Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4466 producten
Lage Prijs
MultiFit Dental Care Sticks verpakking voor honden, met een bruin-witte hond en tekst over mondhygiëne, munt en yoghurt.
Exclusief
MultiFit
Mint DentalCare Sticks Junior Multipack 28 stuks
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (156)
€ 5,99
(€ 23,77/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinaire Gastro-intestinale hondenvoerzak met een silhouet van een hond, met de nadruk op spijsverteringsgezondheid.
ROYAL CANIN
Veterinary GASTROINTESTINAL 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (184)
€ 22,49
(€ 11,25/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking van MultiFit Mini Soft Trainies honden snacks met kleurrijke botvormige traktaties. Tekst: 'Zacht & Sappig' en 'Voor Training & Beloning.'
Exclusief
MultiFit
Soft Trainies Mini 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (397)
€ 4,69
(€ 15,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Cocker hondenvoerzak met ras-specifieke voeding, met iconen die op maat gemaakte brokjes en ondersteuning voor natuurlijke verdedigingen aangeven.
ROYAL CANIN
Cocker Puppy 3kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (37)
€ 26,79
(€ 8,93/kg)
Lage Prijs
Een zak van 2,5 kg MultiFit zonnebloempitten met een grote tit en een roodborstje, gelabeld 'SONNENBLUMEN-KERNE.'
Exclusief
MultiFit
zonnebloempitten 2,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (215)
€ 7,39
(€ 2,96/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Dermacomfort Maxi hondenvoerzak met een Weimaraner hond, met tekst die huidondersteuning en 91% eigenaarstevredenheid aangeeft.
ROYAL CANIN
Dermacomfort Maxi 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 26,99
(€ 9,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Felix Junior kattenvoer verpakking toont een speelse kat in een doos, gelabeld "Gemischte Vielfalt in Gelee" met rundvlees, kip, sardine, zalm smaken.
Felix
As good as it looks Junior 12 x 85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (60)
€ 7,29
(€ 7,15/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary blikvoer voor honden gelabeld 'Sensitivity Control' met kip en rijst, met een hondenillustratie en voedingsdetails.
Zak van Versele-Laga Complete Cuni Junior konijnenvoer met twee konijnen, met 'Kruiden + Alfalfa' en '100% Extruded 100% Appetijt.'
Versele-Laga
Cuni Complete Junior 1,75 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (17)
€ 14,99
(€ 8,57/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Diet Diabetische kattenvoer zak met een illustratie van een grijze tabby kat en een vetgedrukt "DIABETIC" label.
ROYAL CANIN
Veterinary Diabetic 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (53)
€ 32,49
(€ 21,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak MultiFit Öko-Comfort kattenbakvulling, met een fluffy oranje kat op een grasachtige achtergrond, met een gewichtlabel van 4,5 kg.
Exclusief
MultiFit
Comfort klonterende kattenbakvulling 4,5 kg
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (324)
€ 9,99
(€ 2,22/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak van Versele-Laga Complete Cuni Adult konijnenvoer met groen ontwerp, afbeeldingen van konijnen en hazen, en tekst "Wortel + Timothy."
Versele-Laga
Cuni Complete Adult 1,75 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (46)
€ 12,99
(€ 7,42/kg)
Grijze huisdiermat met een textuur oppervlak en pootafdrukontwerp, ideaal om vloeren schoon te houden.
Exclusief
AniOne
Toiletmat 37x45 cm mintgroen grijs
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (160)
€ 7,29
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Mobility hondenvoerzak met een golden retriever, gelabeld 'j/d reduced calorie', en gemarkeerd als 'Veterinair aanbevolen.'
Lage Prijs
Hill's Science Plan Delicious Selection voor Gesteriliseerde Katten, met een gemberkat op de doos, bevat 6 verpakkingen van zowel kip als zalm.
Hill's
Science Plan Young Adult Sterilised 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (104)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Fles MultiFit Deo kattenbakdeodorizer poeder, met een ontspannen oranje tabby kat op het label, met "Cashmere" geur.
Exclusief
MultiFit
deodorant 750 g Cashmere
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (375)
€ 5,49
(€ 7,32/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Royal Canin Digestive Care hondenvoederzak met een bruine hond, met tekst die de verbeterde ontlastingkwaliteit en 97% optimale resultaten benadrukt.
ROYAL CANIN
Spijsverteringsverzorging Maxi 3 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (16)
€ 31,59
(€ 10,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Classics Prairie Poultry hondenvoerzak met een bergachtergrond, met kip, kalkoen, en claims van antioxidanten en omega-3's.
ACANA
Prairie Poultry 9,7 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 54,99
(€ 5,67/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppyvoer voor Franse Bulldogs, met een puppy afbeelding, details over voeding voor het ras, en claims over het ondersteunen van natuurlijke verdedigingen.
ROYAL CANIN
Franse Bulldog Puppy 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (95)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight Care hondenvoer zak met een Collie, met de tekst 'Helpt gewichtstoename te beperken' en '90% heeft een gezonder gewicht bereikt.'
ROYAL CANIN
Light Weight Care Maxi 12 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (22)
€ 72,29
(€ 6,02/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised Mini hondenvoer zak met een kleine hondenillustratie, met tekst die zorgvoeding en calorievermindering benadrukt.
ROYAL CANIN
Mini Sterilised 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (55)
€ 26,99
(€ 9,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Vier kleurrijke katten speelgoedballen in een doorzichtige verpakking, met groene, roze, paarse en blauwe kleuren, gelabeld 'Speelgoed voor Katten.'
Exclusief
FIT+FUN
Softballen verpakking van 4 stuks
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (127)
€ 1,79
Lage Prijs
Eukanuba premium droog hondenvoerzak voor Labrador Retrievers, met een gele labrador op de voorkant, gelabeld 'Adult' en '12kg.'
EUKANUBA
Droogvoer Hond Specifiek Labrador Retriever Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (50)
€ 40,49
(€ 3,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor Real Nature Wilderness kattenvoer, met een Bengaal kat, met smaken: Pure Kalkoen, Donkere Ford, Ranger's Forest, en Pure Kip.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Adult 4x100 g Multipack 1
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (113)
€ 6,99
(€ 17,47/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Digestive kattenvoer zak met een kattenafbeelding, benadrukt ondersteuning voor de spijsverteringsgezondheid en 95% ontlastingkwaliteit in 10 dagen.
ROYAL CANIN
Spijsverteringsverzorging 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (159)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Verpakking van 24 Felix Sensations kattenvoerzakjes met een zwart-witte kat, met smaken: sardine, zalm, pollak, forel.
Felix
Sensations gelei 24 x 85 g Verscheidenheid aan smaken uit het water
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (212)
€ 9,49
(€ 4,65/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight Care hondenvoerzak met een illustratie van een kleine hond, beweert '88% heeft een gezonder gewicht bereikt.'
ROYAL CANIN
Licht Gewicht Verzorging Mini 3 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (40)
€ 29,49
(€ 9,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Snack Cream verpakking voor katten, met een speelse oranje kat, een kom romige snack en tekst "Snack Cream mit Pute."
Exclusief
MultiFit
Snack Cream x stuk Kalkoen 11x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (88)
€ 24,69
(€ 21,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zak met een afbeelding van een tabby kat en een witte achtergrond met rode en gouden accenten.
ROYAL CANIN
Diergeneesmiddel Urinary S/O 400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (227)
€ 11,49
(€ 28,72/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Eukanuba ras-specifiek droogvoer voor Golden Retrievers, 12 kg zak, met een golden retriever op de voorkant en voedingsclaims.
EUKANUBA
Droogvoer Rasspecifiek Gold Retriever Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (21)
€ 41,49
(€ 3,46/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
EUKANUBA Ras Specifiek droogvoer voor Duitse Herders, 12 kg zak, met een zittende hond afbeelding en labels 'Volwassen' en 'Ondersteunt een lang gezond leven.'
EUKANUBA
droogvoer hond ras specifiek Duitse herder volwassen 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (46)
€ 43,99
(€ 3,67/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Maxi Adult hondenvoer verpakking met een foto van een hond, voedingsdetails inclusief 21,5% eiwit en 12% vet.
bosch
Maxi Adult 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (284)
€ 30,49
(€ 2,03/kg)
Lage Prijs
Royal Canin kittenvoeding zakje, 85g x 12, met zachte brokjes in jelly, geschikt voor kittens tot 12 maanden.
ROYAL CANIN
Kitten in gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (197)
€ 18,69
(€ 18,32/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak met gestreepte kat; 'Sensitive Stomach & Skin' formule voor volwassenen, met kip.
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, adult, Sensitive Stomach & Skin, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (463)
€ 26,29
(€ 17,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Fles Premiere Odor Stop actieve kool voor kattenbakvulling, met een afbeelding van een tabby kat en tekst die geurverminderende eigenschappen benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
Excellent Odour Stop 250g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (71)
€ 9,99
(€ 39,96/kg)
Lage Prijs
Royal Canin-blik Mother & Babycat natvoer, roze etiket, 1–4 maanden, Fase 2; 'No Preservatives' zichtbaar.
ROYAL CANIN
Mousse voor moeder en baby 12x195 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (31)
€ 35,69
(€ 15,25/kg)
Een zak 'Country's Best Grit' van Versele-Laga, met afbeeldingen van verschillende vogels zoals een fazant, duif en kip op een houten hek achtergrond.
Versele-Laga
Versele Country's Best Grit 2,5kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (24)
€ 2,89
(€ 1,16/kg)
Lage Prijs
Een huisdiervoedselpakket met een wolf, gelabeld 'Real Nature Wilderness Meat Snack Soft,' met 'Pure Beef' en 'Rind mit Oregano' prominent weergegeven.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vlees Snack Soft 150g Rund met oregano
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (217)
€ 4,99
(€ 33,27/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba Perfect Portions kattenvoer verpakking, met drie porties van 75g, met een schotel met kalkoen in saus en een grijze kat silhouet.
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Pure Beef honden snack verpakking, met een wolf en tekst: 90% rundvlees, 10% fruit/groenten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vlees Snack Training 150g Pure Beef (rund met frambozen en spinazie)
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (106)
€ 5,99
(€ 39,93/kg)
Beschikbare varianten: 3
Grijze kattenbakschep met een brede, platte basis en een lange handgreep, met een geperforeerd ontwerp voor gemakkelijke afvalverwijdering.
Exclusief
AniOne
kattenbakschep, fijn S
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (156)
€ 1,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premium hooi voor huisdieren, gelabeld 'Grüne Natur' met wortelen en paprika's, in een zak van 750 g. Heeft een groen en oranje ontwerp.
Exclusief
REAL NATURE
Groene natuur met paprika en wortelen 750 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (33)
€ 5,49
(€ 7,32/kg)