Kattenvoer

Kattensnoepjes en kattensnacks

Merken
Prijs
Speciale voereigenschappen
Soort
Beoordeling
Type droge kauwsnack
Sorteren op:
5 producten
Lage Prijs
Huisdiervoedselpakket voor 'Real Nature Wilderness' met 'Pure Chicken' vleesvlokken voor katten, met kippenstukjes en een afbeelding van een wilde kat.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Meat Flakes Pure Chicken 12x10 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (30)
€ 23,89
(€ 199,08/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Fish Snack verpakking met een wilde zalm traktatie voor katten, met een speelse kat op een rotsachtige kust. Tekst: "100% ALASKA WILD SALMON."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vissnack Hapjes wilde zalm, 35 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (168)
€ 3,99
(€ 114,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature Wilderness freeze-dried snackpot met "Pure Chicken" met een kat op het label, met de tekst "100% Chicken Hearts."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Gevriesdroogde kippenhartjes 6x25 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (60)
€ 17,89
(€ 119,27/kg)
Lage Prijs
Vriesgedroogde snack voor huisdieren, gelabeld 'Real Nature Wilderness Antarctic Krill', met een kattenafbeelding, met de tekst '100% Krill.'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Gevriesdroogd krill 6x20 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (34)
€ 17,89
(€ 149,08/kg)
Lage Prijs
Een pot Real Nature Wilderness Pure Chicken freeze-dried snack voor huisdieren, met een kat op het label, met '100%' prominent weergegeven.
Exclusief
REAL NATURE
gevriesdroogde kippenmaagjes 6x15 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (24)
€ 19,99
(€ 222,11/kg)

Kattensnoepjes en kattensnacks