Hygiëne en verzorging

Kattenbakvulling en kattenzand

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Levensfases
Verpakking
Prijs
Aanbiedingen
Diersoort
Sorteren op:
53 producten
Lage Prijs
Premiere klonterende kattenbakvulling met een speelse tabby kat, gelabeld "voor gevoelige katten" in meerdere talen, met nadruk op belangrijke voordelen.
Gesponsord
Exclusief
PREMIERE
Sensitive klompvormende kattenbakvulling 12 kg
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (590)
€ 15,99
(€ 1,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Klontvormende kattenbakvulling verpakking met een speelse tabby kat en 'White Sensation Blue Control' label, met de tekst 'Premiere. I love my cat.'
Gesponsord
Exclusief
PREMIERE
Blue Control White Sensation klontvormende kattenbakvulling 12 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (722)
€ 17,59
(€ 1,47/l)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Verpakking van klonterende kattenbakvulling met een grijze kat met blauwe ogen, gelabeld 'PREMIERE. I love my cat' en 'KLU MPEND EXCELLENT.' in roze.
Gesponsord
Exclusief
PREMIERE
Excellent Babypoeder Klonterende Kattenbakvulling 6 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (2568)
€ 6,99
(€ 1,17/kg)
Beschikbare varianten: 5
Fles MultiFit Deo kattenbakvulling deodorizer poeder met een speelse oranje kat op het label, met 'Pure Silk' geur.
Exclusief
MultiFit
deodorant 750 g Pure Silk
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (375)
€ 5,49
(€ 7,32/kg)
Beschikbare varianten: 5
Blauwe PREMIERE 'I ♥ my cat' Multi-Cat Carbon Control XL klonterende kattenbak met twee Ragdoll-katten en korrels, 10L
Exclusief
PREMIERE
Carbon Control Multi-Cat XL klontvormende kattenbakvulling 10 l
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (554)
€ 14,49
(€ 1,45/l)
Beschikbare varianten: 4
Premiere 'I ♥ my cat' Multi-Cat Carbon Control 10L klonterende kattenbak met twee gevlekte katten en label 'odour-reducing carbon'.
Exclusief
PREMIERE
Carbon Control Multi-Cat klontvormende kattenbakvulling 10 l
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (930)
€ 14,49
(€ 1,45/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een zak van 20 liter MultiFit kattenbakvulling gelabeld 'Fresh Comfort', met een close-up van een ontspannen oranje tabby kat en bloemaccenten.
Exclusief
MultiFit
Fresh Comfort 20 l
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (1364)
€ 12,99
(€ 0,65/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Klontvormende kattenbakvulling met een witte kat op zijn rug. Het label zegt 'PREMIERE' en benadrukt minder plakken aan vacht en poten.
Exclusief
PREMIERE
Excellent XL klontvormende kattenbakvulling 12 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (634)
€ 16,49
(€ 1,37/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Groene en blauwe zak van MultiFit Natural Hygiene Pellets voor katten, 11 kg, met een kat op gras en claims van niet-klonteren en geurabsorptie.
Exclusief
MultiFit
Natural Hygiene Pellets 11kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,69
(€ 1,34/kg)
Lage Prijs
Fles Premiere Odor Stop actieve kool voor kattenbakvulling, met een afbeelding van een tabby kat en tekst die geurverminderende eigenschappen benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
Excellent Odour Stop 250g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (71)
€ 9,99
(€ 39,96/kg)
Lage Prijs
Verpakking van klonterende kattenbakvulling met een grijze kat, gelabeld 'PREMIERE. I love my cat,' met een citroengrasgeur en 12 kg gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Excellent citroengras klonterstrooisel 12 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (676)
€ 13,99
(€ 1,17/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak PREMIERE klonterende kattenbakvulling met een grijze kat, gelabeld "KLU MPEND EXCELLENT" en "12 kg," naast deodoriserende parels.
Lage Prijs
Een zak MultiFit Ultra Comfort kattenbakvulling met een ontspannen oranje tabby op een blauwe achtergrond, gelabeld "15L" voor klontering en geurcontrole.
Exclusief
MultiFit
ultra comfort 15 l
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (1249)
€ 11,99
(€ 0,80/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Klontvormige kattenbakvulling en deodoriserende parels van Premiere, met een grijze kat op de verpakking, met babypoeder geur.
Lage Prijs
MultiFit Hygiene Witte kattenbakvulling zak, 20L, met een grijze kat op de voorkant, met tekst die niet-klonterende en geurabsorberende eigenschappen aangeeft.
Exclusief
MultiFit
Hygiene White 20 l
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (528)
€ 12,39
(€ 0,62/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak Cat's Best Sensitive kattenbakvulling met een tabby kat, met de labels "100% Plantaardig" en "Natuurlijk antibacterieel."
Cat's Best
Sensitive klontvormende kattenbakvulling 2,9 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (109)
€ 11,79
(€ 4,07/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Fles van PREMIERE Pearls Deodorant voor katten, met een geur van zeebries, met een afbeelding van een grijze kat en turquoise gelparels binnenin.
Exclusief
PREMIERE
Excellent Pearls deodorant 250 g Zeewind
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (125)
€ 9,99
(€ 39,96/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak Real Nature Original klonterende kattenbakvulling op basis van tarwe (Weizen), 5,4 kg, illustratie van een liggende gestreepte kat en graanafbeelding
Exclusief
REAL NATURE
Natuurlijk strooisel 5,4 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (240)
€ 14,99
(€ 2,78/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een zak FIT+FUN niet-klonterend kattenbakvulling met een tabby kat op de voorkant, met tekst in meerdere talen die het product beschrijft.
Exclusief
FIT+FUN
Hygiënische Strooisel 30 l
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (732)
€ 12,29
(€ 0,41/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Cat's Best Smart Pellets kattenbakvulling zak, met een tabby kat, groene verpakking en tekst die de organische en trackingpreventie kenmerken benadrukt.
Cat's Best
Smart Pellets 5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (669)
€ 12,19
(€ 2,44/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
9L verpakking van CAT SAN Hygiene Plus kattenbakvulling met een slapende witte kat op een wolk, met niet-klonterende en 100% natuurlijke ingrediënten.
CATSAN
hygiënische kattenbakvulling 9 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1079)
€ 6,99
(€ 0,78/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Een zak MultiFit Öko-Comfort kattenbakvulling, met een fluffy oranje kat op een grasachtige achtergrond, met een gewichtlabel van 4,5 kg.
Exclusief
MultiFit
Comfort klonterende kattenbakvulling 4,5 kg
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (324)
€ 9,99
(€ 2,22/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Cat's Best Universele organische kattenbakvulling op hout, met een papegaai, kat, cavia en konijn, met niet-klonterende en biologisch afbreekbare tekst.
Cat's Best
Universal 20 l
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (174)
€ 11,59
(€ 0,58/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Groene Cat's Best Original kattenbakvulling zak met een tabby kat die ligt, en de organische en geurcontrole kenmerken toont.
Cat's Best
Original 4,3 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2051)
€ 10,99
(€ 2,56/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Catsan Hygiene Plus Smart Pack kattenbakvulling, met een slapende witte kat op de verpakking, inclusief twee pakken.
CATSAN
Smart Pack 2 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (537)
€ 12,79
(€ 1,60/l)
Beschikbare varianten: 2
Zak met natuurlijke huisdierbedekking gelabeld "Suner Pinio," met een konijn grafiek en tekst: "super absorberende basis voor huisdieren" en "ZIELONA HERBATA."
Benek
Super Pinio Green Tea 10 l
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (37)
€ 18,19
(€ 1,82/l)
Primox Klumpstreu kattenbakvulling verpakking, 8 kg, roze en wit ontwerp, benadrukt voordelen: 'Geen geur', 'Geuroverlast controle', 'Gemakkelijk schoonmaken.'
PRIME
PRIMOX strooisel Sensitive 8 kg
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (7)
€ 8,99
(€ 1,12/kg)
Lage Prijs
Een zak MultiFit Carbon Comfort kattenbakvulling met een grijze kat op de voorkant, gelabeld 'KLUMPEND' en 'CARBON COMFORT', met een capaciteit van 12L.
Exclusief
MultiFit
Carbon Comfort 12 l
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (215)
€ 14,39
(€ 1,20/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak van 20 liter MultiFit Limited Edition kattenbakvulling, gelabeld 'Spring Comfort', met een ontspannen oranje tabby kat op een grasachtige achtergrond.
Exclusief
MultiFit
Fresh Comfort Weidegeur 20 l
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (25)
€ 11,99
(€ 0,60/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak MultiFit Diamonds silica kattenbakvulling met een ontspannen oranje tabby en tekst over de niet-klonterende, stofvrije eigenschappen.
Exclusief
MultiFit
diamonds 8 l
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (200)
€ 12,99
(€ 1,62/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
MultiFit Diamonds Aloe Vera silica kattenbakvulling, niet klonterend, met een oranje kat liggend op de verpakking.
Exclusief
MultiFit
Diamonds Aloë Vera silicaat kattenbakvulling 16 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (238)
€ 24,49
(€ 1,53/l)
Beschikbare varianten: 3
Een zak Trixie Simple'n'Clean kattenbakvulling met een slapende kat, die geurabsorptie en economisch gebruik toont.
Trixie
Fresh´n´Easy maandvulling granulaat 5 l
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (86)
€ 9,29
(€ 1,86/l)
Beschikbare varianten: 2
Biokat's Classic 3in1 kattenbakvulling zak met een grijze tabby kat, met voordelen zoals hygiëneformule, geurcontrole en klontering.
Biokat's
Classic 3-in-1 10 l
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (300)
€ 12,99
(€ 1,30/l)
Beschikbare varianten: 3
Biokat's Classic 3-in-1 verse kattenbakvulling zak met relaxte kat, 'Hygiene Formula' schildje, pictogram '60 Days' en 18L-label.
Biokat's
Classic 3-in-1 fresh 10 l
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (551)
€ 11,29
(€ 1,13/l)
Beschikbare varianten: 3
Biokat's Classic 3in1 kattenbakvulling zak toont een kattengezicht, met nadruk op actieve kool, hygiëne en milieuvriendelijke kenmerken.
Biokat's
Classic 3in1 extra 14 l
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (26)
€ 11,99
(€ 0,86/l)
Biokat's Premium Diamond Care kattenbakvulling met een grijze kat, beweert 54 dagen mee te gaan, bevat actieve kool en aloë vera.
Biokat's
Diamond Care fresh 10 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (500)
€ 16,49
(€ 1,65/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Catsan Natural kattenbakvulling verpakking, met een witte kat op een wolk, met tekst die 100% natuurlijke ingrediënten en klontereigenschappen benadrukt.
CATSAN
Natural klontvormende kattenbakvulling 8 l
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (668)
€ 13,09
(€ 1,64/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking voor Catsan Ultra Plus kattenbakvulling, met een slapende witte kat op een wolk, met tekst die de klontereigenschappen en geurabsorptie benadrukt.
CATSAN
Ultra plus klontvormende kattenbakvulling 10 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (785)
€ 13,99
(€ 1,40/l)
Beschikbare varianten: 2
Bruine papieren zak met Benek klonterende maiskattenbakvulling, met twee speelse kittens en een maïsillustratie, gelabeld 'natuurlijk' en '44 kg.'
Benek
Super Corn Cat 7 l
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (103)
€ 3,80
(€ 0,54/l)
MultiFit kattenbak met liggende oranje-witte kat, 'Limited Edition', 'Clumping ULTRA', 6,86 kg.
Exclusief
MultiFit
Kattenbakvulling Ultra 6l + 2l extra vulling
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 5,49
(€ 0,69/l)
Lage Prijs
Een 6-liter doos MultiFit Ultra kattenbakvulling in blauw en groen, gelabeld "ULTRA" en "KLUMPEND," met "Ultra Absorbent" en "Fresh-Scented."
Exclusief
MultiFit
Klonterende Strooisel Ultra 6 l
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (139)
€ 5,49
(€ 0,92/l)
Beschikbare varianten: 2
Zak Fit+Fun klonterende kattenbakvulling, 10 kg, met afbeelding van een Europese korthaar kat en illustratie van een kattenbakschepje.
Exclusief
FIT+FUN
kattenbakvulling klontert 10 kg
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (192)
€ 5,99
(€ 0,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
MultiFit ULTRA klonterende kattenbakvulling, Limited Edition Lavendel; paarse doos met liggende roodachtige kat — '5,15 kg / ≈ 6 l'
Exclusief
MultiFit
kattenbakvulling Ultra 6l geureditie
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (4)
€ 5,99
(€ 1,00/l)
Lage Prijs
Een zak MultiFit Corn Comfort kattenbakvulling met twee tabby katten, met de nadruk op klonteren, stofvrij en biologisch afbreekbaar.
Exclusief
MultiFit
Klontvormende kattenbakvulling Corn Comfort 7 l
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (133)
€ 5,99
(€ 0,86/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Catsan Active Fresh kattenbakvulling verpakking, met een afbeelding van een slapende kat, met tekst die geurcontrole en compacte klontering benadrukt.
Lage Prijs
Een clumping kattenbakvulling zak met een grijze kat, gelabeld "PREMIERE. Ik hou van mijn kat," met wellness geur en 12 kg gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Excellent Clumping Nest, Wellness Geur
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (14)
€ 11,99
(€ 1,00/kg)
Lage Prijs
Zak klonterende kattenbakvulling met een speelse kat, gelabeld 'Premiere I ❤️ my cat,' met babypoeder geur en details over gewicht en geurcontrole.
Exclusief
PREMIERE
Extra Light Babypoeder klonterende kattenbakvulling 12 l
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (83)
€ 13,99
(€ 1,17/l)

Kattenbakvulling en kattenzand in de webshop van Maxi Zoo