Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4473 producten
Houten dierenmeubilair met een kasteelontwerp, met een boog en decoratieve uitsparingen aan de zijkanten.
Exclusief
AniOne
Burchttunnel Daisy
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (12)
€ 22,99
Rinti Single Protein Exclusive Ziege Pur blikvoer voor honden, met geitenvlees, met afbeeldingen van rauw vlees op het label.
RINTI
Singlefleisch 12 x 185 g Geit Pur 12x185 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (89)
€ 23,49
(€ 10,58/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Vitakraft Cat Yums traktatiezak met malse kip en kattenkruid, met meer dan 70% vleesinhoud en spijsverteringsondersteuning.
Vitakraft
Katten Yums Kip en kattengras 9x40 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (57)
€ 15,99
(€ 44,42/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blikjes kattenvoer gelabeld 'catz finefood' met de smaak 'Huhn & Thunfisch' (Kip & Tonijn), met een silhouet van een kat en decoratieve elementen.
Catz finefood
natvoer kat Classic Adult Nr. 25 Kip en tonijn 6x800 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (38)
€ 29,99
(€ 6,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een zacht, rechthoekig hondenbed in donkergrijs, met een pluche fleece bovenkant en een gladde onderkant, ideaal voor het comfort van huisdieren.
Exclusief
AniOne
ligmat Bruce M
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (28)
€ 30,49
Lage Prijs
MultiFit Snacks-tube 'LEVERWORST' 75 g voor honden; op het label een hond die zijn lippen likt en een lepel paté.
Exclusief
MultiFit
leverworst 12x75 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (127)
€ 37,39
(€ 41,54/kg)
Een zijaanzicht van een blije gele Labrador die een zwart hondenvest met een logo draagt, dat zijn speelse houding toont.
Trovet
Suitical Recovery Sleeve XS
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (25)
€ 34,59
Beschikbare varianten: 2
Een pluche huisdierenbed met een zachte beige bovenkant en een grijze stoffen basis, ontworpen voor comfort en ontspanning.
Exclusief
AniOne
ligkussen Dreamy M
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (11)
€ 44,99
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van de Juwel Eccoflow 500 pomp set, met een grijze pompillustratie, water spetter graphics, en tekst in meerdere talen.
JUWEL
-pomp Eccoflow 500
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 51,99
Purina Beneful hondenvoerzak met lachende hond en kom; tekst 'Wohlfühlgewicht', 'Mit Huhn und Gartengemüse', '12kg'.
Beneful
Purina Droogvoer Hond, Adult, Gezond Gewicht, Kip & Tuingroenten 12 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (12)
€ 30,49
(€ 2,54/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Early Renal veterinaire hondenvoer zak met een zwart-wit afbeelding van een hond, met vetgedrukte tekst die de productnaam aangeeft.
ROYAL CANIN
Veterinary EARLY RENAL 2 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 31,49
(€ 15,75/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze kattenboom met twee platforms, een gezellige bovenbed, een hangmand en een schuilplek, met sisal-omhulde krabpalen.
Exclusief
MORE
Boogie krabpaal
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (33)
€ 199,00
Een ronde, geweven bamboe huisdiermand met metalen haken, ideaal voor huisdieropslag of vervoer.
Exclusief
AniOne
bamboen kanarienest 1
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 2,79
Twee hangende voerbakken voor huisdieren, één grijs en één felgroen, naast elkaar weergegeven met metalen haken voor bevestiging.
Exclusief
AniOne
hangende voerbak van kunststof 80 ml
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (20)
€ 2,29
Beschikbare varianten: 2
Een kattenspeeltje met een pluche vogel bevestigd aan een lange stok met een gevlochten touw, ontworpen voor interactief spel.
Exclusief
AniOne
Kork engelvogel 40 cm
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (11)
€ 5,39
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Best Muesli voor ratten, met een afbeelding van een rat en tekst die ingrediënten zoals haver, tarwe en biet benadrukt.
Exclusief
REAL NATURE
„Best Muesli“ voor ratten 500 g
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (8)
€ 5,49
(€ 10,98/kg)
Lage Prijs
Container van MultiFit Vogelgrit (vogelgrit) voor alle vogels, met kleurrijke vogels op het label en ter ondersteuning van de spijsvertering. 300g.
Exclusief
MultiFit
vogelgrit 2x300 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (19)
€ 5,89
(€ 9,82/kg)
Lage Prijs
Een zak vogelvoer gelabeld "Premiere. I ❤️ my garden," met een vogel op een tak en een mix van granen en bessen.
Exclusief
PREMIERE
Vetmix 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (13)
€ 5,99
(€ 3,99/kg)
Groene nylon huisdierhalsband met een zwarte gesp en metalen D-ring, met de merknaam "AntOne" op de gesp.
Exclusief
AniOne
-halsband Classic Nylon groen XS
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (66)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een zak met egelsvoeding gelabeld "Premiere. I ♥ my garden" met afbeeldingen van twee egels, met een claim van 70% vleesinhoud en een gewicht van 750g.
Exclusief
PREMIERE
Egelvoer 750 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (17)
€ 5,99
(€ 7,99/kg)
Lage Prijs
Vijf verpakkingen Vitakraft Kräcker voor cavia's, met een foto van een cavia en gelabeld 'Groenten & Biet.'
Lage Prijs
Een gele zak vogelzaadmix met een blauwe mees die op een tak zit, met tekst die zegt 'PREMIERE. I ♥ my garden' en 'STREU MIX.'
Exclusief
PREMIERE
Strooimix 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (51)
€ 7,49
(€ 4,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Vogelvoer verpakking met een roodborstje dat op een tak zit, gelabeld 'PREMIERE. I ❤️ my garden PROTEIN MIX.' met een gewicht van 1,5 kg.
Exclusief
PREMIERE
Eiwitmix 1,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (10)
€ 7,99
(€ 5,33/kg)
Een ronde, kauwbare hondensnack met een textuur oppervlak en zichtbare stiksels, die op een bal lijkt, ideaal voor het kauwen en spelen van huisdieren.
Trixie
genaaide kauwbal 10x4,5 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,39
(€ 11,99/kg)
Een zak van 25 kg Rosi's Aquarienkies aquariumgrind met visillustraties en Duitse tekst over waterzuivering en voordelen voor plantengroei.
Rosi's
Rosnerski Aquariumgrind 2 - 4 mm 25 kg wit
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (22)
€ 10,39
(€ 0,42/kg)
Beschikbare varianten: 2
Huisdierennagelknippers met ergonomische grijze en blauwe handvatten, met een gebogen mes voor nauwkeurig snijden en een veiligheidsbescherming.
Exclusief
AniOne
klauwschaar voor kleine dieren
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (14)
€ 10,59
Lage Prijs
Een zak van 1 kg gele vossenstaartgierst gelabeld 'Kolbenhirse Gelb' van MultiFit, met kleurrijke vogels op de voorkant.
Exclusief
MultiFit
Trosgierst geel 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 11,99
(€ 11,99/kg)
Lage Prijs
Een zak 'Premiere Insect Mix' voor vogels, met een kleurrijke vogelillustratie en tekst over ingrediënten en voeding.
Exclusief
PREMIERE
Insectenmix 500 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (69)
€ 12,99
(€ 25,98/kg)
Kattovit Feline Diet Sensitive kattenvoer verpakking, 1250g, gelabeld als hypoallergeen, glutenvrij, met een silhouet van een kat.
KATTOVIT
Feline Diet Sensitive 1,25 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (72)
€ 12,99
(€ 10,39/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik kattenvoer met een gouden deksel, met een Bengaalse kat en gelabeld 'Premiere I ♥ my cat Adult Royal Ragout mit Rind & Huhn.'
Exclusief
PREMIERE
Koninklijk Ragout Rund en kip 18x85 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (30)
€ 13,99
(€ 9,14/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda CARNY kattenvoer 'Pute, Huhn + Shrimps' (Turkey, Chicken + Shrimps), Adult 1+, met afbeelding van een oranje kat.
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Blik kattenvoer met een tabby kat op het etiket, met tekst die zegt 'Thunfisch mit Wachtelei' (Tonijn met Kwartel Eieren) en 'JELLY.'
Exclusief
PREMIERE
Fine Filets Natvoer voor volwassen katten – Jelly Tonijn met kwartelei 12x100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (142)
€ 14,99
(€ 12,49/kg)
Beschikbare varianten: 5
Groene huisdierharnas met verstelbare banden en clips, ontworpen voor comfort en veiligheid.
Exclusief
AniOne
H-tuigje Classic Nylon groen XS
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (95)
€ 10,19
Beschikbare varianten: 4
Blik Terra Canis hondenvoer met een buffelillustratie, gelabeld "Büffel mit Hirse, Tomaten & Papaya" en "100% Natur."
Terra Canis
Classic Adult 6x400g Buffel met gierst, tomaten en papaja 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (59)
€ 16,99
(€ 7,08/kg)
Beschikbare varianten: 9
Blik "WOW-Dog" premium hondenvoer met een groene label die "Gemüse Obst" toont en afbeeldingen van gesneden fruit en groenten.
WOW
Pure Adult Groenten en fruit 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (23)
€ 17,69
(€ 7,37/kg)
RINTI Gold Senior hondenvoer blik, met een groene label met 'mit Kaninchen' (met konijn) en 'Getreidefrei' (graanvrij) tekst.
RINTI
Gold Senior 12 x 185 g Konijn 12x185 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (47)
€ 17,99
(€ 8,10/kg)
Zacht roze huisdierdeken opgerold met een teal label dat 'Liege Decke' zegt en zorginstructies en productdetails bevat.
Exclusief
AniOne
ligdeken Nala roze
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (20)
€ 18,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Twaalf zakjes Real Nature huisdiervoeding, met illustraties van herten, konijnen en vogels, gelabeld 'Original' en 'Adult.'
Exclusief
REAL NATURE
Classic Adult-mixpakket 12x85 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (14)
€ 19,99
(€ 19,60/kg)
Verpakking van bogadent PLAQUE-STOP voor katten, met een kattenkop op het label, beweert tandplak, tandsteen en een slechte adem te bestrijden.
Bogadent
PLAQUE-STOP 100% algen kat 70 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (13)
€ 21,79
(€ 311,29/kg)
Lage Prijs
Een speelse oranje kat die zijn lippen likt naast een doos MultiFit Milky Dessert, met 8 porties met melk en yoghurt, en een calciumclaim.
Exclusief
MultiFit
Melkachtige Desserts 11x10 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 23,59
(€ 26,81/kg)
Schesir Complete Nutrition Mini Meal tonijn in gelei 6x50 g blauwe doos met kattenzilhouet 'Respect My Nature'.
Schesir
Complete Nutrition Tonijn in gelei 24x50g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (162)
€ 24,99
(€ 20,83/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren gelabeld "Wilderness Junior" met twee wolfpuppies op de voorkant, met ingrediënten: 95% kip en zalm, 5% fruit en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Junior, True Country hond en zalm 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (167)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3