Parkiet

Parkietenvoer in de MAXI ZOO-webshop

Merken
Soort
Levensfases
Prijs
Speciale behoeften
Aanbiedingen
Beoordeling
Sorteren op:
7 producten
Drie verpakkingen MultiFit zeewier voor vogels, met een clip voor bevestiging, met kleurrijke vogels geïllustreerd op de verpakking.
Exclusief
MultiFit
Sepiaschelp 3 x 14 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (58)
€ 3,79
(€ 90,24/kg)
Lage Prijs
Container van MultiFit Vogelgrit (vogelgrit) voor alle vogels, met kleurrijke vogels op het label en ter ondersteuning van de spijsvertering. 300g.
Exclusief
MultiFit
vogelgrit 2x300 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (19)
€ 5,89
(€ 9,82/kg)
Een zak Versele-Laga Prestige Premium parkietvoer met twee kleurrijke parkieten op de voorkant, met een kom zaden.
Versele-Laga
Prestige Premium voeding
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (29)
€ 16,19
(€ 6,48/kg)
Een zak Versele-Laga Prestige Budgies vogelvoer met twee kleurrijke parkieten op de voorkant, met tekst die '100% Pure Natuur' benadrukt.
Versele-Laga
Prestige parkieten 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (154)
€ 9,99
(€ 2,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Container van Versele-Laga NutriBird A21 handopfokformule voor Amazonen, kaketoes en grote parkieten, met een kleurrijke papegaai-illustratie.
Versele-Laga
NutriBird A21 800g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 17,49
(€ 21,86/kg)
Lage Prijs
Een zak van 3 kg MultiFit parkietvoer met twee kleurrijke parkieten en tekst over natuurlijke ingrediënten, vitamines en mineralen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
MultiFit
voeder voor parkieten 3 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (89)
€ 9,99
(€ 3,33/kg)