Kat

Senior kattenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Sorteren op:
127 producten
Lage Prijs
Royal Canin Indoor Sterilised kattenvoerzak voor katten ouder dan 7 jaar, met een grijze kattenillustratie en tekst die de voedingsvoordelen benadrukt.
ROYAL CANIN
Indoor 7+ Gesteriliseerd in gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (12)
€ 16,29
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Home Life Indoor 7+ kattenvoer zak met een grijze tabby kat, met tekst die gezondheidsvoeding en aangepaste brokjesgrootte benadrukt.
ROYAL CANIN
Indoor 7+ 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (85)
€ 24,29
(€ 16,19/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vitakraft CatStick verpakking toont drie vleesachtige sticks met een kattenafbeelding en tekst: '95% Extra Vleesachtig,' 'Geen Suiker Toegevoegd,' 'Geen Granen.'
Vitakraft
Cat-Stick Kalkoen en lam 3x6 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,69
(€ 93,89/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak Luck Lou kattenvoer voor senior katten, gevogelte & vers wild, graanvrij, zonder toegevoegde suiker, 97% dierlijk eiwit.
Lucky Lou
droogvoer kat, senior, gevogelte en wild 340 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 3,99
(€ 11,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Beaphar Catnip Bits met een zilver tabby kat die omhoog kijkt, met groene knapperige snacks zichtbaar onderaan.
Beaphar
Kattenbrokken 150g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 3,99
(€ 26,60/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Hair & Skin kattenvoer verpakking met een fluffy oranje kat, met tekst die voordelen voor gevoelige huid en vacht benadrukt.
Exclusief
SELECT GOLD
Hair+Skin Senior Gevogelte en zalm 300 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (22)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een gemberkat, gelabeld 'SELECT GOLD SENIOR Sensitive Digestion', met details over ingrediënten en voordelen.
Lage Prijs
Zwarte en witte kat op een zak huisdiervoeding met het label 'SELECT GOLD Senior Classic Fit', geschikt voor katten ouder dan 9 jaar, met kip en rijst.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior 9+ 300 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (10)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik MultiFit Senior kattenvoer met een oranje tabby kat op het etiket, met tekst die aangeeft dat het zalm bevat en geen toegevoegde suikers.
Exclusief
MultiFit
Natvoer Kat Senior, paté, met zalm 6x400 g 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 5,34
(€ 2,23/kg)
Kitty's Cuisine Senior kattenvoer met fijne zalmfilet, spinazie, chiazaad, graanvrij, 67% dierlijke oorsprong, gemaakt in Duitsland.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Droogvoer Kat Senior Zalmgenot 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 5,69
(€ 18,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Senior 7+ kattenvoerzak met afbeelding van een oranje kat, label 'WITH BEEF' en gewicht 2 kg.
Exclusief
MultiFit
droogvoer kat, senior, rundvlees 2 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 5,99
(€ 3,00/kg)
Lage Prijs
MultiFit Big Pack katten snack crème met taurine, 12 zalm en 12 kalkoen zakjes, oranje tabby kat likt lippen.
Exclusief
MultiFit
SnackCrème Kat 24 x 15 g Grote Verpakking 2 Soorten Zalm en kalkoen
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 5,99
(€ 16,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
PERFECT FIT
Senior 11+ met kip 750 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (54)
€ 6,19
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak PERFECT FIT kattenvoer met afbeelding van een langharige bruine kat; 'Senior 7+' kipformule, 'Ondersteunt de algehele gezondheid'
PERFECT FIT
pouch Senior 7+ met kip 750 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (58)
€ 6,19
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 4
PERFECT FIT
Anti-haarbal met kip 1,4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (20)
€ 6,29
(€ 4,49/kg)
SALE
Blikvoer voor huisdieren gelabeld "Real Nature Original" voor senioren, met kalkoen en kip met walnootolie, in het Duits en Frans.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer kat, senior, kalkoen & kip met walnootolie 6x200 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
Je bespaart: 20%
€ 7,63
(€ 6,36/kg)
€ 9,54
Groene Kitekat kattenvoerdoos met een oranje tabby, gelabeld "MARKT-MIX," 12 zakjes met rundvlees, kip en zalm. "Natuurlijke Vitaliteit 100% Compleet."
Kitekat
Multipack Marktmix in Gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (11)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Groene Kitekat kattenvoerdoos met een oranje tabby, gelabeld 'Bunte Vielfalt', bevat 12 zakjes met kip, rundvlees en zalm.
Kitekat
Multipack Kleurrijke Variatie in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (88)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Beschikbare varianten: 3
Groene Kitekat kattenvoerdoos met een speelse oranje tabby, met 12 zakjes kip, rundvlees en gevogelte in saus. 100% Compleet.
Kitekat
Multipack Klassieke Selectie in Saus 12x85g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Groene Kitekat kattenvoerdoos met een oranje tabby, gelabeld "Jagdschmaus," met 12 porties en "Natural Vitality 100% Complete."
Kitekat
Multipack Jachtfestijn in Saus 12x85g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (13)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Kitekat Fisch-Box kattenvoer verpakking met een oranje kat, met 6 porties zalm en 3 porties witte vis in gelei.
Kitekat
Multipack Visdoos in Gelei 12x85g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Doos kattenvoer met een speelse oranje tabby en het merk 'kitekat'. Bevat 12 porties gevogelte in gelei, met de nadruk op 'NATURAL VITALITY 100% COMPLETE.'
Kitekat
Multipack Gevogelte Allerlei in Gelei 12x85g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Senior kattenvoer voor katten ouder dan 15 jaar, met een oranje tabby kat en "15+" tekst.
ROYAL CANIN
droogvoer kat, senior, ouder dan 15 jaar 400 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (66)
€ 8,79
(€ 21,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin kattenvoerzak voor gesteriliseerde senior katten ouder dan 11 jaar met een afbeelding van een oranje tabby kat.
ROYAL CANIN
Droogvoer Kat, Senior, Veroudering Gesteriliseerd 11+ 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (31)
€ 8,79
(€ 21,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin kattenvoerzak met oranje gestreepte kat, turkoois/witte verpakking met opschriften 'ROYAL CANIN', '11+', 'Senior katten ouder dan 11 jaar'
ROYAL CANIN
droogvoer kat, senior, ouder dan 11 jaar 400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (27)
€ 8,79
(€ 21,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Whiskas kattenvoerdoos met een close-up van een kattengezicht, gelabeld 'Klassische Auswahl in Sauce' met opties voor rundvlees, kip, lam en gevogelte.
Lage Prijs
Fles Beaphar zalmolie voor honden, gelabeld 'Lachsöl' met een afbeelding van een golden retriever, die de voordelen van Omega 3+6, energie en vitaliteit benadrukt.
Beaphar
zalmolie 430 ml
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (17)
€ 9,99
(€ 23,23/l)
Perfect Fit kattenvoerzak 'Sterile 1+' met foto van een bruine kat en brokjes; tekst: 'RIJK AAN KIP', 'TOTAL 5 FORMULA', '1,4 kg'.
PERFECT FIT
pouch Indoor 1+ met kip 1,4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (97)
€ 9,99
(€ 7,14/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Paars Whiskas-zakje 'Knuspertaschen met kip & kaas' 60 g kattensnack, met kattengezicht en etiket '60% minder plastic'.
Whiskas
Snacks, Knappertasjes Kip en kaas 6x60 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 9,99
(€ 27,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Paarse Whiskas Dentabites-zak met afbeelding van kat en brokjes; zichtbare tekst 'whiskas', 'DENTABITES', 'mit Huhn', '40 g'
Whiskas
snacks, Dentabites, Kip 6x40 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 9,99
(€ 41,63/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Classic Fit zachte mousse kattenvoer blik met zwart-witte kat, kip met zalm, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer kat senior +12 Classic Fit Kip met Zalm 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 10,69
(€ 8,91/kg)
SALE
Blikjes huisdiervoeding gelabeld 'Real Nature Original Senior' met kalkoen en kip, met illustraties van een kalkoen en kip.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer voor katten, Senior, kalkoen & kip met walnootolie 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
Je bespaart: 20%
€ 10,99
(€ 4,58/kg)
€ 13,74
Lage Prijs
Premiere Vleesmenu voor senior katten met een mix van rundvlees en gevogelte, met een claim van 100% vers vlees.
Exclusief
PREMIERE
Première Vleesmenu Senior Rundvlees, Gevogelte 16x100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 12,64
(€ 7,90/kg)
Kitekat Landpicknick kattenvoerdoos met een oranje tabby, met 'Natuurlijke Vitaliteit 100% Compleet' en ingrediënten: kalkoen, konijn, gevogelte.
Kitekat
Multipack Country Picknick in Saus 24x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (68)
€ 13,49
(€ 6,61/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin 85g nat kattenvoer zakje voor senior katten ouder dan 11 jaar, stukjes in jus, met afbeelding van een oranje tabby kat.
Blik van WOW Cat Premium Senior Paté met hert en konijn, gelabeld als graanvrij, met een blauw ontwerp en voedingsdetails.
WOW
Cat Senior 6x200 g wild en konijn
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 14,49
(€ 12,08/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak met 'Senior Moments' kattenvoer met een ontspannen tabby, vork en kipfilet. Tekst leest 'Huhn' en 'Quality Filet.'
Exclusief
MOMENTS
natvoer voor katten Senior Adult 12x70 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 14,99
(€ 17,85/kg)
Kattenvoer zakje met een fluffy kat met groene ogen, gelabeld "Pure Nature Senior (10+)" met "Vogel & Hert" en "Geflügel & Wild mit Rosmarin."
Pure Nature
Senior Gevogelte & Wild 12x85g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 15,49
(€ 15,19/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Indoor Sterilised kattenvoer voor katten ouder dan 7 jaar, met een illustratie van een grijze kat, 85g verpakking, en de tekst 'Gravy Sauce.'
ROYAL CANIN
Indoor 7+ Gesteriliseerd in jus 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (13)
€ 15,49
(€ 15,19/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan Mature Adult 7+ kattenvoerdoos met een tabby kat, met smaken: 6x kip en 6x zeevis, stukjes in jus.
Lage Prijs
MultiFit CARE Senior kattenvoerzakje met afbeelding van een oranje kat, kip-icoon en een bord met natte kip in saus, 85 g.
Exclusief
MultiFit
Care natvoer voor senior katten met kip 24x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (6)
€ 16,56
(€ 8,12/kg)
Beschikbare varianten: 3
Huisdiervoedingszakje gelabeld "Mjamjam Senior Leckeres Rind" met een cartoonkat, benadrukt hoog vleesgehalte, graanvrij, mono-eiwit en senior voeding.
MjAMjAM
nat kattenvoer Senior, knijp, Rund 6x300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 17,79
(€ 9,88/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vriesgedroogde snack voor huisdieren, gelabeld 'Real Nature Wilderness Antarctic Krill', met een kattenafbeelding, met de tekst '100% Krill.'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Gevriesdroogd krill 6x20 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (34)
€ 17,89
(€ 149,08/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness freeze-dried snackpot met "Pure Chicken" met een kat op het label, met de tekst "100% Chicken Hearts."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Gevriesdroogde kippenhartjes 6x25 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (60)
€ 17,89
(€ 119,27/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care s/d, zachte stukjes in jus, kippen smaak, door dierenarts aanbevolen, huisdiervoedingszak.
Hill's
Prescription Diet Urinary Care s/d met kip
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (8)
€ 18,29
(€ 17,93/kg)