Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4463 producten
Lage Prijs
Select Gold Senior Hair & Skin kattenvoer zakje voor katten van 9+ jaar, kip paté, graanvrij, zonder suiker of soja, met een kattenafbeelding.
Exclusief
SELECT GOLD
Senior Haar & Huid 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (30)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zwarte kattenboom met een pluche basis, een krabpaal en een bovenplatform om te klimmen of te rusten.
Exclusief
FIT+FUN
Emma krabpaal zwart
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (39)
€ 16,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Junior Sensitive hondenvoerblik, kip met rijst smaak, glutenvrij, voor honden jonger dan 1 jaar.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer hond Sensitive Junior Kip en rijst 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (148)
€ 17,99
(€ 7,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary Care hondenvoerblik, met een stoofpot met kip en toegevoegde groenten, gelabeld als door dierenartsen aanbevolen.
Hill's
Prescription Diet c/d Multicare met kip 24x156 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 55,99
(€ 14,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Drie deksels voor huisdiervoederbakken in zwart en wit, met een pootafdrukontwerp op de handvatten voor gemakkelijk tillen.
Exclusief
AniOne
blikdeksel M
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (258)
€ 2,29
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Voerballen met meelwormen in een doos gelabeld 'PREMIERE. I ❤️ mijn tuin', met een vogelillustratie en details over net-vrij en ambrosia-gecontroleerd.
Exclusief
PREMIERE
PREMIÈRE Mezenbollen met meelwormen zonder netje 6 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (83)
€ 2,69
Beschikbare varianten: 3
Twee verpakkingen MultiFit Nature Snacks gelabeld "Knusper-Glocke mit Löwenzahn," met een knapperige bel traktatie met paardenbloemen, geschikt voor kleine huisdieren.
Exclusief
MultiFit
Knabbelklok 2 x 125 g Paardenbloem
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (24)
€ 5,89
(€ 23,56/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking voor MultiFit Special Jelly, met een gemberkat, met smaken zoals kalfsvlees, kalkoen, kip en lam.
Exclusief
MultiFit
Adult Special Jelly Duo Classic Mix-multipack 12x100
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (57)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Lage Prijs
Heldere plastic zak met gedroogde groene paardenbloembladeren gelabeld "Multifit Nature Snacks Grain Free," met een konijn en cavia's, 300g.
Exclusief
MultiFit
Grain Free paardenbloem 300g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (22)
€ 6,49
(€ 21,63/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Relax Care hondenvoer verpakking met een rennende Boston Terrier, gemarkeerd 'Relax Care' voor alle maten, 85g x 12.
ROYAL CANIN
Relax Care 12x85 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 12,99
(€ 12,74/kg)
Blik hondenvoer van Terra Canis, gelabeld "Butcher's Best: Pure Turkey with Natural Supplements," met een kalkoengrafiek en Duitse tekst.
Terra Canis
puur vlees 6 x 400 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (20)
€ 16,99
(€ 7,08/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren "Real Nature Original Light" met illustraties van koe en kalf, gelabeld "Rundvlees & Kalf" en "Rind & Kalb mit Rote Bete."
Exclusief
REAL NATURE
Light natvoer voor honden, Adult, Rund en kalf 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (43)
€ 18,99
(€ 7,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere I love my dog Meaties verpakking met een beagle, met 95% vleesinhoud, met kip smaak en waarde pakket van 2x250g.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties kip XXL 2 x 250 g voordeelverpakking 2x250 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (166)
€ 13,99
(€ 27,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
IAMS kattenvoedingszak met oranje gestreepte kat, tekst 'With Fresh Chicken', 7+ Years, 86% dierlijk eiwit, 10 kg.
IAMS
Vitality Senior kip 10 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (168)
€ 33,99
(€ 3,40/kg)
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness Dark Wood hondenvoer voor volwassenen, met een wolf en de tekst '60% Lam & Wild, 40% Fruit & Groenten.'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Donker Hout Lam met Wild 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (84)
€ 10,99
(€ 10,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Urinary + Metabolic hondenvoerzak met een lachende hond, met 'Veterinair Aanbevolen' en voedingsclaims.
Lage Prijs
Whiskas Tasty Mix kattenvoerdoos met een grijze kat, kom met voer, labels 'Chef's Choice in saus' en '12x 85g'.
TetraMin Flakes visvoer container met kleurrijke visillustraties, met tekst die zegt 'Gesunde Fische & klares Wasser.'
Tetra
TetraMin vlokken 1 l
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (36)
€ 7,99
(€ 7,99/l)
GimCat Multi-Vitamine Pasta Extra tube en doos met afbeelding van een gestreepte kat, met tekst 'Cell-Immune Complex' en '12 vitaminen.'
GimCat
Multi-Vitaminepasta Extra 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (140)
€ 10,29
(€ 102,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Miamor Cat Cream multipack met 12 tubes malt en 12 tubes malt & kaas, met een witte kat op de verpakking.
Miamor
Cat Snack Malt Cream voordeelpak 24 x 15 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (109)
€ 14,49
(€ 40,25/kg)
Lage Prijs
Oranje tabby kat die naar de kijker loopt, naast een roze doos van MultiFit Snack Cream met zalm, met voedingsclaims.
Exclusief
MultiFit
Snack Cream Zalm en inuline 77x15 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (185)
€ 25,19
(€ 21,81/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba Sauce Collection kattenvoer verpakking met een grijze kat, een kom met in blokjes gesneden kalkoen en groenten in saus, en tekst in het Duits.
Sheba
natvoer voor katten Sauce Collection Kip, kalkoen en groentetoevoegingen 22x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (160)
€ 22,99
(€ 12,29/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Blik hondenvoer 'Real Nature Original' met 'Eend met Spinazie' label, met superfoods zoals spinazie en bosbessen.
Exclusief
REAL NATURE
Superfood Adult Eend met spinazie 6x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (81)
€ 29,89
(€ 6,23/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hondenvoerzak met het merk MultiFit, gelabeld "BENISSIMO ADULT" met rundvlees en groenten, 12 kg formaat, en kleurrijke brokjes.
Exclusief
MultiFit
Benissimo Droogvoer Hond Volwassen, met Rund & Groenten 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (26)
€ 34,99
(€ 2,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan Sterilised Adult kattenvoer verpakking met een close-up van een Bengaal kat, gelabeld 'Onderhoud' met voedingsvoordelen.
PRO PLAN
Sterilized Nutrisavour Rund 26x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (33)
€ 37,59
(€ 17,01/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Expert Calm kattenvoer zak met een illustratie van een grijze tabby kat, met 'EXPERT' en 'CALM' prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Expert Calm 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (41)
€ 57,99
(€ 14,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Bulldog Adult hondenvoer zak met een afbeelding van een bulldog, met tekst die de ras-specifieke voeding en verminderde ontlasting geur benadrukt.
ROYAL CANIN
Bulldog Adult 12 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (71)
€ 71,49
(€ 5,96/kg)
Lage Prijs
Zak Hill's Science Plan kattenvoer met een tabbykat, 'Oral Care Adult 1+', 'Veterinarian Recommended', 'with Chicken'
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, Adult, Oral Care, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (174)
€ 26,79
(€ 17,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
4 kg zak Real Nature Wilderness Senior hondenvoer met 'DARK FIORD' label, met wolf en bos. 60% vlees, 40% planten, geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Senior Dark Fjord edelhert en zalm met eend 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (77)
€ 34,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak met Vitakraft Vita Verde Nature Plus Timothy hooi en brandnetel, met afbeeldingen van kleine dieren op het etiket.
Vitakraft
Vita Verde brandnetelhooi 500 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (41)
€ 2,99
(€ 5,98/kg)
Lage Prijs
Gold Sensitive Snacks voor volwassen honden met zalm en aardappel, ideaal voor voedselintoleranties, met prebiotica en een golden retriever.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Snacks 160g Zalm met aardappelen
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (94)
€ 4,69
(€ 29,31/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold XS Junior hondenvoerzak voor kleine rassen, met een Chihuahua op de voorkant, gelabeld 'Complete' en 'Huhn' (Kip).
Exclusief
SELECT GOLD
SG Dog Complete XS Junior Kip 1kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (17)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren gelabeld 'Real Nature Original' met 'Eend met Forel' in het Duits, met illustraties van een eend en forel.
Exclusief
REAL NATURE
Adult Eend met forel 6x200 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (151)
€ 12,99
(€ 10,83/kg)
Beschikbare varianten: 10
SALE
Blik kattenvoer gelabeld "Wilderness Adult Pure Turkey," met een Bengaalse kat op het etiket, met 99% kalkoen, 1% planten en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer kat, Adult, Pure Turkey, kalkoen 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit Tasty Duo volwassen kattenvoer verpakking met duo vis & klassieke mix jelly, met een likkende oranje gestreepte kat.
Exclusief
MultiFit
natvoer kat Tasty Duo Adult Duo Fish & Classic Jelly Mix Multipack 12x100 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (110)
€ 5,99
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een kattenvoerverpakking met een Bengaalse kat, gelabeld 'Premiere Meat Menu', met de nadruk op '51% Fazant' en 'Graanvrij Volwassen'.
Exclusief
PREMIERE
Graanvrije Fazant 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (102)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een blik Whiskas kattenvoer met een grijze tabby kat en een kom met natvoer, gelabeld 'mit Huhn in Gelee' en '100% Recyclierbar.'
Whiskas
Adult kip 12x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (72)
€ 26,79
(€ 5,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Roze MultiFit 800 g zak wortelvoer voor dwergkonijnen, gelabeld 'Mit Karotte für Zwergkaninchen', met afbeeldingen van konijnen.
Exclusief
MultiFit
voor dwerghuisdieren met wortel 800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (143)
€ 2,99
(€ 3,74/kg)
Beschikbare varianten: 4
ACANA Puppy Large Breed Recipe hondenvoerzak met een zonsondergang achtergrond met twee honden, die verse Canadese kip en rauwe schol benadrukt.
ACANA
Puppy Large Breed 11,4 kg 11,4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 76,89
(€ 6,74/kg)
Beschikbare varianten: 2
Orijen Tundra kattenvoerzak met een fluffy kat, die '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'rauwe eend, vis & hert' toont.
Orijen
Tundra 1,8 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (80)
€ 51,99
(€ 28,88/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een belvormige vogeltraktatie gelabeld "Pick-Glocke" voor grote papegaaien, met een kleurrijke achtergrond met wortels en twee vogels.
JR Farm
JR Birds Pikklok 160 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (26)
€ 3,09
(€ 19,31/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een verpakking van MultiFit Rode Vossenstaart Millet voor vogels, met kleurrijke vogels op de voorkant en de tekst 'KOLBENHIRSE ROT' prominent weergegeven.
Exclusief
MultiFit
Trosgierst rood, 300 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (17)
€ 4,99
(€ 16,63/kg)
DeliBest LIGHT SNACK hondensnacks (lamsoren, 150 g), afbeelding van een witte hond, tekst 'Swiss traditional recipe' en '100% natürlich'.
DeliBest
Light lamsoren 150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (17)
€ 5,69
(€ 37,93/kg)
Inklapbare blauwe huisdierenkom met een grijze rand, ontworpen voor gemakkelijke opslag en draagbaarheid.
Exclusief
Dogs Creek
siliconen reisvoerbak Trail blauw 500 ml
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (73)
€ 5,99
Beschikbare varianten: 2