Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4474 producten
Lage Prijs
MultiFit Balkonfutter vogelvoer, 5 kg zak, met gepelde zaden, met afbeeldingen van een grote tit en een roodborstje op de verpakking.
Exclusief
MultiFit
-balkonvoering zonder schil 5kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (35)
€ 12,99
(€ 2,60/kg)
RINTI Gold Junior hondenvoer blik met een kleine hond op het etiket, met tekst die aangeeft dat het graanvrij is en gevogelte bevat.
RINTI
Gold Junior 12 x 185 g Gevogelte 12x185 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (44)
€ 13,99
(€ 6,30/kg)
Blik Animonda CARNY, Rind, Pute + Shrimps (Rund, Kalkoen + Garnalen), Adult 1+, oranje gestreepte kat
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
RINTI Chicko's MAXI hondensnacks zak — Maxi eendenreepjes 250 g, 100% eend, illustratie van een hond
RINTI
Chicko Maxi Eend 250g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (28)
€ 14,19
(€ 56,76/kg)
Zwarte nylon hondenriem met een metalen clip en een stevig handvat, ontworpen voor de veiligheid en controle van huisdieren.
Exclusief
AniOne
nylon hondenriem Classic, 2-laags zwart M
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (27)
€ 15,99
Beschikbare varianten: 3
Een felgele huisdieraccessoire van DogsCreek, met een bergafbeelding en een kracht symbool, gelabeld 'OUTDOOR GEAR.'
Exclusief
Dogs Creek
Magneet Merope geel
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (17)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 2
Houten speelgym voor huisdieren met ladders, schommels en klimstangen, ontworpen voor kleine dieren om te oefenen en te spelen.
Exclusief
AniOne
vogelspeelplaats
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (9)
€ 16,79
Een gele en witte huisdierdrager met een doorzichtige bovenkant en ventilatiegaten, ontworpen voor het vervoeren van kleine dieren.
Exclusief
AniOne
Transportbox voor kleine dieren L
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (27)
€ 16,99
Houten huisje voor huisdieren in de vorm van een boomstam, met een ronde bovenkant en een boogvormige ingang, ontworpen voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
Knaagdierhuis Greta S
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (11)
€ 15,19
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Drie zakken MultiFit hondenvoer gelabeld 'mellos Adult' met een bruine hond op de voorkant, met ingrediënten rundvlees en wortel.
Exclusief
MultiFit
Mellos 3 x 1,5 kg Rundvlees en wortelen 3x1,5 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (49)
€ 17,29
(€ 3,84/kg)
Beschikbare varianten: 2
Natuurlijk geweven gras huisdier tunnel, met twee verbonden cilindrische openingen voor kleine dieren om te spelen en te verstoppen.
Exclusief
AniOne
grastunnel
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (8)
€ 17,49
Blauwe plastic huisdier speelgoedring met uitsparingen voor een gemakkelijke grip, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Exclusief
AniOne
kattenbaan Circle
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (13)
€ 17,49
Lage Prijs
Select Gold Babycat & Mother Classic Fit kip paté kattenvoer voor kittens 1-4 maanden en moederkatten, graanvrij, zonder suiker of soja.
Exclusief
SELECT GOLD
Babycat & Mother Paté Kip 12x85 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (6)
€ 18,99
(€ 18,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak Nature's Variety kittenvoer, ontbeend vlees, graanvrij, met vrije uitloopkip, 1,25 kg, afbeelding van kitten
Nature's Variety
Nature's Verscheidenheid Geselecteerde Junior Kip 1,25 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 19,29
(€ 15,43/kg)
Beschikbare varianten: 2
Canina Velox Gelenk-Energie supplement voor honden en katten, met een witte container met blauwe en groene accenten, en voedingsinformatie.
Canina
Velox gewrichtsenergie 150 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (36)
€ 19,49
(€ 129,93/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Kattenvoeding zak met een speelse tabby kat, met tekst die zegt 'PREMIERE. Ik hou van mijn kat' en 'FINEST JELLY ADULT. Rijk aan Eend.'
Exclusief
PREMIERE
Finest natvoer kat Jelly Adult rijk aan eend 22x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (50)
€ 20,99
(€ 11,22/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Royal Canin Babydog Melk blik, met 4 verpakkingen van 100g elk, ontworpen voor puppy's van 0-2 maanden oud. De tekst bevat 'EENVOUDIG AAN TE MAKEN.'
ROYAL CANIN
Babydog Milk melkpoeder 400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (23)
€ 21,99
(€ 54,97/kg)
Lage Prijs
Wilderness Adult Pure Turkey huisdiervoeding verpakking met een afbeelding van een wilde kat, met de tekst 99% kalkoen, 1% planten en 0% toegevoegde granen.
Geweven rieten huisdierbed met een ronde bovenkant en een open zij-ingang, ontworpen voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
egelhuis
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (8)
€ 21,99
Lage Prijs
Gedroogde vis-snack voor honden in een verpakking van 70g, met een hond op de voorkant en tekst in meerdere talen over het product.
Exclusief
PREMIERE
Fish Gedroogde vissnack 6x70 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (20)
€ 21,99
(€ 61,08/kg)
RINTI Chicko's hondensnackverpakking met geïllustreerde hond, zichtbare eendenreepjes en labels '100% ENTE' en 'Zarte Entenstreifen'.
RINTI
Chicko spaarpakket eend 4x250 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (187)
€ 22,79
(€ 22,79/kg)
Lage Prijs
Felix Knabber Mix katten traktaties verpakking met een speelse zwart-witte kat, met tekst die '2 kcal per snack' en '60g' benadrukt.
Felix
KnabberMix 8 x 60 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (681)
€ 22,99
(€ 47,90/kg)
Blik hondenvoer gelabeld 'WOW-Dog Ente Senior' met eend, met 71% vlees en ingewanden, 0% granen en gluten, gemaakt in Oostenrijk.
WOW
Senior 6x800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (25)
€ 25,99
(€ 5,41/kg)
Lage Prijs
Grijs olifantenknuffeldier voor huisdieren met lange slurf, geborduurde ogen, rode biesaccenten, witte pootuiteinden en getufte staart.
KONG
Cozie Ultra olifant
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (30)
€ 26,19
Lage Prijs
Drie zakken Select Gold Mini Adult hondenvoer gelabeld 'Gevoelig' met smaken: Eend & Aardappel, Lam & Rijst, en Zalm & Aardappel.
Houten oefenwiel voor kleine huisdieren, met een gladde, lichtgekleurde buitenkant en een kurk binnenkant, gemonteerd op een houten basis.
Exclusief
AniOne
loopwiel met kurk M
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (22)
€ 19,69
Beschikbare varianten: 2
Zakje Lucky Lou kattenvoer voor senioren, met gevogelte, wortel en pompoen, gelabeld "Kippen liegen niet," graanvrij, 94% vlees, gemaakt in Duitsland.
Lucky Lou
natvoer senior Gevogelte 16x125 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (8)
€ 29,49
(€ 14,75/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan Small & Mini Adult hondenvoer, 3kg zak, ontworpen voor gevoelige spijsvertering, met lam als hoofdingrediënt.
PRO PLAN
Adult Kleine & Mini Gevoelige Spijsvertering 3 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (9)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Purina Pro Plan Sterilised Senior kattenvoerzak met een close-up van het gezicht van een kat, gelabeld voor katten van 7 jaar en ouder, met Longevis® technologie.
PRO PLAN
Sterilized Senior 7+ Longevis rijk aan kalkoen 1,5 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 24,29
(€ 16,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor honden 'Real Nature Wilderness Adult Pure Buffalo' met een witte wolf op het label; 95% waterbuffel, 5% fruit/kruiden, 0% granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer hond, Adult, Pure Buffalo, waterbuffel 6x800 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (489)
€ 35,89
(€ 7,48/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zes gestapelde blikken kattenvoer van "cat finefood," met smaken zoals kip & tonijn, rundvlees & eend, en lam & kruiden, met kleurrijke labels.
Catz finefood
natvoer voor katten Classic Adult 6x400 g Multipak 2
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (70)
€ 35,99
(€ 15,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakking van nat kattenvoer met 'animonda vom Feinsten' voor volwassenen, met kip in melksaus, en een blauw kattenlogo gelabeld 'Milkies.'
animonda
Vom Feinsten natvoer kat, Adult, Milkies 32x100g kip
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (24)
€ 36,49
(€ 11,40/kg)
Beschikbare varianten: 3
Houten huisdierhelling met decoratieve uitsparingen en treden, ontworpen voor kleine dieren om gemakkelijk hogere gebieden te bereiken.
Exclusief
AniOne
houten toren Felix
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 36,49
Olijfgroene hondenriem met reflecterende stiksels en een stevige clip, plat gelegd tegen een witte achtergrond.
Exclusief
Dogs Creek
Leidlijn Energetic groen S–M
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (22)
€ 32,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin Urinary Care Mini hondenvoer zak met een illustratie van een kleine hond, die ondersteuning voor de urinegezondheid promoot en een +21% resultaat claimt.
ROYAL CANIN
Urinary Care Mini 3 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (8)
€ 39,99
(€ 13,33/kg)
Tetra Wafer Mix container voor bodemvoedende vissen en schaaldieren, met afbeeldingen van vissen en garnalen, met tekst in meerdere talen.
Tetra
Wafer Mix 1L
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 51,49
(€ 51,49/l)
Lage Prijs
Katvoeding verpakking met een bruine kat op de voorkant, gelabeld 'SELECT GOLD ADULT Sensitive Digestion', met details over ingrediënten en voordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Digestion Droogvoeding Kat Adult Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (113)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een witte fiets met een bruine rieten mand aan de voorkant, met een mopshond die achter een metalen kooi vandaan kijkt.
Aumüller
dierenfietsmand wilg
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (13)
€ 55,79
Lage Prijs
Purina Pro Plan Large Robust Puppy voedselzak, met een puppy op de voorkant, gelabeld "High Protein" en "Healthy Start," 12 kg.
Lage Prijs
Royal Canin Starter voerzak voor middelgrote puppy's (1-2 maanden), met een moederhond en haar puppy's en benadrukt gezondheidssteun.
ROYAL CANIN
Medium Starter 15 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (64)
€ 106,00
(€ 7,07/kg)
Heldere plastic huisdiervoederdispenser met een grijze basis en een lepel eraan bevestigd, ontworpen voor gemakkelijke voeding.
Exclusief
AniOne
drinkbak voor vogels
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (7)
€ 4,69
Zwarte hondenmuilkorf met een stevige plastic frame en verstelbare nylon banden, ontworpen voor veiligheid en comfort.
Exclusief
AniOne
Muilkorf kunststof XS
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (26)
€ 5,49
Beschikbare varianten: 5