Kattenvoer

Kattensnoepjes en kattensnacks

Merken
Soort
Snacksoort
Levensfases
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Soort
Beoordeling
Sorteren op:
10 producten
Lage Prijs
Vitakraft Cat Yums traktatiezak met malse kip en kattenkruid, met meer dan 70% vleesinhoud en spijsverteringsondersteuning.
Vitakraft
Katten Yums Kip en kattengras 9x40 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (57)
€ 15,99
(€ 44,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vitakraft CatStick klassieke verpakking met 6 stokken, gelabeld '95% Extra Vleesachtig,' met smaken van eend en konijn.
Vitakraft
Cat Stick Kalkoen en konijn 10x6 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (198)
€ 14,59
(€ 40,53/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Vitakraft Liquid Snack verpakking met een witte kat, met tekst die 'Mit Rind' (met rundvlees) en 'Geen kleurstoffen of conserveermiddelen' vermeldt.
Vitakraft
Vloeibare Snack voor Kat Rund en kattengras 66x15 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (113)
€ 22,99
(€ 23,22/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Vitakraft CatStick verpakking toont drie vleesachtige sticks met een kattenafbeelding en tekst: '95% Extra Vleesachtig,' 'Geen Suiker Toegevoegd,' 'Geen Granen.'
Vitakraft
Cat-Stick Kalkoen en lam 3x6 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,69
(€ 93,89/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vitakraft Liquid Snack kattensnacks verpakking van 16x15g, 8 met zalm + omega 3, 8 met leverworst + biotine, laag in calorieën.
Lage Prijs
Vitakraft Choupette katten traktatiepakket met een roze ontwerp, met de tekst 'delicate & meaty' en afbeeldingen van traktaties en een zwarte kat silhouet.
Vitakraft
Choupette Kaas 9x40 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 12,99
(€ 36,08/kg)
Lage Prijs
Knapperige Crunch katten traktaties van Vitakraft, met een speelse kat op een roze verpakking, gelabeld 'met gevogelte' en 'suikervrij recept.'
Vitakraft
Crispy Crunch Gevogelte 8x60 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (8)
€ 12,99
(€ 27,06/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Vita Naturals Stick kattensnoepjes van Vitakraft, met een illustratie van kip, gelabeld '100% natuurlijk' zonder toevoegingen.
Vitakraft
Naturals Stick kip 20x4 st
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 21,99
(€ 43,98/kg)
Lage Prijs
Roze verpakking voor Vitakraft Vita Naturals kattensnoepjes, met een katten silhouet en claims van "100% natuurlijk" en "echte vleesstukken."
Vitakraft
Naturals Vloeibare Snack Rund 11x5 st
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 39,99
(€ 35,64/kg)
Beschikbare varianten: 2

Kattensnoepjes en kattensnacks