Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4466 producten
SALE
Blik "Wilderness Kitten" kattenvoer met speelse kittens op het label; 97% kip en zalm, 3% planten, geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten en kittens, True Country, kip en zalm 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (162)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Early Renal kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, gelabeld 'Dunne plakken in jus' met een veterinaire aanduiding.
Lage Prijs
MultiFit 'Simply Good' kattenvoerdoos met een oranje tabby, afbeelding van een 'SAUCE' bakje en label 'Adult Chicken Mix' (92x100g).
Exclusief
MultiFit
Adult Chicken Mix Multipack XXL 92 x 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (96)
€ 31,99
(€ 3,48/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Instinctive kattenvoer zakje, 85g x 12, met een fluffy kat en een kom nat voedsel, met tekst in het Nederlands.
ROYAL CANIN
Instinctive Adult in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (109)
€ 15,39
(€ 15,09/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal Puppy hondenvoerzak met een zwart-wit afbeelding van een puppy, met een rood kroonlogo.
ROYAL CANIN
Veterinary Gastrointestinal Puppy 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (60)
€ 27,49
(€ 11,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Witte huisdierdrager met een lichtblauwe handgreep, met een ontwerp van speelse katten aan de zijkant en een geventileerde voorkant.
Exclusief
AniOne
transportbox Maasai
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (19)
€ 11,09
Lage Prijs
Select Gold Baby Dog & Mother Complete zacht mousse hondenvoer blik met afbeeldingen van twee honden en tekst "Met DHA uit visolie."
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer hond Complete Soft Mousse Baby & Mother 6x180 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (21)
€ 12,59
(€ 11,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda GranCarno Adult 1+ hondenvoer — Met Zalm + Spinazie, afbeelding van een golden retriever
animonda
GranCarno Original natvoer voor volwassen honden Zalm en spinazie 6x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (881)
€ 16,99
(€ 3,54/kg)
Beschikbare varianten: 12
Lage Prijs
Een blik Whiskas kattenvoer met een close-up van een grijze tabby kat en een kom met natvoer, gelabeld "mit Geflügel in Terrine."
Whiskas
AdultTerrine Gevogelte 12x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (76)
€ 26,79
(€ 5,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Paarse Whiskas Junior kattenvoedingszak met kitten, kom met brokjes, 'whiskas'-logo, 'Junior', kip (Huhn/Poulet/Kip) 1,9 kg.
Whiskas
Junior Kip 1,9 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (139)
€ 6,89
(€ 3,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit volwassen kattenvoerdoos met 'Duo Fish & Classic Mix' met 92 x 100g porties, inclusief smaken zoals rundvlees, kalkoen en zalm.
Exclusief
MultiFit
Adult Saus Duo Vis & Klassieke Mix Multipack XXL 92x100g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (88)
€ 36,99
(€ 4,02/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan puppyvoer met twee beagle-puppy's, Hill's-logo, 'PUPPY <1', '5 Essential Benefits', 'with chicken'.
Hill's
Science Plan droogvoeding hond, Medium Puppy Met kip 2,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (865)
€ 25,29
(€ 10,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O hondenvoerzak met een silhouet van een hond, met een rood kroonlogo en vetgedrukte tekst.
ROYAL CANIN
Diergeneesmiddel Urinary S/O 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (66)
€ 23,99
(€ 12,00/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Vitakraft VitaFit C-Forte peterseliepellets voor knaagdieren, met een konijn, cavia en twee andere kleine dieren op de doos.
Vitakraft
VITA Fit C-Forte
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (36)
€ 3,99
(€ 39,90/kg)
MultiFit Cow Boys honden snacks verpakking met een hond, met tekst die 'Geen toegevoegde suikers' en 'Rundvlees' aangeeft. Bevat 8 stuks.
Exclusief
MultiFit
Cowboys worstkettingen 4 x 60 g Rund
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (26)
€ 7,89
(€ 32,88/kg)
Een zak MultiFit stro bedding voor kleine huisdieren, met een kleurrijk label met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster.
Exclusief
MultiFit
Stro-oogst 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (138)
€ 5,99
(€ 3,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondensvoeding zak gelabeld 'Happy Dog Sensible Ireland' met een bruine hond, met ingrediënten 'Zalm & Konijn' en een gewicht van 11 kg.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Adult, Ierland 12,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (107)
€ 64,99
(€ 5,20/kg)
Beschikbare varianten: 2
Schesir kattenvoer verpakking met zes blikken van 50g met kip en eendfilets, met Italiaanse tekst die zegt '6 porzioni, sempre fresche, senza sprechi.'
Schesir
6x50g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,89
(€ 22,97/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Digestive Care hondenvoer verpakking met een illustratie van een zwart en tan hond, met de tekst '85g x 12' en 'Alle Maten.'
ROYAL CANIN
Digestive Care Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (19)
€ 13,89
(€ 13,62/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Maxi nat hondenvoer verpakking, met een kom zachte stukjes in saus en een afbeelding van een puppy.
ROYAL CANIN
Maxi Puppy 10x140 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (208)
€ 15,99
(€ 11,42/kg)
Lage Prijs
Blik Real Nature huisdiervoeding met koe en kip ontwerp, gelabeld "Huhn & Kalbsherzen mit Kartoffeln & Leinöl," gemarkeerd "Adult" en "Natürlich."
Exclusief
REAL NATURE
Adult Kalfshart, kip 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (265)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Beschikbare varianten: 10
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Hepatic hondenvoerzak met een silhouet van een hond, die de ondersteuning van de levergezondheid benadrukt.
ROYAL CANIN
Veterinary HEPATIC 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (73)
€ 23,79
(€ 15,86/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Eukanuba Daily Care droge hondenvoerzak met een teckel op gras, gelabeld 'Gewichtscontrole' voor kleine en middelgrote rassen, 15kg.
Lage Prijs
Purina Gourmet Perle beige kartonnen multipack kattenvoerdoos gelabeld 'Met kalkoen, eend, wild, forel'.
GOURMET
parel exquise reepjes 96 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (184)
€ 48,79
(€ 5,98/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal kattenvoerzak met een illustratie van een grijze tabby kat, met het 'ROYAL CANIN' logo en 'RENAL' prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
® Veterinary RENAL 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (68)
€ 11,99
(€ 29,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Hair & Skin kattenvoer zak met een kat, met tekst die aangeeft dat het de huidgezondheid en glanzende vacht ondersteunt, en 90% eigenaarstevredenheid.
ROYAL CANIN
Huid- en Haarverzorging 400 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Roze MultiFit Nature snackzak met label 'SNACKS APFEL-CHIPS' appelchips, toont konijn, hamster, cavia en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Nature snacks appelchips 70 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 2,19
(€ 31,29/kg)
Lage Prijs
Premiere Deluxe Kauwstaaf verpakking met meerdere donkere kauwstaafjes, gelabeld 'medium' en 'lange Kaudauer' voor langdurig kauwen.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe kauwsticks Straus 200 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (68)
€ 5,49
(€ 27,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een ronde, geweven bal van bruine takken, ontworpen als een huisdier speelgoed, met ingewikkelde patronen en texturen.
JR Farm
Mr. Woodfield wilgen-appelbal 15 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (118)
€ 7,19
(€ 479,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Maxi Junior Sensitive hondenvoer zak met een bruine puppy. Tekst benadrukt ingrediënten: lam, zalm en aardappel.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Maxi Junior Lam met zalm en aardappel 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (90)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet zak gelabeld "Diabetes Care w/d," met een honden silhouet en de tekst "Veterinair Aanbevolen."
Hill's
Prescription Diet w/d voeding voor diabetes, met kip 10 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (144)
€ 75,49
(€ 7,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
SALE
Blik "Wilderness True Country" kittenvoer met kip, zalm, 97% vlees, en twee speelse kittens op het label.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Natvoer voor katten en Kittens, True Country, kip en zalm 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (124)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised Maxi hondenvoer zak met een illustratie van een zwarte hond, met nadruk op voeding, gewichtsbehoud, en 14% minder calorieën.
ROYAL CANIN
Gesteriliseerd Maxi 12 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (25)
€ 74,99
(€ 6,25/kg)
Een grijze tabby kat staat op een kattenboom met meerdere niveaus met een zachte beige stof, met twee platforms en een krabboog.
Exclusief
FIT+FUN
FIT + FUN krabpaal S
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (86)
€ 29,99
Lage Prijs
Hangend paars pluchen vogel-speelgoed voor huisdieren met zuignapbevestiging, verenstaart en een bungelende ster; tekst 'Assorted Colors'.
KONG
Connects Window Teaser
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (76)
€ 6,99
Lage Prijs
Select Gold Kitten Classic Fit kip paté kattenvoerblik met afbeelding van een zwart-witte kitten, zonder toegevoegde suiker of soja, graanvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Kitten Kip 6x200 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (151)
€ 9,39
(€ 7,83/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Purina Felix Sensations Crunchy kattenvoer met gemengde smaken en knapperige stukjes, met een zwart-witte kat die zijn lippen likt.
Blik MultiFit adult hondspâté, 400 g, roze etiket met blije zwart-witte hond, tekst 'ADULT 1+' en 'PATÉ'
Exclusief
MultiFit
natvoer hond paté 5 lekkere variaties 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (66)
€ 7,19
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Terra Canis hondenvoer gelabeld 'Rind Pur' met een koe graphic, met tekst die zegt 'Slager's Beste: Pure Rundvlees met Natuurlijke Supplementen.'
Terra Canis
puur vlees 6 x 400 g Rund puur 6x400 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (20)
€ 30,99
(€ 12,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Roze MultiFit-hondenvoertas met foto van een pup, voorzien van 'JUNIOR MAXI <2', 'met gevogelte & rijst' en '12 kg'.
Exclusief
MultiFit
Droogvoer Hond Junior, Maxi, met Gevogelte & Rijst 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (60)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Adult Great Dane hondenvoer zak met een afbeelding van een Grote Deense, met tekst die de voedingsbehoeften van het ras en geconcentreerde energie benadrukt.
ROYAL CANIN
Duitse Dog Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (40)
€ 72,39
(€ 6,03/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hond kauwsnack met een grote bruine botvormige traktatie op een lichte houten achtergrond, gelabeld 'Chew Snack Bones' in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
kauwbot met eend kip 1 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (206)
€ 4,99
(€ 36,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Miamor Cat Cream multivitaminen doos met witte kat, lepel met crème en tekst 'Miamor', 'Cat Cream', 'MULTI-VITAMIN'.
Miamor
Kattensnack Multi-Vitamine Crème 11x6x15g 11x15 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (122)
€ 19,49
(€ 19,69/kg)
Lage Prijs
Royal Canin X-Small hondenvoer zak voor volwassen honden tot 4 kg, met een hondenillustratie en bevordering van de immuungezondheid.
ROYAL CANIN
SHN Adult X-Small 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (44)
€ 15,49
(€ 10,33/kg)
Beschikbare varianten: 3