Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4473 producten
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Adult hondenvoer voor gevoelige huid, met een bruine hond op de zak, hoog eiwitgehalte en zalm als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Adult Kleine & Mini Gevoelige Huid 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (111)
€ 25,99
(€ 8,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze kattenbak met een geperforeerd deksel en een zwarte binnenkant, vergezeld van een bijpassende schep.
Exclusief
AniOne
kattenbak met instap aan de bovenkant
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (21)
€ 29,99
SALE
Een blik Real Nature Wilderness Adult kattenvoer met een Bengal kat label, met 'Pure Kalkoen' met 99% kalkoen en geen granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Adult Pure Turkey 6x800 g
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (59)
Je bespaart: 20%
€ 24,79
(€ 5,16/kg)
€ 30,99
Beschikbare varianten: 3
Schesir Nature for Cat tonijnblikverpakking, gelabeld 'TONNO al naturale', met meerdere talen: Engels, Frans, Duits, Spaans en Nederlands.
Schesir
Natural 24 x 85 g Tonijn
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (58)
€ 32,49
(€ 15,93/kg)
Solar Glo 160W zon simulatie lamp met een reflecterende gloeilamp, weergegeven naast de kleurrijke verpakking met reptielen en productdetails.
Exo Terra
Solar Glo 160 W
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (9)
€ 33,09
Catz Finefood Natural Prey Concept kattenvoer multipack, 12 x 85g, graanvrij, zonder toegevoegde suikers, ontwikkeld met dierenartsen.
Catz finefood
natvoer kat Classic Collection Adult 12x85 g Multipack 1
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (82)
€ 29,99
(€ 29,40/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een blik Terra Canis hondenvoer met een konijnenillustratie, gelabeld "Getreidefrei" (graanvrij) en met konijn, courgette, abrikoos en borage.
Terra Canis
Graanvrij Adult 6x800g Konijn met courgette, abrikoos en borage
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (166)
€ 36,99
(€ 7,71/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Gastrointestinal haarbal kattenvoer zak met een afbeelding van een grijze tabby kat, met nadruk op haarbalcontrole.
ROYAL CANIN
Veterinary GASTROINTESTINAL HAIRBALL 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (24)
€ 36,99
(€ 18,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zwarte huisdierlijn netjes opgerold met een zilveren clip en een label met de tekst 'AniOne Wild Variety.'
Exclusief
AniOne
-sleeplijn rond met lus 5 m
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (47)
€ 15,19
Beschikbare varianten: 3
Kattovit Feline Diet Urine kattenvoer zak, 1250g, met een katten silhouet en tekst over urinegezondheid en gematigd magnesium.
KATTOVIT
Feline Urinary Tonijn 1,25 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (137)
€ 14,49
(€ 11,59/kg)
Beschikbare varianten: 2
Groene huisdierdrager rugzak met grijze accenten, met gaasventilatiepanelen en meerdere ritszakken.
Exclusief
MORE
Supreme rugzak
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (17)
€ 74,99
Lage Prijs
Transparante zak van Multifit Nature Grain Free kruidenmix voor cavia's, met gedroogde kruiden en groenten en een afbeelding van een cavia.
Exclusief
MultiFit
Grain Free Herbs cavia 400g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (14)
€ 3,59
(€ 8,98/kg)
Lage Prijs
Een zak vogelzaad gelabeld "PREMIERE. I ♥ mijn tuin," met een groene vink en tekst "Sommer Special."
Exclusief
PREMIERE
zomermix 1,5kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 4,00
(€ 2,67/kg)
Lage Prijs
Paarse Whiskas Pure Delight kattenvoerdoos met een zilverkleurige gestreepte kat, label 'Geflügel Ragout in Gelee' en verpakkingsgrootte '12x 85 g'
Lage Prijs
Vijf roze verpakkingen van MultiFit-sticks voor kleine huisdieren, met een konijn, cavia en chinchilla, gelabeld 'Snacks mit Beeren.'
Exclusief
MultiFit
Sticks 5 x 2 sticks
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,45
(€ 10,93/kg)
Mjamjam Snackbag voor huisdieren: 'Heerlijk Rundvlees' met een grijze kattensilhouet, Duits kwaliteitslabel en hoogtepunten van geen granen of suiker.
MjAMjAM
Snackbag 125 g Rund puur
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (45)
€ 6,19
(€ 49,52/kg)
Beschikbare varianten: 4
Drie pakketten van JR Farm's 'Karotte-Fenchel' huisdiertraktaties, met een cartoon konijn, wortelen en venkel op een grasachtige achtergrond.
JR Farm
Farmy's wortel-venkel 3x160g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 7,29
(€ 15,19/kg)
Drie verpakkingen van JR FARM Grainless huisdierenvoer, met gedroogde bloemen en kruiden, met afbeeldingen van een konijn en een cavia op de voorkant.
JR Farm
Grainless Farmys Zonnebloem-Kamille 3 x 140 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 7,29
(€ 17,36/kg)
Lage Prijs
Een zak van 1,5 kg pinda vogelvoer met een kleurrijke vogelillustratie, gelabeld "PREMIERE. I ♥ my garden" en "ERDNUSS KERNE."
Exclusief
PREMIERE
gehakte pinda's 1,5 kg 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (101)
€ 7,49
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
GimCat Taurine Paste Extra tube en doos (Heart & Eye), 50 g, taurine-ondersteunende formule, geen suiker toegevoegd.
GimCat
Taurine Pasta Extra 50 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (17)
€ 7,99
(€ 159,80/kg)
Lage Prijs
Select Gold XS Senior hondenvoerzak, 4kg, voor honden ouder dan 8 jaar, met een kleine hond op de voorkant, gelabeld 'Huhn' (Kip).
Exclusief
SELECT GOLD
Complete XS Senior kip 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (12)
€ 7,99
(€ 7,99/kg)
Lage Prijs
Almo nature
Almo HFC 6x70g Tonijn uit de Stille Oceaan
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (40)
€ 8,29
(€ 19,74/kg)
Beschikbare varianten: 5
Trixie Reptiland terrarium mos substraat verpakking met afbeelding van reptielenoog en blauw-zwarte kikker, 100g.
Trixie
Reptiland Sphagnum-mos 100 g (goed voor 4,5 l)
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (7)
€ 8,69
(€ 86,90/kg)
Een zwart en blauwe huisdierveiligheidslamp met een diamantpatroon lens en een blauwe schakelaar, ontworpen voor zichtbaarheid tijdens wandelingen.
Exclusief
AniOne
Blinki Box blauw
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (22)
€ 8,99
Beschikbare varianten: 4
Vijf verpakte JR FARM gedroogde gierststengels voor kleine huisdieren; etiketten tonen 'JR FARM', 'Een stukje natuur', 'Zomer-oogst'
JR Farm
Een stukje natuur Zomeroogst 5x 80g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (18)
€ 8,99
(€ 112,38/kg)
Lage Prijs
Bruine hondenvoerzak met het label 'Real Nature Country Selection' met een schilderachtige achtergrond, die de smaak 'Scandinavië' voor mini volwassen honden toont.
Exclusief
REAL NATURE
COUNTRY SELECTION Mini Adult Scandinavia 1 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (33)
€ 9,49
(€ 9,49/kg)
Een teal en witte dierenvervoerder met een geventileerd ontwerp en een transparant deksel, ideaal voor het vervoeren van kleine huisdieren.
Trixie
transportbox Pico
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (20)
€ 9,79
Een schattige beige hamster zit naast een Vitakraft Kräcker doos met honing en spelt traktaties, gelabeld als vitamine-rijk en suikervrij.
Vitakraft
Cracker Hamster 3x2 stuks
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 9,99
(€ 25,62/kg)
Rode nylon hondenriem met een metalen clip, met een stevig ontwerp geschikt voor het uitlaten van huisdieren.
Exclusief
AniOne
Korte lijn Classic nylon rood S
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (10)
€ 8,99
Beschikbare varianten: 2
Biokat's Classic 3in1 kattenbakvulling zak toont een kattengezicht, met nadruk op actieve kool, hygiëne en milieuvriendelijke kenmerken.
Biokat's
Classic 3in1 extra 14 l
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (26)
€ 11,99
(€ 0,86/l)
Lage Prijs
Een 500g zak van Premiere Raw Kitchen Bunter Obst- und Gemüsemix, toont een levendige mix van fruit en groenten met "Mix It!" instructies.
Exclusief
PREMIERE
RAW KITCHEN Fruit- en groentemix 500 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (12)
€ 11,99
(€ 23,98/kg)
Verpakking van anti-plak vingerborstel met een glimlachende collie, met tekst in meerdere talen die de antibacteriële eigenschappen beschrijft.
Exclusief
TAKE CARE
Anti-plaque vingerborstel
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (5)
€ 12,19
Mjamjam kattenvoerzakje met 'Leckeres Rind an gedämpftem Kürbis mit Hühnleber,' met een speelse katgrafiek en Duitse tekst.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, knijpzakje, Rund en pompoen 12x125 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (152)
€ 13,99
(€ 9,33/kg)
Beschikbare varianten: 8
Tetra EasyBalance waterbehandeling fles met een gele label, met afbeeldingen van vissen en meertalige tekst over het stabiliseren van waterwaarden.
Tetra
EasyBalance 500 ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 13,99
(€ 27,98/l)
Lage Prijs
Witte kat op een blauwe achtergrond met een Purina Gourmet kattenvoer verpakking gelabeld 'Perle Genuss in Sauce mit Lachs.'
GOURMET
Perle Genuss in Sauce 24 x 85 g Zalm 26x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (579)
€ 14,69
(€ 6,65/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met Felix Sensations met rundvlees in tomatensaus, geïllustreerd met een glimlachende zwart-witte kat.
Felix
Sensations sauzen Rund en tomaat 26x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (76)
€ 14,99
(€ 6,78/kg)
Beschikbare varianten: 2
Fles Tetra AquaSafe waterconditioner voor vissen, met een gele label met afbeeldingen van vissen en een kraan, en meertalige tekst.
Tetra
AquaSafe 250 ml
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (25)
€ 14,99
(€ 59,96/l)
Beschikbare varianten: 2
Een zak Versele-Laga Prestige Premium vogelvoer met twee kleurrijke kanaries, één gele en één rode, met een kom gemengd zaad.
Versele-Laga
Versele Prestige Premium voer
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (29)
€ 15,29
(€ 6,12/kg)
Lage Prijs
MultiFit Meat Stick voor honden, met een bruin-witte hond op de verpakking, gelabeld 'Adult Mit Wild' met vitamines.
Exclusief
MultiFit
Vleesreepjes Wild 25x12 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (57)
€ 15,39
(€ 51,30/kg)
Beschikbare varianten: 4
Container van Versele-Laga NutriBird A21 handopfokformule voor Amazonen, kaketoes en grote parkieten, met een kleurrijke papegaai-illustratie.
Versele-Laga
NutriBird A21 800g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 17,49
(€ 21,86/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure nat hondenvoer in een grijs verzegeld aluminium bakje met geel-zwart logo.
Exclusief
SELECT GOLD
Adult Pure kip 12x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (67)
€ 17,49
(€ 17,15/kg)
Beschikbare varianten: 4
Huisdierenvoerbak met een zwarte rand en witte basis, met een zijhandvat voor gemakkelijk tillen.
Exclusief
AniOne
Anti-slabber voerbak
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (37)
€ 18,99
Lage Prijs
Paars geribd olifantenspeelgoed voor huisdieren met blauw-witte ruitjesoren en -buik; poten van gedraaid touw met geknoopte uiteinden.
KONG
Floppy Knots olifant
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 19,59
Blik puppy melkpoeder gelabeld "PetBalance Life Start Junior Care," met een afbeelding van een puppy, 800g formaat, en meertalige tekst.
Exclusief
PetBalance
Life Start puppymelkpoeder 800 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (17)
€ 19,59
(€ 24,49/kg)