Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4465 producten
Lage Prijs
Verpakking van hondensnoepjes gelabeld "Junior Snack Sticks," 70g, met een gouden retriever puppy en "Premiere. Ik hou van mijn hond" branding.
Exclusief
PREMIERE
Junior Sticks Kip & Rundvlees 10x70 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 35,99
(€ 51,41/kg)
Tetra TabiMin Tabletten container voor bodemvoedende vissen, met vissen, tabletten en tekst: "Volledige voertabletten" en "Met garnalen."
Tetra
-tabletten TabiMin 4000Tb
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 39,99
(€ 64,50/kg)
Grijze driehoekige huisdierbed met een pluche witte binnenkant en een pompon bovenop, ontworpen voor kleine huisdieren om in te knuffelen.
Exclusief
AniOne
grot Luna
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 52,49
Lage Prijs
Hill's Science Plan Light kattenvoerzak met een likkende gestreepte kat, tekst 'Light Mature Adult 7+' en 'with chicken'.
Hill's
Science Plan droogvoeding kat, Mature Adult 7+, Light, met kip 1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (14)
€ 25,59
(€ 17,06/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak, 14kg, met een grote robuuste volwassen hond. Label benadrukt 'Gevoelige spijsvertering' en 'Nummer 1 Ingrediënt Lam.'
Verhoogd voerstation voor huisdieren met twee roestvrijstalen kommen op een houten blad, gelabeld 'MEER VOOR KATTEN EN HONDEN.'
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
Foodbar Dining 2x2200ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (36)
€ 74,99
Happy Dog Sensible Piemonte hondenvoerzak met een zwarte hond, met ingrediënten vermeld als eend, zeevis en zoete kastanje.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Adult, Piemonte 10 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (21)
€ 77,99
(€ 7,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Best Muesli voor hamsters, met een schattige hamsterillustratie, met tekst die ingrediënten en voedingsvoordelen beschrijft.
Exclusief
REAL NATURE
„Best Muesli“ voor hamsters 500 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (10)
€ 5,49
(€ 10,98/kg)
Zwarte, gebogen hondenkauwspeelgoed gemaakt van duurzaam materiaal, met een gladde oppervlakte en natuurlijke textuur.
Bubimex
Buffelhoorn S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,59
(€ 69,88/kg)
Drie zakken JR FARM Degu-Snack, gevuld met kleurrijke gedroogde bloemen en kruiden, met een cartoon degu op het etiket.
JR Farm
JRFA Degu-Snack 3x100g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (10)
€ 6,49
(€ 21,63/kg)
Lage Prijs
Drie potten pure pindakaas gelabeld 'Erdnussbutter' met een blauwe tit illustratie, met tekst in meerdere talen.
Exclusief
PREMIERE
Pindakaas 3 x 250 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (56)
€ 6,99
(€ 9,32/kg)
Lage Prijs
Drie potten pindakaas met bessen, gelabeld 'Premiere' in meerdere talen, met een vogelillustratie op de voorkant.
Exclusief
PREMIERE
Pindakaas 3 x 250 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (56)
€ 6,99
(€ 9,32/kg)
Fles Take Care Anti-Plaque Spray voor huisdieren, met een lachende hond, met tekst in meerdere talen over tandheelkundige zorg en plaque-reductie.
Exclusief
TAKE CARE
Anti-Plaque Spray 125 ml
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (23)
€ 8,19
(€ 65,52/l)
Een roze en blauwe rubberen hondenspeelgoed in de vorm van een dumbbell, met textuurgrips en verhoogde bobbels voor het kauwen.
Exclusief
AniOne
Dental kauwspeelgoed
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (28)
€ 10,19
Lage Prijs
Een doorzichtige zak Real Nature hooi voor kleine dieren, gelabeld 'NAGER & ZIERKANINCHEN' met een schilderachtige achtergrond van bomen en velden.
Exclusief
REAL NATURE
Weidehooi uit Zuid-Frankrijk 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 10,99
(€ 7,33/kg)
Blik Animonda CARNY kattenvoer (Adult 1+) met opschrift 'Chicken, Turkey + Rabbit' en afbeelding van een oranje poes.
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Select Gold Senior Sensitive natvoercontainer voor huisdieren met beige en gele verpakking en zichtbare tekst.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Senior Kip en rijst 10x125 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (33)
€ 14,99
(€ 11,99/kg)
Lage Prijs
Purina Felix Crispies kattensnacks met zalm- en forelsmaak, 1 kcal per snack, met een zwart-witte kat.
Felix
Crispies Zalm en forel 8x45 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (540)
€ 14,99
(€ 41,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor honden met het label "Premiere Meati Sensitive" met kip en aardappel, met afbeeldingen van rauwe kip en aardappelen.
Exclusief
PREMIERE
Meati Gevoelig Kip en aardappel 6x400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (406)
€ 15,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 4
Een eenvoudige, beige huisdiermat met lussen aan de boven- en onderkant voor ophangen of vastzetten, ontworpen voor het comfort van huisdieren.
Exclusief
AniOne
krabplank L
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (19)
€ 15,99
Lage Prijs
Karton doos van MultiFit Meisenknödel (suet ballen) met 75 stuks, gelabeld "ohne Netz" (zonder net), met vogelillustraties.
Exclusief
MultiFit
mezenbollen zonder net, 75 stuks
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (48)
€ 17,99
(€ 2,77/kg)
Lage Prijs
Een schattige, pluche bruine berenknuffel met een vriendelijke uitstraling, grote ogen en zachte vacht, ideaal voor huisdieren om mee te knuffelen of te spelen.
KONG
Stretcheezz Legz Beer
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (10)
€ 18,99
Lage Prijs
PREMIERE MEATI hondenvoerblik gelabeld 'with Duck' met rauwe eendplakken, graanvrij-vignet en hakmes-icoon 'voor vleesliefhebbers'
Exclusief
PREMIERE
Meati natvoer hond, adult, eend 6x800 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (1257)
€ 14,94
(€ 3,11/kg)
Beschikbare varianten: 11
Lage Prijs
Blikvoer voor honden met het label "Wilderness Adult Pure Sheep," met een afbeelding van een wolf, met 95% schaap, 5% groenten en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Sheep, schaap 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikvoeding voor huisdieren gelabeld 'Wilderness Adult Pure Horse' met een wolf op de voorkant, met 95% paardenvlees, 5% groenten en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Horse, paard 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik 'Wilderness Senior' huisdiervoeding met een wolf afbeelding, bevat 95% kip en zalm, 5% fruit en kruiden, geen toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Senior, True Country, kip en zalm 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (59)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Rinti Sensible hondenvoer blik met 100% kip en aardappelen, met een glutenvrij label en afbeeldingen van kippenstukken.
RINTI
Sensible natvoeding hond, adult, blik Kip en aardappel 12x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (254)
€ 18,99
(€ 3,96/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Huisdiervoedingszak met een Bengaalse kat, gelabeld "Premiere. I love my cat" met "Tuna Fish with Calamari in Jelly" in het Duits en het Engels.
Exclusief
PREMIERE
Fine Filets Tonijn met calamari 24x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (98)
€ 28,99
(€ 12,08/kg)
Beschikbare varianten: 3
Volwassen kattenvoerzak met "N&D Pumpkin" met hertenvlees, pompoen en appelrecept. Inclusief afbeeldingen van groene appel, pompoen en vlees.
N&D Farmina
Pompoen Adult Hert 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (12)
€ 28,99
(€ 19,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld 'Wilderness Deep Forest' met een afbeelding van een wolf, bevat 95% wild zwijn en hert, 5% fruit en kruiden, 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Deep Forest, everzwijn met hert 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik Hill's Prescription Diet hondenvoer, Mobility j/d met kip; label 'aanbevolen door dierenartsen' en een lepel nat voer.
Hill's
Prescription Diet j/d met kip 12x370 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (30)
€ 40,99
(€ 9,23/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak PERFECT FIT kattenvoer met afbeelding van een langharige bruine kat; 'Senior 7+' kipformule, 'Ondersteunt de algehele gezondheid'
PERFECT FIT
pouch Senior 7+ met kip 750 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (58)
€ 6,19
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Expert Calm hondenvoer voor kleine honden, met een illustratie van een zwart-witte hond, met 'CALM' prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Expert Calm Kleine Honden 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 42,49
(€ 10,62/kg)
Beschikbare varianten: 2
Dierenwagen met roze stoffen hoes, gaasramen, zwarte handgreep en drie wielen, ontworpen voor kleine huisdieren.
Trixie
ombouwset voor fietskar
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (11)
€ 43,29
Kattenboom met twee platforms, een krabpaal en een gezellige schuilplaats aan de basis, met een bungelend speeltje.
Exclusief
AniOne
krabpaal Stella
Beoordeling: 2.1 van vijf sterren
2.1 (23)
€ 44,99
Metalen hondenkennel met een verwijderbare plastic lade, met een draadframe en veilige sluitdeuren, ideaal voor het containment van huisdieren.
Trixie
tralie-transportbox Home M
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (71)
€ 45,99
Beschikbare varianten: 2
Huisdiervoedingszak met een lachende border collie, gelabeld "HAPPY DOG MEDIUM ADULT" voor honden van 11-25 kg, met vermelde voedingsvoordelen.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond volwassen, medium 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (40)
€ 40,59
(€ 10,15/kg)
Beschikbare varianten: 3
Roestvrijstalen dubbele voer- en waterkomstand voor katten en honden, met verstelbare hoogte en een slank zilveren ontwerp.
Exclusief
MORE
MEER Foodbar Deluxe
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (72)
€ 74,99
Verpakking van JBL CristalProfi e902 aquarium externe filter, met een greenline logo, energie-efficiëntie claim en meertalige tekst.
JBL
CristalProfi e902
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 159,00
Een kleurrijke verzameling van pluche vlinderdingen in verschillende pastelkleuren, elk versierd met glanzende stippen en grote ogen, gerangschikt in een cirkelpatroon.
Exclusief
FIT+FUN
Fit + Fun vlinderspeelgoed
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (20)
€ 1,99
Tetra Micro Granules visvoercontainer, met een blauwe deksel en gele label, met afbeeldingen van kleine tropische vissen en tekst in meerdere talen.
Tetra
Micro Granules 100 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,09
(€ 40,90/l)
Versele-Laga Prestige Exotic vogelnootjes verpakking met drie papegaaien en een stapel noten, label 'Nuts 15% e750g'.
Versele-Laga
Exotische Noten 750g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (12)
€ 6,89
(€ 9,19/kg)