Laagsteprijsgarantie - producten

Hondenvoer
Hondenspeelgoed

* Niet alle verpakkingsgroottes nemen deel aan onze Laagste prijsgarantie. Raadpleeg hier het overzicht van deelnemende referenties.

Merken
Soort
Levensfases
Verpakking
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Ras
Sorteren op:
7 producten
Lage Prijs
Bruine pluchen beren-knuffel voor huisdieren met blauwe patch-accenten en zwarte neus; kleurstalen en tekst 'Assorted Colors' eronder.
KONG
Wild Knots Beer S–M
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (324)
€ 8,79
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Purina ONE Mini/Kleine Gevoelige hondenvoer, 800g verpakking met zalm en rijst, met een kleurrijke mix van ingrediënten.
Purina ONE
Mini Adult Zalm 800 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (144)
€ 7,69
(€ 9,61/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Chihuahua Adult hondenvoerzak met een illustratie van een Chihuahua, met tekst die de voeding en smaakbaarheid voor het ras benadrukt.
ROYAL CANIN
Chihuahua Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (126)
€ 14,49
(€ 9,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Mini Adult hondenvoerzak met een speelse kleine hond, met 'Gewichtsbehoud' en 'Optimale gezondheidssteun.'
ROYAL CANIN
SHN Mini Adult 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (258)
€ 14,89
(€ 7,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Oranje Edgard Cooper hondenvoerzak met opschrift 'Verse kip' en 'Volwassen honden (medium)', kipafbeelding en twee cartoonhonden.
Edgard & Cooper
Volwassen hondenvoer kip 2,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Purina Beneful Original 2,8 kg hondenvoerzak met blije hond, kom brokjes en groenten; tekst 'Mit Rind und Gartengemüse'.
Binnenkort beschikbaar
Beneful
Purina Original Droogvoer Hond, Volwassen, Rund & Tuingroenten 2,8 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (44)
€ 11,99
(€ 4,28/kg)
Beschikbare varianten: 3