Kat

Senior kattenvoer

Merken
Soort
Dier-Categorie
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Prijs
Speciale behoeften
Speciale voereigenschappen
Sorteren op:
127 producten
Blik Mjamjam senior hondenvoer met een cartoon hond in een paarse jurk, gelabeld "Senior Saftiges Hühnchen," graanvrij, met een hoog vleesgehalte.
MjAMjAM
natvoer kat senior 6x400 g kip
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 18,49
(€ 7,70/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Paarse Whiskas Senior kattenvoedingsdoos met een grijs gestreepte kat en een kom vis; toont '7+', 'Fisch Auswahl in Gelee', '40 x 85 g'.
Whiskas
Mega Pack 7+ Visselectie in Gelei 40 x 85g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (33)
€ 19,49
(€ 5,73/kg)
Lage Prijs
Paarse Whiskas multipackdoos voor kattenvoer met foto van een grijze gestreepte kat, tekst 'whiskas', 'Gevogelte selectie in gelei', '40 x 85 g', '1+'.
Fles Beaphar lijnzaadolie voor honden, gelabeld "Leinöl," met een bruine hond op de voorkant, met tekst die de voordelen voor huid en vacht benadrukt.
Beaphar
lijnzaadolie 430 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 19,69
(€ 45,79/l)
Lage Prijs
Een pot Real Nature Wilderness Pure Chicken freeze-dried snack voor huisdieren, met een kat op het label, met '100%' prominent weergegeven.
Exclusief
REAL NATURE
gevriesdroogde kippenmaagjes 6x15 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (24)
€ 19,99
(€ 222,11/kg)
Lage Prijs
MultiFit Classic Senior Fish & Classic Mix kattenvoer in gelei, 48 x 100g, met smaken eend, rund, kalkoen en kabeljauw.
Exclusief
MultiFit
natvoer kat senior jelly fish & classic mix 48x100g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 19,99
(€ 4,16/kg)
Lage Prijs
Whiskas paarse multipackdoos met kattenfoto, kom natvoer en tekst 'Gemischte Auswahl in Gelee', '40x 85 g', '1+'.
Lage Prijs
Paars Whiskas kattenvoerdoosje (40) met foto van een grijze kat, whiskas-logo, etiket 'Fish Favourites' en badge '100% ingrediënten'.
Whiskas
Mega Pack 1+ Visselectie in Gelei 40 x 85g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (28)
€ 19,99
(€ 5,88/kg)
Lage Prijs
Royal Canin kattenvoer zakje, 85g, stukjes in gelei, voor senior katten ouder dan 11 jaar, met afbeelding van een oranje tabby kat.
Lage Prijs
Royal Canin 85g nat kattenvoer zakje voor senior katten ouder dan 15 jaar, stukjes in jus, met afbeelding van een oranje kat.
Lage Prijs
Wilderness Senior kattenvoerzakje (Real Nature) met foto van een gestreepte kat, label 'Pure Chicken', afbeelding van kippenpoot en tekst '96% 4% 0%'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer kat, senior, pure kip 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 21,49
(€ 21,07/kg)
Cat's Love Senior kattenvoerblik, met een close-up van een fluffy zwart-witte kat, gelabeld 'Senior 10+ Jahre' en 'ENTE' (eend).
CAT'S LOVE
natvoer voor seniorkatten eend 6x400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 24,49
(€ 10,20/kg)
Lage Prijs
Katvoerzak met een tabby kat, gelabeld 'SELECT GOLD SENIOR Gesteriliseerd,' met details over optimale voeding voor gesteriliseerde katten.
Exclusief
SELECT GOLD
Gesteriliseerd Senior Gevogelte en Rijst 2,5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Blik kattenvoer gelabeld 'WOW-Cat Premium Senior Paté' met hert en konijn, met een blauwe achtergrond en graanvrije verklaring.
WOW
Cat Senior 6x400 g wild en konijn
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (5)
€ 26,49
(€ 11,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Premium kattenvoer zak gelabeld "WOW Cat" met lamsvlees en lijnzaad, met afbeeldingen van rauw vlees, bosbessen en brokjes. 2 kg.
WOW
Cat Senior Lam 2 kg
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (4)
€ 26,99
(€ 13,50/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Senior kattenvoer, puur kip, 96% kippenbouillon, 4% groenten, 0% toegevoegde granen.
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan kattenvoer met wit-grijze kat, labels 'Senior 11+' en 'met kip' en Hill's-logo.
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, senior, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 28,29
(€ 18,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Premium senior kattenvoer zak met pâté met gevogelte en eend, gelabeld 'WOW-Cat,' graanvrij, gemaakt in Duitsland.
WOW
Kat Senior 12x125 g Eend en gevogelte
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 29,99
(€ 19,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Pure Chicken Senior 7+ kattenvoedingszak, foto van een Bengaal, '55% chicken, 45% fruits & veg', 2,5 kg
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoeding Kat Senior 7+ Pure Chicken 2,5kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 29,99
(€ 12,00/kg)
Applaws Senior kattenvoerblik, met tonijn en zalm in jelly, 70g formaat, met een roze en gouden ontwerp, gelabeld voor katten van 7+ jaar.
Applaws Senior Tonijn & Zalm in Gelei 24x70 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 30,49
(€ 18,15/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet zakje met 'Nier + Mobiliteit' formule voor katten, met zachte stukjes in jus en kip.
Lage Prijs
Purina ONE Bifensis kattenvoerzak voor senioren, 750g, met een fluffy grijze kat, met de tekst 'SENIOR 11+' en 'Reich an Huhn.'
Purina ONE
BIFENSIS Senior 11+ 750 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (53)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Lage Prijs
Een blik Wilderness Pure Chicken kattenvoer voor senioren, met 96% kip, 4% planten, en een kat die op het gras ligt op het etiket.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Senior Pure Chicken 6x200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (35)
€ 14,99
(€ 12,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vitakraft Liquid Snack kattensnacks verpakking van 16x15g, 8 met zalm + omega 3, 8 met leverworst + biotine, laag in calorieën.
Binnenkort beschikbaar
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren gelabeld 'Real Nature Original' voor senioren, met kip en rundvlees met hennepolie, geïllustreerd met een kip en een koe.
Exclusief
REAL NATURE
Original natvoer kat, senior, kip & rund met hennepolie 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 13,74
(€ 5,73/kg)
Beschikbare varianten: 3
Canina Immun-Booster voor honden en katten, 15 ml spuit, met de tekst "SPEZIELL FÜR DEN DARM" op de verpakking.
Binnenkort beschikbaar
Canina
Immune Booster Paste 15 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,99
(€ 932,67/l)
Hondenvoeding zakje met een Maine Coon kat, gelabeld 'Senior 8+' met extra kip, graanvrij en Zweedse natuurlijke ingrediënten.
BOZITA
natvoer voor katten Senior 8+ Hapjes in saus 12x85 g kip
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 15,49
(€ 15,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Senior kattenvoerzakje True Country Chicken met zalm, 94% ingrediënten, gestreepte kat op boomstam
Binnenkort beschikbaar