Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4478 producten
Lage Prijs
Zwart-witte kat op een huisdiervoerzak gelabeld 'SELECT GOLD Senior Classic Fit,' geschikt voor katten ouder dan 12 jaar, met gevogelte en rijst.
Exclusief
SELECT GOLD
+12 Senior Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (12)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Sheba kattenvoer selectie in saus, met rundvlees en kalkoen, 85g verpakking met een afbeelding van een grijze kat en groene kruiden.
Sheba
Selection in saus Rundvlees en kalkoen 22x85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (98)
€ 25,49
(€ 13,63/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een blik MjAMjAM hondenvoer gelabeld 'GUTE PUTE' met een silhouet van een bruine hond, met tekst die aangeeft dat het puur kalkoenvlees is.
MjAMjAM
Pure Adult 6x800g Kalkoen
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (50)
€ 25,49
(€ 5,31/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blikvoeding voor honden gelabeld 'Mjamjam Schmackhafter Truthahn an leckeren Möhrchen,' met een grijs honden-silhouet en paarse accenten.
MjAMjAM
6 x 800 g Tonijn en worteltjes 6x800 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (41)
€ 25,74
(€ 5,36/kg)
Beschikbare varianten: 5
Zakje van Lucky Lou kittenvoer met gevogelte en wortel, gelabeld "Voor Kittens," met een speelse kat en claims van 96% vlees, graanvrij, zonder suiker.
Lucky Lou
natvoer kat Kitten Gevogelte 16x125 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (7)
€ 26,49
(€ 13,25/kg)
Witte en blauwe kattenbak met een transparante flapdeur en ventilatiesleuven bovenop.
Exclusief
AniOne
kattenbak Mega Smart Cat blauw
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (51)
€ 26,99
Houten huis voor huisdieren met een schuin dak, met een ronde ingang en een decoratieve kruisvormige uitsparing aan de zijkant.
Exclusief
AniOne
houten huisje Heidi M
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (21)
€ 20,99
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Purina Pro Plan hondenvoerzak voor kleine/mini volwassen honden, gelabeld licht/gestileerd, hoog eiwitgehalte, met kip als hoofdingrediënt.
Houten huis voor huisdieren met twee niveaus, met een textuur van schors op het dak en meerdere openingen voor huisdieren om binnen te komen en te verkennen.
Exclusief
AniOne
houten huisje Inga M
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (7)
€ 29,99
Blik kattenvoer gelabeld 'Bio-Rind' van het merk 'Katzenliebe', met een hartlogo en iconen voor ingrediënten zoals quinoa en groenten.
KatzenLiebe
Adult Bio Rund 12x200 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (5)
€ 30,96
(€ 12,90/kg)
Beschikbare varianten: 3
Happy Cat Care nier kattenvoer zak met een lichtgekleurde kat op de voorkant, gelabeld 'SCHONKOST NIERE' en 'All in One.'
HAPPY CAT
Care Droogvoer Kat Adult, Dieet Nier 4 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (20)
€ 31,49
(€ 7,87/kg)
Automatische voerdispenser met digitaal display en bedieningsknoppen, gelabeld "AniOne Wild Variety," ontworpen voor gemakkelijke voeding van huisdieren.
Exclusief
AniOne
voederautomaat
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 32,49
Happy Cat Senior droge kattenvoer voor katten ouder dan 10 jaar, met farm lamb, kleine brokjes, en een kat op de zak.
HAPPY CAT
droogvoer kat senior, weidelam 4 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 34,49
(€ 8,62/kg)
Camo-patroon fleece hondenjas met oranje ritsen en een hoge kraag, ontworpen voor warmte en comfort.
Exclusief
Dogs Creek
fleecejas Makalu Camouflage 26 cm
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (38)
€ 29,99
Beschikbare varianten: 7
Zes blikken premium kattenvoer gestapeld in twee rijen, met smaken zoals kip, lam en wild zwijn, met kleurrijke etiketten.
Catz finefood
Purrrr Collection II 6 x 400 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 39,99
(€ 16,66/kg)
Lage Prijs
Almo nature
HFC Jelly Forel en tonijn 24x70 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (279)
€ 39,99
(€ 23,80/kg)
Beschikbare varianten: 3
Aquarium bodempoeder zak met weelderige groene planten en kleurrijke vissen illustraties, met tekst die de voordelen voor aquatische omgevingen benadrukt.
Tropica
Aquarium Soil Powder bodemgrond 9 l
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (11)
€ 46,79
(€ 5,20/l)
Lage Prijs
Royal Canin Early Renal kattenvoer zak met een illustratie van een grijze tabby kat, gelabeld "VETERINARY" en "EARLY RENAL."
ROYAL CANIN
Veterinary Early Renal 1,5 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (10)
€ 25,49
(€ 16,99/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bruine papieren zak met Terra Canis Canireo hondenvoer, met een afbeelding van kip, '100% natuurlijk' label en voedingsdetails.
Terra Canis
Canireo Adult kip 2,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (35)
€ 56,99
(€ 22,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Houten huisdierenvoedingsdispenser met een hexagonale vorm, met een glazen container en een donkere, gestructureerde dak.
Exclusief
AniOne
vogelvoederhuis Bach
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (6)
€ 64,99
EHEIM Quick Vac pro automatische grindreiniger verpakking, met een hand die het apparaat vasthoudt met tekst over batterijwerking en gebruiksgemak.
EHEIM
Slibafzuiger
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (17)
€ 70,19
Geweven huisdierdrager mand met een witte draadkooi bovenkant, ontworpen voor het veilig vervoeren van kleine dieren.
Aumüller
fietsmand KLICKfix
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (16)
€ 134,99
Een grijze en blauwe huisdierkennel met een metalen poort aan de voorkant, ontworpen voor kleine tot middelgrote huisdieren, met een veilig vergrendelmechanisme.
4pets
Transportbox Line one
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 299,00
Twee decoratieve cadeauzakken met rode linten en hartpatronen in tinten roze en rood, ideaal voor huisdiergerelateerde cadeaus.
Exclusief
Maxi Zoo
Cadeautas hartontwerp M
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 1,99
Lage Prijs
Huisdiervoer verpakking met een tabby kat, gelabeld "SELECT GOLD SENIOR Sterilised," geschikt voor katten ouder dan 9 jaar, met kip en rijst.
Exclusief
SELECT GOLD
Gesteriliseerd Senior Gevogelte en Rijst 300 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Kattenvoer verpakking met een zwart-witte kat, gelabeld 'SELECT GOLD ADULT Classic Fit,' met kip en rijst formule in het Duits en Engels.
Exclusief
SELECT GOLD
Classic Fit Adult kip 300 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (20)
€ 4,79
(€ 15,97/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Real Nature Best Muesli voor muizen, met een illustratie van een muis en tekst in meerdere talen over ingrediënten en voeding.
Exclusief
REAL NATURE
„Best Muesli“ voor muizen 500 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 5,49
(€ 10,98/kg)
PetBalance Medica honden snacks verpakking toont een honden silhouet, gelabeld "Schon kost" en "Snacks," met kalkoen en rijst ingrediënten.
Exclusief
PetBalance
Medica licht verteerbare snack Kalkoen en rijst 2x125 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 7,98
(€ 31,92/kg)
Lage Prijs
Twee speelse kittens met groene ogen op een huisdiervoedselverpakking met het label 'Premiere. I ❤️ my cat Creamy Crunch' met kip en melk smaak.
Exclusief
PREMIERE
Kitten Creamy Crunch met kip & melk 6x60 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 7,99
(€ 22,19/kg)
Zak RINTI Chicko's Plus hondensnack met hondenafbeelding, knoflookdriehoekjes en zichtbare tekst 'Knoblauch‑Ecken' en '100% Huhn'
RINTI
Chicko Plus 225 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (113)
€ 8,29
(€ 36,84/kg)
Een pluche eekhoorn speelgoed met een donzige staart, die een kleine eikel vasthoudt, naast een bruine eikelvormige speelgoed.
Exclusief
AniOne
knuffeldier
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (21)
€ 8,49
Lage Prijs
Witte terrariumsand in een 5 kg zak van MultiFit, met afbeeldingen van reptielen op de verpakking en de tekst 'Terrariensand Weiss.'
Exclusief
MultiFit
Terrariumzand, 5 kg wit
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 8,69
(€ 1,74/kg)
Primox Klumpstreu kattenbakvulling verpakking, 8 kg, roze en wit ontwerp, benadrukt voordelen: 'Geen geur', 'Geuroverlast controle', 'Gemakkelijk schoonmaken.'
PRIME
PRIMOX strooisel Sensitive 8 kg
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (7)
€ 8,99
(€ 1,12/kg)
Lage Prijs
Een zak MultiFit kurkgranulaat voor reptielen, met afbeeldingen van schildpadden en een slang, gelabeld 'Korkgranulat' en met een gewicht van 1,3 kg.
Exclusief
MultiFit
MF kurkgranulaat 1,3 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 8,99
(€ 6,92/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lichtblauwe ovale voerbak voor huisdieren met gladde randen, leeg en geplaatst op een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
toilet open blauw
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (6)
€ 8,99
Beschikbare varianten: 2
Mimos Corderos lam pizzles hondensnacks, hypoallergeen, met kleurrijke verpakking met de tekst 'Eine Tüte voll Hundeliebe.'
Mimos
Lamspees 80 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
(€ 124,88/kg)
Kattenvoerblik gelabeld 'Mjamjam' met kip en konijn, met voedingsdetails en 'graanvrij' benadrukt.
MjAMjAM
natvoer kat volwassen, Duo 6x200 g Rundvlees en konijn
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (12)
€ 10,49
(€ 8,74/kg)
Beschikbare varianten: 4
Lage Prijs
Verpakking van Dreamies ShakeUps Multivitaminen kattensnoepjes met een speelse kat, kleurrijke snoepjes en tekst die de lage calorie-inhoud benadrukt.
Dreamies
ShakeUps Geflügel Picknick 6x55 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (24)
€ 13,69
(€ 41,48/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blik Animonda CARNY kattenvoer - Rind + Lamm (Rund + Lam), Adult 1+, met oranje gestreepte kat en vleesstukjes
animonda
Carny natvoer kat Adult 6x400 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (1219)
€ 14,19
(€ 5,91/kg)
Een transparante huisdierhalsband met een groene en witte knop, ontworpen voor zichtbaarheid en veiligheid.
Exclusief
AniOne
LED-lichtring siliconen groen
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (9)
€ 14,29
Beschikbare varianten: 3
Een blik Lucky Lou kattenvoer, "Vogel met pastinaak," met een zwarte kat en de vermelding ">96% VLEES! + ingewanden & kookvocht."
Lucky Lou
nat kattenvoer Adult Gevogelte 6x200 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (9)
€ 14,69
(€ 12,24/kg)
Beschikbare varianten: 3
Een tabby kat wordt getoond naast een verpakking van 'Soft Rolls Moments' kattensnoepjes, met kip met kaas smaak, 4 x 10g.
Exclusief
MOMENTS
Soft Rolls Kip en kaas 24x10 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (24)
€ 14,94
(€ 62,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Verpakking van Sheba Fresh & Fine kattenvoer met een bord vlees in jelly, met smaken: kalkoen, kip en gevogelte.
Huisdierverzorgingsset met een lange handgreep en verwisselbare accessoires: een schoonmaakpad, een schep, een kam en een hark.
Exclusief
AniOne
Multifunctionele set 5 in 1
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (4)
€ 15,19
Bunny
KonijnenDroom basic 1,5 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (52)
€ 15,99
(€ 10,66/kg)
Lage Prijs
Een zak van 20 liter MultiFit Limited Edition kattenbakvulling, gelabeld 'Spring Comfort', met een ontspannen oranje tabby kat op een grasachtige achtergrond.
Exclusief
MultiFit
Fresh Comfort Weidegeur 20 l
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (24)
€ 11,99
(€ 0,60/l)
Beschikbare varianten: 3
Een zak Versele-Laga Menu Nature Nesting Blend vogelvoer, met een vogelillustratie en tekst die zegt 'Geformuleerd voor broedende en jonge vogels.'
Versele-Laga
Versele Laga Menu Nature Nesting 2,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 17,49
(€ 7,00/kg)