigdheden.
Exclusief
AniOne
Metalen hooiruif S
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (18)
€ 3,19
Beschikbare varianten: 3
Houten huis voor huisdieren met een doorzichtig frontpaneel en ronde openingen aan de zijkanten, met een zandbodem.
Exclusief
AniOne
zandbadhuis S
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (26)
€ 15,29
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Best Muesli voor gerbils, met een cartoon gerbil, maïs en tekst in het Duits en Frans over ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
„Best Muesli“ voor gerbils 500 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 5,49
(€ 10,98/kg)
Fles voor kleine huisdieren met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster op een blauwe achtergrond, gelabeld 'AniOne Wild variety.'
Exclusief
AniOne
drinkfles 100 ml
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (88)
€ 3,19
Beschikbare varianten: 4
Houten huisdierenverblijf met een textuur van schors aan de buitenkant en een boogvormige ingang, ontworpen voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
hoekhuis Nico S
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (45)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 2
Verpakking voor MultiFit Hennepvezels huisdierenbed, met een konijn, cavia en hamster. Tekst benadrukt zachtheid en milieuvriendelijkheid.
Exclusief
MultiFit
hennepvezels 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 2,69
(€ 53,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit roze 800g zak voer voor woelmuizen, muizen en dwerghamsters; drie knaagdieren, zaden en logo 'No added sugars'.
Exclusief
MultiFit
knaagdiervoeding voor muizen, gerbils en dwerghamsters 800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (63)
€ 3,59
(€ 4,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vitakraft VitaFit C-Forte peterseliepellets voor knaagdieren, met een konijn, cavia en twee andere kleine dieren op de doos.
Vitakraft
VITA Fit C-Forte
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (36)
€ 3,99
(€ 39,90/kg)
Zak van MultiFit hennepbed voor kleine huisdieren, met een konijn, cavia en chinchilla op de voorkant, met tekst in het Duits en het Engels.
Exclusief
MultiFit
hennepstrooisel 30 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (228)
€ 9,99
(€ 0,33/l)
Beschikbare varianten: 4
MultiFit Hennep Mat basisstrooisel voor kleine huisdieren, maat M, met afbeeldingen van een konijn, chinchilla en cavia op de verpakking.
Exclusief
MultiFit
knaagdiermat M 1 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (94)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een doorzichtige zak Real Nature hooi voor kleine dieren, gelabeld 'NAGER & ZIERKANINCHEN' met een schilderachtige achtergrond van bomen en velden.
Exclusief
REAL NATURE
Weidehooi uit Zuid-Frankrijk 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
MultiFit katoen beddengoed voor kleine huisdieren, met een zak met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla, gelabeld '100% NATUR' en 'gezellige warmte.'
Exclusief
MultiFit
katoenen bodembedekking 30 l
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (39)
€ 11,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Twee zakken van 500g "Multifit Heu mit Kornblume" hooi met korenbloemen, met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Hooi met zonnebloem 2 x 500 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (25)
€ 8,79
(€ 8,79/kg)
MultiFit bodembedekkingzak met label 'NADELWALD' 1 kg, naaldbos-bodembedekking voor konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Naaldbos 10 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (59)
€ 4,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Bruine papieren zak van MultiFit Buddelsand, met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster, gelabeld als 'Bodemsand' in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
graafzand 8 L
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (23)
€ 9,99
(€ 1,25/l)
Lage Prijs
Twee zakken Multifit hooi met paardenbloem, gelabeld '100% NATUR' en '500g,' met afbeeldingen van een konijn en een cavia.
Exclusief
MultiFit
Hooi Paardenbloem 2x500 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (78)
€ 7,29
(€ 7,29/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak Real Nature Premium Weidehooi voor knaagdieren en dwergkonijnen, natuurlijke kruiden, plantendiversiteit en vezelrijk.
Exclusief
REAL NATURE
Groene Natuur 3 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (122)
€ 13,99
(€ 4,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak MultiFit Kräutergarten huisdierbedekking, met een mix van kruiden en bladeren, met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Kruidentuin 10 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (52)
€ 4,99
(€ 5,54/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met hooi, gelabeld 'REAL NATURE' met een schilderachtige strandachtergrond, met de tekst 'Regionales Weideheu Norddeutschland.'
Exclusief
REAL NATURE
Weidehooi Noord-Duitsland 1,5 kg
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (13)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
MultiFit Heidepark 1 kg zak bodembedekking voor kleine huisdieren met afbeelding van konijn, cavia, hamster, chinchilla en bladige bodembedekking
Exclusief
MultiFit
Heidepark 10 l
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (56)
€ 4,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak MultiFit hooi met opschrift 'Heu-Ernte / Hay Harvest', toont illustraties van een konijn, cavia en chinchilla en 1 kg
Exclusief
MultiFit
Hooioogst 1 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,29
(€ 4,29/kg)
Beschikbare varianten: 4
Fit+Fun kleine dierenbakvulling verpakking met een rode achtergrond, met een konijn, cavia, hamster en chinchilla, gelabeld "Kleintierstreu."
Exclusief
FIT+FUN
bodembedekking voor kleine dieren 60 l
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (236)
€ 4,99
(€ 0,08/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met groen hooi, gelabeld 'Real Nature' met een schilderachtig berglandschap op de achtergrond.
Exclusief
REAL NATURE
Weidehooi Alpengebied 1.5kg
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (6)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
Een zak MultiFit stro bedding voor kleine huisdieren, met een kleurrijk label met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster.
Exclusief
MultiFit
Stro-oogst 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (138)
€ 5,99
(€ 3,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premium biologisch hooi voor huisdieren, gelabeld 'Real Nature', 1kg verpakking met een close-up van de hooi textuur.
Exclusief
REAL NATURE
Bio Premium-weidehooi Nature 1 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (41)
€ 9,99
(€ 9,99/kg)
Lage Prijs
Cat's Best Universele organische kattenbakvulling op hout, met een papegaai, kat, cavia en konijn, met niet-klonterende en biologisch afbreekbare tekst.
Cat's Best
Universal 20 l
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (174)
€ 11,59
(€ 0,58/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Twee zakken Real Nature Premium Lijnzaadbedekking voor kleine dieren, met een bloemenachtergrond en iconen voor milieuvriendelijkheid.
Exclusief
REAL NATURE
Vlasstrooisel 2x30 l
Beoordeling: 2.2 van vijf sterren
2.2 (25)
€ 30,39
(€ 0,51/l)
Beschikbare varianten: 2
15 kg zak CHIPS MAIS kleine huisdier kattenbakvulling met een kleurrijk label met een konijn, cavia en papegaai, met nadruk op stofvrije voordelen.
Chipsi
Maïs 15 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (32)
€ 33,59
(€ 2,24/kg)
Bunny Natur FrischGras Heu verpakking met vers gras hooi, met een schilderachtige bergachtergrond en voedingsinformatie onderaan.
Bunny
Vers gras-hooi 3 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (97)
€ 25,49
(€ 8,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak met Vitakraft Vita Verde Nature Plus Timothy hooi en brandnetel, met afbeeldingen van kleine dieren op het etiket.
Vitakraft
Vita Verde brandnetelhooi 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (41)
€ 2,99
(€ 5,98/kg)
Lage Prijs
MultiFit hooi met pepermunt voor kleine huisdieren, met een kleurrijk etiket met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster.
Exclusief
MultiFit
Hooi Pepermunt 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,69
(€ 7,38/kg)
Lage Prijs
MultiFit Kräuterheu kruidenhooi voor kleine huisdieren, 500g, 100% natuurlijk, met afbeeldingen van konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Kruidenhooi 2x500g 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,49
(€ 8,98/kg)
Lage Prijs
MultiFit bloesemhooi met bloemen voor kleine huisdieren, 100% natuurlijk, in een doorzichtige plastic zak met afbeeldingen van konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Bloemenhooi 2x500g 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,49
(€ 8,98/kg)
Een zak van 750g 'Real Nature Grüne Natur' premium weidehooi voor huisdieren, met een roze label met een bloem en een schilderachtige achtergrond.
Exclusief
REAL NATURE
Groene natuur met wilde rozenbloesems 750g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 5,49
(€ 7,32/kg)
Zak CHIPSİ Family maïspellets voor kleine dieren (12 kg) met konijn, cavia, hamster en hartvormig kijkvenster voor pellets.
Chipsi
Family 20 l
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 9,89
(€ 0,49/l)
Lage Prijs
Twee verpakkingen van MultiFit kleine dierenbedding, elk 3 kg, met een konijn, cavia en chinchilla op een roze achtergrond.
Exclusief
MultiFit
bodembedekking voor kleine dieren Plus 2x3 kg
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (27)
€ 10,59
(€ 1,77/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige zak met groene Timothy hooi gelabeld "Real Nature Timothy," geschikt voor kleine dieren en dwergkonijnen in meerdere talen.
Exclusief
REAL NATURE
Echte Natuur Timothy Hooi 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
Een zak van 10 kg FIT+FUN Kleintier-Stroh (stro voor kleine dieren) met afbeeldingen van een konijn, cavia, hamster en chinchilla, met meertalige tekst.
Exclusief
FIT+FUN
stro voor kleine dieren 10 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (8)
€ 19,99
(€ 2,00/kg)
Lage Prijs
Twee transparante zakken van "Real Nature" stro bedding voor kleine dieren, met een beige en groene ontwerp en kwaliteitsiconen.
Exclusief
REAL NATURE
Gouden stro 2x2 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (19)
€ 23,89
(€ 5,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Bunny Bedding Active, een 35-liter natuurlijke plantenvezelbedekking voor kleine huisdieren, met afbeeldingen van cavia's en een beschrijving van voordelen.
Bunny
Bedding Active 35 l
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 39,49
(€ 1,13/l)
Bunny
GerbilDroom 600 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (6)
€ 15,49
(€ 25,82/kg)
MultiFit kleine dierenbedding verpakking met een konijn, cavia en muis op een roze achtergrond, met tekst in meerdere talen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MultiFit
-strooisel voor kleine huisdieren, verpakking in blokvorm 56 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (536)
€ 5,49
(€ 0,10/l)
Beschikbare varianten: 2
fit+fun Bergwiesenheu 5 kg zak hooi voor kleine huisdieren; etiket '100% NATUR' en afbeeldingen van konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Bergweidehooi 5 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (270)
€ 8,99
(€ 1,80/kg)
Beschikbare varianten: 3

Accessoires voor gerbils en renmuizen in de MAXI ZOO webshop