Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4465 producten
Lage Prijs
Bruin pluchen teddyberen huisdierenspeelgoed met blauwe stoflapjes; label 'Assorted Colors' en drie kleurstalen eronder
KONG
Wild Knots Beer XS
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (324)
€ 5,59
Beschikbare varianten: 4
ACANA Grasslands Recipe huisdierenvoederzak met de tekst 'Highest Protein' en 'New Look!' met een schilderachtige bergachtergrond.
ACANA
Graslanden 11,4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (50)
€ 94,49
(€ 8,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Huisdiervoeding verpakking met een Bengaalse kat, gelabeld "Premiere Meat Menu," met 51% gevogelte en rundvlees, geschikt voor gesteriliseerde volwassen katten.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Droogvoeding Kat Gesteriliseerd 300 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (207)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Blik kattenvoer gelabeld 'MultiFit Paté Volwassen' met een oranje tabby kat op de voorkant, met tekst die 'geen toegevoegde suikers' en 'met kip' benadrukt.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, Paté, kip 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (258)
€ 5,59
(€ 2,33/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een speelse tabby kat naast een bord met pâté. Tekst benadrukt kip- en zalmsmaken, 8x100g.
Exclusief
PREMIERE
Multipack 8 x 100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (99)
€ 6,49
(€ 8,11/kg)
Natuurlijke sisal krabpaalrol, cilindervorm, beige kleur, met een zwarte plastic eindkap.
Exclusief
AniOne
Reservestam zonder schroef
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (23)
€ 8,29
Lage Prijs
Een zak MultiFit Carbon Comfort kattenbakvulling met een grijze kat op de voorkant, gelabeld 'KLUMPEND' en 'CARBON COMFORT', met een capaciteit van 12L.
Exclusief
MultiFit
Carbon Comfort 12 l
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (214)
€ 14,39
(€ 1,20/l)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Paarse Whiskas kattenvoerdoos met grijze kat die gluurt en kom brokjes; zichtbare tekst 'Met sappige kip', '1+', '800 g'
Whiskas
1+ Adult droogvoer 800 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (197)
€ 2,79
(€ 3,49/kg)
Verpakking van 8 kippenaroma hondensnacks, gelabeld "8in1 Delights," met meertalige beschrijvingen en een maatindicator voor kleine honden.
8in1
Delights kauwbotten kippenvlees XS 7 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (61)
€ 4,99
(€ 59,40/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak van Thrive PremiumPlus graanvrij kattenvoer, gelabeld 'Kip', met 90% kip inhoud en '0% Onzin' slogan.
Thrive
Cat PremiumPlus kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (65)
€ 35,99
(€ 23,99/kg)
Bosch Mini Adult hondenvoer zak, 3.0 kg, met verse gevogelte en gierst, met 25% eiwit en 14% vet, geschikt voor kleine rassen.
bosch
Mini Adult Gevogelte en gierst 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (120)
€ 11,99
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic hondenvoerblik, met een stoofpot met kip en toegevoegde groenten, gelabeld als door dierenartsen aanbevolen.
Hill's
Prescription Diet Metabolic ragout met kip en groenten 24x156 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (14)
€ 53,99
(€ 14,44/kg)
Beschikbare varianten: 2
Happy Dog Sensible Neuseeland hondenvoerzak met een bruine hond op de voorkant, gelabeld 'Lamm' (lam) en 'Adult' met een gewicht van 11 kg.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Nieuw-Zeeland 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (193)
€ 61,49
(€ 4,92/kg)
Beschikbare varianten: 3
Witte kattenvormige waterfontein met een ronde kom, grijze poten en een zachte waterstroom, ontworpen voor huisdieren.
Catit
Pixi Fountain drinkfontein wit
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (261)
€ 34,99
Beschikbare varianten: 4
ACANA Light & Fit hondenvoer zak met een zonsondergang achtergrond, met verse kip, 65% dierlijke ingrediënten en geen kunstmatige toevoegingen.
ACANA
Light & Fit 11,4 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (25)
€ 72,89
(€ 6,39/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight kattenvoerzak met een bruine brok, met tekst die stelt "90% van de katten bereikte een gezonder gewicht in 8 weken."
ROYAL CANIN
Light Weight Care 400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (112)
€ 8,99
(€ 22,47/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Premiere I Love My Dog Bonies graanvrije hondensnacks, met een zachte textuur en gemaakt met wild, in een verpakking van 175g.
Exclusief
PREMIERE
Bonies grain free 175 g Wild 175 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (163)
€ 2,99
(€ 17,09/kg)
Beschikbare varianten: 3
Huisdiervoeding verpakking met een tabby kat, gelabeld "PATÉ mit Lachs & Forelle" met vertalingen in het Frans, Spaans en Engels, 100g.
Exclusief
FIT+FUN
Adult Paté Zalm en forel 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (160)
€ 6,99
(€ 4,37/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Sheba kattenvoer selectiepack met 12 x 85g trays in saus, met smaken zoals kip en kalkoen, en een afbeelding van een kat.
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerdoos met een tabby kat, gelabeld 'Adult 1-6', met smaken: 6x kip, 3x zeevis, 3x rundvlees.
Hill's
Science Plan Adult Kip, zeevis en rundvlees 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (256)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
8in1 PRO Dental Twisted Sticks voor honden, met vier gedraaide kauwstokken met kippen smaak, bevorderend voor frisse adem en het verminderen van tandplak.
8in1
Delights Pro Dental Twisted Sticks 10 st
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (43)
€ 4,89
(€ 88,91/kg)
Twee zakken van 500g "Multifit Heu mit Kornblume" hooi met korenbloemen, met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Hooi met zonnebloem 2 x 500 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (25)
€ 8,79
(€ 8,79/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight Care hondenvoer zakje, 85g, met een hondenillustratie, met tekst in meerdere talen over gewichtsbeheer.
ROYAL CANIN
Light Weight Care Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (19)
€ 13,89
(€ 13,62/kg)
Lage Prijs
Sheba Classics kattenvoer in pâté, met zalm, 85g. Bevat een groen bord met voedselstukjes en kruiden.
Lage Prijs
Gedroogd hooi voor kleine huisdieren, verpakt in een doorzichtige zak met een kleurrijk label met een konijn en een cavia, 120g.
Exclusief
MultiFit
knaagdiersnack haverpluis 120 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (27)
€ 2,99
(€ 24,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Pedigree Dentastix Daily Fresh hondensnacks, grote verpakking van 35, ontworpen voor honden van 5-10 kg, bevorderend voor frisse adem en tandgezondheid.
Pedigree
Dentastix Daily Fresh Multipack Mini 35 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (255)
€ 9,89
(€ 17,98/kg)
Lage Prijs
Zak Royal Canin puppyvoer, X-Small 2–10 maanden, volwassen gewicht tot 4 kg, foto van een kleine witbruine pup
ROYAL CANIN
X-Small Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (64)
€ 16,59
(€ 11,06/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak Purina Beneful Original hondenvoer met een blije hond, groenten en tekst "Jetzt ohne hinzugefügte Farbstoffe," 12 kg.
Beneful
Purina Original Droogvoer Hond, Volwassen, Rund & Tuingroenten 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (44)
€ 34,59
(€ 2,88/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet d/d Food Sensitivities kattenvoerzak met een zwarte kat met een blauwe halsband, gelabeld 'Door dierenarts aanbevolen.'
Hill's
Prescription Diet d/d 3 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (48)
€ 44,99
(€ 15,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Puppy Recipe zak met twee honden in een zonsondergangveld, met 70% dierlijke ingrediënten, 30% groenten en geen kunstmatige toevoegingen.
ACANA
Puppy Recipe 2 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,89
(€ 12,95/kg)
Lage Prijs
Purina Dentalife Daily Oral Care hondensnoepjes in een Maxi Pack, ontworpen voor honden van 2-7 kg, met claims over tandheelkundige gezondheid en een kauwbare textuur.
Kauwo bone voor honden met het label 'FIT+FUN KAUKNOCHEN,' met een bruine botvorm en een hondenafbeelding met meertalige tekst.
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 4,99
(€ 11,34/kg)
Witte rechthoekige voer mat voor huisdieren met verhoogde randen, ontworpen om morsen op te vangen en het voergebied schoon te houden.
Exclusief
AniOne
placemat van siliconen wit
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (92)
€ 10,49
Beschikbare varianten: 2
SALE
Wilderness Senior Pure Chicken huisdiervoeding blik, met een kat op een grasachtige achtergrond. Bevat 96% kip, 4% planten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Senior Pure Chicken 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (39)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik van Real Nature Original huisdier voedsel voor junioren, met illustraties van een kalf en een kip, gelabeld 'Kalb & Huhn' met ingrediënten vermeld.
Exclusief
REAL NATURE
natvoer voor honden, Junior, Kalf en kip 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (92)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Miamor Cat Cream verpakking met een witte kat met blauwe ogen, zalmsmaak, en een lepel vol room, gelabeld met "+ OMEGA 3."
Miamor
Kattensnack Zalmcrème 11x6x15g 11x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (54)
€ 22,99
(€ 23,22/kg)
Lage Prijs
Select Gold hondenvoer zak met een zwart-witte hond, gelabeld "MEDIUM ADULT" voor honden van 11-25 kg, met rundvlees als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete droogvoeding hond Medium Adult Rund 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (353)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van MultiFit Snacks met hondensnoepjes in de vorm van kippenboutjes en een glimlachende hond; tekst: 'CHICK 'N' CHEW MIT CALCIUM'.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick´n Chew calciumbotten 2 x 100 g 2x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (23)
€ 5,89
(€ 29,45/kg)
Lage Prijs
Purina ONE Mini/Kleine Gevoelige hondenvoer, 800g verpakking met zalm en rijst, met een kleurrijke mix van ingrediënten.
Purina ONE
Mini Adult Zalm 800 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (144)
€ 7,69
(€ 9,61/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige zak met gedroogde rundvlees pens hondensnacks gelabeld "Multifit native Rinderpansen" op een groene en bruine achtergrond.
Exclusief
MultiFit
native runderpens 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (122)
€ 9,99
(€ 19,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Whiskas Junior kittenvoerdoos met kitten en kom; zichtbare tekst: '2–12 Monate', 'Gevogelte selectie in gelei', '12x 85g'.
Blik hondenvoer van Animonda, 'Integra Protect', in feloranje, gelabeld 'Nieren met Kip' en 'Veterinaire Dieet.'
animonda
Integra Protect natvoer voor honden, Adult, nieren kip 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (90)
€ 14,49
(€ 6,04/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik van Edgard Cooper graanvrije hondenvoer voor senior honden, met kip en zalm, met illustraties van een hond en een kat.
Edgard & Cooper
Senior Kip & ASC Zalm 6x400g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (11)
€ 23,59
(€ 9,83/kg)
Groen en grijs zakje Premiere I love my dog Mini Adult zacht halfvochtig hondenvoer met 60% rundvlees, kleine brokjes, 1 kg.
Exclusief
PREMIERE
zachte droogvoeding hond adult mini Rund 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (132)
€ 9,29
(€ 9,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Mobility j/d kattenvoer zak met een fluffy kat op de voorkant, gelabeld 'Veterinarian Recommended.'
Hill's
Prescription Diet Joint Care j/d kip 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (162)
€ 41,99
(€ 14,00/kg)
Verpakking van wegwerphondenluiers, gelabeld 'Take Care,' met een kleine hondensilhouet. Bevat 14 eenheden, geschikt voor honden van 4-7 kg.
Exclusief
TAKE CARE
Care wegwerpluiers S
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (118)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 4
Blik hondenvoer gelabeld 'FIT+FUN SAFTIGE BROCKEN mit Rind', met sappige stukjes rundvlees, 400g, met afbeeldingen van een hond en een puppy.
Exclusief
FIT+FUN
Sappige Brokken Rund 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (70)
€ 7,19
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 2