Hygiëne en verzorging

Premiere kattenbakvulling

Merken
Soort
Samenstelling kattenbakvulling
Levensfases
Prijs
Aanbiedingen
Beoordeling
Kleur
Geur
Inhoud
Sorteren op:
16 producten
Lage Prijs
Premiere klonterende kattenbakvulling met een speelse tabby kat, gelabeld "voor gevoelige katten" in meerdere talen, met nadruk op belangrijke voordelen.
Gesponsord
Exclusief
PREMIERE
Sensitive klompvormende kattenbakvulling 12 kg
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (590)
€ 15,99
(€ 1,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Klontvormende kattenbakvulling verpakking met een speelse tabby kat en 'White Sensation Blue Control' label, met de tekst 'Premiere. I love my cat.'
Gesponsord
Exclusief
PREMIERE
Blue Control White Sensation klontvormende kattenbakvulling 12 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (722)
€ 17,59
(€ 1,47/l)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Verpakking van klonterende kattenbakvulling met een grijze kat met blauwe ogen, gelabeld 'PREMIERE. I love my cat' en 'KLU MPEND EXCELLENT.' in roze.
Gesponsord
Exclusief
PREMIERE
Excellent Babypoeder Klonterende Kattenbakvulling 6 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (2568)
€ 6,99
(€ 1,17/kg)
Beschikbare varianten: 6
Blauwe PREMIERE 'I ♥ my cat' Multi-Cat Carbon Control XL klonterende kattenbak met twee Ragdoll-katten en korrels, 10L
Exclusief
PREMIERE
Carbon Control Multi-Cat XL klontvormende kattenbakvulling 10 l
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (554)
€ 14,49
(€ 1,45/l)
Beschikbare varianten: 4
Premiere 'I ♥ my cat' Multi-Cat Carbon Control 10L klonterende kattenbak met twee gevlekte katten en label 'odour-reducing carbon'.
Exclusief
PREMIERE
Carbon Control Multi-Cat klontvormende kattenbakvulling 10 l
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (928)
€ 14,49
(€ 1,45/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Klontvormende kattenbakvulling met een witte kat op zijn rug. Het label zegt 'PREMIERE' en benadrukt minder plakken aan vacht en poten.
Exclusief
PREMIERE
Excellent XL klontvormende kattenbakvulling 12 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (634)
€ 16,49
(€ 1,37/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Fles Premiere Odor Stop actieve kool voor kattenbakvulling, met een afbeelding van een tabby kat en tekst die geurverminderende eigenschappen benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
Excellent Odour Stop 250g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (71)
€ 9,99
(€ 39,96/kg)
Lage Prijs
Verpakking van klonterende kattenbakvulling met een grijze kat, gelabeld 'PREMIERE. I love my cat,' met een citroengrasgeur en 12 kg gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Excellent citroengras klonterstrooisel 12 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (676)
€ 13,99
(€ 1,17/kg)
Lage Prijs
Een zak PREMIERE klonterende kattenbakvulling met een grijze kat, gelabeld "KLU MPEND EXCELLENT" en "12 kg," naast deodoriserende parels.
Lage Prijs
Klontvormige kattenbakvulling en deodoriserende parels van Premiere, met een grijze kat op de verpakking, met babypoeder geur.
Lage Prijs
Fles van PREMIERE Pearls Deodorant voor katten, met een geur van zeebries, met een afbeelding van een grijze kat en turquoise gelparels binnenin.
Exclusief
PREMIERE
Excellent Pearls deodorant 250 g Zeewind
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (125)
€ 9,99
(€ 39,96/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een clumping kattenbakvulling zak met een grijze kat, gelabeld "PREMIERE. Ik hou van mijn kat," met wellness geur en 12 kg gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Excellent Clumping Nest, Wellness Geur
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (14)
€ 11,99
(€ 1,00/kg)
Lage Prijs
Zak klonterende kattenbakvulling met een speelse kat, gelabeld 'Premiere I ❤️ my cat,' met babypoeder geur en details over gewicht en geurcontrole.
Exclusief
PREMIERE
Extra Light Babypoeder klonterende kattenbakvulling 12 l
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (83)
€ 13,99
(€ 1,17/l)
Lage Prijs
Doos Premiere klonterende kattenbakvulling met een grijze tabby kat die ligt en productkenmerken in meerdere talen vermeld.
Exclusief
PREMIERE
Cat's Favourite klontvormende kattenbakvulling Adult 10 l
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (14)
€ 14,59
(€ 1,46/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Premiere niet-klonterende kattenbakvulling, 5,8 kg, met drie pluizige katten en tekst in meerdere talen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
PREMIERE
Cat's Favourite Hygiënische kattenbakvulling Kitten & Adult 10 l
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (19)
€ 11,99
(€ 1,20/l)
Beschikbare varianten: 2

Ontdek Premiere kattenbakvulling online