Chinchilla

Kooi voor chinchilla’s

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Prijs
Aanbiedingen
Beoordeling
Grootte
Hoogte
Sorteren op:
40 producten
Een gebogen schikking van natuurlijke houten takken, variërend in dikte en kleur, ideaal voor huisdierhabitats of als kauwspeelgoed.
Exclusief
AniOne
Houten brug voor knaagdieren 9 in 1 S
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (44)
€ 5,19
Beschikbare varianten: 4
Zwarte metalen vogelvoeder in een sferisch ontwerp, opgehangen aan een ketting met een haak voor gemakkelijke ophang.
Exclusief
AniOne
ANIO voerbal
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (7)
€ 5,49
Houten huisdierhelling met een hellend ontwerp en treden, ideaal voor kleine dieren om te klimmen en toegang te krijgen tot hogere gebieden.
Exclusief
AniOne
houten brug Elsa
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (6)
€ 20,69
Grijze keramische dierenbak met brede rand en glad glanzend oppervlak, leeg en afgebeeld op witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
knaagdierenvoerbak grijs 250 ml
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (26)
€ 4,49
Zwarte metalen hangende opbergmand met twee haken, ontworpen voor het organiseren van huisdierbenodigdheden.
Exclusief
AniOne
Metalen hooiruif S
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (18)
€ 3,19
Beschikbare varianten: 3
Houten huisdierenverblijf met een gestructureerde schors buitenkant en een boogvormige ingang, ideaal voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
hoekhuis Nico M
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (45)
€ 12,49
Beschikbare varianten: 2
Fles voor kleine huisdieren met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster op een blauwe achtergrond, gelabeld 'AniOne Wild variety.'
Exclusief
AniOne
drinkfles 100 ml
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (88)
€ 3,19
Beschikbare varianten: 4
Houten huis voor huisdieren gemaakt van natuurlijke schors, met een gebogen dak en twee openingen voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
houten huisje Paula
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (7)
€ 25,99
Verpakking voor MultiFit Hennepvezels huisdierenbed, met een konijn, cavia en hamster. Tekst benadrukt zachtheid en milieuvriendelijkheid.
Exclusief
MultiFit
hennepvezels 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 2,69
(€ 53,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
MultiFit Badzand container voor kleine huisdieren, met een chinchilla, degu en gerbil op een roze achtergrond, gelabeld in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
Badzand voor chinchilla's 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (105)
€ 3,99
(€ 3,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
MultiFit kleine dierenbedding verpakking met een konijn, cavia en muis op een roze achtergrond, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
-strooisel voor kleine huisdieren, verpakking in blokvorm 56 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (536)
€ 5,49
(€ 0,10/l)
Beschikbare varianten: 2
MultiFit houtvulling zak met een konijn, cavia en chinchilla op de voorkant, gelabeld 'Unterstreu' en 'Holzstreu,' 4.4 kg.
Exclusief
MultiFit
Natuurhoutstrooisel 4,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (394)
€ 6,19
(€ 1,41/kg)
Beschikbare varianten: 5
Houten huis voor huisdieren met een driehoekige vorm en een gebogen ingang, ontworpen voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
houten hoekhuis Jule M
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (5)
€ 21,99
Beschikbare varianten: 2
Zak van MultiFit hennepbed voor kleine huisdieren, met een konijn, cavia en chinchilla op de voorkant, met tekst in het Duits en het Engels.
Exclusief
MultiFit
hennepstrooisel 30 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (228)
€ 9,99
(€ 0,33/l)
Beschikbare varianten: 4
Houten verzorgtafel voor huisdieren met een glad oppervlak en stevige poten, ideaal voor de verzorging en het onderhoud van huisdieren.
Exclusief
AniOne
Knaagdierenschuur Luca
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 35,99
Houten huisdierenhuis gemaakt van schors en stammen, met een gebogen ingang en stro bedding binnenin.
Exclusief
AniOne
hooischuur Sara
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (15)
€ 29,49
MultiFit Hennep Mat basisstrooisel voor kleine huisdieren, maat M, met afbeeldingen van een konijn, chinchilla en cavia op de verpakking.
Exclusief
MultiFit
knaagdiermat M 1 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (94)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 3
Een bruine konijn zit op een houten helling binnen een huisdierkooi, met metalen staven op de achtergrond en een voerbak zichtbaar.
Trixie
Natural Living kooibrug
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (32)
€ 14,99
Houten huisdierhelling met decoratieve uitsparingen en treden, ontworpen voor kleine dieren om gemakkelijk hogere gebieden te bereiken.
Exclusief
AniOne
houten toren Felix
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 36,49
Houten huisdierhuis met een schuin dak en een gebogen ingang, ontworpen voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
houten huisje Toni
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (5)
€ 23,49
MultiFit katoen beddengoed voor kleine huisdieren, met een zak met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla, gelabeld '100% NATUR' en 'gezellige warmte.'
Exclusief
MultiFit
katoenen bodembedekking 30 l
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (39)
€ 11,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
MultiFit bodembedekkingzak met label 'NADELWALD' 1 kg, naaldbos-bodembedekking voor konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Naaldbos 10 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (59)
€ 4,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een roze zak MultiFit strooisel voor kleine huisdieren, met een konijn, chinchilla, cavia en hamster, gelabeld 'STROHSTREU' en '8 kg.'
Exclusief
MultiFit
Natuurlijke strooiselonderlaag 8 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (254)
€ 8,29
(€ 1,04/kg)
Beschikbare varianten: 4
Houten schuilplaats voor huisdieren met een gestructureerde schors buitenkant en twee gebogen ingangen, ideaal voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
houten huis Oscar
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (19)
€ 23,99
Een zak MultiFit Kräutergarten huisdierbedekking, met een mix van kruiden en bladeren, met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Kruidentuin 10 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (52)
€ 4,99
(€ 5,54/kg)
Beschikbare varianten: 2
MultiFit Heidepark 1 kg zak bodembedekking voor kleine huisdieren met afbeelding van konijn, cavia, hamster, chinchilla en bladige bodembedekking
Exclusief
MultiFit
Heidepark 10 l
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (56)
€ 4,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Fit+Fun kleine dierenbakvulling verpakking met een rode achtergrond, met een konijn, cavia, hamster en chinchilla, gelabeld "Kleintierstreu."
Exclusief
FIT+FUN
bodembedekking voor kleine dieren 60 l
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (236)
€ 4,99
(€ 0,08/l)
Beschikbare varianten: 2
Een zak MultiFit stro bedding voor kleine huisdieren, met een kleurrijk label met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster.
Exclusief
MultiFit
Stro-oogst 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (138)
€ 5,99
(€ 3,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Cat's Best Universele organische kattenbakvulling op hout, met een papegaai, kat, cavia en konijn, met niet-klonterende en biologisch afbreekbare tekst.
Cat's Best
Universal 20 l
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (174)
€ 11,59
(€ 0,58/l)
Beschikbare varianten: 3
15 kg zak CHIPS MAIS kleine huisdier kattenbakvulling met een kleurrijk label met een konijn, cavia en papegaai, met nadruk op stofvrije voordelen.
Chipsi
Maïs 15 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (32)
€ 33,59
(€ 2,24/kg)
Lage Prijs
Heldere plastic zak met gouden stro gelabeld 'REAL NATURE: Golden Stroh' voor kleine dieren, met iconen voor kwaliteit en natuurlijke ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
Gouden stro 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (19)
€ 6,19
(€ 6,19/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak CHIPSİ Family maïspellets voor kleine dieren (12 kg) met konijn, cavia, hamster en hartvormig kijkvenster voor pellets.
Chipsi
Family 20 l
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 9,89
(€ 0,49/l)
Een zak van 10 kg FIT+FUN Kleintier-Stroh (stro voor kleine dieren) met afbeeldingen van een konijn, cavia, hamster en chinchilla, met meertalige tekst.
Exclusief
FIT+FUN
stro voor kleine dieren 10 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (8)
€ 19,99
(€ 2,00/kg)
Houten opslagcontainer voor huisdierenvoer met een schuin bovenkant en verticale latten voor ventilatie, ideaal om huisdierenvoer vers te houden.
Exclusief
AniOne
houten hooiruif Tessa M
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 20,69
Twee zakken 'Bunny Bedding Cosy,' een 20L natuurlijke bedding voor kleine dieren, met een paars ontwerp met konijnen en cavia's.
Bunny
Bedding Cosy 2x20 l
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (9)
€ 77,40
(€ 1,94/l)
Bunny Bedding Active, een 35-liter natuurlijke plantenvezelbedekking voor kleine huisdieren, met afbeeldingen van cavia's en een beschrijving van voordelen.
Bunny
Bedding Active 35 l
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 39,49
(€ 1,13/l)

Kooien en huizen voor chinchilla's in de webshop van Maxi Zoo