Kat

Senior kattenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Sorteren op:
127 producten
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness True Country senior kattenvoer (Senior 7+), kip met zalm, 55%/45%/0%, 300 g, foto van een kat.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat Senior 7+ True Country 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (59)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak kattenvoer Real Nature Wilderness Pure Beef met een afbeelding van een Bengaal op gras; labels: Senior 7+, 55%, 300 g
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness droogvoer kat senior pure beef 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Wilderness kattenvoer met een tabby kat, met 'Vleesvlokken Pure Tonijn' en '97,4% Thunfisch' prominent weergegeven.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Meat Flakes Pure Tuna 12x10 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (30)
€ 23,89
(€ 199,08/kg)
Lage Prijs
Een huisdiervoedingspakket met een wilde kat op een rotsachtige kust, gelabeld 'WILDERNESS FISH SNACK 100% Wild Zalm Sticks' met een visgrafiek.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vissnack Sticks van wilde zalm, 35 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (168)
€ 3,99
(€ 114,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Kattenvoeding verpakking met een Bengaalse kat, gelabeld "Premiere Meat Menu," met 47% gevogelte-inhoud, geschikt voor senior katten.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu droogvoeding kat senior 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (43)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Senior Classic Fit kattenvoer zakje voor katten van 12+ jaar, kip met zalm paté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior +12 Kip met Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (67)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Senior Hair & Skin kattenvoer zakje voor katten van 9+ jaar, kip paté, graanvrij, zonder suiker of soja, met een kattenafbeelding.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Haar & Huid 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (30)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Senior Indoor kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, kip paté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Indoor +7 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (38)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive Digestion kattenvoerzakje met kalkoen en rijst, glutenvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, voor katten van 7+ jaar.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Digestie +7 12x85 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (79)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Senior Acceptance kattenvoerzakje voor katten van 7+ jaar, kip met lever & zalmpaté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Acceptatie +7 12x85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (46)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met een Bengaalse kat, gelabeld 'Premiere Royal Ragout,' rijk aan gevogelte voor senioren, zonder kunstmatige toevoegingen.
Exclusief
PREMIERE
Royal Ragout Senior 16x100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (59)
€ 13,99
(€ 8,74/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zwart-witte kat op een huisdiervoerzak gelabeld 'SELECT GOLD Senior Classic Fit,' geschikt voor katten ouder dan 12 jaar, met gevogelte en rijst.
Exclusief
SELECT GOLD
+12 Senior Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (13)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Acceptance kattenvoerblik met een oranje tabby kat, kip met lever & zalmsmaak, graanvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Acceptatie 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (54)
€ 14,49
(€ 6,04/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit jelly kattenvoerbakje: Senior 7+ met kip; oranje gestreepte kat en bord met kip in gelei.
Exclusief
MultiFit
natvoer voor katten Senior, in gelei, kip 16x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (34)
€ 9,89
(€ 6,18/kg)
Kattenvoer zakje gelabeld 'Perfect Fit' voor senior katten (7+), met kalkoen en wortelen in saus, met een foto van een fluffy kat.
PERFECT FIT
Senior 7+ 12 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (37)
€ 20,99
(€ 20,58/kg)
Lage Prijs
Zak van Real Nature Original senior hondenvoer, gelabeld 'Geflügel mit Wild' met illustraties van kip en hert.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer kat, senior Gevogelte met wild 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (50)
€ 17,88
(€ 17,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Close-up van een oranje tabby naast een doos van MultiFit Classic Senior kattenvoer, met 'Vis & Classic Mix' en smaken: eend, rundvlees, kalkoen.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Senior, Fish & Classic Mix - Classic, in gelei, multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (53)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Senior Pure kattenvoer blik met paarden smaak, graanvrije formule, voor katten van 12+ jaar, 72% paardenvlees.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer voor senior katten acceptatie Paard 6x400 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (17)
€ 13,74
(€ 5,73/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Senior Pure kattenvoerblik met kippen smaak, graanvrije formule en afbeelding van een Siamees kat.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Senior Paté kip 6x200 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (29)
€ 9,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Happy Cat Senior droge kattenvoer voor katten ouder dan 10 jaar, met farm lamb, kleine brokjes, en een kat op de zak.
HAPPY CAT
droogvoer kat senior, weidelam 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 34,49
(€ 8,62/kg)
Lage Prijs
Felix kattenvoer zakje met een speelse zwart-witte kat, gelabeld '7+ Jahre' en 'mit Huhn in Gelee' met een kom voer.
Felix
As good as it looks Senior 26x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 15,69
(€ 7,10/kg)
Beschikbare varianten: 3
Happy Cat Senior kattenvoerzak voor katten ouder dan 10 jaar, met Atlantische zalm, met een afbeelding van een grijze kat en het label 'All in One.'
HAPPY CAT
droogvoer kat senior, Atlantische zalm 1,3 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (12)
€ 15,99
(€ 12,30/kg)
SALE
Wilderness Senior Pure Chicken huisdiervoeding blik, met een kat op een grasachtige achtergrond. Bevat 96% kip, 4% planten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Senior Pure Chicken 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (39)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda CARNY kattenvoer (Senior 7+) met opschrift 'Rind + Putenherzen / Beef + Turkey Hearts', oranje kat en vleesstukjes
animonda
Carny natvoer kat senior Rund en kalkoenhart 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (160)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
IAMS Land & Sea Collection kattenvoerdoos met afbeelding van een oranje kat; 6x Kip en 6x Wilde Tonijn & Haring, in saus.
IAMS
Delights Senior Land & Sea Collection 12 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (167)
€ 7,99
(€ 7,83/kg)
Canina Velox Gelenk-Energie supplement voor honden en katten, met een witte container met blauwe en groene accenten, en voedingsinformatie.
Canina
Velox gewrichtsenergie 150 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 19,49
(€ 129,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina Pro Plan LiveClear kattenvoerzak voor gesteriliseerde senior katten van 7+ jaar, rijk aan kalkoen, 1,4 kg.
PRO PLAN
Liveclear Gesteriliseerd Senior 7+ Kalkoen 1,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (478)
€ 26,99
(€ 19,28/kg)
Beschikbare varianten: 2
Cat's Love Senior kattenvoer verpakking in zwart en goud, met een fluffy kat en benadrukt "Senior 10+ Jahre" en voedingsvoordelen.
CAT'S LOVE
nat kattenvoer senior in gelei eend 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
GimCat Senior Paste tube en doos met afbeelding van een grijze kat, Leeftijd 7+, Balanced-Ageing Formula, 'No sugar added' (50 g).
GimCat
Senior Pasta 50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 6,29
(€ 125,80/kg)
Blik Animonda CARNY kattenvoer, Senior 7+, Rind + Putenherzen (rund + kalkoenharten), oranje kat en stukken vlees op het etiket.
animonda
Carny natvoer kat, senior Rund en kalkoenhart 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (161)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan kattenvoer met zwart-witte kat, gelabeld 'Sterilised Cat Mature Adult 7+' en met kip
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, Mature Adult, gesteriliseerd, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (226)
€ 29,99
(€ 19,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Purina ONE kattenvoer verpakking met een grijze tabby kat, met tekst 'Mit Huhn und Grünen Bohnen' en 'SENIOR 7+', 85 g.
Purina ONE
Senior7 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1301)
€ 24,49
(€ 11,08/kg)
Lage Prijs
Felix kattenvoer verpakking met een speelse kat en leest "So gut wie es aussieht" met smaken: zalm, sardine, rundvlees en kip.
Felix
As good as it looks Senior 12 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (89)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Zakje Lucky Lou kattenvoer voor senioren, met gevogelte, wortel en pompoen, gelabeld "Kippen liegen niet," graanvrij, 94% vlees, gemaakt in Duitsland.
Lucky Lou
natvoer senior Gevogelte 16x125 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (8)
€ 29,49
(€ 14,75/kg)
Purina Pro Plan Sterilised Senior kattenvoerzak met een close-up van het gezicht van een kat, gelabeld voor katten van 7 jaar en ouder, met Longevis® technologie.
PRO PLAN
Sterilized Senior 7+ Longevis rijk aan kalkoen 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,29
(€ 16,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik kattenvoer met een witte kat op het etiket, met 'animonda vom Feinsten SENIOR mit Lamm' en een portie vlees op een bord.
animonda
Vom Feinsten natvoer voor senior katten Lam 32x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (166)
€ 32,99
(€ 10,31/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Regular Sterilised kattenvoer voor katten van 7 jaar en ouder, met een zwarte kat en brokjes, met 'Health Nutrition' en 'Vitaliteitscomplex' labels.
ROYAL CANIN
Sterilised 7+ 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (119)
€ 23,89
(€ 15,93/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Science Plan Senior Vitality kattenvoerdoos met een heerlijke selectie van 12 zakjes, 6 met kip en 6 met zalm.
Hill's
Science Plan Senior Vitality 7+ Mature Adult 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (40)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan Light kattenvoerzak met een likkende gestreepte kat, tekst 'Light Mature Adult 7+' en 'with chicken'.
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, Mature Adult 7+, Light, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (14)
€ 25,59
(€ 17,06/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin kattenvoer zakje gelabeld 'Instinctive 7+' met een afbeelding van een wandelende kat, met de teksten 'Health Nutrition' en 'Vitaliteitscomplex.'
ROYAL CANIN
Instinctive 7+ 12x85g 12x85 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (34)
€ 15,39
(€ 15,09/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Active Life Outdoor 7+ kattenvoerzak met een Bengaalse kat, die brokjes toont en de nadruk legt op gezonde voeding en grootte.
ROYAL CANIN
Outdoor 7+ 2 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (51)
€ 31,59
(€ 15,80/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet w/d Multi-Benefit kattenvoerzak met zachte stukjes in saus met kip, aanbevolen door dierenartsen.
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet m/d Diabetes Care kattenvoer zakje, met zachte stukjes in jus, kip smaak, met 'Veterinarian Recommended' label.
IAMS kattenvoedingszak met oranje gestreepte kat, tekst 'With Fresh Chicken', 7+ Years, 86% dierlijk eiwit, 10 kg.
IAMS
Vitality Senior kip 10 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (171)
€ 33,99
(€ 3,40/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic-zakje, Tender Chunks in Gravy, door dierenarts aanbevolen, gewichtsverlies en -onderhoud.
Hill's
Prescription Diet Metabolic Weight Management met kip Gevogelte 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (620)
€ 18,69
(€ 18,32/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Doos Purina Felix kattenvoer met een speelse kat op de voorkant, gelabeld "Gemengde selectie in gelei," met verschillende smaken en voedingsclaims.
Felix
Zo goed als het eruitziet 120x85 g Groentenmix Senior
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (569)
€ 52,99
(€ 5,20/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Gastrointestinal Biome, door dierenartsen aanbevolen, met zachte stukjes in jus met kip.
Lage Prijs
Paarse Whiskas Senior kattenvoedingszak 7+ met kat, bakje brokjes, tekst 'Met sappige kip' en '1,9 kg'.
Whiskas
Senior 7+ 1,9 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (162)
€ 6,99
(€ 3,68/kg)
Beschikbare varianten: 2

Ontdek Senior kattenvoer online