Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4465 producten
Lage Prijs
Twee neon geelgroene tennisachtige hondenspeelballen, de ene bedrukt met 'KONG' en een speelgoed-silhouet, de andere bedrukt met 'SQUEAKAIR'
KONG
Air Squeaker tennisbal XS
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (104)
€ 5,49
Beschikbare varianten: 4
Twee transparante zakken met JR FARM appelboom kauwstaafjes voor kleine huisdieren, met speelse cartoonkonijnen op de verpakking.
JR Farm
Knaaghoutjes appelboom 100 g 2x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (26)
€ 7,99
(€ 38,05/kg)
Lage Prijs
Blauwe en roze KONG-hondenspeeltjes, met 'KONG' erin gegraveerd, met gekleurde stippen en tekst 'Verschillende kleuren'.
KONG
puppy speelgoed Puppy S
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (60)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Kitten Pure kip paté kattenvoer blik met afbeelding van een Siamees kitten en tekst over 72% kip graanvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Kitten Paté 6x200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (40)
€ 9,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
De verpakking van FIT+FUN poepzakken toont een lachende golden retriever en tekst: "XXL GROTE MAAT KLEINE PRIJS," met meertalige details.
Exclusief
FIT+FUN
Multipack poepzakjes 21 x 20
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (19)
€ 9,99
Lage Prijs
Select Gold Maxi Adult Dental Snacks voor honden boven de 25 kg, met een bruine hond op de verpakking en gelabeld als "Sensitive."
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Dental Snacks, Maxi Adult 720 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (205)
€ 10,69
(€ 14,85/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Pug hondenvoerzak met een illustratie van een mopshond, met tekst die de specifieke voeding voor het ras en een gezonde huid benadrukt.
ROYAL CANIN
Pug Adult 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (36)
€ 27,29
(€ 9,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Liver Care hondenvoerzak met een kleine hond op de voorkant, met tekst die aangeeft dat het door dierenartsen wordt aanbevolen.
Hill's
Prescription Diet l/d Original 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (71)
€ 21,34
(€ 14,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een huisdiervoedingspakket met een wilde kat op een rotsachtige kust, gelabeld 'WILDERNESS FISH SNACK 100% Wild Zalm Sticks' met een visgrafiek.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Vissnack Sticks van wilde zalm, 35 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (168)
€ 3,99
(€ 114,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een doorzichtige zak met kleurrijke huisdiervoeding in de vorm van wortels en dieren, gelabeld "JR FARM Möhrrchen" met cartoon dieren.
JR Farm
Worteltjes 500 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (14)
€ 5,69
(€ 11,38/kg)
Lage Prijs
Verpakking voor kattenvoer met een gemberkat, gelabeld 'MultiFit Special Jelly Adult Classic Mix', met smaken zoals kip, rundvlees, kalfsvlees en eend.
Exclusief
MultiFit
Adult Special Jelly Jelly Classic Mix-multipack 12x100g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (40)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness kittenvoerzakje met twee gestreepte kittens, 'Pure Beef' label, afbeelding van rauw rundvlees, 65% rund, 300g.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoer Kat Kitten Pure Beef 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (69)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Houten puzzelvoeder voor huisdieren met vier compartimenten en een kleine kom gevuld met gemengde traktaties, ontworpen voor interactieve voeding.
Exclusief
AniOne
Trainingsblokjes
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (23)
€ 10,99
SALE
Een blik Wilderness kittenvoer met twee speelse kittens op het label, met tekst die 97% lam en wilde zwijn ingrediënten aangeeft.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, kitten, Wide Savannah, lam en wild zwijn 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (124)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Whimzees Wellness Daily Dental Treats zak voor honden (M) 14 stix, groene verpakking met meerkleurige tandstokjes en een hond.
WHIMZEES
Tandverzorging Stix M
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (32)
€ 13,19
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Dermacomfort hondenvoer verpakking met een zwarte Schotse Terrier, gelabeld 'Care Nutrition' en 'All Sizes', met een paté-illustratie.
ROYAL CANIN
Dermacomfort 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 14,19
(€ 13,91/kg)
Blik kattenvoer met een speelse grijze kat, zalmstukken, en de tekst "Moments to enjoy" met "Lachs Saumon Salmon" benadrukt.
Exclusief
MOMENTS
Adult Zalm 6x140 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (215)
€ 14,99
(€ 17,85/kg)
Beschikbare varianten: 14
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary zakje met 'Renal met Kip' kattenvoer, met een kattenafbeelding, met de tekst 'Dunne Plakjes in Jus'.
ROYAL CANIN
Veterinary Renal kip 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (87)
€ 18,99
(€ 18,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Applaws natuurlijke kattenvoerzak, met het label 'Hähnchen Kätzchen', 7,5 kg, graanvrij, 80% dierlijke eiwitten, hypoallergeen met prebiotica.
Applaws
droogvoer kitten, kip 2 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (33)
€ 19,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een blik Animonda Vom Feinsten Kitten Baby-Paté met een witte kitten naast een bord pâté, met tekst die aangeeft dat het geschikt is vanaf week 4.
animonda
vom Feinsten Baby Paté 32x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (79)
€ 32,99
(€ 10,31/kg)
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoer zak voor volwassen Jack Russell Terriers, met een hondenafbeelding, voedingsdetails voor het ras en een op maat gemaakte brokvorm.
ROYAL CANIN
Jack Russell Terrier Adult 3 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (71)
€ 28,59
(€ 9,53/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Adult Norwegian Forest Cat droogvoerzak met een grijs-witte kat, die de voeding specifiek voor het ras benadrukt voor een gezonde huid en vacht.
ROYAL CANIN
Norwegian Forest Adult 2 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (44)
€ 29,99
(€ 15,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een doorzichtige zak met groene huisdiertreats gelabeld "Kleesamen-Taler" van JR FARM, met een blije konijn en hamster op de verpakking.
JR Farm
Klaverzaadmunten 500 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (20)
€ 5,09
(€ 10,18/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een close-up van een oranje tabby kat, gelabeld "MultiFit Simply Good Sauce Adult Fish Mix," met details over ingrediënten.
Lage Prijs
Blauwe en roze KONG-botvormige hondenspeeltjes met 'KONG' erop, bijschrift 'Verschillende kleuren' met blauwe en roze kleurpuntjes
KONG
Goodie Bone Puppy S
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (34)
€ 8,99
Lage Prijs
Verpakking van hondensnacks met 'Premiere. I ❤️ my dog' met een golden retriever puppy, hartvormige snacks en label 'Junior Snack Sweethearts'.
Exclusief
PREMIERE
Trainingssnack Junior Kip 6x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (59)
€ 18,79
(€ 31,32/kg)
Lage Prijs
Royal Canin veterinaire kattenvoer zakje gelabeld "Huid & Vacht," met een afbeelding van een grijze tabby kat, met de tekst "Dunne plakken in jus."
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren "Real Nature Original Junior" met illustraties van koe en kip, met ingrediënten: Kalfsvlees & Kip met Eend, Aardappelen & Hennepolie.
Exclusief
REAL NATURE
Junior Kalf en kip 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (103)
€ 28,49
(€ 5,94/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness Adult Pure Beef kattenvoer met wilde kat en rundvleesafbeelding: 65% rundvlees, 35% fruit/groente, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer kat, adult, Pure Beef 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (211)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Miamor Trinkfein Vitaldrink mit Huhn, met een kat die uit een kom drinkt, met een spetter vloeistof zichtbaar.
Miamor
Trinkfein Vitaldrink 24 x 135 ml
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (336)
€ 34,49
(€ 10,65/l)
MultiFit senior hondenvoerzak, roze, glimlachende zwart-witte hond, label 'Senior 7+', 'met kip & rijst', 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond senior Kip en rijst 2,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (37)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Happy Dog Sensible Toscana hondenvoer zak met een zwarte hond op een schilderachtige achtergrond, gelabeld 'Ente & Lachs' (Eend & Zalm).
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Toscana 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (116)
€ 24,69
(€ 6,17/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zak Real Nature Wilderness Adult Pure Chicken kattenvoer met afbeelding van een wilde kat, 65% kip, 300 g.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer kat, adult, pure kip 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (212)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin mini verouderende hondenvoer zakje, 85g, met stukjes in jus, geschikt voor honden ouder dan 8 jaar, gewicht onderhoud.
ROYAL CANIN
Mini Ageing 12+ in saus 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (16)
€ 11,59
(€ 11,36/kg)
Lage Prijs
Gouden Mini Senior hondenvoerzak (5-10 kg) voor honden ouder dan 8 jaar, met een witte hond en 'Sensitive' eend en aardappel formule.
Lage Prijs
Royal Canin hondenvoerzak voor kleine rassen (S), voor honden tot 10 kg, ouder dan 12 jaar, ter bevordering van gewichtsbehoud en vitaliteit.
ROYAL CANIN
SHN Mini Veroudering 12+ 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 13,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Grijze huisdierzitbedekking met rode rand, met verstelbare riemen en zakken voor opslag, ontworpen om de interieur van de auto te beschermen.
KONG
2-in-1 autodeken/hangmat
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (11)
€ 99,89
Verpakking van kattentandhygiëne traktaties met 'Plaque-Stop Chips' met een kattenafbeelding, met de nadruk op 87% kip en zalmolie.
Bogadent
Plaque-Stop Chips Kat 50g kip
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (117)
€ 4,19
(€ 83,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een doorzichtige zak met kleurrijke huisdierenfruit salade gelabeld "JR FARM Obst-Salat" met een cartoon konijn en hamster, dat de vitamines benadrukt.
JR Farm
Fruitsalade 600 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (42)
€ 4,59
(€ 7,65/kg)
Beschikbare varianten: 2
Container van Tetra ReptoMin Energy schildpaddenvoer, met een groene label met een schildpadafbeelding en meertalige tekst over het product.
Tetra
ReptoMin Energy 250 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 5,89
(€ 23,56/l)
FRESCO hondenvoerzakje 'Trainingsknöchelchen - Rind', Martin Rütter trainingssnack, 150 g, afbeelding van hond en stapel rundvlees snacks.
FRESCO
Martin Rütter Trainingsbotjes Rund 150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (181)
€ 3,29
(€ 21,93/kg)
Beschikbare varianten: 5
Paardenbloemwortel huisdier snack van JR FARM, met twee verpakkingen op een stapel gedroogde wortels, gelabeld 'Snack' en 'Ergänzungsfutter.'
JR Farm
paardenbloemwortels 2x150 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (54)
€ 10,29
(€ 34,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een collectie Miamor kattenvoerblikken met verschillende smaken, waaronder kip en bonito tonijn, met etiketten die 'Feine Filets' en 'Naturell' aangeven.
Miamor
Feine Filets Naturelle 12 x 80 g Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (84)
€ 13,89
(€ 14,47/kg)
Beschikbare varianten: 2