Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4466 producten
Lage Prijs
Vriesgedroogde kipfilet snack voor huisdieren, met een witte wolf op de verpakking, gelabeld "Pure Chicken" en "100%".
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS gevriesdroogde snacks 100 g Pure Chicken
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (143)
€ 5,99
(€ 59,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Katvoerzak gelabeld 'FIT+FUN FINEST MIX mit Huhn & Truthahn,' met een afbeelding van een tabby kat en brokjes, 5kg formaat.
Exclusief
FIT+FUN
Finest-Mix Kip en Kalkoen 5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (524)
€ 9,69
(€ 1,94/kg)
Zak van Versele-Laga Complete Cuni Sensitive konijnenvoer met een konijn en een cavia op de voorkant, met de tekst "Cranberry + Timothy."
Versele-Laga
Cuni Complete Sensitive 1,75 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (35)
€ 14,99
(€ 8,57/kg)
Hondenvoerzak met het label "FIT+FUN CROС mit Rind," met twee honden op de voorkant, met een gewicht van 15 kg.
Exclusief
FIT+FUN
Droogvoer Croc 15 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (262)
€ 19,99
(€ 1,33/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Cocker hondenvoer zak met een Cocker Spaniel, benadrukt ras-specifieke voeding voor een gezonde huid en vacht.
ROYAL CANIN
Cocker Adult 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (81)
€ 28,09
(€ 9,36/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Digestive Care hondenvoerzak met een Border Collie, met tekst die verbeterde ontlastingkwaliteit en 91% effectiviteit benadrukt.
ROYAL CANIN
Spijsverteringsverzorging Medium 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (46)
€ 27,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Maine Coon kattenvoer zak met een afbeelding van een Maine Coon kat, met tekst die de voeding van het ras en gewrichtsondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Maine Coon Adult 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (368)
€ 8,79
(€ 21,97/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Catsan Natural kattenbakvulling verpakking, met een witte kat op een wolk, met tekst die 100% natuurlijke ingrediënten en klontereigenschappen benadrukt.
CATSAN
Natural klontvormende kattenbakvulling 8 l
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (668)
€ 13,09
(€ 1,64/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan puppyvoer met een golden retriever‑pup, gelabeld 'PUPPY <1', 'Science Plan', 'met kip'.
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Large Breed Puppy, met kip 14,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (426)
€ 67,99
(€ 4,69/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Six Fish hondenvoerzak met een silhouet van een persoon en hond bij het water, met 85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten.
Orijen
Six Fish 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (196)
€ 33,99
(€ 17,00/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Sheba
Creamy Snacks Multipack 18 x 12 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (164)
€ 13,79
(€ 63,84/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Sterilised Cat met een oranje-witte kat met een rode halsband; zichtbare tekst: 'Sterilised Cat', 'with chicken'.
Hill's
Science Plan Droog Kattenvoer, Adult, Gesteriliseerd Met kip 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 22,99
(€ 15,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Cesar
Multipack Klassieke Terrine 24x150g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (14)
€ 41,49
(€ 11,53/kg)
Lage Prijs
Premiere I love my dog lamsvlees snacksticks, zacht kauwplezier, 70g, met afbeelding van een blije Labrador Retriever.
Exclusief
PREMIERE
Meat Sticks Lam 70 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (62)
€ 2,69
(€ 38,43/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Pedigree Dentastix Daily Oral Care mega pack met 105 tandheelkundige kauwproducten voor honden, met een lachende hond en claims van drievoudige actievoordelen.
Pedigree
Dentastix Daily Oral Care Megapack 105 stk voor middelgrote honden
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (52)
€ 23,39
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een roze zak MultiFit strooisel voor kleine huisdieren, met een konijn, chinchilla, cavia en hamster, gelabeld 'STROHSTREU' en '8 kg.'
Exclusief
MultiFit
Natuurlijke strooiselonderlaag 8 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (254)
€ 8,29
(€ 1,04/kg)
Beschikbare varianten: 4
Verpakking van kattenvoedingsstokken met een tabby kat, gelabeld "FIT+FUN STICKS 4 leckere Sorten," met iconen voor vis, rundvlees, konijn en kip.
Exclusief
FIT+FUN
fit + fun sticks XXL multipack 250 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (405)
€ 5,99
(€ 23,96/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Kidney Care k/d hondenvoerzak in bruin en wit, met 'Veterinarian Recommended' en '100% Satisfaction Guarantee' labels.
Hill's
Prescription Diet k/d Kidney Care 12 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (314)
€ 83,49
(€ 6,96/kg)
Lage Prijs
Purina Felix 'Soup Time'-doos: zwart-witte kat likt zijn lippen, kom soep; tekst '6 x 48 g' en '2x met rund/kip/tonijn'.
Felix
Soup Time Original 6x48g Rund, kip en tonijn 6x48 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (4243)
€ 6,29
(€ 21,84/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised Medium hondenvoer zak, met een paarse label, voedingsinformatie en een claim van -10% minder calorieën.
ROYAL CANIN
Gesteriliseerd Medium 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (57)
€ 27,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet c/d Urinary Care kattenvoer zakje met zachte stukjes in saus met zalm, gelabeld als veterinaire exclusief.
Hill's
Prescription Diet c/d Urinary Stress Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (360)
€ 18,49
(€ 18,13/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care c/d Multicare kattenvoerzak met oranje en witte vormgeving en afbeelding van een kat.
Hill's
Prescription Diet c/d Urinary Multicare 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (1079)
€ 24,49
(€ 16,33/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin roze zakje 85 g natvoer voor kittens, KITTEN tot 12 maanden, kommetje met stukjes in jus, afbeelding van een kitten, geen conserveermiddelen.
ROYAL CANIN
Kitten in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (197)
€ 13,99
(€ 13,72/kg)
Lage Prijs
Een zak MultiFit Diamonds silica kattenbakvulling met een ontspannen oranje tabby en tekst over de niet-klonterende, stofvrije eigenschappen.
Exclusief
MultiFit
diamonds 8 l
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (200)
€ 12,99
(€ 1,62/l)
Beschikbare varianten: 4
LitterLocker II navullingscartridge voor kattenbakafval, met stapsgewijze gebruiksinstructies en een kattenafbeelding.
HabaPet
LitterLocker ll navulcassette 1
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (396)
€ 6,49
Beschikbare varianten: 3
MultiFit houtvulling zak met een konijn, cavia en chinchilla op de voorkant, gelabeld 'Unterstreu' en 'Holzstreu,' 4.4 kg.
Exclusief
MultiFit
Natuurhoutstrooisel 4,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (394)
€ 6,19
(€ 1,41/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Paarse Whiskas kattenvoerdoos met kattenkop en bord met natvoer; zichtbare tekst: 'whiskas', 'Klassieke selectie in saus', '40 x 85 g', '1+'
Knapperige Snack Moments voor katten, met een tabby kat die reikt naar kipfilet traktaties, gelabeld 100% puur filet.
Exclusief
MOMENTS
Crispy Snack Gevogelte 25 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (313)
€ 2,99
(€ 119,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Fit+Fun kleine dierenbakvulling verpakking met een rode achtergrond, met een konijn, cavia, hamster en chinchilla, gelabeld "Kleintierstreu."
Exclusief
FIT+FUN
bodembedekking voor kleine dieren 60 l
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (236)
€ 4,99
(€ 0,08/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor Catsan Ultra Plus kattenbakvulling, met een slapende witte kat op een wolk, met tekst die de klontereigenschappen en geurabsorptie benadrukt.
CATSAN
Ultra plus klontvormende kattenbakvulling 10 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (785)
€ 13,99
(€ 1,40/l)
Beschikbare varianten: 2
Een hoge, cilindrische krabpaal bedekt met natuurlijke sisal touw, ontworpen voor katten om aan te krabben en te spelen.
Trixie
reservepaal ø 9 cm naturel 30 cm
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (153)
€ 5,39
Beschikbare varianten: 3
Zwarte poepzakken in een doorzichtige verpakking, met 8 rollen van elk 20 zakken, gelabeld 'FIT+FUN' en 'KOTBEUTEL.'
Exclusief
FIT+FUN
Poepzakjes 8 x 20 stuks
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (100)
€ 3,29
Verpakte kattenvoerdoos met een tabby kat, gelabeld 'XXL BIG SIZE SMALL PRICE' en 'FIT+FUN JELLY 4 leckere Sorten.'
Exclusief
FIT+FUN
Jelly multipack 92 x 100 g 4 heerlijke variaties 92x100g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (381)
€ 32,99
(€ 3,59/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet z/d Voedselgevoeligheden hondenvoer zak, met een blauw-wit ontwerp, met de tekst 'Door dierenartsen aanbevolen.'
Hill's
Prescription Diet Food Sensitivities z/d 10 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (625)
€ 84,49
(€ 8,45/kg)
Orijen Puppy voedselzak met een silhouet van een hond en eigenaar op het strand, met nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'vers of rauw.'
Orijen
Puppy 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (118)
€ 28,99
(€ 14,50/kg)
Beschikbare varianten: 6
Een zak van 20 kg Bosch hondenvoer gelabeld "My Friend Dog" met een blauwe achtergrond en Duitse tekst voor complete hondenvoeding.
bosch
My Friend 20 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (354)
€ 32,49
(€ 1,62/kg)
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoer zak voor middelgrote honden 10+, met een illustratie van een golden retriever, die spiermassa en levenslange vitaliteit promoot.
ROYAL CANIN
SHN Gemiddelde Leeftijd 10+ 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (52)
€ 26,99
(€ 9,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak Versele-Laga Country's Best Gold 4 mash voor legkippen, met een hen en twee eieren op de voorkant, met een rustiek ontwerp.
Versele-Laga
Country's Best Gold 4 Mash 20 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (67)
€ 19,99
(€ 1,00/kg)
Een kleurrijke doos kattenvoer gelabeld 'XXL BIG SIZE SMALL PRICE' met een tabby kat op de voorkant, met de tekst 'FIT+FUN RAGOUT 4 lekkere soorten.'
Exclusief
FIT+FUN
ragout multipack 92 x 100 g 4 heerlijke variaties 92x100g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (310)
€ 32,99
(€ 3,59/kg)
Orijen Regional Red hondenvoerzak met een zonsondergang achtergrond, met de nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'wholeprey dieet.'
Orijen
Regional Red 2 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (332)
€ 42,69
(€ 21,35/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Wilderness Fish Snack met wilde zalmblokjes, met een wolf in een bos en de tekst '100% Alaska Wild Salmon.'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Fish Snack Blokjes wilde zalm, 70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (279)
€ 4,99
(€ 71,29/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Sensitivity Control hondenvoer zak met een zwart-witte hond illustratie en een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary Sensitivity Control 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (48)
€ 19,89
(€ 13,26/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking voor hondensnacks gelabeld 'Premiere. Ik hou van mijn hond' met een corgi en de tekst 'Leuke Snack Sandwich' met afbeeldingen van kip en vis.
Exclusief
PREMIERE
Fun Snack Sandwich Kip met vis 70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (130)
€ 3,69
(€ 52,71/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee kleine oranje en blauwe ballen gelabeld 'Chuckit! Ultra Ball' voor kleine honden, met tekst die 'Fetch Games' en 'Alleen voor kleine honden' aangeeft.
ChuckIt
! Ultra Ball 2 stuks S
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (175)
€ 7,19
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Cesar
Multipack Landragout 24x150g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (43)
€ 31,49
(€ 8,75/kg)