Degu

Voer voor degoes

Merken
Soort
Levensfases
Prijs
Speciale voereigenschappen
Aanbiedingen
Beoordeling
Inhoud
Substraat materiaal
Bestanddeel bodembedekking
Sorteren op:
17 producten
Lage Prijs
MultiFit roze 700g zak deguvoer met twee degu's; zichtbare tekst 'Mischfuttermittel', 'Für Degus', 'Compound feed for degus' en 'No added sugars'.
Exclusief
MultiFit
knaagdiervoeding degoe 700 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (28)
€ 3,59
(€ 5,13/kg)
Lage Prijs
Vitakraft VitaFit C-Forte peterseliepellets voor knaagdieren, met een konijn, cavia en twee andere kleine dieren op de doos.
Vitakraft
VITA Fit C-Forte
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (36)
€ 3,99
(€ 39,90/kg)
Zak van MultiFit hennepbed voor kleine huisdieren, met een konijn, cavia en chinchilla op de voorkant, met tekst in het Duits en het Engels.
Exclusief
MultiFit
hennepstrooisel 30 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (228)
€ 9,99
(€ 0,33/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Zak Real Nature Premium Weidehooi voor knaagdieren en dwergkonijnen, natuurlijke kruiden, plantendiversiteit en vezelrijk.
Exclusief
REAL NATURE
Groene Natuur 3 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (122)
€ 13,99
(€ 4,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met hooi, gelabeld 'REAL NATURE' met een schilderachtige strandachtergrond, met de tekst 'Regionales Weideheu Norddeutschland.'
Exclusief
REAL NATURE
Weidehooi Noord-Duitsland 1,5 kg
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (13)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met groen hooi, gelabeld 'Real Nature' met een schilderachtig berglandschap op de achtergrond.
Exclusief
REAL NATURE
Weidehooi Alpengebied 1.5kg
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (6)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
Een zak Versele-Laga Complete Chinchilla & Degu voer met een chinchilla en degu, met "ALL IN 1" en "HERBS + TIMOTHY."
Versele-Laga
Cuni Complete Chinchilla en Degu 1,75 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 16,29
(€ 9,31/kg)
Lage Prijs
Premium biologisch hooi voor huisdieren, gelabeld 'Real Nature', 1kg verpakking met een close-up van de hooi textuur.
Exclusief
REAL NATURE
Bio Premium-weidehooi Nature 1 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (41)
€ 9,99
(€ 9,99/kg)
Lage Prijs
Zak MultiFit hooi met opschrift 'Heu-Ernte / Hay Harvest', toont illustraties van een konijn, cavia en chinchilla en 1 kg
Exclusief
MultiFit
Hooioogst 1 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,29
(€ 4,29/kg)
Beschikbare varianten: 4
Bunny Natur FrischGras Heu verpakking met vers gras hooi, met een schilderachtige bergachtergrond en voedingsinformatie onderaan.
Bunny
Vers gras-hooi 3 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (97)
€ 25,49
(€ 8,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premium hooi voor huisdieren, gelabeld 'Grüne Natur' met wortelen en paprika's, in een zak van 750 g. Heeft een groen en oranje ontwerp.
Exclusief
REAL NATURE
Groene natuur met paprika en wortelen 750 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (33)
€ 5,49
(€ 7,32/kg)
Lage Prijs
MultiFit Kräuterheu kruidenhooi voor kleine huisdieren, 500g, 100% natuurlijk, met afbeeldingen van konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Kruidenhooi 2x500g 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,49
(€ 8,98/kg)
Lage Prijs
MultiFit bloesemhooi met bloemen voor kleine huisdieren, 100% natuurlijk, in een doorzichtige plastic zak met afbeeldingen van konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Bloemenhooi 2x500g 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,49
(€ 8,98/kg)
Een zak van 750g 'Real Nature Grüne Natur' premium weidehooi voor huisdieren, met een roze label met een bloem en een schilderachtige achtergrond.
Exclusief
REAL NATURE
Groene natuur met wilde rozenbloesems 750g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 5,49
(€ 7,32/kg)
Bruine papieren zak met konijnenhooi gelabeld 'HEU' met een transparant venster dat het hooi binnenin toont, met een ontwerp van groene gras en vlinders.
Bunny
hooi van natuurbeschermingsweiden Nature 1,7 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (13)
€ 7,29
(€ 4,29/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige zak met groene Timothy hooi gelabeld "Real Nature Timothy," geschikt voor kleine dieren en dwergkonijnen in meerdere talen.
Exclusief
REAL NATURE
Echte Natuur Timothy Hooi 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
fit+fun Bergwiesenheu 5 kg zak hooi voor kleine huisdieren; etiket '100% NATUR' en afbeeldingen van konijn, cavia, hamster en chinchilla.
Binnenkort beschikbaar
Exclusief
FIT+FUN
Bergweidehooi 5 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (270)
€ 8,99
(€ 1,80/kg)
Beschikbare varianten: 3

Degoevoedsel in de webshop van MAXI ZOO