Hygiëne en verzorging

Kattenbakvulling en kattenzand

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Eigenschappen
Levensfases
Verpakking
Prijs
Aanbiedingen
Diersoort
Sorteren op:
53 producten
Lage Prijs
Doos Premiere klonterende kattenbakvulling met een grijze tabby kat die ligt en productkenmerken in meerdere talen vermeld.
Exclusief
PREMIERE
Cat's Favourite klontvormende kattenbakvulling Adult 10 l
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (14)
€ 14,59
(€ 1,46/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature Sensitive natuurlijk klonterend kattenbakvulling met cassave, plantaardige vezels, ultra-stevige klonten, zacht voor de poten, ongeparfumeerd, 6 kg.
Exclusief
REAL NATURE
Natuurlijke Klonterende Strooisel Sensitive Maniok 6 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (98)
€ 14,99
(€ 2,50/kg)
Twee dozen Primox Premium Klumpstreu kattenbakvulling, met grijze klonterende vulling en tekst over geurcontrole voor huishoudens met meerdere katten.
PRIME
PRIMOX strooisel actieve kool 2x8 l
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (15)
€ 18,99
(€ 1,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee zakken Primox klonterende kattenbakvulling, gelabeld "Klumstreu," met een babypoedergeur, met details over geurcontrole en absorptie.
PRIME
PRIMOX strooisel babypoedergeur silicaat 2x12 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (43)
€ 27,89
(€ 1,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Premiere niet-klonterende kattenbakvulling, 5,8 kg, met drie pluizige katten en tekst in meerdere talen.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
PREMIERE
Cat's Favourite Hygiënische kattenbakvulling Kitten & Adult 10 l
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (19)
€ 11,99
(€ 1,20/l)
Beschikbare varianten: 2