Catsan

Samenstelling kattenbakvulling
Levensfases
Prijs
Aanbiedingen
Beoordeling
Geur
Inhoud
Klontvormend / niet-klontvormend
Sorteren op:
5 producten
Lage Prijs
9L verpakking van CAT SAN Hygiene Plus kattenbakvulling met een slapende witte kat op een wolk, met niet-klonterende en 100% natuurlijke ingrediënten.
CATSAN
hygiënische kattenbakvulling 9 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1079)
€ 6,99
(€ 0,78/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Catsan Hygiene Plus Smart Pack kattenbakvulling, met een slapende witte kat op de verpakking, inclusief twee pakken.
CATSAN
Smart Pack 2 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (537)
€ 12,79
(€ 1,60/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Catsan Natural kattenbakvulling verpakking, met een witte kat op een wolk, met tekst die 100% natuurlijke ingrediënten en klontereigenschappen benadrukt.
CATSAN
Natural klontvormende kattenbakvulling 8 l
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (668)
€ 13,09
(€ 1,64/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking voor Catsan Ultra Plus kattenbakvulling, met een slapende witte kat op een wolk, met tekst die de klontereigenschappen en geurabsorptie benadrukt.
CATSAN
Ultra plus klontvormende kattenbakvulling 10 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (785)
€ 13,99
(€ 1,40/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Catsan Active Fresh kattenbakvulling verpakking, met een afbeelding van een slapende kat, met tekst die geurcontrole en compacte klontering benadrukt.

Catsan producten in de webshop van MAXI ZOO