Voedingssupplementen voor welzijn

Kat
Hond
VET
Vogels
Kleine dieren
Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Doseringsvorm
Sorteren op:
39 producten
Fles Petbalance Support Skin & Coat Oil voor huisdieren, met een hond en kat op het etiket, met meertalige tekst over voordelen en gebruik.
Exclusief
PetBalance
Support Huid + Vacht Olie 250ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 17,59
(€ 70,36/l)
Tube van PetBalance Support Anti-Haarbalpasta voor katten, met een grijze kat op de voorkant, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
PetBalance
Support Anti-Hairball Paste 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (44)
€ 7,79
(€ 77,90/kg)
Lage Prijs
Fles Premiere Raw Kitchen Red Salmon Oil voor huisdieren, gelabeld in het Duits en Engels, met natuurlijke ingrediënten en omega-3 voordelen.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN Rode zalmolie 250ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (65)
€ 6,99
(€ 27,96/l)
Fles Petbalance Support Zalmolie voor huisdieren, met een hond en kat op het label, met tekst die vitaliteit en zorg promoot.
Exclusief
PetBalance
Support zalmolie 250 ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (74)
€ 10,29
(€ 41,16/l)
Beschikbare varianten: 2
GimCat
Zacht Gras 100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (31)
€ 5,59
(€ 55,90/kg)
Doos GimCat DUO Paste anti-haarballen kattenmalt met kip, foto van een grijze kat en productnaam 'DUO PASTE'.
GimCat
DUO Pasta Hairball Malt+Kaas Kip en mout 50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (39)
€ 4,29
(€ 85,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Milk-Set voor kittens, met drie speelse kittens op de verpakking, gelabeld voor leeftijden van 0-12 maanden, premium gezondheidsformule.
Exclusief
SELECT GOLD
Milk-Set Kitten incl. melkfles en lepel 300 g
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (32)
€ 18,49
(€ 61,63/kg)
Tube van PetBalance Support kalmerende pasta voor huisdieren, met een hond en kat op de voorkant, gelabeld in het Duits, Frans en Italiaans.
Exclusief
PetBalance
Support Kalmeringspasta 100 g
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (28)
€ 8,29
(€ 82,90/kg)
Verpakking voor GimCat Kattengras, met een close-up van het gezicht van een oranje tabby kat, met tekst in meerdere talen en groene grasgraphics.
GimCat
kattengras 150g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (97)
€ 5,29
(€ 35,27/kg)
Doos en tube van GimCat Malt-Soft Paste Extra anti-haarbalcomplex voor katten, tube met roze etiket en tekst 'Malt-Soft Paste Extra' zichtbaar.
GimCat
Malt-Soft Paste Extra 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (224)
€ 8,39
(€ 83,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kittenpasta tube met een grijze kitten aan de voorkant, gelabeld "LIFESTART JUNIOR CARE" en "KITTEN PASTE," 100g.
Exclusief
PetBalance
Lifestart Kittenpasta 100g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (21)
€ 7,79
(€ 77,90/kg)
GimCat Multi-Vitamine Pasta Extra tube en doos met afbeelding van een gestreepte kat, met tekst 'Cell-Immune Complex' en '12 vitaminen.'
GimCat
Multi-Vitaminepasta Extra 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (140)
€ 10,29
(€ 102,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
GimCat
Hydro-Gras 150 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (54)
€ 6,49
(€ 43,27/kg)
GimCat Kitten Paste verpakking met twee speelse kittens, gelabeld 'Expert Line', voor kittens van 6+ weken, ter bevordering van groei en gezondheid.
GimCat
Kitten Pasta 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (32)
€ 8,79
(€ 175,80/kg)
Verpakking van bogadent PLAQUE-STOP voor katten, met een kattenkop op het label, beweert tandplak, tandsteen en een slechte adem te bestrijden.
Bogadent
PLAQUE-STOP 100% algen kat 70 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (13)
€ 21,79
(€ 311,29/kg)
Canina Velox Gelenk-Energie supplement voor honden en katten, met een witte container met blauwe en groene accenten, en voedingsinformatie.
Canina
Velox gewrichtsenergie 150 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 19,49
(€ 129,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
GimCat Senior Paste tube en doos met afbeelding van een grijze kat, Leeftijd 7+, Balanced-Ageing Formula, 'No sugar added' (50 g).
GimCat
Senior Pasta 50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 6,29
(€ 125,80/kg)
GimCat GrasBits groen zakje kattensnoepjes, oranje kat en drie ronde tabletten; tekst 'met heerlijk gras'.
GimCat
GrasBits 8x40 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 11,79
(€ 36,84/kg)
GimCat Gastro Intestinal Paste tube en doos met zwart-witte kat, 'Digestive-Support Formula', 50 g.
GimCat
Gastro Intestinal Pasta 50 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (31)
€ 6,29
(€ 125,80/kg)
Kattovit Feline Spezial-Cream Urinary met kip, met een lepel vol romige kattenvoer en een silhouet van een kat.
KATTOVIT
Spezial-Cream Urinary 66x15 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 21,99
(€ 22,21/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Babycat Milk kanister, 3 x 100g, voor kittens van 0-2 maanden, met een schattige kittenafbeelding en instructies voor bereiding.
ROYAL CANIN
Babycat Milk melkpoeder 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (57)
€ 25,19
(€ 83,97/kg)
Een verpakking van Animonda Integra Protect Renal Yummy Bits voor huisdieren, met een feloranje achtergrond, met kleine vierkante traktaties ervoor.
animonda
Integra Protect Adult Renal Yummy Bits 6x120 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (12)
€ 24,29
(€ 33,74/kg)
GimCat Taurine Paste Extra tube en doos (Heart & Eye), 50 g, taurine-ondersteunende formule, geen suiker toegevoegd.
GimCat
Taurine Pasta Extra 50 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (17)
€ 7,99
(€ 159,80/kg)
GimCat Energy Paste tube en doos met oranje schildpadkat; labels 'Kracht' en 'Energieboost-formule', gemaakt in Duitsland
GimCat
Energiepasta 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 3,42
(€ 68,40/kg)
GimCat Relax Paste Balance tube en doos voor katten, relax-ondersteunende formule, 50 g, geen suiker toegevoegd, gemaakt in Duitsland.
GimCat
Relax Pasta 50 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (21)
€ 3,59
(€ 71,80/kg)
Lage Prijs
Beaphar Multi Vit Pasta voor katten in een tube, met een kat die zijn lippen likt en tekst over taurine, geen suiker en dagelijkse vitaminevoordelen.
Beaphar
multivitaminepasta kat, 250 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (20)
€ 6,29
(€ 25,16/kg)
Lage Prijs
Fles Beaphar zalmolie voor honden, gelabeld 'Lachsöl' met een afbeelding van een golden retriever, die de voordelen van Omega 3+6, energie en vitaliteit benadrukt.
Beaphar
zalmolie 430 ml
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (17)
€ 9,99
(€ 23,23/l)
Doppelherz 'für Tiere' Gelenk Öl Omega-3 doos en fles (250 ml) voor katten en honden, toont hond en kat
Doppelherz
Gewricht Olie Omega-3 250 ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (3)
€ 11,03
(€ 44,12/l)
Witte pompflacon met etiket 'GRAU Care Skin & Coat Care', met blauw hartpictogram en tekst 'Ondersteuning van huid & vacht'
GRAU
Hokamix Skin & Shine 250 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 16,49
(€ 65,96/l)
Lage Prijs
Beaphar Flexifit Advanced Level 2 pasta voor huisdieren, ondersteunt gewrichtsmobiliteit met Omega 3, Glucosamine en Vitamine E.
Beaphar
Flexifit Snacks Hond en Kat pasta 250 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 16,49
(€ 65,96/kg)
Lage Prijs
Beaphar zalmolie honden supplement met Omega 3+6 voor energie, vitaliteit, huid, vacht en hartondersteuning.
Beaphar
Zalmolie 940 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 18,99
(€ 20,20/l)
Fles Beaphar lijnzaadolie voor honden, gelabeld "Leinöl," met een bruine hond op de voorkant, met tekst die de voordelen voor huid en vacht benadrukt.
Beaphar
lijnzaadolie 430 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,69
(€ 45,79/l)
Lage Prijs
Doos Purina Pro Plan FortiFlora probiotica voor katten, 30 zakjes, met afbeelding van een staande kat en 'Great Taste'-badge
PRO PLAN
FortiFlora Feline Probiotic
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (175)
€ 29,99
(€ 999,67/kg)
Container van PetBalance Life Start Junior Care Kitten Melkpoeder, met een grijze kitten op de voorkant, met tekst in meerdere talen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
PetBalance
Life Start Kittenmelk, poeder, 200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (37)
€ 8,99
(€ 44,95/kg)
GimCat Multi-Vitaminepasta voor katten: afbeelding van een oranje gestreepte kat op de doos en bijpassende tube met label 'Multi-Vitaminepasta'
Binnenkort beschikbaar
GimCat
Multi-Vitaminepasta 200 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (87)
€ 12,69
(€ 63,45/kg)
Doos Doppelherz 'Haut & Fell Complex – für Katzen' met kitten; zichtbare tekst: Lachsöl, Borretschöl, Biotin, Vitamine B+E+A
Binnenkort beschikbaar
Doppelherz
Huid & Vacht Complex voor Katten 25x10 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 9,22
(€ 36,88/kg)
Lage Prijs
Beaphar Lactol Kittenmelk poedercontainer met een schattige grijze kitten en meertalige tekst over groei en ontwikkeling.
Binnenkort beschikbaar
Beaphar
Lactol Opfokmelk 500 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (5)
€ 21,99
(€ 43,98/kg)