Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4478 producten
Een schattig pluche speeltje in de vorm van een rode chilipeper met een groene top, met geborduurde ogen en een glimlachende mond.
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoed Peperoni
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (11)
€ 1,19
Kleurige huisdiertraktaties in een doorzichtige zak met het label 'JR FARM Gemüße-Ecken', met cartoon dieren en een groene veld achtergrond.
Nieuw
JR Farm
Groentehoeken 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (10)
€ 1,21
(€ 12,10/kg)
Doorzichtige plastic tube gevuld met gedroogde groene en bruine kruidenmix, waarbij losse blaadjes op een witte achtergrond vallen
KONG
kattenkruid 3-pack
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (23)
€ 1,27
Lage Prijs
Een doorzichtige zak met eiwitmix voor kleine huisdieren, gelabeld 'MultiFit Nature Snack Eiweiß-Mix,' met afbeeldingen van dieren en vertalingen.
Exclusief
MultiFit
Nature snacks eiwitmix 10 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,29
(€ 129,00/kg)
Felgroen pluche kattenspeeltje met roze en groene veren aan elk uiteinde, ontworpen voor interactieve speeltijd.
Exclusief
FIT+FUN
Kattenkruid snoepjes
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (44)
€ 1,29
AniOne kattenkruid 10g in een doorzichtige plastic tube op een blauwgroene kaart met kattenpictogram en meertalige tekst.
Exclusief
AniOne
kattenkruid 10g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,49
(€ 149,00/kg)
Drie kleurrijke harige speelgoedmuizen in turquoise, grijs en oranje met blauwe patronen, elk met kleine oren en rode neuzen.
Exclusief
FIT+FUN
speelgoedrat
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,49
Rood en groen aardbeivormig kauwspeelgoed voor huisdieren met gele zaaddetails, gemaakt van duurzaam rubber.
Exclusief
FIT+FUN
Latex Aardbei 10cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,49
Een kleurrijke regenbooglint bevestigd aan een zwarte toverstok, ontworpen voor interactieve speeltijd met huisdieren.
Exclusief
FIT+FUN
speelgoed hengel regenboog
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,49
Twee kleurrijke rubberen hondenspeeltjes in de vorm van botten, één blauw en één geel, beide met pootafdrukpatronen en textuur.
Exclusief
FIT+FUN
Speelgoedbot blauw of geel
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,49
Verpakking van kauwbotten met twee botvormige traktaties, gelabeld "FIT+FUN Kauknochen" met een afbeelding van een golden retriever.
Exclusief
FIT+FUN
kauwbotten geperst
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (120)
€ 1,49
(€ 12,42/kg)
Lage Prijs
MultiFit Inktvisbeen Citrus verpakking met een gele inktvisbeen met een clip, omringd door kleurrijke vogels.
Exclusief
MultiFit
Sepiaschelp citrus
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (7)
€ 1,59
Drie kleurrijke pluche vogelspeelgoed: een rode vogel met bruine vleugels, een teal vogel met tan vleugels, en een paarse vogel met groene accenten.
Exclusief
FIT+FUN
Speeltje Vogeltje
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (10)
€ 1,59
Een zonnebloemvormige vogeltraktatie van JR FARM, met een ontwerp van zwarte zaden, met een hangend touwtje en een kleurrijke achtergrond van vogels en zonnebloemen.
JR Farm
Birds Zonnebloem 30 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (10)
€ 1,63
(€ 54,33/kg)
Lage Prijs
Vitakraft CatStick verpakking toont drie vleesachtige sticks met een kattenafbeelding en tekst: '95% Extra Vleesachtig,' 'Geen Suiker Toegevoegd,' 'Geen Granen.'
Vitakraft
Cat-Stick Kalkoen en lam 3x6 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,69
(€ 93,89/kg)
Beschikbare varianten: 3
Gele gestructureerde rubberen hondenbal met blauwe, basketbalachtige groeven en een korrelige oppervlakte
Exclusief
FIT+FUN
latex sportballen XS
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,79
NieuwExclusief
FIT+FUN
Fit + Fun pluchen Halloween-sets
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,79
Een katten speelgoedstok met een veerbevestiging in rode en bruine kleuren, ontworpen voor interactieve speeltijd met huisdieren.
Exclusief
FIT+FUN
speelgoed hengel Wedel
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,79
Lage Prijs
MultiFit rode vingerhaver vogelvoer verpakking met kleurrijke vogels en de tekst 'Kolbenhirse rot' en 'e80g'.
Exclusief
MultiFit
rode trosgierst 80g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 1,79
(€ 22,38/kg)
Lage Prijs
Roze veer kattenspeeltje met pluche balletje en lange pluizige staart, afgebeeld met kleurstalen en tekst 'Variërende kleuren'.
KONG
speeltje Wild Tails
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (45)
€ 1,83
Lage Prijs
Verpakking van Whiskas Sticks kattensnoepjes met het gezicht van een grijze kat, drie snoepsticks, en tekst 'Rijk aan Kip' en '90% vlees.'
Whiskas
Sticks snacks met kip voor katten 3x6 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (13)
€ 1,89
(€ 105,00/kg)
Beschikbare varianten: 2
Vier kleurrijke huisdierenballen: een oranje basketbal, een gele tennisbal, een witte honkbal met roze stiksels en een witte voetbal met zwarte vlekken.
Exclusief
FIT+FUN
Schuimrubberen Sportbal
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
Zwarte rubberen eend met gele snavel, blauwe en rode vlekken en blauwe markeringen boven de ogen, geïsoleerd op een witte achtergrond.
Exclusief
FIT+FUN
Latex Eend
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
Drie kleurrijke gevlochten kattenspeeltjes in de vorm van muizen in groen, roze en blauw met gele oren en zwarte ogen.
Exclusief
FIT+FUN
Sisalmuizen 3-delige set
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
Vijf natuurlijke kauwstokjes voor huisdieren (houten takken) met schors, verschillende lengtes, op witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
matatabihoutstokjes
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
Groen rubberen krokodillenspeeltje met gestructureerde schubben, grote cartoonachtige ogen en witte tanden.
Exclusief
FIT+FUN
hondenspeelgoed krokodil
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
AniOne Catnip Ball verpakking met drie ballen van 2 cm, gelabeld in meerdere talen, voor katten met kattenkruidinhoud.
Exclusief
AniOne
kattenkruidbal set van 3
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
Piepend rubberen kippenhondenspeeltje met rode open snavelkop, blauw oog en beige lichaam.
Exclusief
FIT+FUN
hondenspeelgoed latex kip
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
Een kleurrijk honden touwspeelgoed met gedraaide strengen in blauw, grijs en wit, met rafelige uiteinden voor extra textuur.
Exclusief
AniOne
kauw- en trek-speelgoed S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Een speelse oranje kat likt zijn lippen voor een kleurrijke "MultiFit Cookies Happy Mix" snackverpakking met kip en kattenkruid traktaties.
Exclusief
MultiFit
Koekjes Happy Mix met kip, 50 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
(€ 39,80/kg)
Lage Prijs
Een oranje tabby kat likt zijn lippen naast een verpakking van MultiFit Snack & Play Chicken Balls, met speelse graphics en tekst.
Exclusief
MultiFit
Snack&Play Chicken Balls, 50 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 1,99
(€ 39,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Een verpakking van 'Premiere I Love Veggies' Fruity Butterflies hondensnoepjes met een cocker spaniel en kleurrijke mango- en cranberry-snacks.
Exclusief
PREMIERE
I love veggie snack vlinder 100 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (19)
€ 1,99
(€ 19,90/kg)
Lage Prijs
Verpakking van hondenlekkernijen met een cocker spaniel met een uitgestoken tong, gelabeld "Pumpkin Spice" en "met pompoen," met de nadruk op vegetarische formule.
Exclusief
PREMIERE
Ik hou van veggie snack pompoen 100 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 1,99
(€ 19,90/kg)
Roze huisdierenvoederbak met een gladde binnenkant en een gestructureerde basis voor stabiliteit.
Exclusief
FIT+FUN
plastic kom 200 ml donkerroze
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (10)
€ 1,99
Beschikbare varianten: 2