Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4465 producten
Een zak Versele-Laga Classic Birds voer met een natuurlijke mix van zaden en granen, met afbeeldingen van kleurrijke vogels op de voorkant.
Versele-Laga
kanarie zonder raapzaad S 20 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (129)
€ 32,49
(€ 1,62/kg)
Cat's Love kattenvoer displaydoos met zakjes gelabeld 'Adult' met een kattenafbeelding, met de nadruk op rundvlees smaak en gezondheidsvoordelen.
CAT'S LOVE
natvoer kat, volwassen, multipack 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (36)
€ 34,99
(€ 34,30/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Wilderness Adult True Country' met een wolf in een bos achtergrond, met 95% kip en zalm ingrediënten.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, True Country, kip en zalm 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een doos met vogelvoedingsballen met bessen en een pestvogel. Tekst: 'PREMIERE. I ❤️ mijn tuin,' 'Voedingsballen met bessen,' '6 Stück.'
Exclusief
PREMIERE
PREMIÈRE Mezenbollen met bessen zonder netje 6 st
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (54)
€ 2,69
Beschikbare varianten: 2
Een donkerblauwe plastic voerbak bevestigd aan een draad huisdierkooi, ontworpen voor gemakkelijke toegang en voeding van kleine dieren.
Exclusief
AniOne
kunststof hooiruif
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,49
Lage Prijs
Vijf verpakkingen MultiFit Dipper snacks voor kleine huisdieren, met een roze ontwerp met afbeeldingen van een konijn, cavia en chinchilla.
Exclusief
MultiFit
Dipper Bosvruchten 5x120 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,45
(€ 10,40/kg)
Beschikbare varianten: 2
GimCat
Hydro-Gras 150 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (55)
€ 6,49
(€ 43,27/kg)
Een roze en witte dubbelzijdige tandenborstel voor huisdieren met zachte borstelharen en een textuur grip, ontworpen voor het reinigen van de tanden van huisdieren.
Exclusief
TAKE CARE
Tandenborstel
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 6,59
Een doorzichtige zak JR Farm 'Grainless' konijnenvoer voor dwergkonijnen, met groene pellets en kleurrijke plantgrafieken.
JR Farm
Grainless Complete dwergkonijnen 1,35 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (110)
€ 7,49
(€ 5,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zak MultiFit Nature Grain Free Drops Mix met gemengde pellet-drops en afbeeldingen van konijn, cavia, hamsters en muizen, 140 g.
Exclusief
MultiFit
Grain Free Drops 3x140 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 7,99
(€ 19,02/kg)
Oranje rubberen honden-speelbal met meerdere gaten en een ingeslagen logo/tekst
Exclusief
Dogs Creek
Ball Airflow S–M
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (50)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een verpakking van 50g MultiFit naturelle kattensnacks met een speelse oranje kat, gelabeld 'Snacks Adult' en 'Ente' (Eend) in het Frans en het Engels.
Exclusief
MultiFit
natuurlijke eend 4x50 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (32)
€ 8,69
(€ 43,45/kg)
Lage Prijs
Rood gevlochten rubberen kauwspeelgoed met afgeronde uiteinden boven rode, blauwe en groene stippen en de tekst 'Assorted Colors'
KONG
-speelgoed Safestix S
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (75)
€ 10,79
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Vitakraft Beefstick Bits hondensnoepjes met een blije hond, stukken rundvlees snoepjes, en tekst die '>90% vlees' en 'extra vitamines' benadrukt.
Vitakraft
Rundvlees-Stokjes Rundvlees 9x40 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 13,99
(€ 38,86/kg)
Vier huisdierverzorgingsgereedschappen, waaronder een slicker borstel, kam, schaar en een kleine kam, allemaal met grijze en blauwe handvatten.
Exclusief
AniOne
-verzorgingsset voor kleine dieren
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (13)
€ 15,49
Lage Prijs
Zwart KONG Classic hondenspeelgoed, drielaagse rubberen traktatiespeelbal met het 'KONG'-logo in reliëf
KONG
Speelgoed Hond Extreme S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (51)
€ 10,49
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure hondenvoerblik met hertensmaak, 70% hertenvlees, graanvrije formule en een zwart-witte hondenafbeelding.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult Hert 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (131)
€ 19,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Willow hooi tunnel voor kleine huisdieren, gelabeld 'Multifit Weidenheu Tunnel - M', met een cavia en een hamster op de verpakking.
Exclusief
MultiFit
-tunnel van weidehooi M
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (62)
€ 12,99
(€ 43,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van nat kattenvoer gelabeld "Wilderness Kitten Wide Savannah" met twee speelse kittens, met 97% lam en wilde zwijn ingrediënten.
Lage Prijs
Blikvoer voor honden gelabeld 'Wilderness' met een wolf, met tekst die 95% vis en eend aangeeft, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Fresh Water, haring en eend met zalm 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Huisdiervoedselcontainer gelabeld "Wilderness Deep Forest" met een wolf, met de tekst "Wild Zwijn met Hert," 95% wild zwijn, 5% fruit/kruiden, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Natvoer voor honden, Adult, Deep Forest, wild zwijn met hert 16x100 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (116)
€ 26,49
(€ 16,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Exigent Mini hondenvoer zak, ontworpen voor kleine honden met kieskeurige eetlust, met een hondillustratie en de claim '99% voorkeur.'
ROYAL CANIN
Exigent Mini 1 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (52)
€ 18,19
(€ 18,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik Hill's Science Plan hondenvoer met label 'Loaf Paté, Perfect Digestion Adult 1+' met kip en toegevoegde groenten.
Hill's
Science Plan nat hondenvoer, Adult, Perfect Digestion, met kip en groenten 12x370 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (101)
€ 36,29
(€ 8,17/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Gele container van Sera Raffy P Nature schildpadvoer, met een schildpadafbeelding, met tekst die aangeeft dat het een basisvoedsel is voor vleesetende schildpadden.
Sera
Raffy P Nature 2,35 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (19)
€ 44,99
(€ 4,50/l)
Orijen Regional Red kattenvoerzak met een kat in de buitenlucht, met de nadruk op '85% kwaliteitsdierlijke ingrediënten' en 'biologisch geschikte voeding.'
Orijen
Regional Red Cat 1,8 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (65)
€ 44,99
(€ 24,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Adult Labrador Retriever hondenvoerzak, met een gouden ontwerp, met tekst die "5+ jaar" en "Healthy Aging Complex" benadrukt.
ROYAL CANIN
Labrador Retriever 5+ Adult 12 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (41)
€ 72,99
(€ 6,08/kg)
Rode siliconen deksel voor huisdiervoer met een cirkelvormig ontwerp en een kleine handgreep voor gemakkelijke verwijdering.
Exclusief
AniOne
Siliconen deksels voor blikken rood
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (37)
€ 2,50
Beschikbare varianten: 2
Houten vogelzitstok met meerdere horizontale stangen, ontworpen om in een huisdierkooi te hangen.
Exclusief
AniOne
houten klimsteiger
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (12)
€ 5,49
Lage Prijs
Verpakking van hondensnacks met een lachende hond, gelabeld 'MultiFit Snacks Chick 'n' Chew mit Rind' met rundvlees smaak.
Exclusief
MultiFit
Snacks Chick'n chew met Rund 2x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (56)
€ 9,49
(€ 47,45/kg)
Lage Prijs
MultiFit BBQ Vleessticks voor katten, met een speelse oranje tabby. Verpakkingshoogtepunten: '95% Vlees' en 'Zonder toegevoegde suiker.'
Exclusief
MultiFit
BBQ-vleessticks Kalkoen 7x5 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (44)
€ 12,49
(€ 312,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Zes blikken PREMIERE MEATI huisdierenvoer, met smaken zoals lam en kalf, met afbeeldingen van vleesstukken op de etiketten.
Exclusief
PREMIERE
Meati Gemengd pakket 6 x 400 g Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (386)
€ 13,49
(€ 5,62/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure hondenvoerblik met kippen smaak, 70% dierlijk eiwit, graanvrije formule en een afbeelding van een zwart-witte hond.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult kip 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (71)
€ 13,74
(€ 5,73/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een Bengaalse kat, gelabeld "Premiere Meat Menu," met "Rundvlees met Kip" en "100% Vers Vlees."
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult Rund en kip 16x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (104)
€ 13,99
(€ 8,74/kg)
Beschikbare varianten: 6
Feloranje rubberen hondenbal met hexagonale uitsparingen, met het logo 'Dogs Creek Outdoor Gear.'
Exclusief
Dogs Creek
Snackbal Grid
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,49
Lage Prijs
Een blik 'Premiere Meat Menu' kattenvoer met een Bengaalse kat op het etiket, graanvrij en gemaakt met 100% vers vlees.
Exclusief
PREMIERE
Meat Menu Adult Vleessamenstelling 6x800 g
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (124)
€ 18,99
(€ 3,96/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere kattenvoer zakje met een kitten, met tekst die "Deluxe Ragout met Kip & Varkensvlees" en "+ Fischöl" (visolie) benadrukt.
Exclusief
PREMIERE
cats love nature Deluxe Ragout Kitten Kalf en kip 24x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (62)
€ 19,49
(€ 8,12/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Junior Pure hondenvoerblik met afbeelding van een zwart-witte hond, paarden smaak, 70% paardenvlees, graanvrije formule.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Junior 100% Paard 6x400 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (24)
€ 19,99
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Container van Sera Raffy Vital Nature schildpadvoer, met een schildpad op de voorkant, met tekst in meerdere talen en een groene deksel.
Sera
raffy Vital 1000 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 24,49
(€ 24,49/l)
Groene FURminator undercoat deSHEDDING tool (S, kort haar) en verpakking met opschrift 'UNDERCOAT deSHEDDING TOOL'.
FURminator
Hond S Kortharig
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (104)
€ 24,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba Sauce Collection kattenvoer, 85g, met een grijze kat en een kom met voedsel met kruiden, gelabeld 'sauce lover mit Lachs au saumon.'
Sheba
Sauce Collection Sauce Lover Zalm MSC 22x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (75)
€ 22,99
(€ 12,29/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik WOW hondenvoer met zalm, gelabeld 'Lachs Adult,' met 71% visinhoud, glutenvrij, en gemaakt in Oostenrijk.
WOW
Adult 6 x 800 g Zalm met paardenbloem 6x800 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (119)
€ 25,99
(€ 5,41/kg)
Beschikbare varianten: 5
Witte dubbele voerdispenser voor huisdieren met twee compartimenten gevuld met droge brokjes, elk met een scharnierend deksel.
Trixie
voederautomaat
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (76)
€ 30,99
Miamor kattenvoerblik met opschrift 'Feine Beute mit Huhn' met afbeelding van een witte kat, een stuk kip en 'Taurin Getreidefrei'
Miamor
Fijne Prooi kip 12x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (96)
€ 31,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 5
Blauw RINTI Bitties puppy-snackpakket, hondillustratie en brokken; tekst 'PUPPY EXTRA SOFT', 'MET KIP & RUND', '75g'
RINTI
Bitties Puppy Kip en rund 16x75 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (78)
€ 35,99
(€ 29,99/kg)
Beschikbare varianten: 2