Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4467 producten
Lage Prijs
Groene Cat's Best Original kattenbakvulling zak met een tabby kat die ligt, en de organische en geurcontrole kenmerken toont.
Cat's Best
Original 4,3 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2049)
€ 10,99
(€ 2,56/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Catsan Hygiene Plus Smart Pack kattenbakvulling, met een slapende witte kat op de verpakking, inclusief twee pakken.
CATSAN
Smart Pack 2 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (537)
€ 12,79
(€ 1,60/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van klonterende kattenbakvulling met een grijze kat met blauwe ogen, gelabeld 'PREMIERE. I love my cat' en 'KLU MPEND EXCELLENT.' in roze.
Exclusief
PREMIERE
Excellent Babypoeder Klonterende Kattenbakvulling 6 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (2566)
€ 6,99
(€ 1,17/kg)
Beschikbare varianten: 6
Zak Versele-Laga 'Country's Best' GOLD 4 kippenvoer met afbeelding van een hen, twee eieren en een 5 kg-label.
Versele-Laga
Versele Laga Gold 4 Mix
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (206)
€ 12,99
(€ 0,65/kg)
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoerzak voor volwassen grote rassen (26-44 kg), met een Duitse herder, ter bevordering van spijsvertering en optimale gezondheid.
ROYAL CANIN
SHN Maxi Adult 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (184)
€ 71,39
(€ 4,76/kg)
Lage Prijs
9L verpakking van CAT SAN Hygiene Plus kattenbakvulling met een slapende witte kat op een wolk, met niet-klonterende en 100% natuurlijke ingrediënten.
CATSAN
hygiënische kattenbakvulling 9 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1079)
€ 6,99
(€ 0,78/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Cat's Best Smart Pellets kattenbakvulling zak, met een tabby kat, groene verpakking en tekst die de organische en trackingpreventie kenmerken benadrukt.
Cat's Best
Smart Pellets 5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (669)
€ 12,19
(€ 2,44/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic + Mobility hondenvoerzak met een Berner Sennenhond op de voorkant, gelabeld 'Door dierenarts aanbevolen.'
Hill's
Prescription Diet Metabolic + Mobility 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1241)
€ 86,59
(€ 7,22/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic hondenvoer voor gewichtsverlies en onderhoud, aanbevolen door dierenartsen, met kip.
Hill's
Prescription Diet Metabolic kip 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (404)
€ 82,89
(€ 6,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Hygiene Witte kattenbakvulling zak, 20L, met een grijze kat op de voorkant, met tekst die niet-klonterende en geurabsorberende eigenschappen aangeeft.
Exclusief
MultiFit
Hygiene White 20 l
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (527)
€ 12,39
(€ 0,62/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van klonterende kattenbakvulling met een grijze kat, gelabeld 'PREMIERE. I love my cat,' met een citroengrasgeur en 12 kg gewicht.
Exclusief
PREMIERE
Excellent citroengras klonterstrooisel 12 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (676)
€ 13,99
(€ 1,17/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Paarse Whiskas kattenvoertas met afbeelding van grijze kat en kom kroketten; tekst: 'Met heerlijke TONIJN', '1+' en '1,9 kg'.
Whiskas
1+ Volwassen Tonijn 1,9 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (422)
€ 7,19
(€ 3,78/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Felix kattenvoer jumbo verpakking met 44 zakjes, rundvlees, kip, eend, lam in gelei, met een zwart-witte kat.
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Maxi hondenvoer zak voor puppy's van 2-15 maanden, met nadruk op immuunondersteuning, hersenontwikkeling en aangepaste brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Maxi Puppy 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (302)
€ 27,49
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 3
Orijen Original hondenvoerzak met een stel en hond voor bergen, die '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw' toont.
Orijen
Original Adult 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (370)
€ 27,99
(€ 14,00/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Een zak MultiFit Ultra Comfort kattenbakvulling met een ontspannen oranje tabby op een blauwe achtergrond, gelabeld "15L" voor klontering en geurcontrole.
Exclusief
MultiFit
ultra comfort 15 l
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (1247)
€ 11,99
(€ 0,80/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Hypoallergene hondenvoerzak met een silhouet van een hond, met de merknaam prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Veterinary Hypoallergenic 7 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (263)
€ 78,99
(€ 11,28/kg)
Beschikbare varianten: 4
Biokat's Classic 3-in-1 verse kattenbakvulling zak met relaxte kat, 'Hygiene Formula' schildje, pictogram '60 Days' en 18L-label.
Biokat's
Classic 3-in-1 fresh 10 l
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (551)
€ 11,29
(€ 1,13/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Adult British Shorthair kattenvoerzak met een grijze kat, met nadruk op voeding voor het ras en unieke brokvorm.
ROYAL CANIN
British Shorthair Adult 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (478)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Versele-Laga Complete Cuni Adult konijnenvoer zak met een zwarte konijn en een lichtbruin konijn op de voorkant, met groene en bruine korrels zichtbaar.
Versele-Laga
Cuni Complete voor konijnen 8 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (175)
€ 39,99
(€ 5,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba kattenvoer mega pakket, met 40 zakjes van 85g elk, met een grijze kat en afbeeldingen van voedsel in kommen.
Sheba
delicatesse in gelei 40 x 85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (344)
€ 25,99
(€ 7,64/kg)
Lage Prijs
MultiFit Diamonds Aloe Vera silica kattenbakvulling, niet klonterend, met een oranje kat liggend op de verpakking.
Exclusief
MultiFit
Diamonds Aloë Vera silicaat kattenbakvulling 16 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (237)
€ 24,49
(€ 1,53/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Cat's Best Universele organische kattenbakvulling op hout, met een papegaai, kat, cavia en konijn, met niet-klonterende en biologisch afbreekbare tekst.
Cat's Best
Universal 20 l
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (174)
€ 11,59
(€ 0,58/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Regular Sterilised 37 kattenvoer zak met een illustratie van een grijze kat, met tekst die gezondheidsvoeding en gewichtsbeheer benadrukt.
ROYAL CANIN
Sterilised 37 droogvoer 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (573)
€ 7,19
(€ 17,98/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Medium Puppy voerzak voor pups van 2-12 maanden, met nadruk op immuunondersteuning, hersenontwikkeling en aangepaste brokjesgrootte.
ROYAL CANIN
Medium Puppy 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (260)
€ 24,99
(€ 6,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin XL Giant hondenvoer zak voor volwassen honden boven de 45 kg, met een illustratie van een St. Bernard en claims voor gezonde gewrichten en vitaliteitssteun.
ROYAL CANIN
SHN Giant Adult 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (105)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere klonterende kattenbakvulling met een speelse tabby kat, gelabeld "voor gevoelige katten" in meerdere talen, met nadruk op belangrijke voordelen.
Exclusief
PREMIERE
Sensitive klompvormende kattenbakvulling 12 kg
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (590)
€ 15,99
(€ 1,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Purina Pro Plan hondenvoer zak, 3 kg, met een middelgrote volwassen hond. Tekst benadrukt 'No. 1 kip als ingrediënt' en 'Everyday Nutrition.'
PRO PLAN
Adult Medium Everyday Nutrition Kip 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,99
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Purina Pro Plan hondenvoer zak, 3kg, met een middelgrote hond. Labels geven aan 'Sensitive Skin' en 'No. 1 ingredient salmon.'
PRO PLAN
Adult Medium Gevoelige Huid 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,99
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
LitterLocker Fashion navullingscartridge met een grijze kattenafbeelding op een roze achtergrond, gelabeld met 'Nachfüllkassette • Recharge.'
HabaPet
LitterLocker Fashion navulcassette 1 st
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
€ 7,69
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld 'CLUB SPECIAL PERFORMANCE adult CC,' met een silhouet van een hond, voedingsclaims en een gewicht van 15 kg.
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Stress + Metabolisch kattenvoer zak met een grijze tabby kat op de voorkant, gelabeld 'Aanbevolen door dierenartsen.'
Hill's
Prescription Diet c/d Multicare Stress + Metabolica 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (371)
€ 27,49
(€ 18,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak hondenvoer Royal Canin Veterinary "Satiety Weight Management" met een zwart-witte hondenillustratie.
ROYAL CANIN
Veterinary Satiety Weight Management 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (150)
€ 84,99
(€ 7,08/kg)
Beschikbare varianten: 2
Biokat's Classic 3in1 kattenbakvulling zak met een grijze tabby kat, met voordelen zoals hygiëneformule, geurcontrole en klontering.
Biokat's
Classic 3-in-1 10 l
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (300)
€ 12,99
(€ 1,30/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoer zak voor grote rassen, met een Duitse herder, gelabeld "maxi" voor honden 8+, ter bevordering van de spijsverteringsgezondheid.
ROYAL CANIN
SHN Maxi Veroudering 8+ 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (99)
€ 25,49
(€ 8,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Sensible kattenvoerzak met een grijze kat, met tekst die 'Health Nutrition' en 'Optimal digestion' benadrukt.
ROYAL CANIN
Sensible 33 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (397)
€ 5,99
(€ 14,98/kg)
Beschikbare varianten: 5
Een zak Orijen Original Kattenvoer met een grijze kat, benadrukt "85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten" en "biologisch geschikte voeding."
Orijen
Original Adult 1,8 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (240)
€ 37,49
(€ 20,83/kg)
Beschikbare varianten: 3
Verpakking voor FIT+FUN kattenvoer jelly, met een tabby kat en tekst die '4 heerlijke varianten' en 'XXL BIG SIZE SMALL PRICE' benadrukt.
Exclusief
FIT+FUN
Jelly Multipack XXL 44x100 g 4 leckere Sorten
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (572)
€ 15,99
(€ 3,63/kg)
Lage Prijs
Kauwsnackrollen voor honden, met een golden retriever op de verpakking, met zichtbare tekst "PREMIERE. I ❤️ my dog" en "200g".
Exclusief
PREMIERE
Chew snack kauwsticks Rolls kip 200 g eend 200 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (652)
€ 5,49
(€ 27,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult French Bulldog hondenvoerzak, met specifieke voeding voor het ras, een illustratie van de brokvorm en tekst in het Deens.
ROYAL CANIN
French Bulldog Adult 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (151)
€ 26,99
(€ 9,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Hypoallergene hondenvoerzak, met een zwart-witte hondillustratie, gelabeld 'Veterinair' en 'Gemiddelde calorieën.'
ROYAL CANIN
Veterinary Hypoallergenic Moderate Calorie 14 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (84)
€ 114,00
(€ 8,14/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een speelse tabbykat klimt op een multi-level kattenboom met een krabpaal, een gezellige schuilplaats en een bungelend speeltje.
Exclusief
AniOne
Krabpaal Nancy
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (35)
€ 69,99
Een zak Versele-Laga Country's Best Gra-Mix huisdierenvoer met afbeeldingen van vogels en kleine dieren, groen label en voedingsinformatie op de achterkant.
Versele-Laga
Country's Best Gra-Mix Ardense Mix 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 4,89
(€ 1,22/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoedingszak voor volwassen honden, Medium 1-6 (11-25 kg), met lam en rijst, '3 essential benefits', aanbevolen door dierenarts.
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Medium Adult, met lam en rijst 2,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,29
(€ 10,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak met grote zwart-witte hond; labels 'Adult 1-5 Large 25+ kg' en 'met kip'
Hill's
Science Plan droogvoeding voor honden, Large Breed Adult Met kip 14 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (407)
€ 64,99
(€ 4,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Real Nature Original klonterende kattenbakvulling op basis van tarwe (Weizen), 5,4 kg, illustratie van een liggende gestreepte kat en graanafbeelding
Exclusief
REAL NATURE
Natuurlijk strooisel 5,4 kg
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (240)
€ 14,99
(€ 2,78/kg)
Beschikbare varianten: 3

* Actie geldig in onze Belgische Maxi Zoo-winkels, de Maxi Zoo-app en op www.maxizoo.be van 02.10.2026 t.e.m. 04.10.2026. Niet cumuleerbaar. Niet geldig op FIT+FUN. Coupon eenmalig geldig na registratie en activatie van het Friends-programma. Deelnemende referenties en voorwaarden: zie winkel of online.