Vogel-Soorten

Alle producten voor je papegaai in de MAXI ZOO-webshop

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Levensfases
Prijs
Aanbiedingen
Beoordeling
Kleur
Geur
Sorteren op:
13 producten
Twee hangende voerbakken voor huisdieren, één grijs en één felgroen, naast elkaar weergegeven met metalen haken voor bevestiging.
Exclusief
AniOne
hangende voerbak van kunststof 80 ml
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (20)
€ 2,29
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak MultiFit papegaaienzand met kleurrijke papegaai-afbeeldingen en tekst: "Papageiensand für Papageien und Sittiche" en "Parrot sand."
Exclusief
MultiFit
Papegaaienzand 5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (72)
€ 2,99
(€ 0,60/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een zak van 2,4 kg MultiFit beukenhoutsnippers, met een kleurrijk ontwerp met een papegaai, kanarie, kameleon en schildpad.
Exclusief
MultiFit
beukenhout 2,4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (60)
€ 5,99
(€ 2,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Grijze keramische huisdierenkom met een gladde, glanzende afwerking en afgeronde randen, ontworpen voor voedsel of water.
Exclusief
AniOne
knaagdierenvoerbak grijs 500 ml
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (26)
€ 5,49
NutriBird P15 Tropische vogelkorrels voor papegaaien, met kleurrijke korrels en afbeeldingen van een groene papegaai en een grijze papegaai.
Versele-Laga
NutriBird P 15 Tropical 1 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 11,69
(€ 11,69/kg)
Twee zakken Versele-Laga Prestige Papegaaien vogelvoer, met een grijze papegaai en een groene papegaai op de voorkant, met een mix van zaden zichtbaar.
Versele-Laga
Prestige papegaaien 2x3kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (82)
€ 23,89
(€ 3,98/kg)
Lage Prijs
Cat's Best Universele organische kattenbakvulling op hout, met een papegaai, kat, cavia en konijn, met niet-klonterende en biologisch afbreekbare tekst.
Cat's Best
Universal 20 l
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (174)
€ 11,59
(€ 0,58/l)
Beschikbare varianten: 3
Een zak Versele-Laga Prestige Papegaaien vogelvoer met afbeeldingen van een groene en grijze papegaai, gelabeld "100% Pure Nature."
Versele-Laga
Prestige papegaaien 3 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (82)
€ 11,59
(€ 3,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
15 kg zak CHIPS MAIS kleine huisdier kattenbakvulling met een kleurrijk label met een konijn, cavia en papegaai, met nadruk op stofvrije voordelen.
Chipsi
Maïs 15 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (32)
€ 33,59
(€ 2,24/kg)
Container van Versele-Laga NutriBird A21 handopfokformule voor Amazonen, kaketoes en grote parkieten, met een kleurrijke papegaai-illustratie.
Versele-Laga
NutriBird A21 800g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 17,49
(€ 21,86/kg)
Twee JR FARM vogeltraktatiebellen, "Pick-Glocke Großsittich & Papagei," met kleurrijke ontwerpen en natuurlijke ingrediënten.
JR Farm
JR Birds Pikklok 2x160 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (26)
€ 5,99
(€ 18,72/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een kleurrijke zak Versele-Laga Prestige Premium papegaaienvoer met een ara op de voorkant, gelabeld 'Notenvrije Mix' met een kom zaden.
Versele-Laga
Prestige Premium Papegaaien 15 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (29)
€ 35,69
(€ 2,38/kg)
Een zak Versele-Laga Prestige Loro Parque Amazon Parkietmix met een kleurrijke papegaai-illustratie en een kom met gemengde zaden en noten.
Versele-Laga
Versele Loro Parque papegaaienmix
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (31)
€ 36,69
(€ 2,45/kg)