Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4465 producten
Een zak Versele-Laga Menu Nature 4 Seasons Blend vogelzaad, met een kleurrijke vogelillustratie en tekst die zegt 'Everyday Nutritious Seed Mix.'
Versele-Laga
Menu Nature 4 Seasons 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (204)
€ 7,89
(€ 1,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
MultiFit Junior <1 puppy droog hondenvoer, gevogelte & rijst, roze verpakking met afbeelding van brokjes, 2,5 kg.
Exclusief
MultiFit
Droogvoer Hond Junior, met Gevogelte & Rijst 2,5 kg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (58)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zwarte traktatendispenser voor huisdieren met een veilige deksel en een handvat, ontworpen voor gemakkelijke toegang tot traktaties.
Flexi
Multibox
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (25)
€ 6,49
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal kattenvoerzakje met een grijze tabby kat, gelabeld 'Dunne Plakjes in Jus.'
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet natvoer voor honden, 'Digestive Care', magere stoofpot met kip en groenten, aanbevolen door dierenartsen.
Hill's
Prescription Diet Digestive Care i/d Low Fat Ragout met kip en groenten 12x354 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (33)
€ 43,99
(€ 10,36/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Maxi Junior hondenvoer zak, 25 kg, geschikt voor honden van meer dan 25 kg en onder de 15 maanden. Smaak: Rundvlees.
Exclusief
SELECT GOLD
Complete Maxi Junior Rund 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (115)
€ 26,99
(€ 6,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Adult Shih Tzu hondenvoer zak met een illustratie van een Shih Tzu, met tekst die de specifieke voeding voor het ras en gezonde huid benadrukt.
ROYAL CANIN
Shih Tzu Adult 7,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (45)
€ 62,49
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van AniOne geurige reinigingsdoekjes voor huisdieren, met een golden retriever en een rode kat op de voorkant, met 50 doekjes inbegrepen.
Exclusief
AniOne
verzorgingsdoekjes 50 stuks
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 6,49
Een gestructureerde, off-white krabpad voor huisdieren, gemonteerd op een bruine kartonnen achterkant, ontworpen voor kattenkrabben.
Trixie
krabplank XL naturel
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (27)
€ 11,99
Een gezellige kattenboom met een pluche bovenste zitplaats waar een Bengaalse kat ligt, een krabpaal en een kubusvormige schuilplaats eronder.
Trixie
Krabboom Ava van
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 85,89
Lage Prijs
Een zak van 500g gepelde pinda's voor vogels, gelabeld 'Premiere. Ik hou van mijn tuin,' met een vogelillustratie en voedingsinstructies.
Exclusief
PREMIERE
pindavoederdispenser 500 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (18)
€ 3,69
(€ 7,38/kg)
SALE
Een rol zwarte sisaltouw, strak gewonden, met een gladde oppervlakte en een ronde kartonnen kern zichtbaar aan de bovenkant.
Exclusief
AniOne
-sisaltouw Roppy zwart
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (43)
Je bespaart: 49%
€ 6,75
(€ 0,17/m)
€ 13,49
Beschikbare varianten: 2
Bosch Senior hondenvoer zak, 2,5 kg, met een hond op de voorkant, met tekst die eiwit, vetgehalte en voordelen voor oudere honden benadrukt.
bosch
Senior 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (309)
€ 19,99
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak met 20 vetbollen gelabeld 'MultiFit Meisenknödel - ohne Netz' met afbeeldingen van een grote tit en een roodborstje.
Exclusief
MultiFit
mezenbollen zonder net 20 st
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (116)
€ 5,19
(€ 3,05/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak kattenvoer met het label 'Soepmomenten om van te genieten' met tonijn en garnalen, met een afbeelding van een lepel soep en een rode kat.
Exclusief
MOMENTS
Soup nat kattenvoer Adult, Tonijn en garnalen 12x40 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (67)
€ 9,48
(€ 19,75/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een gebogen krabpaal voor katten met een beige kraboppervlak en een kleurrijk, speels ontwerp met verschillende katten en bloemen.
Exclusief
AniOne
krabkarton
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 10,49
Lage Prijs
Een rode hertengewei hondenkauwsnack met een label 'Real Nature Wilderness Pure Snack - Rothirsch Geweih,' geschikt voor honden onder de 12 kg.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Snack van het gewei van het edelhert S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikken Almo Nature huisdierenvoeding met verschillende smaken: Tonijn met Ansjovis, Tonijn met Forel, en Tonijn met Kip en Kaas.
Almo nature
Multipack Tonijn 6x70g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (20)
€ 13,99
(€ 33,31/kg)
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking toont een close-up van een kattengezicht, gelabeld "PREMIERE. I love my cat," met details over leverworst en veenbessen.
Exclusief
PREMIERE
My Cream Leverworst en veenbessen 66x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (69)
€ 23,49
(€ 23,73/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van Bosch Maxi Junior hondenvoer met een foto van een hond, met tekst die '24% eiwit' en '12% vet' en 'Kolosrum' benadrukt.
bosch
Maxi Junior Gevogelte 15 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (234)
€ 40,49
(€ 2,70/kg)
Gelukkige Hond NaturCroq XXL Volwassen hondenvoerzak met een golden retriever op de voorkant, met de nadruk op 100% natuurlijke ingrediënten.
HAPPY DOG
NaturCroq droogvoer voor Adult honden, XXL 15 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 44,49
(€ 2,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet blikvoeding voor katten, gelabeld 'Urinary Care with Chicken', met een door dierenartsen aanbevolen logo.
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Metabolic Mini – gewichtsverlies en onderhoud; '96% verloor gewicht thuis, klinisch bewezen'.
Hill's
Prescription Diet Metabolic Weight Management Mini met kip 6 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (200)
€ 55,49
(€ 9,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolf in een bos, gelabeld 'Pure Chicken' met 65% kip en geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer, hond, Adult, Pure Chicken 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (101)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking voor MultiFit Hennepvezels huisdierenbed, met een konijn, cavia en hamster. Tekst benadrukt zachtheid en milieuvriendelijkheid.
Exclusief
MultiFit
hennepvezels 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 2,69
(€ 53,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Zomer Suet Ballen verpakking met twee vogels en 20 suet ballen, gelabeld 'Sommer-Meisenknödel - ohne Netz.'
Exclusief
MultiFit
zomermezenbollen zonder net 20 st
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 4,00
(€ 2,41/kg)
Lage Prijs
Een feestelijke adventskalender met huisdier-thema met een kerstboom, cadeaus en drie honden: een Labrador, Husky en Pomeriaan, met de tekst "MERRY CHRISTMAS."
Exclusief
PREMIERE
Adventskalender voor honden 300g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (57)
€ 6,99
(€ 23,30/kg)
Lage Prijs
MultiFit Fun Loops doos met konijn, hamster en cavia, hartvormig venster met kleurrijke ringen, extra vitamine C, 500 g
Exclusief
MultiFit
Fun Loops 2x500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Vier Mjamjam hondenvoerblikken met smaken: 'Heerlijk Rundvlees,' 'Room met Courgette,' en 'Rund met Aardappelen en Erwten.'
MjAMjAM
Mixpaket Adult 6 x 800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (25)
€ 21,69
(€ 4,52/kg)
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness volwassen hondenvoer met een wolfafbeelding, gelabeld 'Pure Lam' (65% lam, 35% fruit/groenten, 0% granen).
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Droogvoer voor honden, Adult, Pure Lamb 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (135)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Trixie Beef Pâté tube voor honden, 110g, met een speelse hond op het etiket, met tekst in het Duits, Frans en Italiaans.
Trixie
Premio rundvleescrème 2 x 110 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (43)
€ 4,89
(€ 22,23/kg)
Een doorzichtige plastic zak met gedroogd gras en bloemen gelabeld 'JR FARM Blütenwiese', met cartoonkonijnen op de voorkant.
JR Farm
Bloemenweide 500 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (17)
€ 5,19
(€ 10,38/kg)
Lage Prijs
Blik kattenvoer gelabeld "MultiFit Adult Jelly" met zalm, met een afbeelding van een oranje tabby kat aan de voorkant, 405g.
Exclusief
MultiFit
nat kattenvoer Adult, in gelei, Zalm 6x405 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (187)
€ 5,59
(€ 2,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kat ligt naast een 'Moments to enjoy' kattenvoerdoos met Pacific Tuna, Tuna & Chicken met Kaas, en Chicken & Tuna smaken.
Exclusief
MOMENTS
9 x 70 g Verschillende smaken met groenten
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (25)
€ 12,49
(€ 19,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolf op het label. Het vermeldt 'Pure Beef' met 95% rundvlees, 5% fruit en kruiden, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Beef, rund 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
MultiFit roze hondenvoerzak met glimlachende zwart-witte hond, ADULT 1+, met gevogelte & wortel, 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer hond adult, met gevogelte & wortel 2,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 7,49
(€ 3,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Beagle met ADAPTIL Calm-halsband naast een doos met opschrift 'ADAPTIL Calm, Better Together, 30 TAGE Kleine Hunde (bis zu 15 kg)'.
ADAPTIL
Calm halsband S–M
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (52)
€ 39,49
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet blikvoer voor honden, gelabeld 'Urinary Care,' met een stoofpot met kip en toegevoegde groenten.
Lage Prijs
Royal Canin Beagle Adult hondenvoedingszak met een illustratie van een Beagle-hond, met tekst die de voeding voor het ras en het ideale gewicht benadrukt.
ROYAL CANIN
Beagle Adult 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (53)
€ 26,99
(€ 9,00/kg)
Beschikbare varianten: 3
Witte keramische kattenvoerbak met een zwarte silhouet van een kat aan de binnenkant.
Exclusief
AniOne
Keramische voerbak Silhouette
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (28)
€ 3,99
Container van 'Take Care' vingerpads voor het schoonmaken van de ogen en oren van huisdieren, met een afbeelding van een Collie-hond, met 50 pads inbegrepen.
Exclusief
TAKE CARE
verzorgingsvingerlingen
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (24)
€ 7,99
Lage Prijs
1 kg zak Löwenzahn-Mix huisdiervoeding voor konijnen, met gedroogde kruiden, gele bloemen en voedingsinformatie op het etiket.
Exclusief
MultiFit
Graanvrij Paardenbloem-mix 1 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (68)
€ 16,99
(€ 16,99/kg)
Miamor Cat Cream in een roze doos, met een witte kat die omhoog kijkt, gelabeld 'MALT' en 'ANTI-HAIRBALL,' met een lepel vol room.
Miamor
Kattensnack Mout Crème 11x6x15g 11x15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (79)
€ 21,99
(€ 22,21/kg)
Lage Prijs
Hill's Science Plan kattenvoerzak met een gestreepte kat met een rode halsband; label 'Urinary Health Adult 1+ met kip'
Hill's
Science Plan droogvoer kat, adult, urinary health, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 29,79
(€ 19,86/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Science Plan hondenvoerzak 'Perfect Digestion' met een glimlachende bruin‑witte hond.