Vogelvoer

Snacks voor vogels en traktaties voor vogels

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Prijs
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Soort
Diersoort
Beoordeling
Sorteren op:
9 producten
Houten kauwspeelgoed voor huisdieren, met een holle kern gevuld met kleurrijke traktaties, opgehangen aan een metalen ketting.
JR Farm
Houten rol voor grote parkieten & papegaaien 150 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (26)
€ 16,89
(€ 112,60/kg)
JR Farm 'Birdys' vogeltraktatie: twee amarant-bosbes zaadstengels met parkietafbeelding en bosbessen, rode verpakking
JR Farm
BIRDY's grasparkiet 160 g Amarant-bosbessen-frambozen
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (46)
€ 2,59
(€ 19,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een belvormige vogeltraktatie gelabeld "Pick-Glocke" voor grote papegaaien, met een kleurrijke achtergrond met wortels en twee vogels.
JR Farm
JR Birds Pikklok 160 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (26)
€ 3,09
(€ 19,31/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak van 1 kg gele vossenstaartgierst gelabeld 'Kolbenhirse Gelb' van MultiFit, met kleurrijke vogels op de voorkant.
Exclusief
MultiFit
Trosgierst geel 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 11,99
(€ 11,99/kg)
MultiFit Singing Grains voor kanaries, trainingshulpmiddel, zonder toegevoegde conserveermiddelen, 20g verpakking met afbeelding van oranje kanarie en zaden.
Exclusief
MultiFit
Sing-Zaden 20g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 0,79
(€ 39,50/kg)
Een zonnebloemvormige vogeltraktatie van JR FARM, met een ontwerp van zwarte zaden, met een hangend touwtje en een kleurrijke achtergrond van vogels en zonnebloemen.
JR Farm
Birds Zonnebloem 30 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (10)
€ 1,63
(€ 54,33/kg)
Lage Prijs
MultiFit rode vingerhaver vogelvoer verpakking met kleurrijke vogels en de tekst 'Kolbenhirse rot' en 'e80g'.
Exclusief
MultiFit
rode trosgierst 80g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,79
(€ 22,38/kg)
Drie pakketten JR FARM Kolbenhirse gele vogelvoeding, met groene bladeren, een parkiet en een cockatiel op de voorkant.
JR Farm
gele trosgierst 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (51)
€ 11,29
(€ 7,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een display van 12 dozen MultiFit vogelvoedingsstokken, met kleurrijke vogels op de verpakking, gelabeld "Sticks" met ingrediënten van honing en sesam.
Exclusief
MultiFit
Kanaries sticks 12 x 2 st.
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (10)
€ 19,89
(€ 27,63/kg)

Snacks voor vogels: Traktaties en snacks voor jouw vogels in de MAXI ZOO webshop