Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4478 producten
Witte "Planten Groei Substraat" zak van Tropica, met aquatische planten en grind, met meertalige instructies, 2,5L/3kg.
Tropica
aquariumsubstraat
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 26,69
(€ 10,68/l)
Bosch Plus Adult hondenvoer zak, met struisvogel en aardappel, gemarkeerd als graanvrij en enkelvoudige eiwit, 2,5 kg formaat.
bosch
Plus Struisvogel en aardappel 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (86)
€ 29,99
(€ 12,00/kg)
Zwarte hondenriem gemaakt van duurzaam touw met leren accenten en metalen clips, ontworpen voor de veiligheid en controle van huisdieren.
Exclusief
AniOne
nylon riem voor retrievers Activity
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (14)
€ 30,99
Blauw RINTI Bitties zakje hondensnoepjes, tekst 'Senior Extra Soft', 'Mit Huhn & Truthahn', 'Ohne Zuckerzusatz', 75g, afbeelding van een hond.
RINTI
Bitties Senior Kip & Kalkoen 16x75 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (16)
€ 31,49
(€ 26,24/kg)
Schesir kattenvoer blik met tonijn en zalm, gelabeld in meerdere talen: 'Tonnette con Salmone', 'Thon avec Saumon' en 'Thunfisch mit Lachs.'
Schesir
Adult 12x85g Tonijn met zalm
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 36,99
(€ 36,26/kg)
Lage Prijs
Tube met MultiFit hondensnacks gelabeld "Lachs" (zalm) met een afbeelding van een hond, bevat 75g product.
Exclusief
MultiFit
zalmcrème 12x75 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (28)
€ 37,39
(€ 41,54/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Recovery veterinaire blikvoeding voor honden, met een wit label met een kroonlogo en afbeeldingen van een hond en kat.
ROYAL CANIN
Veterinary RECOVERY 12x195 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (18)
€ 40,79
(€ 17,43/kg)
Een bundel lichtgekleurde touw, verschillende metalen haken en diverse clips netjes gerangschikt op een zwarte achtergrond, ideaal voor huisdieraccessoires.
Exclusief
AniOne
kattenbeschermingsnet met versterking van metalen draad 2 m, 6 m
Beoordeling: 1.7 van vijf sterren
1.7 (7)
€ 43,99
Beschikbare varianten: 2
ACANA Indoor Cat voerzak gelabeld 'Indoor Entrée' met kip, kalkoen, 65% klein prooi, en claims voor haarbalcontrole en gezonde huid.
ACANA
Indoor Entree met kip, kalkoen en haring 4,5 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (42)
€ 48,99
(€ 10,89/kg)
SALE
Grijs huisdierbed met een gebogen ontwerp en houten frame, met een zachte, textuur oppervlak voor comfort.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
wandbed Leto
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (6)
Je bespaart: 50%
€ 49,50
€ 99,00
Lage Prijs
Royal Canin Relax Care hondenvoerzak voor angstige honden, met 'MAXI' label en claims van +44% verbetering van normaal gedrag.
ROYAL CANIN
Relax Care Maxi 9 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 55,99
(€ 6,22/kg)
In de oven gebakken hondenvoedselzak gelabeld "70% Rind" met een koeillustratie, die enkele eiwitten, graanvrij en superfoods benadrukt.
bosch
Oven Baked Rund 10 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (28)
€ 61,99
(€ 6,20/kg)
Een zak Tropica Aquarium Soil, met groene bladeren en een zwarte ondergrond, gelabeld "Compleet substraat voor verbeterde plantengroei."
Tropica
Aquarium Soil bodemgrond 9 l
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (16)
€ 69,79
(€ 7,75/l)
Verpakking van Aquarium Starter Kit 60 toont een levendig onderwaterlandschap met een zeemeermin en schildpad, gelabeld "AQUARIUM STARTER KIT 60."
Exclusief
AniOne
Kids Aquarium 60
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 110,00
Felgele siliconen traktatendispenser voor huisdieren in de vorm van een bot, met een textuur voor grip en een ronde dop met een botontwerp.
Exclusief
AniOne
siliconen knipperaar geel
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (12)
€ 5,49
Beschikbare varianten: 4
Gele JBL Pro Novo Lotl voedselcontainer voor axolotls, met afbeeldingen van axolotls en benadrukt 40% forel en prebiotische inhoud.
JBL
PRONOVO Lotl Grano XL 250 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 5,99
(€ 23,96/l)
Zwarte hondenvoerbak met een slank ontwerp en een iets verhoogde rand, geschikt voor honden of katten.
Exclusief
AniOne
Kunststof voerbak Blacky 1,2 l
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 6,49
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Pot Premiere pindakaas met insecten voor vogels, met een vogelillustratie en meertalige tekst.
Exclusief
PREMIERE
Pindakaas met insecten 3x250 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (56)
€ 6,99
(€ 9,32/kg)
Zwarte huisdieraccessoire tas met het logo 'Antone' prominent weergegeven, met een ritssluiting en trekkoord.
Exclusief
AniOne
Snack Dummy Canvas M
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (57)
€ 7,59
PetBalance Medica Derma snacks voor honden, met een grijze hond silhouet en benadrukt zalm, aardappelen, omega-3's en graanvrije formule.
Exclusief
PetBalance
Medica Derma Snacks met zalm & aardappelen 125 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 2,00
(€ 16,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een Bengaalse kat met groene ogen rust naast een verpakking van 'Premiere I Love My Cat Creamy Crunch' traktaties, met kip en vijg.
Exclusief
PREMIERE
Creamy Crunch Kip en vijgen 6x60 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (5)
€ 7,99
(€ 22,19/kg)
Beschikbare varianten: 2
Gelukkige Kat Volwassen kattenvoerzak met een tabby kat, gelabeld 'Weide Lamm' (Boerderij Lam), geschikt voor katten van 1 jaar en ouder, glutenvrij recept.
HAPPY CAT
Culinary Droogvoer Kat Volwassen, Weide-Lam 300 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (21)
€ 8,99
(€ 29,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Close-up van Trixie Tuna Rolls voor katten, met traktaties en een tabby kat. Labels omvatten 'TUNA ROLLS', '50 g' en 'gluten-vrij'.
Trixie
Premio Tuna Rolls 6 x 50 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 10,14
(€ 33,80/kg)
Blauwe mesh hondenharnas met zwarte rand, met een leibandbevestiging en verstelbare banden.
Exclusief
AniOne
Zacht harnas voor konijnen
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (6)
€ 10,59
Tube Petbalance Support Vital Paste voor honden, met een golden retriever op het etiket, met tekst die vitamines en immuunondersteuning benadrukt.
Exclusief
PetBalance
Support Vital Pasta 200 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (8)
€ 10,59
(€ 52,95/kg)
Blikvoer voor honden met het label "DOG'S LOVE," met biologische rundvlees, rijst, appel en courgette. De tekst bevat "100% BIO" en "feine Kost für feine Hunde."
DOG'S LOVE
natvoer voor honden, Adult, Bio Rund met rijst, appel en courgette 6x200 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (15)
€ 13,29
(€ 11,08/kg)
Beschikbare varianten: 2
Houten speelomheining voor huisdieren met natuurlijke takken, touwen en hangende speeltjes, ontworpen voor kleine dieren om te oefenen en te spelen.
Exclusief
AniOne
-speeltuin van natuurlijk hout
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (10)
€ 13,99
Een blik Mjamjam huisdiervoeding met het label "Leckeres Rind" met een bruine silhouet van een kat, wat pure rundvlees smaak aangeeft.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, puur vleesgenot 6x200 g Rund
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (562)
€ 14,19
(€ 11,83/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Animonda CARNY Rind (Rund) kattenvoer, Adult 1+, met afbeelding van een oranje gestreepte kat en stukjes rundvlees
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Blik Animonda CARNY kattenvoer met opschrift 'Multifleisch Cocktail / Multi Meat Cocktail', Adult 1+, oranje gestreepte kat en vleesstukjes
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Blikjes kattenvoer gelabeld 'Mjamjam An Sobe Blanchierte Pute mit reichlich Lachs,' met een cartoonkat chef en een roze achtergrond.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen geblancheerd in saus Kalkoen en zalm 6x185 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (30)
€ 14,79
(€ 13,32/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Almo Nature multipack natvoer voor katten — 'Intestinal Help', 6x70g, volwassen/rijpe kat, met vis en gevogelte
Happy Cat Adult Indoor kattenvoer zak met een grijze kat, gelabeld 'Voralpen Rind | Beiers Rundvlees,' met tekst over haarballen en gewicht controle.
HAPPY CAT
Indoor Droogvoer Kat Volwassen, Voor-Alpen Rundvlees 1,3 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (13)
€ 15,99
(€ 12,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Animonda Integra Protect Urinary hondenvoer, met kip, met tekst die aangeeft dat het de vorming van struvietstenen voorkomt, zonder granen.
animonda
Integra Protect natvoer voor katten, adult, urinary struvietstenen kip 16x100 g
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (16)
€ 15,99
(€ 9,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Crave hondenvoer pâté met kip en kalkoen, met een grafisch ontwerp van de ogen van een wolf, hoog eiwitgehalte, graanvrij, en gemaakt met 100% natuurlijke kip.
CRAVE
Paté 2 x 7 x 150 g Kip en Kalkoen
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (9)
€ 16,79
(€ 8,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Rinti Sensible hondenvoerblik, met 100% kip en rijst, glutenvrij, met afbeeldingen van kipstukken en rijstkorrels.
RINTI
Sensible Kip en rijst 12x185 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (71)
€ 17,99
(€ 8,10/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Raw Kitchen gierst- en havervlokken met groenten, 1500g zak, met kleurrijke groenten en een 'Mix It!' instructie.
Exclusief
PREMIERE
Raw Kitchen gierst- en havervlokken met groenten 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 18,99
(€ 12,66/kg)
Witte voerbak voor huisdieren met een grijze basis, met een glad, modern ontwerp en een brede opening.
Exclusief
AniOne
Siliconen keramische voerbak 350 ml
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (11)
€ 11,99
Beschikbare varianten: 3
Roestvrijstalen vogelvoeder met een heldere glazen buis, een ronde dak en een voederbak onderaan, ontworpen voor buitengebruik.
Exclusief
AniOne
Voedersilo voor vogelstrooivoer
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (11)
€ 21,49
Hondenvoeding zakje met een close-up van een kattengezicht, gelabeld "Bozita" met haring, graanvrije recept, 85g, en claims van gemakkelijke spijsvertering.
BOZITA
Hapjes in saus 12x85 g haring
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 21,99
(€ 21,56/kg)
Beschikbare varianten: 3
RINTI Chicko's zakje met kipstrips voor honden, blauw-oranje verpakking met hondillustratie en label 'Met 100% kipfilet'.
RINTI
Kip 12x1,152 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (243)
€ 23,69
(€ 21,94/kg)
RINTI Chicko's Plus hondensnack zakje met hondillustratie en zichtbare tekst 'Käsewürfel mit Huhn' (kaasblokjes met kip), 80g.
RINTI
Chicko Plus kaasblokjes, kip met kaas 12x80 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (129)
€ 23,69
(€ 24,68/kg)
Lage Prijs
Gouden kattenvoer verpakking voor volwassenen met een grijze kat, met de nadruk op 'Urinary', 'Geflügel mit Reis' en voedingsvoordelen.
Exclusief
SELECT GOLD
Urinary Adult Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (13)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)