Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4474 producten
Een verpakking van Animonda Integra Protect Renal Yummy Bits voor huisdieren, met een feloranje achtergrond, met kleine vierkante traktaties ervoor.
animonda
Integra Protect Adult Renal Yummy Bits 6x120 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (12)
€ 24,29
(€ 33,74/kg)
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren gelabeld 'Wilderness Adult Pure Turkey,' met een afbeelding van een wolf, met 95% kalkoen, 5% groenten en kruiden, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Turkey, kalkoen 6x400 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (264)
€ 25,69
(€ 10,70/kg)
Beschikbare varianten: 3
Volwassen kattenvoer voor gecastreerde katten met kwartel, pompoen en granaatappel, met een graanvrije formule. Verpakking van 1,5 kg.
N&D Farmina
Pumpkin Adult voor gecastreerde katten 1,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
€ 28,99
(€ 19,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik "Premiere" hondenvoer voor junioren, gelabeld "Rundvlees met Kip & Rijst," met puppy's en afbeeldingen van ingrediënten.
Exclusief
PREMIERE
Best Meat Junior Kip en rund 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (102)
€ 29,29
(€ 6,10/kg)
Fluffy ronde huisdierbed in zachte roze kleur, met een pluche textuur voor comfort.
Exclusief
AniOne
ligplaats Fluffy roze XS
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (50)
€ 29,99
Beschikbare varianten: 2
Schesir kattenvoer blikverpakking met 'Tuna met Witte Ansjovis' in meerdere talen, met een kleurrijk logo en productdetails.
Schesir
gelei 24 x 85 g Tonijn met kleine ansjovis
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (27)
€ 32,49
(€ 31,85/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness Adult hondenvoer met 'Pure Turkey' met een wolf afbeelding, met 95% kalkoen en 5% groenten en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Turkey, kalkoen 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een blik Real Nature Wilderness hondenvoer met een wolf op het etiket, gelabeld 'Pure Sheep' met 95% schapenvlees en 5% groenten en kruiden.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Sheep, schaap 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Gezellig grijs huisdierbed met een zachte crèmekleurige binnenkant, ontworpen voor kleine dieren om zich comfortabel te nestelen en uit te rusten.
Exclusief
AniOne
knuffelgrot Lou
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (7)
€ 49,99
SALE
Een hoge beige kattenboom met een hangmat, ronde bed en zitplaats, met een fluffy crème kat bovenop en een gestreepte kat in het midden.
Exclusief
AniOne
Plafondspanner Mia
Beoordeling: 2.2 van vijf sterren
2.2 (50)
Je bespaart: 50%
€ 54,50
€ 109,00
Gelukkige Kat Junior droog kattenvoerzak voor jonge katten van 4-12 maanden, met een speelse kitten en benadrukt ingrediënten van boerderijpluimvee.
HAPPY CAT
Young droogvoer kat junior, landgevogelte 1,3 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 15,09
(€ 11,61/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina Pro Plan Sterilised Adult kattenvoer, met een close-up van het gezicht van een kat, gelabeld 'Renal Plus' en 'No. 1 ingredient turkey.'
PRO PLAN
Sterilized Adult 1+ Optirenal rijk aan kalkoen 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,29
(€ 16,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Relax Care hondenvoer zak voor middelgrote honden, met een kalmerende formule en een claim van +44% normaal gedrag.
ROYAL CANIN
Relax Care Medium 10 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (10)
€ 63,99
(€ 6,40/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Hepatic kattenvoer zak met een illustratie van een grijze tabby kat, met het 'ROYAL CANIN' logo prominent weergegeven.
ROYAL CANIN
Veterinary HEPATIC 2 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (24)
€ 40,49
(€ 20,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zwarte huisdierhelling met een gestructureerd oppervlak voor grip, ontworpen om huisdieren veilig toegang te geven tot hogere oppervlakken.
Exclusief
AniOne
Opklapbare loopplank
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (16)
€ 74,99
Lage Prijs
Royal Canin Veterinary Renal Special hondenvoer zak met een zwart-witte illustratie van een hond, met vetgedrukte tekst die de productnaam aangeeft.
ROYAL CANIN
® Veterinary RENAL SPECIAL 2 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (16)
€ 33,99
(€ 17,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zwarte huisdieren draagtas met gaasvensters voor ventilatie, met een rits bovenkant en zijvak voor opslag.
Exclusief
AniOne
Traveller S
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (41)
€ 59,99
Beschikbare varianten: 2
Hoge grijze cilindrische kattenwoning/krabpaal met ronde ingang, zachte binnenkant en een hangend hartvormig speeltje
Exclusief
AniOne
Krabton Tobi
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (64)
€ 149,00
Lage Prijs
Whiskas Pure Delight kattenvoerdoos, paars, grijze tabby, etiket "Klassisches Ragout in Gelee", "12x 85 g"
Groene metalen vogelvoeder met een spiraalontwerp en een koepelvormig dak, hangend aan een lus aan de bovenkant.
Exclusief
AniOne
voerspiraal voor mezenbollen
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (19)
€ 4,99
Drie transparante zakken van JR FARM Knusper-Tüte huisdier snacks, met kleurrijke stukjes traktaties en een cartoon konijn en hamster op het etiket.
JR Farm
puntzak voor knagers 3x150g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (10)
€ 5,99
(€ 13,31/kg)
Animonda Integra Protect Renal huisdiervoeding verpakking, met een glutenvrij label, lage fosforclaim en indicatie voor veterinaire voeding.
animonda
Integra Protect droogvoer voor katten, Adult, Renal 300 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (7)
€ 6,99
(€ 23,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold kattenvoerblik, 85g, met een afbeelding van een witte kat, gelabeld 'Raffiniertes Ragout mit Lachs und Seelachs.'
GOURMET
Gold Verfijnde Ragout Duetto 12x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 7,29
(€ 7,15/kg)
Lage Prijs
Een zak van 1,5 kg "Premiere I Love My Garden" Berry Mix vogelvoer, met een kleurrijke illustratie van een pestvogel op een tak en zichtbare bessen.
Exclusief
PREMIERE
Bessenmix 1,5 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (22)
€ 7,99
(€ 5,33/kg)
Houten huisdierenladder met zeven sporten en metalen haken aan de bovenkant voor ophangen, ontworpen voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
houten ladder
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 8,19
Een hondenverzorgingsborstel met een vierkante kop en fijne haren, met een blauwe ergonomische handgreep voor comfortabel gebruik.
Exclusief
AniOne
plukborstel voor kleine dieren
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (11)
€ 8,49
Vijf verpakkingen gedroogde kamille van JR FARM, met een kleurrijk etiket met cartoon dieren en de tekst 'Ein Stück Natur' en 'Kamillen-Ernte.'
JR Farm
Een stukje natuur Kamille-oogst 5x 80 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (7)
€ 8,99
(€ 112,38/kg)
Lage Prijs
1265977.PNG
Exclusief
MultiFit
-mezenvoer 2,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (29)
€ 8,99
(€ 3,60/kg)
Zwarte gaas huisdierenharnas met verstelbare banden en een gesp, ontworpen voor comfort en ademend vermogen.
Exclusief
TAKE CARE
loopslipje XS
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (39)
€ 5,99
Beschikbare varianten: 5
Lage Prijs
Bruine papieren zak van MultiFit Buddelsand, met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster, gelabeld als 'Bodemsand' in meerdere talen.
Exclusief
MultiFit
graafzand 8 L
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (23)
€ 9,99
(€ 1,25/l)
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Optimal Menu voor dwergkonijnen, met een konijnenillustratie en tekst over "47 ingrediënten" en "graanvrije formule."
Exclusief
REAL NATURE
„Optimal Menue“ voor dwergkonijnen 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (15)
€ 10,49
(€ 6,99/kg)
Mjamjam kattenvoerblik met een silhouet van een kat, gelabeld 'Delikates Känguru' met 'purer Fleischgenuss aus zartem Kängurufleisch.'
MjAMjAM
natvoer kat volwassen puur vleesgenot Kangoeroe 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (87)
€ 10,99
(€ 9,16/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een zak van 2,3 kg Versele-Laga Nature Cuni Junior konijnenvoer, met een konijnenillustratie en 'Extra Groenten' tekst.
Versele-Laga
Nature Cuni Junior voor konijnen 2,3 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 12,29
(€ 5,34/kg)
RINTI
Singlefleisch Natvoer Hond, Volwassen, Kom. Kalkoen Pure 10x150 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (65)
€ 7,89
(€ 5,26/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
PREMIERE I love my cat Mini Sticks kattensnacks met kip & zalm, zachte textuur, 50g verpakking met afbeelding van een grijze kat.
Exclusief
PREMIERE
Mini Sticks Zalm en kip 7x50 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (30)
€ 12,53
(€ 35,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Blik Animonda CARNY kattenvoer (Adult 1+) met oranje gestreepte kat, opschrift 'Rind + Huhn / Beef + Chicken' en vleesstukjes
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer zak met een Papillon die zijn lippen likt, gelabeld "PREMIERE. Ik hou van mijn hond," met "BEST VLEES" en "Kalkoen met Konijn."
Exclusief
PREMIERE
Best Meat droogvoer hond adult Kalkoen met konijn 16x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (67)
€ 14,99
(€ 9,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Rode KONG rubberen traktatiebal met één opening en geperst KONG-logo
KONG
speelgoed bal M-L
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (14)
€ 14,99
Lage Prijs
MultiFit hondenvoer zakje gelabeld "ADULT" en "JELLY," graanvrij zonder toegevoegde suikers, met kip en groenten.
Exclusief
MultiFit
Adult Little Dog Pouch Jelly 24x100 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (13)
€ 15,99
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 3
Grijze rechthoekige kattenbak met een gladde binnenkant en verhoogde randen, ontworpen voor gemakkelijke reiniging en comfort.
Exclusief
AniOne
Arist-O-Tray
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (13)
€ 15,99
Gelukkige Kat Volwassen Binnenkattenvoerzak met een grijze kat, gelabeld 'Atlantik Lachs | Atlantische Zalm', met benadrukte voedingsvoordelen.
HAPPY CAT
Droogvoer Kat Volwassen, Indoor, Atlantische Zalm 1,3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 15,99
(€ 12,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Sensory Smell kattenvoer zakje, 85g, met een kattengezicht en stukjes in gelei, ter bevordering van de voeding voor kattengezondheid.
RINTI Chicko's Mini hondenkoekjeszak met afbeelding van een hond, runderblokjes; tekst '100% RIND, Mini Rind-Häppchen 170g'.
RINTI
Chicko Mini Rund 170 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 16,99
(€ 99,94/kg)