Kat

Moments kattenvoer

Merken
Soort
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Soort
Sorteren op:
25 producten
Verpakking voor 'Filet Moments' katten snack met een makreelfilet, met een speelse kattenafbeelding en tekst die zegt '100% pure filet.'
Exclusief
MOMENTS
Moment Filet Snack makreel 10x30 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (187)
€ 20,79
(€ 69,30/kg)
Beschikbare varianten: 4
Knapperige Snack Moments voor katten, met een tabby kat die reikt naar kipfilet traktaties, gelabeld 100% puur filet.
Exclusief
MOMENTS
Crispy Snack Gevogelte 25 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (313)
€ 2,99
(€ 119,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zakje 'Kitten Moments' kipfilet kattenvoer, met een vork met malse kipstukjes en een speelse kitten ernaast.
Exclusief
MOMENTS
Kitten 12x70 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (49)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak kattenvoer gelabeld 'Moments to enjoy', met Pacific Tuna, met een vork die roze tonijnstukjes vasthoudt en een ontspannen oranje kat.
Exclusief
MOMENTS
Adult Tonijn uit de Stille Oceaan 12x70 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (147)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Beschikbare varianten: 9
Een tabby kat wordt getoond naast een verpakking van 'Soft Rolls Moments' kattensnoepjes, met kip met kaas smaak, 4 x 10g.
Exclusief
MOMENTS
Soft Rolls Kip en kaas 24x10 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (23)
€ 14,94
(€ 62,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een blik 'Kitten Moments' natvoer met een speelse kitten op het etiket, met tekst die kippen smaak en kwaliteitsfilet aangeeft.
Exclusief
MOMENTS
Kitten Kip, Filet 12x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Een blik kattenvoer met het label "Momenten om van te genieten," met een oranje kat en tonijn met forel. De tekst luidt "Thunfisch mit Forelle" en "KWALITEIT FILET."
Exclusief
MOMENTS
Adult Tonijn met forel 12x70 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (634)
€ 17,99
(€ 21,42/kg)
Beschikbare varianten: 18
Een blik kattenvoer gelabeld "Momenten om van te genieten" met een oranje kat, met "Atlantische Tonijn" en een "Kwaliteitsfilet" badge.
Exclusief
MOMENTS
Adult Atlantische tonijn 6x140 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (215)
€ 14,99
(€ 17,85/kg)
Beschikbare varianten: 14
Zak kattenvoer met het label 'Soepmomenten om van te genieten' met tonijn en garnalen, met een afbeelding van een lepel soep en een rode kat.
Exclusief
MOMENTS
Soup nat kattenvoer Adult, Tonijn en garnalen 12x40 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (67)
€ 9,48
(€ 19,75/kg)
Beschikbare varianten: 5
Een doos 'Moments to Enjoy' Fish Selection kattenvoer met een oranje kat ernaast, met Pacific Tonijn, Zalm en Tonijn met Garnalen.
Exclusief
MOMENTS
9 x 70 g Verscheidenheid aan smaken uit het water
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (25)
€ 12,49
(€ 19,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kat die ontspant naast een doos "Moments to enjoy" Visselectie, met Atlantische en Pacifische tonijn, en tonijn met garnalen.
Exclusief
MOMENTS
Fish Selection 6x70g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (46)
€ 8,49
(€ 20,21/kg)
Verpakte kattenvoerdoos gelabeld "Moments to enjoy" met een gemengde selectie van smaken: Kip, Tonijn & Rundvlees, en Tonijn met Sardines.
Exclusief
MOMENTS
natte voeding voor volwassen katten, Mixed Selection 6x70g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 8,49
(€ 20,21/kg)
Kattenvoerblik met een zwarte kat, gelabeld 'Moments Diamond,' met tekst die aangeeft dat het een eenden soufflé is (85g).
Exclusief
MOMENTS
Diamond Soufflé eend 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (20)
€ 9,49
(€ 9,30/kg)
Beschikbare varianten: 7
Exclusief
MOMENTS
Diamant Soufflé 12 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (7)
€ 9,99
(€ 9,79/kg)
Een slanke zwarte kat met oranje ogen kijkt naar de kijker naast een 'Moments Diamond' kattenvoerdoos met kip en gevogeltelever blikken.
Exclusief
MOMENTS
Diamant Soufflé MultiPack
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 9,99
(€ 9,79/kg)
Doos kattenvoer 'Moments to enjoy' Gemengde Selectie, gestreepte kat (tabby), lepel met nat voer, Quality Filet-badge, 12x40 g
Exclusief
MOMENTS
Gemengde selectie natvoer kat Adult 12 x 40 g
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 9,99
(€ 20,81/kg)
Exclusief
MOMENTS
Diamond Kat Snack Jelly Cups Tonijn 48x22 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 11,94
(€ 11,31/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak met 'Senior Moments' kattenvoer met een ontspannen tabby, vork en kipfilet. Tekst leest 'Huhn' en 'Quality Filet.'
Exclusief
MOMENTS
natvoer voor katten Senior Adult 12x70 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 14,99
(€ 17,85/kg)
Een blik kattenvoer gelabeld 'Moments Topping to enjoy', met een tabby kat en een kom met voer, met 'Käse' (kaas) gemarkeerd.
Exclusief
MOMENTS
Topping Poeder kaas 8x35 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (49)
€ 15,99
(€ 57,11/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kattenvoerblik met een label dat 'Moments to enjoy' zegt, met een kat die naast een vork met kip en tonijn ligt.
Exclusief
MOMENTS
Adult kip en tonijn 6x220 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (47)
€ 17,34
(€ 13,76/kg)
Beschikbare varianten: 3
Exclusief
MOMENTS
Snack Kat Kattenjong Filet Kip 20x15 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 19,90
(€ 66,33/kg)
Verpakking kattensnack: vacuümverpakt eendenfilet 'Filet Moments to enjoy', afbeelding van een liggende tabby, badge '100% FILET', 30 g.
Exclusief
MOMENTS
Snack Kat Filet Eend 10x30 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 19,90
(€ 66,33/kg)
Vier blikken "Moments Diamond" kattenvoer met verschillende smaken: kip, tonijn, zalm en konijn, elk gelabeld in meerdere talen.
Exclusief
MOMENTS
Diamons natvoer voor volwassen katten, mixpakket 24x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 23,76
(€ 11,65/kg)
Soft Cubes Moments huisdiertraktatie verpakking met een tabby kat die ontspant naast een transparant venster dat zachte, in blokjes gesneden kippen smaak cubes toont.
Exclusief
MOMENTS
Zachte Snacks 10x2x15g Kip
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (16)
€ 45,35
(€ 151,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blauwe cilindervormige kattensnackbus Moments Diamond met rood lint, afbeelding van een zwarte kat en Jelly Cups kip en tonijn
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MOMENTS
Diamond Kattensnack Jelly Cups Kip en Tonijn 12x22g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
(€ 15,11/kg)

Moments kattenvoer: gezond natvoer

Ben je op zoek naar gezond natvoer voor je kat, wat gemaakt is van natuurlijke producten? Kies dan voor Moments kattenvoer welke verkrijgbaar is bij Maxi Zoo dierenwinkel. Verschillende smaken voor alle leeftijdsfasen. Een natuurlijk product van zuivere vlees- of visfilet wat voorzichtig gekookt in het eigen sap en verfijn met de beste garnituren. Uiteraard is Moments kattenvoer een natuurlijk product zonder toegevoegde smaakversterkers, conserveermiddelen, kleurstoffen en aroma's. Een compleet diervoeder voor katten. Dit natvoer kan je ook zeer goed combineren met droogvoeder van een andere merk, wat je ook bij Maxi Zoo online koopt.

Graanvrij kattenvoer: puur genot

Graanvrij kattenvoer dat is Moments kattenvoer. Een heerlijk gastronomische maaltijd met de beste filet. Ook kan je van dit merk overheerlijke en gezonde snacks voor je kat kopen, als ook een soep. Verwen je kat met het beste diervoeder, wat samengesteld is van natuurlijke ingrediënten. Deze katten voeding is graanvrij en daarom ook geschikt voor katten met een graanallergie. Alle producten van Moments kattenvoer zijn een puur genot voor jou en je kat. Bestel nu online al jouw kattenbenodigdheden bij Maxi Zoo.