Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4463 producten
Blik kattenvoer met een grijze kat silhouet, gelabeld 'Mjamjam Saftiges Hühnchen an Brokkoli,' met graanvrije en voedingsdetails.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen Kip en broccoli 6x200 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (473)
€ 8,29
(€ 6,91/kg)
Beschikbare varianten: 12
Lage Prijs
Royal Canin Sterilised hondenvoer verpakking met een kleine hond, met tekst die '85g x 12' en 'Alle maten' in paars aangeeft.
ROYAL CANIN
Sterilised Adult Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 13,89
(€ 13,62/kg)
Lage Prijs
Sheba Fresh & Fine kattenvoer verpakking met een bord vlees in saus, met smaken: kip, kalkoen en eend.
Lage Prijs
Blik huisdiervoer gelabeld 'Wilderness True Country' met kip en zalm, met een vleespercentage van 97%, en een Bengaalse kat op het label.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, True Country, kip en zalm 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
€ 14,99
(€ 12,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kleurige kattenkrabber in een ronde vorm, ontworpen als een dessert met chocolade en pastel druppels, gelabeld "AniOne Wild Variety."
Exclusief
AniOne
Celebration krabkarton
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (45)
€ 15,19
Lage Prijs
Royal Canin kattenvoer zakje gelabeld 'Instinctive 7+' met een afbeelding van een wandelende kat, met de teksten 'Health Nutrition' en 'Vitaliteitscomplex.'
ROYAL CANIN
Instinctive 7+ 12x85g 12x85 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (34)
€ 15,39
(€ 15,09/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal kattenvoer zak met een afbeelding van een grijze tabby kat, gelabeld "RENAL" en "LOAF" op een witte achtergrond.
Lage Prijs
Zes blikken Select Gold Adult Sensitive hondenvoer met afbeeldingen van een hond en tekst die smaken aangeeft: lam, kip en rund met rijst.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Adult Mixpakket 6x800g Gemengd pakket 1
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (98)
€ 27,99
(€ 5,83/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Adult Poodle hondenvoerzak met een illustratie van een poedel, met tekst die de voeding voor het ras en een gezonde vacht benadrukt.
ROYAL CANIN
Poodle Adult 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (78)
€ 17,19
(€ 11,46/kg)
Beschikbare varianten: 4
ACANA Classics Red Meat Recipe hondenvoer zak, met een schilderachtige achtergrond van bergen en een meer, benadrukt ingrediënten: rauw rundvlees, varkensvlees en lam.
ACANA
Classic Red 9,7 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (57)
€ 60,69
(€ 6,26/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Paarse Whiskas Tasty Mix kattenvoerdoos, 'Vis van de dag in saus', 12x85 g, grijze kat en een kom met visstukjes
Fles Trixie droogshampoo met een hond, kat en konijn op het etiket, met de tekst 'Trocken-Shampoo' en 'Sanfte Reinigung ohne Baden.'
Trixie
Droogshampoo 100 g hond
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (29)
€ 7,19
(€ 71,90/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met drie speelse kittens, gelabeld 'Premiere. I love my cat,' met 'Royal Ragout' en 'Kitten' prominent weergegeven.
Exclusief
PREMIERE
Royal Ragout Kitten Rijk aan gevogelte 16x100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (89)
€ 11,99
(€ 7,49/kg)
Beschikbare varianten: 2
SALE
Blik kattenvoer 'Wilderness Adult True Country' met een Bengaal kat, met 97% kip en zalm, 3% planten, geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, True Country, kip en zalm 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Grijze pluche muis speelgoed voor huisdieren met zwarte oren en een roze neus, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Trixie
Active-Mouse
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (60)
€ 16,99
Blikken Miamor Feine Filets kattenvoer, met smaken zoals Tonijn & Rijst, Tonijn & Garnalen, en Tonijn & Inktvis, met een kattenafbeelding.
Miamor
Fine Filets in gelei Gemengd pakket 12 x 185g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (66)
€ 16,99
(€ 7,65/kg)
Kattovit Feline Diet Recovery kattenvoerblik, met een paarse logo, 'mit Huhn' (met kip), en een afbeelding van een kat.
KATTOVIT
Feline Diet Aufbaukur kip 12x185 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (31)
€ 18,29
(€ 8,24/kg)
Verpakking van 'Filet Moments' katten snack met een zalmfilet, met een speelse grijze kat onderaan en tekst die 100% pure filet aangeeft.
Exclusief
MOMENTS
Moment Filet Snack Zalm 10x30 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (187)
€ 20,79
(€ 69,30/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een blik Mjamjam kittenvoer met een paarse verpakking, met tekst die zegt "KITTEN VORZÜGLICHES KALB MIT LACHSÖL" en illustraties van een kat.
MjAMjAM
nat kattenvoer voor kitten, Kalf met zalmolie 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (90)
€ 20,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Wilderness Adult Pure Beef huisdiervoeding verpakking met een wilde kat in een natuurlijke omgeving, met 99% rundvlees, 1% groenten en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoeding kat, Adult, Pure Beef rund 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (82)
€ 22,49
(€ 21,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Adult Perzische kattenvoer zak met een fluffy Perzische kat, met tekst die de voeding voor het ras en de gezondheid van de lange vacht benadrukt.
ROYAL CANIN
Persian Adult 400 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (158)
€ 8,79
(€ 21,97/kg)
Beschikbare varianten: 5
Een zilveren metalen hondenfluitje bevestigd aan een sleutelhanger, met een gekartelde instelknop voor toonhoogtecontrole.
Exclusief
AniOne
hoogfrequentiefluitje S
Beoordeling: 2.4 van vijf sterren
2.4 (103)
€ 3,19
Beschikbare varianten: 2
Bogar Plaque Control Chips zakje, kattenfoto bovenaan, tekst 'BOGAR', 'Plaque Control Chips' en '87% Chicken'.
Bogadent
DENTAL ENZYME CHIPS kat 50 g kip
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (207)
€ 4,19
(€ 83,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
GimCat Kitten Paste verpakking met twee speelse kittens, gelabeld 'Expert Line', voor kittens van 6+ weken, ter bevordering van groei en gezondheid.
GimCat
Kitten Pasta 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (32)
€ 8,79
(€ 175,80/kg)
Animonda Integra Protect Urinary hondenvoerblik, met rundvlees, met een focus op urinegezondheid (pH 6.7), gelabeld als graanvrij.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Urinary Oxalstein Rund 6x100 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (15)
€ 13,69
(€ 22,82/kg)
Beschikbare varianten: 2
Cat's Love Junior kattenvoer verpakking met twee speelse kittens. Belangrijke details: 71% kip, met omega 3 & 6, graanvrije recept, 100% natuurlijk.
CAT'S LOVE
kattenvoeding voor junior katten in gelei Kip met algenkalk en distelolie 12x85 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (51)
€ 14,79
(€ 14,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet w/d Multi-Benefit kattenvoerzak met zachte stukjes in saus met kip, aanbevolen door dierenartsen.
Turquoise FURminator Undercoat anti-verhaarhulpmiddel voor kleine kortharige katten (S) met grijs handvat, afgebeeld met doosverpakking
FURminator
kat S Kortharig
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (175)
€ 26,49
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Kidney Care k/d kattenvoerzak met een kat, gelabeld 'Aanbevolen door dierenartsen' en 'ActivBiome - Kidney Defense.'
Hill's
Prescription Diet k/d Kidney Care 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (329)
€ 28,49
(€ 18,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bruine huisdierdrager met gaaspanelen, dubbele handgrepen en verstelbare schouderbanden, ontworpen voor comfortabel transport van huisdieren.
Trixie
Rugzak Shiva
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (75)
€ 32,69
Premiere 'I ♥ my cat' Multi-Cat Carbon Control 10L klonterende kattenbak met twee gevlekte katten en label 'odour-reducing carbon'.
Exclusief
PREMIERE
Carbon Control Multi-Cat klontvormende kattenbakvulling 10 l
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (926)
€ 14,49
(€ 1,45/l)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Medium Adult hondenvoer zak, 11-25 kg, met een beagle op de voorkant, gelabeld 'Licht' met kip, en voedingsdetails.
Exclusief
SELECT GOLD
Light Medium Adult Kip 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (67)
€ 23,99
(€ 6,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak kattenvoer Real Nature Wilderness Kitten True Country met twee kittens, afbeelding van kip met zalm, 70%/30%/0% en 300 g
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoeding kat, kitten, True Country, kip met vis 300 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (151)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Rinti Max-I-Mum Fresh hondenvoerzak, met 70% vlees en organen, 30% groenten, graanrecept, 4 kg formaat.
RINTI
MAX-I-MUM 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (130)
€ 35,49
(€ 8,87/kg)
Beschikbare varianten: 3
Trixie Lam Kip Bagels huisdier traktaties verpakking met een zwarte hond, met tekst in meerdere talen en een foto van de bagels.
Trixie
Premio bagels met lam en kip 2 x 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (19)
€ 4,89
(€ 24,45/kg)
Lage Prijs
Roze MultiFit 800 g zak luzernevoer voor dwergkonijnen (Zwergkaninchen), foto van konijn, pictogram 'Geen toegevoegde suikers'.
Exclusief
MultiFit
voor dwergkonijnen met alfalfa 800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (115)
€ 2,99
(€ 3,74/kg)
Beschikbare varianten: 5
Huisdierverzorgingsborstel met een blauwe en zwarte handgreep, met dubbele borstelharen voor effectieve vachtontwarring en verzorging.
Exclusief
TAKE CARE
2in1 rubberen dierhaarverwijderaar
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (33)
€ 10,49
Een roze en grijze huisdier tunnel met openingen aan beide uiteinden en een hangend pom-pom speeltje binnenin, ontworpen voor katten of kleine huisdieren.
Exclusief
MORE
selectie raschel tunnel
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (82)
€ 16,99
Animonda GranCarno Adult 1+ hondenvoerblik, etiket 'Single Protein Huhn PUR (Puur Kip)', kipstukken en glimlachende golden retriever
animonda
GranCarno Single Protein natvoer voor honden Adult Kip puur 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (40)
€ 24,49
(€ 5,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik huisdiervoeding gelabeld "Real Nature Original" met illustraties van kalkoen en kalf, met de tekst "Kalkoen met Kalf" in het Duits.
Exclusief
REAL NATURE
natvoer hond adult Kalkoen met kalf 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (458)
€ 29,89
(€ 6,23/kg)
Beschikbare varianten: 10
Lage Prijs
Kauwsnacks met zalm in een visvormige verpakking, gelabeld 'Premiere Fish', met meertalige tekst en '120g' gewicht.
Exclusief
PREMIERE
kauwbotten met zalm 12 st
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (77)
€ 5,69
(€ 47,42/kg)