Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4465 producten
Zwarte rechthoekige huisdierbed met pluche stof en verhoogde randen, met een gestikt ontwerp en een klein label in een van de hoeken.
Exclusief
AniOne
kussen voor transportbox XS
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (72)
€ 7,99
Beschikbare varianten: 7
Een blik Mjamjam kattenvoer met een katten silhouet, gelabeld "Saftiges Schwein an leckeren Möhrchen," met iconen voor graanvrij en hoog vlees.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen 6x800 g Varken en wortel
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (141)
€ 20,49
(€ 4,27/kg)
Beschikbare varianten: 7
Blik Animonda GranCarno hondenvoer: 'Single Protein Supreme Lamm PUR Pure Lamb Adult 1+' met foto van een hond en stukjes lam.
animonda
GranCarno Single Protein Supreme natvoer voor volwassen honden Lam puur 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (23)
€ 20,49
(€ 8,54/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Kat voedselverpakking met drie speelse kittens, een bord met kippenstukjes, en de tekst "DELUXE RAGOUT KITTEN" in vet roze.
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Ragout Kitten Rijk aan gevogelte 22x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (127)
€ 20,99
(€ 11,22/kg)
Zwarte hondenriem met dubbele handgrepen en een stevige constructie, met twee lussen voor betere grip en controle.
Exclusief
AniOne
nylon retrieverlijn Activity zwart
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (11)
€ 21,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Zilveren huisdiervoedingscontainer gelabeld "Wilderness Adult Pure Chicken" met een afbeelding van een wilde kat, met de vermelding 99% kip, 1% planten, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult Pure Chicken 16x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (126)
€ 21,99
(€ 13,74/kg)
Hondenvoer verpakking met een speelse puppy, gelabeld 'Premiere. I love my dog,' met 'zacht' en 'Junior' prominent weergegeven.
Exclusief
PREMIERE
Soft droogvoer junior gevogelte 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (56)
€ 9,29
(€ 9,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze huisdiermat met een textuur en een donkerblauw sterontwerp in het midden.
Exclusief
AniOne
Antivuilmat M
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (13)
€ 27,39
Blik RINTI Exclusive Ross Pur hondenvoer met een rode vleessnede, gelabeld '1 Protein SINGLE' en 'getreidefrei' (graanvrij).
RINTI
Enkelvlees Exclusive Ross Puur 12x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (422)
€ 29,49
(€ 6,14/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure hondenvoerblik met hertensmaak, graanvrije formule, 800g, met een afbeelding van een zwart-witte hond.
Exclusief
SELECT GOLD
Pure Adult Hert 6x800 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (200)
€ 30,99
(€ 6,46/kg)
Beschikbare varianten: 6
Kattenkrabpaal met een ronde basis, met drie textuurkolommen in beige en bruin, en twee hangende pom-poms.
Exclusief
AniOne
Krabpaal Tala
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (34)
€ 37,89
Een zacht, beige huisdierbed met een pluche onderkant, met een eenvoudig rechthoekig ontwerp en een gevouwen hoek.
Exclusief
MORE
Ligbedovertrek Wolk M
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (8)
€ 45,69
Zwarte huisdierdrager met gaaspanelen en ventilatiegaten, met een stevige handgreep en een ritssluiting aan de voorkant.
Exclusief
AniOne
transporttas Anton
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (12)
€ 56,99
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking toont een fluffy bruine kat met groene ogen, gelabeld 'Premiere Meat Menu' met 52% gevogelte en zalm voor volwassen katten.
Exclusief
PREMIERE
Adult 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (38)
€ 2,39
(€ 7,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een gedraaide beige touwspeeltje voor huisdieren, met witte plastic uiteinden, weergegeven tegen een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
flexibele zittouw
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 4,69
Grijze huisdierdeken met een patroon van witte pootafdrukken en botten, ideaal voor honden of katten.
Exclusief
FIT+FUN
Ligdeken Geometric Paw M
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (21)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Best Muesli voor dwerghamsters, met een schattige hamster en met nadruk op gierst, rijst en haver.
Exclusief
REAL NATURE
„Best Muesli“ voor dwerghamsters 500 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (18)
€ 5,49
(€ 10,98/kg)
Lage Prijs
Drie zakken MultiFit Nature snacks voor kleine huisdieren, met een hartvormig venster en afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster.
Exclusief
MultiFit
Nature Snacks Vruchten en groente. 3x100g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,89
(€ 19,63/kg)
Lage Prijs
Een zak Real Nature Wilderness kattenvoer met een tabby kat, gelabeld "WILD COAST," met 65% tonijn, kip, buffel en krill.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Wildcoast Adult Tonijn met Kip, Buffel en Krill 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (99)
€ 5,99
(€ 19,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hangend vogel speelgoed met een geweven bal van takken en een kleine bel aan de onderkant, ontworpen voor huisdieren om mee te spelen.
Exclusief
AniOne
Wilgenbal met bel
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (9)
€ 5,99
AniOne Oorverzorgingsproductdoos met een hond en een kat, met tekst in meerdere talen, waaronder 'Oorverzorging' en gebruiksinstructies.
Exclusief
AniOne
oorverzorging
Beoordeling: 1.7 van vijf sterren
1.7 (12)
€ 5,99
(€ 99,83/l)
Een blik Animonda kattenvoer gelabeld 'vom Feinsten' met mousse van zalm en gevogelte, met een afbeelding van een witte kat op de voorkant.
animonda
vom Feinsten natvoer voor volwassen katten Zalm en gevogelte 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (34)
€ 6,49
(€ 6,36/kg)
Beschikbare varianten: 4
Trixie DentaFun Kauwringen voor honden, met kipfilet, glutenvrij, 0% toegevoegde suiker, 80g verpakking, met een afbeelding van een hond.
Trixie
Denta Fun Barbecue Chicken Rolls 12 cm 10stk.
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (11)
€ 6,99
(€ 43,69/kg)
Een doorzichtige plastic zak met pijnschors substraat voor reptielen, gelabeld 'TRIXIE Reptilaid Pinienrinde,' met afbeeldingen van een hagedis en een oog.
Trixie
Reptiland pijnboomschors 10 l 10 l
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 7,29
(€ 0,73/l)
Blikjes kattenvoer gelabeld 'MAC's Lachs & Huhn' (Zalm & Kip), met belangrijke details zoals 'Super Food voor Katten', graanvrij en hoog vleesgehalte.
MAC's
natvoer kat volwassen Zalm & Kip 6x200 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (70)
€ 7,49
(€ 6,24/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold kattenvoer blik, 85g, met een witte kat op het etiket, met de tekst 'Mit Huhn' en 'Saftig-feine Streifen.'
GOURMET
Gold Sappig fijne reepjes kip 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (58)
€ 8,69
(€ 8,52/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen rijstvlokken met groenten verpakking, met afbeeldingen van groenten en rijst, gelabeld in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN rijstvlokken met groenten 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (24)
€ 9,99
(€ 6,66/kg)
IAMS Land Collection kattenvoerdoos met oranje gestreepte kat, IAMS-logo, in saus, 100% compleet & uitgebalanceerde voeding
IAMS
Delights Adult 12x85g Land Collection
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (148)
€ 11,19
(€ 10,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blikjes kattenvoer 'MAC's Kitten Turkey & Rabbit' met afbeeldingen van kalkoen en konijn, gelabeld graanvrij en met een hoog vleesgehalte.
MAC's
natvoer kitten kalkoen & konijn 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (18)
€ 11,29
(€ 9,41/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik kattenvoer met een speelse tabby kat op het label, gelabeld 'PREMIERE I love my cat' met 'Soft Mousse mit Rind' en voedingsdetails.
Exclusief
PREMIERE
Zachte Mousse Rund 18x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (116)
€ 12,79
(€ 8,36/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Select Gold Adult Acceptance kattenvoerzakje met een oranje tabby kat, kip met lever & zalmpaté, graanvrij, zonder suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Acceptatie Kip met Lever & Zalm 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (28)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Select Gold Adult Classic Fit kattenvoer zakje met afbeelding van een zwart-witte kat, kip paté, graanvrij, zonder toegevoegde suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Classic Fit 12x85 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (18)
€ 15,99
(€ 15,68/kg)
Beschikbare varianten: 3
SALE
Blik kattenvoer gelabeld "Wilderness Adult Pure Chicken," met een wilde kat op het label, met 99% kip, 1% planten en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer kat, Adult, Pure Chicken, kip 6x400 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (355)
Je bespaart: 20%
€ 16,79
(€ 7,00/kg)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Sensory Taste kattenvoer zakje, 85g, met stukjes in gelei, met een speelse kattenafbeelding en tekst die 'Feline Health Nutrition' benadrukt.
Lage Prijs
MultiFit CARE Junior kattenvoerzakje, oranje kitten naast een bord kip in saus; tekst: MultiFit, CARE, JUNIOR, 85 g
Exclusief
MultiFit
Ik ben het Sammy Junior kip 24x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (11)
€ 22,99
(€ 11,27/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Babycat Milk kanister, 3 x 100g, voor kittens van 0-2 maanden, met een schattige kittenafbeelding en instructies voor bereiding.
ROYAL CANIN
Babycat Milk melkpoeder 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (57)
€ 25,19
(€ 83,97/kg)
RINTI Kennerfleisch Senior hondenvoer blik met kip, graanvrij, met rauw vlees, groenten en verlaagd vet- en vezelgehalte.
RINTI
Kennerfleisch Senior 12 x 400 g kip 12x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (170)
€ 25,39
(€ 5,29/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Sheba Delikatesse kattenvoer in gelei met kip, 85g, met een grijze kat en een kom met voedsel en kruiden.
Sheba
delicatesse in gelei 22 x 85 g kip 22x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (132)
€ 25,49
(€ 13,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin X-Small hondenvoedselzak voor senioren, met een Papillon-illustratie en claims voor immuunsysteemgezondheid en vitaliteitssteun.
ROYAL CANIN
SHN X-Small Adult 8+ 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (11)
€ 16,79
(€ 11,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Purina Gourmet Mon Petit Intense kattenvoer met een witte kat, met smaken: rundvlees, kalfsvlees en lam.
GOURMET
Mon Petit Intense met rund, kalf, lam 48x50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (1639)
€ 27,99
(€ 11,66/kg)
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Real Nature Original hondenvoer verpakking met rundvlees, ham en koolzaadolie, gelabeld voor volwassen honden, met illustraties van een koe en een hond.
Exclusief
REAL NATURE
Adult Rund en ham 17x100 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (68)
€ 27,99
(€ 16,46/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Adult hondenvoer voor West Highland White Terriers, met een afbeelding van brokjes en tekst in het Deens over op maat gemaakte voeding en een gezonde vacht.
ROYAL CANIN
West Highland White Terrier Adult 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (51)
€ 28,59
(€ 9,53/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik KATTOVIT FELINE 'Spezial-Drink pH-CONTROL mit Huhn' etiket met afbeelding van bouillon die in een kom wordt gegoten en een kattenziluet
KATTOVIT
Spezial-Drink ph-CONTROL 12x135 ml
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (60)
€ 28,99
(€ 17,90/l)
Applaws natuurlijke kattenvoerblik, gelabeld 'Kätzchen Hähnchen in Gelee,' 70g, geschikt voor kittens tot 12 maanden, met een katten-silhouet.
Applaws
natvoer voor kittens in gelei kip 24x70 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (20)
€ 29,49
(€ 17,55/kg)
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Diet Niere/Renaal kattenvoer zak, 4 kg, met een katten silhouet en tekst over hoogwaardige eiwitten en verlaagd fosfor.
KATTOVIT
Feline nierdieet 4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (56)
€ 38,99
(€ 9,75/kg)
Beschikbare varianten: 2