Hondenvoer

Premiere hondensnacks

Merken
Soort
Snacksoort
Levensfases
Maat hond:
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Soort
Sorteren op:
70 producten
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Bonies Grain Free traktaties in een doorzichtige zak, met zachte, botvormige snacks met een gevogelte-label.
Exclusief
PREMIERE
Bonies grain free 175 g Gevogelte 175 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (164)
€ 2,99
(€ 17,09/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hond kauwsnack met een grote bruine botvormige traktatie op een lichte houten achtergrond, gelabeld 'Chew Snack Bones' in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
kauwbot met eend kip 1 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (206)
€ 4,99
(€ 36,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondensnoepverpakking met zalmstrips, gelabeld 'Premiere Fish', met een afbeelding van een golden retriever en tekst in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
Visreepjes met zalm 100g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (58)
€ 3,99
(€ 39,90/kg)
Lage Prijs
Premiere I love my dog Mini Snack Sticks verpakking, met zachte kip en rijst traktaties in een cirkelvormige display, 70g.
Exclusief
PREMIERE
Ministicks kip en rijst 70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (180)
€ 3,69
(€ 52,71/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere I love my dog lamsvlees snacksticks, zacht kauwplezier, 70g, met afbeelding van een blije Labrador Retriever.
Exclusief
PREMIERE
Meat Sticks Lam 70 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (62)
€ 2,69
(€ 38,43/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking voor Premiere I Love My Dog Chew Snack Bones, met een golden retriever en een display van botvormige traktaties. 120g.
Exclusief
PREMIERE
kauwbot met kip Lam 120 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (265)
€ 5,69
(€ 47,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van hondensnoepjes met zalmsmaak, gelabeld 'PREMIERE. Fish,' met een afbeelding van een golden retriever en tekst in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
Visblokjes met zalm 100g Zalm 100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (101)
€ 3,99
(€ 39,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van hondensnoepjes met een bruine en witte hond, gelabeld 'Premiere. Ik hou van mijn hond Tasty Duo Snacks' met kip en zoete aardappel smaak.
Exclusief
PREMIERE
Tasty Duo Snack Kip met banaan Kippenborst met zoete aardappel 7x70 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (61)
€ 19,99
(€ 40,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Kauwsnacks met zalm in een visvormige verpakking, gelabeld 'Premiere Fish', met meertalige tekst en '120g' gewicht.
Exclusief
PREMIERE
kauwbotten met zalm 12 st
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (77)
€ 5,69
(€ 47,42/kg)
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Mini Snack Sandwich, 70g verpakking met driehoekige hondenkoekjes met kip- en vis smaak.
Exclusief
PREMIERE
Mini Sandwiches kip en vis 70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (193)
€ 3,69
(€ 52,71/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Première I love my dog Bonies hondenkoekjes, 200g verpakking, met zachte, gevogelte-smaak botvormige snacks.
Exclusief
PREMIERE
Bonies Gevogelte 200 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (464)
€ 2,59
(€ 12,95/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
PREMIÈRE. I ♥ my dog Meaties kip hondenkoekjes, verpakking met gesneden vlees; label '96% Fleisch, Huhn/Poulet/Pollo/Chicken'; 90 g.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties Kip kip 90 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (174)
€ 3,49
(€ 38,78/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Vlees Snack Strips met een rond venster dat rundvlees strips toont, 96% vleesinhoud, 150g gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Meat Snack Stripes hond Rund 150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1381)
€ 8,39
(€ 55,93/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Huisdiertraktatie zak gelabeld "Premiere I ♥ my dog," met konijnensmaak mini-vlees snacks, met "75% Vlees" en 60g gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Mini Meaties Konijn 6 x 60 g 60 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (149)
€ 3,49
(€ 58,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I love my dog vlees snackdruppels, kip smaak, 70g verpakking met 87% vleesinhoud, met ronde traktaties binnenin.
Exclusief
PREMIERE
Meat Drops 6 x 70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 21,99
(€ 52,36/kg)
Lage Prijs
Kauwsnackrollen voor honden, met een golden retriever op de verpakking, met zichtbare tekst "PREMIERE. I ❤️ my dog" en "200g".
Exclusief
PREMIERE
Chew snack kauwsticks Rolls kip 200 g eend 200 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (652)
€ 5,49
(€ 27,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
"Premiere I Love My Dog Bonies Mini" hondenkoekjes verpakking (125g) met een glimlachende Pomeriaan en botvormige traktaties, gelabeld in het Duits en Engels.
Exclusief
PREMIERE
Hondensnack Bonies Mini 2x125g Rund 125 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
(€ 15,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Première I Love My Dog Mini Snack Bites verpakking met kip-smaak traktaties, 95% kipfilet, 60g.
Exclusief
PREMIERE
Mini Bites Kip 10x60 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (24)
€ 34,19
(€ 56,98/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Chew Snack Rolls, met kip-smaak traktaties, 250g, met een afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
PREMIERE
Kippenborst kauwrolletje 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (123)
€ 9,39
(€ 37,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Gedroogde vis-snack voor honden in een verpakking van 70g, met een hond op de voorkant en tekst in meerdere talen over het product.
Exclusief
PREMIERE
Fish Gedroogde vissnack 6x70 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 21,99
(€ 61,08/kg)
Lage Prijs
Verpakking voor "Premiere I ❤️ my dog" mini snacks, met hartvormige traktaties, gelabeld als kippen smaak, 100g.
Exclusief
PREMIERE
Trainingssnack Chicken Mini 6x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 18,79
(€ 31,32/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor hondensnacks gelabeld 'Premiere. Ik hou van mijn hond' met een corgi en de tekst 'Leuke Snack Sandwich' met afbeeldingen van kip en vis.
Exclusief
PREMIERE
Fun Snack Sandwich Kip met vis 70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (130)
€ 3,69
(€ 52,71/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van hondensnacks met 'Premiere. I ❤️ my dog' met een golden retriever puppy, hartvormige snacks en label 'Junior Snack Sweethearts'.
Exclusief
PREMIERE
Trainingssnack Junior Kip 6x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (59)
€ 18,79
(€ 31,32/kg)
Lage Prijs
Verpakking van hondensnoepjes gelabeld "Junior Snack Sticks," 70g, met een gouden retriever puppy en "Premiere. Ik hou van mijn hond" branding.
Exclusief
PREMIERE
Junior Sticks Kip & Rundvlees 10x70 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 35,99
(€ 51,41/kg)
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Mini Snack Cubes, 70g verpakking met kleine, kubusvormige hondensnacks gemaakt van 90% kip en groenten.
Exclusief
PREMIERE
Mini Snack Cubes Kip met groenten 10x70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1381)
€ 35,99
(€ 51,41/kg)
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Mini Snack Sticks verpakking, met zachte, kauwbare traktaties gemaakt met 84% kip en vis, 70g.
Exclusief
PREMIERE
Mini Snack Sticks Kip met Vis 6x70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (33)
€ 20,99
(€ 58,31/kg)
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Chew Snack verpakking met gedraaide lamsmaak traktaties, met een afbeelding van een golden retriever en het label 'Maxi Rolls'.
Exclusief
PREMIERE
kauwrol 1m Lam
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (162)
€ 7,69
(€ 25,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een verpakking van 'Premiere I Love My Dog' Meat Pasta hondensnoepjes, met een lachende corgi en stukjes van de traktatie binnenin.
Exclusief
PREMIERE
Vlees Pasta Kip met vis 7x70 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (23)
€ 17,99
(€ 36,71/kg)
Lage Prijs
Premiere I love my dog Meaties verpakking met een beagle, met 95% vleesinhoud, met kip smaak en waarde pakket van 2x250g.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties kip XXL 2 x 250 g voordeelverpakking 2x250 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (166)
€ 13,99
(€ 27,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Meaties verpakking met een groot stuk kip hondenkoekjes, gelabeld "Maxi" met 96% vleesinhoud.
Exclusief
PREMIERE
Maxi Meaties Kip 250 g kip 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (55)
€ 7,29
(€ 29,16/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Fish huisdier traktatie verpakking met kipfilet en vis, met gedroogde visstukken binnenin een visvormig venster.
Exclusief
PREMIERE
Kipfilet met vis 250g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (179)
€ 9,39
(€ 37,56/kg)
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Vlees Snack Jerky Sticks, 70g verpakking met beef jerky strips, 93% vleesinhoud, en een hondenillustratie.
Exclusief
PREMIERE
Meat Snack Jerky Sticks hond Rund 6x70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 21,99
(€ 52,36/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor PREMIERE. Deluxe Vleessticks, met een silhouet van een paard, met tekst die aangeeft 'met paard', 'zacht', en '100g.'
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Vleessticks Paard 100g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (17)
€ 4,69
(€ 46,90/kg)
Lage Prijs
Premiere Insect Bites verpakking met meelwormen met wortel, die traktaties in een hondenvormige omtrek toont, 100g gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Insect Snack Bites meelwormen met wortel 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (14)
€ 2,99
(€ 29,90/kg)
Lage Prijs
Premiere Deluxe verpakking voor huisdiertraktaties met een silhouet van een paard, met tekst in het Duits, Frans, Spaans en Engels die aangeeft dat het gemaakt is met paard.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Meat Drops Paard 100g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 4,69
(€ 46,90/kg)
Lage Prijs
Dental Snack Mini Wraps voor honden, met kippen smaak, in een verpakking van 95g. Inclusief iconen voor tandverzorging en kauwhardheid.
Exclusief
PREMIERE
Dental Wrap Mini Dental Rolls 8 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (32)
€ 3,49
(€ 36,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Deluxe huisdier traktatie verpakking met een paarden silhouet, met tekst in het Duits, Frans en Italiaans die aangeeft dat het een paarden smaak beloning is.
Exclusief
PREMIERE
Snack it Meat Bar Paard 100g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (11)
€ 4,69
(€ 46,90/kg)
Lage Prijs
Premiere Deluxe Kauwstaaf verpakking met meerdere donkere kauwstaafjes, gelabeld 'medium' en 'lange Kaudauer' voor langdurig kauwen.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe kauwsticks Straus 200 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (68)
€ 5,49
(€ 27,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Lucky Snack Shamrocks honden traktaties met eend, 200g verpakking met een klavervorm en harde textuur.
Exclusief
PREMIERE
Lucky Snack eend 200 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (15)
€ 3,79
(€ 18,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Kauw Snack Coil met kip, met spiraalvormige hondensnacks op een houten achtergrond, 120g verpakking.
Exclusief
PREMIERE
Kauw het spiraal met kipfilet 120g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 3,99
(€ 33,25/kg)
Lage Prijs
Blauwe zak met kauwbare vis huid en runderhuid hondensnacks, met een visontwerp en tekst: "PREMIERE. Fish" en "voor langdurig kauwen."
Lage Prijs
Een feestelijke adventskalender met huisdier-thema met een kerstboom, cadeaus en drie honden: een Labrador, Husky en Pomeriaan, met de tekst "MERRY CHRISTMAS."
Exclusief
PREMIERE
Adventskalender voor honden 300g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (57)
€ 6,99
(€ 23,30/kg)
Lage Prijs
Premiere I love my dog Meaties waarde pakket met vier smaken: kip, rundvlees, konijn en eend, elk met 95% vleesinhoud.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties XXL 4 x 250 g voordeelverpakking
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (208)
€ 26,99
(€ 26,99/kg)
Lage Prijs
Een verpakking van 'Premiere I Love Veggies' Fruity Butterflies hondensnoepjes met een cocker spaniel en kleurrijke mango- en cranberry-snacks.
Exclusief
PREMIERE
I love veggie snack vlinder 100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (19)
€ 1,99
(€ 19,90/kg)
Lage Prijs
Verpakking van hondenlekkernijen met een cocker spaniel met een uitgestoken tong, gelabeld "Pumpkin Spice" en "met pompoen," met de nadruk op vegetarische formule.
Exclusief
PREMIERE
Ik hou van veggie snack pompoen 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 1,99
(€ 19,90/kg)
Lage Prijs
Premiere Deluxe vleessticks voor honden, met een silhouet van een hert, gelabeld 'Hirsch' en '90g', met tekst die aangeeft dat het zachte traktaties zijn.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Vleesstokjes 90g Hert
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (24)
€ 2,99
(€ 33,22/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Meaties hondensnacks met twee reepjes vlees, gelabeld met "95% vlees" en "60g."
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties Lam
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,49
(€ 58,17/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Meaties hondensnacks, met een beagle en 95% vleesinhoud, 60g formaat.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties Eend
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,49
(€ 58,17/kg)

Ontdek Premiere hondensnacks online