Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4467 producten
Zak Real Nature Wilderness Adult Rocky Hills hondenvoer met afbeelding van een wolf, illustratie van rundvlees en pompoen, 2,5 kg, tekst 65%/35%/0%.
NieuwExclusief
REAL NATURE
WILDERNESS droogvoer voor honden, Adult, Rocky Hills, rund met geit 2,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een zak van 4 kg Real Nature Wilderness Junior hondenvoer met een 'Pure Duck' formule, met afbeeldingen van twee wolven en een eend op de voorkant.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Maxi Junior Pure Eend 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (64)
€ 34,99
(€ 8,75/kg)
Beschikbare varianten: 3
PetSafe huisdierdeur met een metalen klep, gemonteerd in een wit frame, ontworpen voor gemakkelijke toegang voor huisdieren.
PetSafe
-klep flexibel met aluminium frame S
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (53)
€ 72,79
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
MultiFit roze 700g zak deguvoer met twee degu's; zichtbare tekst 'Mischfuttermittel', 'Für Degus', 'Compound feed for degus' en 'No added sugars'.
Exclusief
MultiFit
knaagdiervoeding degoe 700 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (28)
€ 3,59
(€ 5,13/kg)
Lage Prijs
Whiskas Senior (7+) kattenvoerdoos met grijze gestreepte kat en kom nat voer; etiketten luiden 'Gemengde selectie in saus' en '12x 85 g'.
Lage Prijs
Een hondenvoerzak met een blije hond op de voorkant, gelabeld 'MultiFit mellos MINI ADULT' met tekst die aangeeft dat het rundvlees en wortelen bevat.
Exclusief
MultiFit
Mellos droogvoer hond volwassen, mini Rundvlees en wortelen 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (47)
€ 3,99
(€ 3,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit jelly kattenvoerbakje: Senior 7+ met kip; oranje gestreepte kat en bord met kip in gelei.
Exclusief
MultiFit
natvoer voor katten Senior, in gelei, kip 16x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (34)
€ 9,89
(€ 6,18/kg)
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een speelse tabby kat, gelabeld 'Premiere. Ik hou van mijn kat' met de teksten 'Pure Pâté' en 'Rijk aan Kip'.
Exclusief
PREMIERE
Pur Paté Adult kip 16x100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (59)
€ 11,99
(€ 7,49/kg)
SALE
Een blik Real Nature Wilderness Black Earth kattenvoer met een speelse kat, gelabeld "97% Rundvlees met Buffel" en "3% Waardevolle Ingrediënten."
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor katten, Adult, Black Earth, rund met buffel 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (291)
Je bespaart: 20%
€ 11,99
(€ 9,99/kg)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 2
Feloranje hondenfrisbee met een textuur oppervlak en een centraal gat, ontworpen voor buitenspel.
Exclusief
Dogs Creek
Frisbee Air
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (35)
€ 12,49
Animonda GranCarno hondenvoerblikje met etiket 'Met Zalm + Spinazie, Volwassen 1+' met een golden retriever en stukjes zalm
animonda
GranCarno Original natvoer hond adult Zalm en spinazie 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (304)
€ 10,49
(€ 4,37/kg)
Beschikbare varianten: 10
Lage Prijs
Vier zakken groene huisdierensnacks gelabeld "Multifit Nature Erbsenflocken" met afbeeldingen van een konijn en een cavia.
Exclusief
MultiFit
erwtenvlokken 4x1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (50)
€ 14,99
(€ 3,75/kg)
Purina AdVENTUROS Nuggets hondensnacks in een groene zak, met "Wild Zwijn Smaak" prominent. Laag in vet, geen toegevoegde kleuren.
Adventuros
Nuggets Wild zwijn 4x300 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (9)
€ 17,39
(€ 14,49/kg)
Lage Prijs
Hill's Prescription Diet zakje met 'Nier + Mobiliteit' formule voor katten, met zachte stukjes in jus en kip.
Blik Animonda CARNY kattenvoer met oranje tijgerkat en afbeelding van vlees/garnaal; etiket: 'Rind, Pute + Shrimps / Beef, Turkey + Shrimps'.
animonda
Carny natvoer kat Adult Rund, kalkoen en garnaal 6x800 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (299)
€ 19,19
(€ 4,00/kg)
Beschikbare varianten: 5
Een display van Miamor kattenvoerblikken met verschillende smaken, waaronder Thun & Krebsfleisch, Bonito-Thunfisch, en Skipjack-Thunfisch.
Miamor
Feine Filets Naturelle 12 x 156 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (53)
€ 22,19
(€ 11,85/kg)
Lage Prijs
Blik van Real Nature Wilderness Pure Duck huisdiervoeding, met een afbeelding van een wolf, met 95% eend, 5% fruit en kruiden, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Duck, eend 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blikken Mjamjam huisdiervoeding met smaken zoals 'Gute Pute', 'Köstliches Lamm' en 'Leckeres Rind', met een speelse uitstraling.
MjAMjAM
natvoer kat, Pure vleesgenot mixpakket 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (36)
€ 28,09
(€ 11,70/kg)
Container van Tetra Pond Sticks met koi vissen, een waterlelie, en tekst: "Healthy Fish & Clear Water," "No preservatives," "Natural Ingredients."
Tetra
Vijversticks Emmer 10 l
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (16)
€ 29,99
(€ 3,00/l)
Kattovit Feline Diet Gastro kattenvoer zak, 4 kg, met een katten silhouet en labels voor laag vet, verteerbaar, en hoog elektrolytgehalte.
KATTOVIT
Feline Gastro 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (88)
€ 39,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan kattenvoer verpakking met een Bengaalse kat, gelabeld 'Volwassen Delicate Spijsvertering', met claims ter ondersteuning van een gezond spijsverteringssysteem.
PRO PLAN
Fijne Nutrisavour Zeevis 26x85 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (244)
€ 39,99
(€ 18,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Perzische kittenvoeding zak met een fluffy Perzische kitten, met tekst die de voedingsbehoeften van het ras en voordelen voor een gezonde groei benadrukt.
ROYAL CANIN
Persian Kitten 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (16)
€ 28,99
(€ 14,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een speelse tabby kat verkent een modern wandklim systeem voor katten met planken en een krabpaal, naast een gezellige grijze bank.
Exclusief
AniOne
klimmuur- en krabset
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (46)
€ 125,00
Lage Prijs
Een zak van 25 kg MultiFit zomer vogelvoer, met een grote tit en een roodborstje, gelabeld 'Sommerfutter mit leckeren Früchten.'
Exclusief
MultiFit
Sommer strooivoer 2,5 kg
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (134)
€ 6,99
(€ 2,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bruine verpakking van ESCAPURE honden traktaties met paardenvleessticks, gelabeld '98% Fleischanteil' en 'Stangerl Pferd.'
ESCAPURE
Stangerl 150 g Paard
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (82)
€ 6,99
(€ 46,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zwarte huisdierenzitdeken met verstelbare banden, ontworpen om autostoelen te beschermen tegen huisdierhaar en vuil.
Exclusief
FIT+FUN
Autodeken
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (26)
€ 9,99
Lage Prijs
Royal Canin Adult Dachshund hondenvoer verpakking, met een gouden label, voedingsclaims en een visueel van de voedseltextuur.
ROYAL CANIN
Teckel Volwassen Mousse 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (16)
€ 13,29
(€ 13,03/kg)
Lage Prijs
Select Gold Junior Sensitive nat hondenvoer verpakking met beige en gele kleuren.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Junior Kip en rijst 10x125 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (27)
€ 14,99
(€ 11,99/kg)
Lage Prijs
Purina ONE kattenvoer verpakking met een grijze tabby kat, met tekst 'Mit Huhn und Grünen Bohnen' en 'SENIOR 7+', 85 g.
Purina ONE
Senior7 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1301)
€ 24,49
(€ 11,08/kg)
Interactieve groene huisdierenvoerdispenser met meerdere niveaus en gaten voor traktaties, gezet op een witte basis, met het merk "catit."
Catit
Senses 2.0 Food Tree
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (43)
€ 24,99
Zwarte en gele flexi Giant M oprolbare hondenlijn, 8 meter lang, met een comfortabele grip en een metalen clip voor bevestiging.
Flexi
Giant neonriem M
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (143)
€ 24,99
Beschikbare varianten: 2
Grijze plastic opbergdoos met een uitsparing voor de handgreep en een open zijkant, geschikt voor het organiseren van huisdierbenodigdheden.
Exclusief
AniOne
kattenbak Pure
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (49)
€ 29,99
Zwarte honden cargo liner geïnstalleerd in de kofferbak van een SUV, ontworpen om het interieur te beschermen tegen vuil en hondenhaar.
Exclusief
AniOne
Autodeken kofferbak
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (7)
€ 51,99
Twee katten spelen op een bruin kattenboom met meerdere niveaus, met krabpalen, een gezellige schuilplaats en hangende speeltjes.
Kerbl
-krabpaal Safari Big
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 91,89
GimCat Gastro Intestinal Paste tube en doos met zwart-witte kat, 'Digestive-Support Formula', 50 g.
GimCat
Gastro Intestinal Pasta 50 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (31)
€ 6,29
(€ 125,80/kg)
Lage Prijs
Een blik kittenvoer gelabeld "Premiere Meat Menu" met een tabby-kitten en de tekst "Rundvlees met Kalkoenhartjes" en "100% Vers Vlees."
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Kitten Rund en kalkoenhart 6x200 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (85)
€ 7,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Heldere roze huisdierenlijn met een metalen clip aan één uiteinde, netjes opgerold voor weergave.
Trixie
-sleeplijn 15 m, 5 mm
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (103)
€ 9,29
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking met een speelse puppy, gelabeld "Premiere. Ik hou van mijn hond," met "Fijnste Vlees" en "Kip met Lam Junior."
Exclusief
PREMIERE
Finest Meat Junior Kip met Lam 10x150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (21)
€ 15,99
(€ 10,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Sensory Smell kattenvoer zakje, met een illustratie van een grijze kat, met stukjes in jus, 85g, ter bevordering van sensorische stimulatie.
ROYAL CANIN
Sensory Smell in saus voor kieskeurige katten 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 16,49
(€ 16,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Sensory Feel kattenvoer zakje, 85g, met een blije kattengezicht, met stukjes in jus en tekst die de voeding voor katten benadrukt.
ROYAL CANIN
Sensory Feel in saus voor kieskeurige katten 12x85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (18)
€ 16,49
(€ 16,17/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking voor "Premiere I ❤️ my dog" mini snacks, met hartvormige traktaties, gelabeld als kippen smaak, 100g.
Exclusief
PREMIERE
Trainingssnack Chicken Mini 6x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 18,79
(€ 31,32/kg)
Beschikbare varianten: 2