Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4464 producten
Lage Prijs
Oranje tabby kat die zijn lippen likt naast een doos MultiFit Tasty Duo kattenvoer, met 'Duo Classic Mix' en verschillende vleessoorten.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, Duo Classic Mix - Smakelijk Duo, in saus, multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (72)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Verpakking voor AniOne Oogverzorging lotion met een lachende hond en een kat, met tekst in meerdere talen over oogverzorging.
Exclusief
AniOne
Oogverzorging
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (17)
€ 5,99
(€ 99,83/l)
Drie voer- en waterbakken voor huisdieren in verschillende kleuren: zwart, blauw en wit, met een transparant maatbekerontwerp bovenop.
Trixie
voer- en waterdispenser 600 ml
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (57)
€ 7,19
Beschikbare varianten: 2
Een doorzichtige plastic zak gevuld met groene haverhooi, met een kleurrijk etiket met een cartoonkonijn en de tekst 'JR FARM Grüner Hafer.'
JR Farm
Groene haver 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (47)
€ 8,49
(€ 16,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak Versele-Laga Prestige Papegaaien vogelvoer met afbeeldingen van een groene en grijze papegaai, gelabeld "100% Pure Nature."
Versele-Laga
Prestige papegaaien 3 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (82)
€ 11,59
(€ 3,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Poodle hondenvoer verpakking, met een afbeelding van een poedel, tekst 'Breed Nutrition' en 'Aangepaste textuur' voor een gezonde vacht.
ROYAL CANIN
Poedel Adult in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 15,29
(€ 14,99/kg)
RINTI Canine Intestinal nat hondenvoer blik, met een groen-wit ontwerp, gelabeld 'Magen-Darm Schonkost mit Lamm' en voedingsvoordelen.
RINTI
Canine Intestinal Adult 6 x 800 g Lam
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (68)
€ 16,74
(€ 3,49/kg)
Beschikbare varianten: 2
Premium hondenvoerzak met "Wolfsblut Wild Duck Puppy," met afbeeldingen van twee wolfpuppy's en voedingsdetails aan de voorkant.
WOLFSBLUT
Puppy Wild Duck eendenvlees met aardappel 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (78)
€ 19,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 4
Purina Pro Plan Medium Puppy voer, 3kg zak, gelabeld "High Protein" en "Sensitive Digestion," met lam als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Puppy Medium Gevoelige Spijsvertering Lam 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (102)
€ 24,99
(€ 8,33/kg)
Bunny Natur FrischGras Heu verpakking met vers gras hooi, met een schilderachtige bergachtergrond en voedingsinformatie onderaan.
Bunny
Vers gras-hooi 3 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (97)
€ 25,49
(€ 8,50/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zakje MultiFit Pudding voor katten, met een likkende oranje kat, met tekst die '91% melk' en 'verlaagd lactose' aangeeft.
Exclusief
MultiFit
Pudding 12x150 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (46)
€ 26,99
(€ 14,99/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary zak: SATIETY WEIGHT MANAGEMENT voor KLEINE HONDEN, terrierafbeelding en merklogo
ROYAL CANIN
Veterinary Satiety Kleine Honden 3kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (22)
€ 36,99
(€ 12,33/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer van Hill's Prescription Diet, gelabeld 'Digestive Care', met een vetarm recept, met een aanbeveling van een dierenarts.
Hill's
Prescription Diet i/d Low Fat 12x360 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (58)
€ 41,49
(€ 9,60/kg)
Beschikbare varianten: 3
Vier Miamor kattenvoeding zakjes met een witte kat, met smaken: Tonijn & Groenten, Tonijn & Inktvis, Tonijn & Krab, Kip & Tonijn.
Miamor
Fine Filets in gelei Gemengd pakket 24 x 100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (147)
€ 48,49
(€ 20,20/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Puppy Boxer hondenvoer zak, met een illustratie van een Boxer puppy, met tekst die de voeding voor het ras en immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Boxer Puppy 12 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (33)
€ 77,19
(€ 6,43/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit voederketen voor vogels, met drie voedselballen in een doorzichtige verpakking, met een blauwe achtergrond en een kleine vogelillustratie.
Exclusief
MultiFit
voederketting 8-delig 650 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (17)
€ 3,99
(€ 6,14/kg)
MultiFit Badzand container voor kleine huisdieren, met een chinchilla, degu en gerbil op een roze achtergrond, gelabeld in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
Badzand voor chinchilla's 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (105)
€ 3,99
(€ 3,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Roze keramische kattenvormige voerbak met een glimlachend kattengezicht ontwerp.
Exclusief
AniOne
keramische voerbak Happy Kitty roze
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (43)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 2
Een doorzichtige zak met oranje wortelchips met een cartoon konijn en hamster label, met de tekst 'Karotten-Chips' en 'mit viel Vitamin A.'
JR Farm
Wortelchips 500 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (34)
€ 5,69
(€ 11,38/kg)
Lage Prijs
Paarse Whiskas Senior kattenvoerdoos, grijze kat; zichtbare tekst: 7+, Whiskas, Senior, Gevogelte selectie, in gelei, 12x85g
Lage Prijs
Sheba Delikatesse kattenvoer verpakking met 12 x 85g porties in gelei, met een afbeelding van een grijze kat en een kom met gescheurd vlees.
Sheba
delicatesse in gelei 12 x 85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (346)
€ 11,69
(€ 11,46/kg)
Lage Prijs
Verpakking van kattenvoer met een speelse tabby kat met groene ogen, gelabeld 'Premiere. Ik hou van mijn kat' en 'Royal Ragout, Rijk aan Kalfsvlees.'
Exclusief
PREMIERE
Royal Ragout kalf 16x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (238)
€ 11,99
(€ 7,49/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Select Gold Kitten Pure kip paté nat kattenvoerblik met een Siamees kitten en 72% kip tekst.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Kitten Paté 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (40)
€ 16,49
(€ 6,87/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kattovit Feline Diet blikvoer voor katten met kip, gelabeld voor nierondersteuning, met een silhouet van een kat en de tekst 'Niere/Renal.'
KATTOVIT
Feline Diet nier/renal kip 12x185 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (52)
€ 21,99
(€ 9,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
ACANA Wild Prairie Recipe huisdiervoer zak met "Hoogste Eiwit" label; 70% dierlijke ingrediënten, 30% groenten, geen kunstmatige conserveermiddelen.
ACANA
Wild Prairie 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (68)
€ 29,99
(€ 15,00/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een doorzichtige plastic verpakking met groene venkelstokken gelabeld "JR FARM Fenchel-Stäbchen," met cartoonkonijnen op de bovenkant.
JR Farm
Venkelstaafjes 15 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (25)
€ 2,59
(€ 172,67/kg)
Felrode rubberen hondenbot speelgoed met een getextureerd, ribbelig middenstuk en ronde uiteinden, ontworpen voor huisdierenspel en kauwen.
Exclusief
FIT+FUN
Bot
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (34)
€ 2,99
Groene huisdier speelgoedbal versierd met witte madeliefjes en gele centra, met een duidelijke opening voor traktaties.
Exclusief
AniOne
ANIO Snackbal
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (22)
€ 4,49
Lage Prijs
MultiFit sticks huisdiersnacks met noten en honing, met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla op roze verpakking.
Exclusief
MultiFit
Sticks met noten en honing 5x112 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,45
(€ 10,93/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een enkele, grote hondenbot traktatie met een vlezig textuur, met een taps toelopend uiteinde en een ruwe oppervlakte, tegen een witte achtergrond.
Bubimex
Luchtgedroogd beenham,medium
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
(€ 46,60/kg)
Lage Prijs
Verpakking van MultiFit Meisenknödel (suetballen zonder net) met 35 stuks, met een gewicht van 2,7 kg, met een gedetailleerd label.
Exclusief
MultiFit
mezenbollen 35 stuks zonder net
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (172)
€ 9,99
(€ 3,70/kg)
Lage Prijs
Zak met huisdiervoer gelabeld "Premiere Meati" met kippenhartjes op een snijplank met een mes, tekst in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
Meati natvoer hond Adult Kippenharten 5x500 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (43)
€ 12,99
(€ 5,20/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Blik PREMIERE MEATI diervoeding met label 'Eend', toont een eendensilhouet, plakjes rauw eendenvlees en een hakmes met de tekst 'voor vleesliefhebbers'
Exclusief
PREMIERE
Meati natvoer hond, Adult, eend 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (639)
€ 8,94
(€ 3,73/kg)
Beschikbare varianten: 12
Lage Prijs
Royal Canin Chihuahua Puppy voerzak met een kleine Chihuahua puppy, met tekst die de voeding voor het ras en de immuunondersteuning benadrukt.
ROYAL CANIN
Chihuahua Puppy 1,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (33)
€ 17,89
(€ 11,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Appetite Control kattenvoer zakje met een bord natvoer, met tekst over het beheersen van bedelgedrag en fijne stukjes in saus.
ROYAL CANIN
Appetite Control Care 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (46)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Urinary S/O kattenvoer zakje met een afbeelding van een fluffy kat, gelabeld 'Morsels in Gravy.'
ROYAL CANIN
Veterinary S/O Morsels in Sauce 12x85g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (56)
€ 20,49
(€ 20,09/kg)
Miamor Trinkfein Vitaldrink met Tonijn, met een kat die likt uit een kom met roze vloeistof, met een slank blikontwerp.
Miamor
Trinkfein Vitaldrank Tonijn 24x135 ml
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (336)
€ 25,99
(€ 8,02/l)
Beschikbare varianten: 2
Witte en grijze kattenbak met een voorinvoer, ontworpen voor gemakkelijke toegang en netheid.
Exclusief
AniOne
gesloten zeefkattenbak Clean Cat M
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (58)
€ 33,49
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Multi-Benefit w/d kattenvoerzak met een bruine en witte kat op de voorkant, gelabeld 'Veterinair Aanbevolen.'
Lage Prijs
Blik hondenvoer van Royal Canin, gelabeld 'Hepatic,' met een broodachtige textuur en een afbeelding van een hond op de voorkant.
ROYAL CANIN
Veterinary HEPATIC MOUSSE 12x420 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (36)
€ 50,49
(€ 10,02/kg)
Zwarte clicker voor huisdiertraining met een opgerolde polsband, ontworpen voor hondentraining en gedragsversterking.
Exclusief
AniOne
dubbele Clicker
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (13)
€ 4,99