Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4477 producten
Animonda CARNY blik kattenvoer 'Rund + Ree' met veenbessen, Volwassen 1+, afbeelding van een oranje gestreepte kat.
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Blik kattenvoer met een pluizige kat op het label, gelabeld 'BOZITA' met '100% DIERENPROTEÏNE' en 'Rundvlees' in het Duits.
BOZITA
Paté 6 x 400 g Rund
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (19)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blik van PREMIERE 'I love my dog' BEST MEAT volwassen hondenvoer — rund met kip & rijst, afbeelding van hond en vlees.
Exclusief
PREMIERE
Best Meat natvoer hond, Adult Rund met kip en rijst 6x400 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (63)
€ 9,90
(€ 4,13/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Pluche gele giraffe huisdierspeelgoed met bruine vlekken, glimlachend gezicht en wielachtige gewatteerde poten.
Een oranje fetch-speeltje met een lange handgreep en een bal aan het einde, ontworpen voor het spelen met huisdieren.
Exclusief
Dogs Creek
werpslingeraar Eagle 45 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 14,99
Beschikbare varianten: 2
Bunny
GerbilDroom 600 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (6)
€ 15,49
(€ 25,82/kg)
Happy Cat Senior kattenvoerzak voor katten ouder dan 10 jaar, met Atlantische zalm, met een afbeelding van een grijze kat en het label 'All in One.'
HAPPY CAT
droogvoer kat senior, Atlantische zalm 1,3 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (12)
€ 15,99
(€ 12,30/kg)
Lage Prijs
Een blik Wilderness Pure Beef hondenvoer met een wolf op het label. Het vermeldt 95% rundvlees, 5% fruit en kruiden, en 0% toegevoegde granen.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS natvoer voor honden, Adult, Pure Beef, rund 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (159)
€ 15,99
(€ 13,33/kg)
Beschikbare varianten: 3
Houten kauwspeelgoed voor huisdieren, met een holle kern gevuld met kleurrijke traktaties, opgehangen aan een metalen ketting.
JR Farm
Houten rol voor grote parkieten & papegaaien 150 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (26)
€ 16,89
(€ 112,60/kg)
Happy Cat Care Light Low Fat kattenvoer zak met een grijze kat op de voorkant, met tekst die het glutenvrije recept en natuurlijke ingrediënten benadrukt.
HAPPY CAT
Care Droogvoer Kat Volwassen, Light 1,3 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (17)
€ 16,99
(€ 13,07/kg)
Beschikbare varianten: 3
Happy Cat Duo kattenvoer pakket met 12 x 100g trays met smaken waaronder gevogelte en zalm, met nadruk op vitamines en kruiden.
HAPPY CAT
Duo Paté gemengd pakket 12 x 100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (6)
€ 16,99
(€ 14,16/kg)
Metalen vogelvoederhuis met een koepelvormige bovenkant, met drie ronde zaadballen, opgehangen aan een draadhaak.
Exclusief
AniOne
voederzuil voor mezenbollen
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (14)
€ 16,99
Kattenvoerzak met 'Animonda vom Feinsten' met zalm en kipfilet in saus, vergezeld van een afbeelding van een witte kat.
animonda
Vom Feinsten natvoer kat, Adult 18x50g met zalm en kipfilet
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (112)
€ 18,19
(€ 20,21/kg)
Beschikbare varianten: 6
Lage Prijs
Kattenvoer zakje gelabeld 'Premiere. Cats Love Nature' met 'Deluxe Ragout' met kip, zalm en rijst voor volwassenen, inclusief lijnzaad.
Exclusief
PREMIERE
katten houden van Nature Deluxe Ragout met kip, zalm en rijst 24x100 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (35)
€ 19,49
(€ 8,12/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Royal Canin Light Weight kattenvoer verpakking met een bord natvoer, met tekst over gewichtsbeheer en voedingsvoordelen.
ROYAL CANIN
Light Weight Care in gelei 12x85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (134)
€ 19,59
(€ 19,21/kg)
Houten huisdierhuis met een driehoekige vorm en een gebogen ingang, ontworpen voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
houten hoekhuis Jule S
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (5)
€ 20,29
Beschikbare varianten: 2
Kattovit Feline Spezial-Cream Urinary met kip, met een lepel vol romige kattenvoer en een silhouet van een kat.
KATTOVIT
Spezial-Cream Urinary 66x15 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (26)
€ 21,99
(€ 22,21/kg)
Een blik DOG'S LOVE hondenvoer met een illustratie van een honden gezicht, gelabeld "100% BIO Turkey," "60 oz," en biologisch, gemaakt in Oostenrijk.
DOG'S LOVE
natvoer voor honden, Adult, biologisch Kalkoen met amarant en pompoen 6x400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (17)
€ 22,99
(€ 9,58/kg)
Beschikbare varianten: 3
Rode hondenriem met metalen clips en ringen, met een stevig ontwerp voor huisdierveiligheid en controle.
Exclusief
AniOne
hondenriem Classic Nylon XL rood
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (6)
€ 22,99
Beschikbare varianten: 2
Rinti Bitties hondensnacks verpakking, met een speelse hondenillustratie, met tekst die 'Weiche Huhnstückchen' en 'mit Tomate & Kürbis' aangeeft.
RINTI
Bitties 12 x 100 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (56)
€ 23,69
(€ 19,74/kg)
Lage Prijs
Purina Pro Plan kattenvoer zak met een close-up van een kattengezicht, gelabeld 'Gesteriliseerd Volwassen 1+' en 'Renal Plus', met gezondheidsclaims.
PRO PLAN
Sterilised Adult Optirenal konijn 3 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,00
(€ 8,33/kg)
Beschikbare varianten: 2
Houten huis voor huisdieren gemaakt van natuurlijke schors, met een gebogen dak en twee openingen voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
houten huisje Paula
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (7)
€ 25,99
Lage Prijs
Royal Canin Relax Care Mini hondenvoedselzak, met een rennende hond, met tekst die zegt 'Voor onrustige honden' en '+44% normaal gedrag.'
ROYAL CANIN
Relax Care Mini 3 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 29,99
(€ 10,00/kg)
Huisdiervoeding verpakking met een witte kat, met tekst die zegt 'animonda vom Feinsten ADULT mit Pute in Tomatensauce' en een schaal met voedsel.
animonda
Vom Feinsten nat kattenvoer, adult Kalkoen 32x100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (107)
€ 32,99
(€ 10,31/kg)
Beschikbare varianten: 3
Kleurige huisdier snuffelmat in pastelkleuren van paars, geel en blauw, met een bloemontwerp en zakken om traktaties in te verstoppen.
Exclusief
AniOne
snuffelkleed level 2
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (3)
€ 34,99
Miamor Feine Filets kattenvoerzakje met een profiel van een witte kat, gelabeld 'Thunfisch in Lachsjelly' met de claim '100% FILET'.
Miamor
Fijne Filets in Gelei Tonijn in zalmgelei 24x100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 25,99
(€ 10,83/kg)
Beschikbare varianten: 8
Houten verzorgtafel voor huisdieren met een glad oppervlak en stevige poten, ideaal voor de verzorging en het onderhoud van huisdieren.
Exclusief
AniOne
Knaagdierenschuur Luca
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 35,99
Blikvoer voor honden gelabeld 'Terra Canis', met een koe illustratie, met tekst die 'Senior' en 'Rundvlees met Selderij, Abrikoos & Geneeskrachtige Kruiden' vermeldt.
Terra Canis
Senior 6 x 800 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (20)
€ 36,99
(€ 7,71/kg)
EHEIM pickup 160 interne filter met groene behuizing, weergegeven naast de kleurrijke verpakking met visafbeeldingen en productdetails.
EHEIM
pick-up pick-up 160
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (7)
€ 37,19
Twee bruine hondvormige koekjes gestapeld op een witte achtergrond.
bosch
botten klein 10 kg
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (33)
€ 39,89
(€ 3,99/kg)
Hondenvoerzak gelabeld 'Rinti Max-I-Mum Junior', met 70% vlees en organen, met verse kip, 30% groenten en een graanvrij recept.
RINTI
MAX-I-MUM Junior kip 4 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (51)
€ 39,89
(€ 9,97/kg)
Lage Prijs
Sheba
Soup 40x40g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (499)
€ 43,99
(€ 27,49/kg)
Schesir blikvoer voor katten met tonijn en ansjovis, gelabeld in meerdere talen, met een trekhaakdeksel.
Schesir
Naturel 24x140g Tonijn met kleine ansjovis 8x140 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (52)
€ 43,99
(€ 39,28/kg)
Beschikbare varianten: 5
Houten hondenhuis met een hellend groen dak, een open vooringang en een houten helling naar binnen.
Trixie
Kleindierhuis Natura M
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (68)
€ 59,49
Houten huisdierhuis met een hellend dak en schoorsteen, met een twee-tonen bruine afwerking en een open basis voor ventilatie.
Exclusief
AniOne
voederhuisje voor vogels Wagner
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 65,99
Hondenvoerzak gelabeld 'Happy Dog Sensible Canada' met een bruine achtergrond, een grote hondenafbeelding en ingrediënten: zalm, konijn en lam.
HAPPY DOG
Sensible Droogvoer Hond Volwassen, Canada 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (51)
€ 41,49
(€ 10,37/kg)
Beschikbare varianten: 2
Licht turkooise cadeauzak met witte handvatten, kleurrijk feestpatroon van slingers, ballonnen, cadeaus, confetti en hartjes.
Exclusief
Maxi Zoo
Celebration geschenkverpakking S
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 1,49
Beschikbare varianten: 2
Een witte huisdierenvoederbak met een rode binnenkant, met schattige rode illustraties van egels en een appel langs de zijkant.
Exclusief
AniOne
-keramische kom 250 ml
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (8)
€ 4,59
Beschikbare varianten: 2