Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4463 producten
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet i/d Digestive Care kattenvoer zakje met malse stukjes in jus met zalm, gelabeld 'Door dierenarts aanbevolen.'
Hill's
Prescription Diet Digestive Care i/d Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (184)
€ 18,29
(€ 17,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Hair & Skin kattenvoer zakje met een bord natvoer, met tekst over huidgezondheid en verbetering van de vachtkwaliteit.
ROYAL CANIN
Haar & Huid in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (131)
€ 18,89
(€ 18,52/kg)
Lage Prijs
Royal Canin haarbal kattenvoer verpakking met een bord natvoer, met tekst: "Helpt haarbalvorming te verminderen" en "Fijne plakjes in saus."
ROYAL CANIN
Care Hairball Adult 12x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (53)
€ 18,99
(€ 18,62/kg)
MAC's Mono Super Food voor katten, 1,5 kg zak, met 'Vers Konijn' als hoofdingrediënt, met details over graanvrij en allergiezorg.
MAC's
Cat Adult Monoprotein Konijn 1,5 kg
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 25,29
(€ 16,86/kg)
Lage Prijs
Zak van Real Nature Wilderness Kittenvoer, "Wide Savannah," met twee speelse kittens. Bevat 75% gevogelte, 25% fruit/groenten, 0% granen.
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet Digestive Care i/d stress hondenvoer zak met een zwart-witte hond op de voorkant, gelabeld 'Veterinarian Recommended.'
Bosch Ultra Premium Senior hondenvoer zak, 11,5 kg, met een honden silhouet en Duitse tekst over gewichtsbeheersing en veroudering.
bosch
Senior Age Weight 11,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (61)
€ 52,49
(€ 4,56/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak Hill's Prescription Diet t/d Dental Care hondenvoer, 'Cleans Teeth With Every Bite', dierenarts aanbevolen; lachende hond.
Hill's
Prescription Diet t/d voer voor tandreiniging 10 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (52)
€ 78,99
(€ 7,90/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blauwe octopus kattenspeelgoed bevestigd aan een houten stok, met een glimlachend gezicht en lange, zachte tentakels voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
kattenhengel kwal
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (88)
€ 3,99
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic zak gevuld met gedroogde gammarus garnalen, gelabeld 'Multifit Gammarus,' met een gewicht van 220g, geschikt voor vissen en schildpadden.
Exclusief
MultiFit
Gammarus 220g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (10)
€ 13,99
(€ 63,59/kg)
Lage Prijs
Select Gold Junior Sensitive hondenvoer voor puppy's onder 1 jaar, lam met zalm & aardappel, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Natvoer Hond Sensitive Junior 12x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (22)
€ 17,99
(€ 14,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight kattenvoer zakje met natvoer en een kat. Tekst: "Helpt gewichtstoename te beperken" en "Fijne plakjes in saus."
ROYAL CANIN
Care Light Gewicht in Saus 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (134)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Wolfsblut Green Valley Adult hondenvoerzak met afbeelding van een wolf, lam & zalm met aardappelen, 12,5 kg, recyclebare verpakking.
WOLFSBLUT
Droogvoer Hond Green Valley Adult 12,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 64,99
(€ 5,20/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rode rubberen bal bevestigd aan een gele en rode gevlochten touw, ontworpen voor huisdierplezier.
Exclusief
FIT+FUN
Bal aan touw
Beoordeling: 1.9 van vijf sterren
1.9 (67)
€ 2,99
Lage Prijs
Whiskas Duo 'Ocean Delights in Gelee' kattenvoerdoos met kattenkop, een kom natvoer en etiket '12x 85 g'
Lage Prijs
Hondenvoerzak 'Wilderness Dark Fjord' met een wilde kat en een meer, 70% vlees, 30% fruit/groenten, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Dark Fjord Adult edelhert, wild zwijn en gevogelte 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (119)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een gestructureerde kattenkrabber met silhouetten van een kat en een kitten omringd door hartvormen, die de liefde tussen huisdieren symboliseren.
Exclusief
AniOne
krabkarton Benja
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (23)
€ 6,49
RINTI Chicko's hondensnoepverpakking met getekende hond, zichtbare eendenstrips en teksten '100% ENTE' en 'Zarte Entenstreifen'.
RINTI
Chicko Eend 250 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (161)
€ 7,29
(€ 29,16/kg)
Lage Prijs
Blauw en limoengroen getextureerde rubberen hondenbal met verhoogde nopjes en het ingebossede 'KONG'-logo.
SALE
Een blik Real Nature Wilderness kattenvoer met een tabby katlabel, met 97% vis en 3% fruit, zonder toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Fresh Water, haring met zalm en eend 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit Snacks verpakking met een lachende hond, met de tekst 'Chick 'n' Chew mit Rind' en afbeeldingen van kauwbare traktaties binnenin.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick 'n' Chew met Rundvlees 2x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (65)
€ 9,49
(€ 47,45/kg)
Beschikbare varianten: 2
Twee zwarte huisdier schoenen met verstelbare banden, één groter en één kleiner, met een textuurzool en het Trixie logo.
Trixie
pootbescherming Walker Active S–M
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (45)
€ 15,19
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren 'Wilderness Pure Horse' met een wolfafbeelding, 95% paardenvlees, 5% groenten en kruiden, geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Horse, paard 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (159)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
SALE
Een blik Real Nature Wilderness kattenvoer gelabeld "Dark Fjord," met een Bengaal kat, met 97% wild zwijn en eend, 3% fruit, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Dark Fjord, everzwijn met eend en rendier 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet m/d Diabetes Care kattenvoer zakje, met zachte stukjes in jus, kip smaak, met 'Veterinarian Recommended' label.
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive hondenvoer met kalkoen en aardpeer, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja, voor honden van 1 jaar en ouder.
Exclusief
SELECT GOLD
natvoer hond Sensitive Adult Kalkoen met aardpeer 12x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (67)
€ 17,99
(€ 14,99/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een blik Animonda Integra Protect huisdiervoeding gelabeld 'Nieren mit Huhn' (Nieren met Kip) met laag fosfor en 'Veterinary Diet' tekst.
animonda
Integra Protect natvoer kat, Adult, Nier kip 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (193)
€ 18,99
(€ 11,87/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Purina ONE kattenvoer verpakking met een grijze kat, met een voerbak en tekst die zegt "VACHT & HAARBALLEN" en "Met kip en groene bonen."
Purina ONE
Vacht & Hairball 26x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (47)
€ 27,49
(€ 12,44/kg)
Happy Dog NaturCroq Puppy hondenvoerzak met een golden retriever puppy op de voorkant, met tekst die aangeeft dat het in Duitsland is gemaakt.
HAPPY DOG
Blije Hond NaturCroq Droogvoer Hond Puppy 4 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (39)
€ 18,49
(€ 4,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik hondenvoer van Pedigree, met een geel etiket, dat '100% Compleet' en '100% Recyclebaar' vermeldt, met 51% vleesgehalte.
Pedigree
Classic Gevogelte 12x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (227)
€ 48,99
(€ 5,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Bruine hondenvoerzak met een hond op de voorkant, gelabeld 'Real Nature Country Selection Alpine', met ingrediënten vermeld in het Duits en het Engels.
Exclusief
REAL NATURE
Country Selection Junior Alpine kalkoen en Alpenrund 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (95)
€ 9,49
(€ 9,49/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Exclusief
MultiFit
knaagdiervoeding voor hamsters 800 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (30)
€ 3,59
(€ 4,49/kg)
Keramische hondenvoerkom met een beige ruitpatroon en een subtiel pootafdrukontwerp aan de binnenkant.
Exclusief
AniOne
keramische schaal viervoeter
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (29)
€ 3,99
Trixie Lamspaté tube, 110g, met een rennende hond op het label, met tekst die glutenvrij en zonder toegevoegde suiker aangeeft.
Trixie
Premio lamscrème 2 x 110 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (20)
€ 4,89
(€ 22,23/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een Bengaalse kat, gelabeld 'Wilderness Black Earth', met 70% rundvlees, buffel en kip, en 30% fruit en groenten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Black Earth Adult rund, buffel en gevogelte 300 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (140)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van kattensnacks met een speelse oranje kat, gelabeld 'MultiFit naturelle Snacks Junior Thunfisch' met een blauwe achtergrond.
Exclusief
MultiFit
Naturelle Tonijn Junior 4x50 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (79)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Lage Prijs
Hondenvoerzak gelabeld 'Select Gold XS Volwassen Gevoelig' voor honden onder de 4 kg, met een Yorkshire Terrier en de tekst 'Met Paard & Tapioca.'
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive XS Adult Paard 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (41)
€ 8,99
(€ 8,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kattenvoerblik met kip, graanvrije formule, 72% kip en een afbeelding van een Siamees kat.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult Paté kip 6x200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (235)
€ 9,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 7