Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4465 producten
Lage Prijs
Purina Dentalife Oral Care hondensnacks, 54 stokken, vermindert tandplak, voor honden van 7-12 kg, één stok per dag.
DentaLife
tandverzorgingssnacks multipack Mini 54 st
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (1549)
€ 9,19
(€ 10,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Urinary Care hondenvoer, 85g x 12 verpakkingen, met een hondenillustratie en tekst in het Nederlands over urineondersteuning.
ROYAL CANIN
Urinary Care Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (6)
€ 11,89
(€ 11,66/kg)
Lage Prijs
Sheba kattenvoer selectiepack met 12 zakjes van elk 85g, met een kom nat kattenvoer in saus met vleesstukjes en kruiden.
Sheba
Selection in Sauce 12 x 85 g Stevige samenstelling
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (436)
€ 11,99
(€ 11,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Chihuahua hondenvoer zak met Chihuahua illustratie en tekst voor rasvoeding en een gezonde vacht.
ROYAL CANIN
Chihuahua Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (28)
€ 13,29
(€ 13,03/kg)
Lage Prijs
Een blik Purina Pro Plan Sterilised kattenvoer met een grijze kat op het etiket, met een trekdop en groene accenten.
Lage Prijs
Select Gold Mini Adult hondenvoeding verpakking, 5-10 kg, geschikt voor honden ouder dan 8 maanden. Bevat rundvlees als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
droogvoer hond Complete Mini Adult Rund 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (185)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medium Senior hondenvoer zak, 11-25 kg, geschikt voor honden ouder dan 8 jaar. Bevat een gevoelige formule met eend en aardappel.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive droogvoer hond senior medium Eend en aardappel 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (123)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
Rode huisdiermarkerpen met een witte punt en een clip voor gemakkelijke bevestiging, schuine weergave.
Exclusief
AniOne
tekentang
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (140)
€ 0,50
Drie honden touwspeelgoed in zwart, roze en grijs, elk met een geknoopt ontwerp en rafelige uiteinden voor kauwen en trekken.
Trixie
dubbel speeltouw
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (49)
€ 5,99
Lage Prijs
Heldere plastic zak van 500g hooi met paardenbloem, gelabeld "Multifit," met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Hooi Paardenbloem 500 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (78)
€ 3,69
(€ 7,38/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kattovit Feline Diet urine nat kattenvoer blik, met een witte silhouet van een kat, gelabeld 'mit Kalb' en 'URINARY' voor struvietsteenpreventie.
KATTOVIT
Feline Diet Urinary kalf 12x185 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (46)
€ 12,99
(€ 5,85/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een kattenvoedingszak voor volwassen katten met een Bengaalse kat, gelabeld "Premiere Meat Menu," met rundvlees, kalkoen en konijn. 100% vers vlees, graanvrij.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult Rundvlees met kalkoen en konijn 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (112)
€ 12,99
(€ 12,74/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Pedigree Dentastix Daily Fresh hondensnacks in een grote verpakking van 28, met een hond en groene tandheelkundige kauwproducten, met gezondheidsvoordelen vermeld.
Pedigree
Dental Care Dentastix Fresh Multipack 28 stuks
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (741)
€ 12,99
(€ 18,04/kg)
SALE
Een blik "Wilderness Kitten Wide Savannah" kattenvoer met speelse kittens, 97% lam en wild zwijn, 3% fruit, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten en kittens, Wide Savannah, lam en everzwijn 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (162)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Puppyvoeding voor Cavalier King Charles, met een afbeelding van een puppy, met tekst die de voedingsbehoeften van het ras en de ondersteuning van het immuunsysteem benadrukt.
ROYAL CANIN
Cavalier King Charles Puppy 1,5kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (40)
€ 17,29
(€ 11,53/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness Adult Pure Duck dierenvoerzak met afbeelding van een wolf, label 'Pure Duck', 60%/40%/0% en 12 kg.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Adult, Pure Duck 12 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (74)
€ 77,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak van 1 kg MultiFit vogelvoer voor kanaries, met een oranje en gele kanarie en benadrukt natuurlijke diversiteit, vitamines en mineralen.
Exclusief
MultiFit
kanaries 1kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 3,99
(€ 3,99/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een Bengaalse kat en groene ogen, gelabeld "Premiere Meat Menu," met een graanvrije vleesmix van rundvlees.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult 6 x 100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (28)
€ 5,79
(€ 9,65/kg)
Een blauw, walvisvormig huisdier speelgoed met een knop bovenop, met de merknaam 'Anito' in gouden letters.
Exclusief
AniOne
Laserpointer vis
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (36)
€ 6,19
Fles Petbalance Support Zalmolie voor huisdieren, met een hond en kat op het label, met tekst die vitaliteit en zorg promoot.
Exclusief
PetBalance
Support zalmolie 250 ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (74)
€ 10,29
(€ 41,16/l)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness True Country Senior huisdiervoer met een wolf op het label, met 95% kip en zalmingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Senior, True Country, kip en zalm 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (60)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Junior Sensitive hondenvoerblik met afbeelding van een puppy, kip met rijst smaak, glutenvrij, 800g.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer voor honden Sensitive Junior Kip en rijst 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (144)
€ 27,99
(€ 5,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Witte PetSafe huisdierdeur met een transparante flap, ontworpen voor gemakkelijke toegang voor huisdieren.
PetSafe
2-Wege huisdierdeur wit M
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (19)
€ 33,99
Beschikbare varianten: 2
Witte en beige kattenbak met een patroon op het deksel en een zijopening voor gemakkelijke toegang tot de kattenbak binnenin.
Exclusief
MORE
Kattenbak XXL Titan
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (137)
€ 60,89
Lage Prijs
4kg zak Real Nature Wilderness Senior hondenvoer met een wolf in een bos. Label leest "True Country: Kip met Vis."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Senior True Country Huhn mit Fisch 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (143)
€ 34,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee katten, een grijze en een roomkleurige, zitten op een meerlaagse beige kattenboom met zachte stof en hangende hangmatten.
Exclusief
AniOne
krabpaal Emilie
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (64)
€ 119,00
Een rode ballenwerper met een gele bal aan het einde, ontworpen voor het spelen van apporteren met huisdieren.
Exclusief
FIT+FUN
Ballenwerper + bal
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (38)
€ 2,99
Lage Prijs
Een pot van Real Nature Wilderness Pure Lamb freeze-droogsnack voor honden, met een afbeelding van een wolf, een '100%'-label en meertalige tekst.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS lammenlong 40 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (13)
€ 4,49
(€ 112,25/kg)
Drie kauwbotten gelabeld 'FIT+FUN KAUKNOCHEN' met een hondenafbeelding en meertalige tekst: 'Os à mâcher / Osso da masticare / Chew Bone.'
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 6,79
(€ 12,93/kg)
Een doorzichtige plastic zak met runderooren voor honden, gelabeld 'Rinderohren' en 'Beef Ears,' met gedetailleerde voedingsinformatie op de achterkant.
MACED
Runderoren 200 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (13)
€ 7,09
(€ 35,45/kg)
Tube van PetBalance Support Anti-Haarbalpasta voor katten, met een grijze kat op de voorkant, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
PetBalance
Support Anti-Hairball Paste 100 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (44)
€ 7,79
(€ 77,90/kg)
Lage Prijs
Zes blikken huisdiervoeding gelabeld "Wilderness" met smaken: Pure Kip, True Country (Kip & Zalm), en Pure Kalkoen, met voedingsdetails.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult gemengd pakket 6 x 200 g Gemengd pakket 3
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (93)
€ 14,99
(€ 12,49/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Indoor kattenvoer zakje met een grijze tabby kat, kip paté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Indoor +7 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (38)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Real Nature Original Senior,' met illustraties van een kip en een eend, met de tekst 'Huhn & Ente mit Gerste & Hanföl.'
Exclusief
REAL NATURE
Senior Kip en eend 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (90)
€ 29,89
(€ 6,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik hondenvoer gelabeld 'Terra Canis,' met een illustratie van een witte paard, gemarkeerd als hypoallergeen met topinambur, graanvrij.
Terra Canis
Hypoallergeen Adult 6 x 400 g Paard 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (83)
€ 21,49
(€ 8,95/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Kidney + Mobility kattenvoer zak met een bruine tabby kat, met tekst die 'k/d j/d' en 'Veterinarian Recommended' benadrukt.
Hill's
Prescription Diet k/d + Mobility Kidney + Joint Care 1,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (199)
€ 30,99
(€ 20,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
1 kg zak Real Nature Wilderness Junior hondenvoer met wolfpuppy's, gelabeld "Wild Valley" (Paard & Rundvlees), 70% vlees, 30% fruit/groenten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Junior, Wild Valley, paard en rund 1 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (124)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Sporting Life hondenvoerzak met een Duitse Herder, gelabeld "ENERGY 4300," geschikt voor actieve honden, met tekst over voeding.
ROYAL CANIN
ENERGY 4300 (TRAIL) 15 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (10)
€ 98,99
(€ 6,60/kg)
Heldere plastic huisdier speelgoedbal met een blauwe basis, met een interne spiraalmechanisme voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
Snackbal kunststof
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (70)
€ 6,19
Lage Prijs
Een zak van 2,5 kg MultiFit vetvoeding voor vogels, met afbeeldingen van een grote tit en een roodborstje, met de tekst 'FETTFUTTER' prominent weergegeven.
Exclusief
MultiFit
vetvoer 2,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (338)
€ 6,99
(€ 2,80/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Felix kattenvoer verpakking met een speelse kat en leest "So gut wie es aussieht" met smaken: zalm, sardine, rundvlees en kip.
Felix
As good as it looks Senior 12 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (89)
€ 6,99
(€ 6,85/kg)
Lage Prijs
Een zak van 500g "Premiere I Love My Garden" meelwormen topping, met een kleine vogel op een tak en een transparant venster dat de meelwormen binnenin toont.
Exclusief
PREMIERE
Meelwormen Topping 500 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (120)
€ 11,99
(€ 23,98/kg)
Lage Prijs
Royal Canin medium verouderd hondenvoer zakje, 140g, met stukjes in jus, gelabeld voor honden ouder dan 7 jaar, met ondersteuning voor spiermassa.
ROYAL CANIN
Medium Ageing 7+ in saus 10x140 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (22)
€ 14,39
(€ 10,28/kg)
Lage Prijs
Katvoerzak gelabeld 'Premiere Vleesmenu' met een tabby kat, met 'Buiten Volwassen' en '55% Vlees' prominent weergegeven.
Exclusief
PREMIERE
Outdoor 2 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (64)
€ 12,99
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Hondenvoer zak gelabeld 'SELECT GOLD MAXI SENIOR' voor honden boven de 25 kg, ouder dan 8 jaar, met kip als hoofdingrediënt.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Maxi Senior Kip 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (109)
€ 49,99
(€ 4,17/kg)
Lage Prijs
Een kattenvoer verpakking met een speelse kitten, gelabeld 'Premiere Meat Menu', met tekst die 'rijk aan zalm' en '55% zalm & gevogelte' benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu droogvoeding kat kitten Zalm 300 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (169)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een kattenvoer verpakking met een Bengaalse kat op de voorkant, gelabeld 'Premiere. Vleesmenu,' met 'rijk aan rundvlees' en '48% rundvlees' prominent weergegeven.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu droogvoer voor volwassen katten Rund 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (213)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 3