Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4481 producten
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Meaties hondensnacks, met een beagle en 95% vleesinhoud, 60g formaat.
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties Eend
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,49
(€ 58,17/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Premiere I Love My Dog Meaties hondensnacks met twee reepjes vlees, gelabeld met "95% vlees" en "60g."
Exclusief
PREMIERE
Pure Meaties Lam
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,49
(€ 58,17/kg)
Lage Prijs
MultiFit kattenvoerzak met een oranje tabby, label 'ADULT 1+ MET KIP' en gewicht '1 kg'
Exclusief
MultiFit
droogvoer kat, volwassen kip 1 kg
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (6)
€ 3,49
(€ 3,49/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit kittenvoerzak met kitten, label 'KITTEN <1', 'MET KIP', en 1 kg
Exclusief
MultiFit
droogvoer kat, junior, kip 1 kg
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (9)
€ 3,49
(€ 3,49/kg)
Beschikbare varianten: 4
Verpakking voor Sammy's Tandstick, met een cartoonhond, tandheelkundige afbeeldingen en tekst die 25 kcal per stick, 300 g totaal aangeeft.
Sammy's
tandenstoker 300 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 3,49
(€ 11,63/kg)
GimCat Relax Paste Balance tube en doos voor katten, relax-ondersteunende formule, 50 g, geen suiker toegevoegd, gemaakt in Duitsland.
GimCat
Relax Pasta 50 g
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (21)
€ 3,59
(€ 71,80/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Edgard Cooper Puppy Bites met een speelse bruine puppy en een grijze konijn, met de tekst 'PUPPY BITES' en 'klein van formaat.'
Edgard & Cooper
Bites Puppy Eend & Kip 50 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 3,59
(€ 71,80/kg)
Lage Prijs
MultiFit hooi met pepermunt voor kleine huisdieren, met een kleurrijk etiket met afbeeldingen van een konijn, cavia en hamster.
Exclusief
MultiFit
Hooi Pepermunt 500 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,69
(€ 7,38/kg)
Natuurlijke kokosvezelbedekking voor huisdieren, met een dichte, bruine, vezelige textuur. Ideaal voor kleine dieren.
Exclusief
AniOne
nestmateriaal kokos
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,69
Lage Prijs
ROYAL CANIN
Trainingsnacks
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,69
(€ 33,55/kg)
Roze cilindrische container gelabeld "Kitty's Cuisine Crunchy Snack KITTEN," met katten, hart, kip, zoete aardappelen, en graanvrij.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Crunchy Snack Kitten 100 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (29)
€ 3,69
(€ 36,90/kg)
Lage Prijs
Exclusief
PREMIERE
Insectenvet Special 250 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,69
(€ 14,76/kg)
Een huisdier voermat met een speels zwart-wit ontwerp met cartoon hondengezichten, botten en geometrische vormen.
Exclusief
AniOne
voerbakmat Little dogs
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (6)
€ 3,79
Lage Prijs
Purina Gourmet kattenvoerdoos met witte langharige kat, kipmousseline op bord; tekst 'MOUSSELINE AU POULET', '4x57 g'.
GOURMET
REVELATIONS Natvoer voor katten, mousseline kip 4x57 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (38)
€ 3,79
(€ 16,62/kg)
Beschikbare varianten: 3
Gelukkige Kat Minka's Junior Care kattenvoerzak met een speelse kat, met 87% dierlijke ingrediënten voor kittens van 13 weken en ouder.
HAPPY CAT
Minkas Droogvoer Kat Junior, Care, Gevogelte 1,5 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (31)
€ 3,79
(€ 2,53/kg)
Beschikbare varianten: 3
Roestvrijstalen huisdierschaal met gespikkelde metalen haak om aan kooien of benchs te bevestigen.
Exclusief
AniOne
hangende voerbak roestvrij staal 150 ml
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (3)
€ 3,79
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Premiere I love my dog Vlees Snack Blokken, met een close-up van bruine vleesblokjes in een doorzichtige zak. Bevat 80% vlees.
Exclusief
PREMIERE
Meat Snack Cubes hond Konijn 80 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (3)
€ 3,79
(€ 47,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Premiere Deluxe hondensnacks in een hersluitbare zak, met blokjes hertenvlees, gelabeld 'Belohnung' (traktatie/beloning) en 'medium.'
Exclusief
PREMIERE
Deluxe Meat Cubes 80 g Wild
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (10)
€ 3,79
(€ 47,38/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bruine papieren zak met Benek klonterende maiskattenbakvulling, met twee speelse kittens en een maïsillustratie, gelabeld 'natuurlijk' en '44 kg.'
Benek
Super Corn Cat 7 l
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (103)
€ 3,80
(€ 0,54/l)
Miamor Feine Filets Mini kattenvoeding verpakking met een witte kat, met 8 x 50g porties in verschillende smaken, waaronder kip en tonijn.
Miamor
Fijne Filets Mini 8x50g Gemengd pakket 2
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (69)
€ 3,92
(€ 9,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Blauw en geel geweven hondenspeelgoed met meerdere lussen en een handvat, gelabeld "Antone."
Exclusief
AniOne
reflecterende Tau Stick
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
Lage Prijs
MultiFit Aqua Flakes visvoercontainer met afbeeldingen van siervissen en tekst over vitaminen en vlokken.
Exclusief
MultiFit
Aqua Flakes voor alle siervissen 250 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
(€ 15,96/l)
Beschikbare varianten: 2
Groen pluchen erwtjespeul huisdierspeelgoed met twee groene sisal ballen erin, ontworpen voor katten.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Sisal Erwt
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
Lage Prijs
MultiFit Goldfish Flakes visvoercontainer met afbeeldingen van goudvissen en tekst in meerdere talen over vitamines en vitaliteit.
Exclusief
MultiFit
Goudvisvlokken 250ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
(€ 15,96/l)
Kitty's Cuisine vriesgedroogde snack ijs voor katten, kip met koemelk & veenbessen, glutenvrij, vriesgedroogd, met superfoods.
Exclusief
Kitty's Cuisine
Vriesdroog Wafels Kip met melk en veenbessen 16 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 3,99
(€ 249,38/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Verpakking van Beaphar Catnip Bits met een zilver tabby kat die omhoog kijkt, met groene knapperige snacks zichtbaar onderaan.
Beaphar
Kattenbrokken 150g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 3,99
(€ 26,60/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet kattenvoerdoos met witte langharige kat; tekst 'MON PETIT intense', 'AU BŒUF', 'AU VEAU', 'À L'AGNEAU', '6x50g'
Nieuw
GOURMET
MON PETIT Intense - Vleesselectie - 6 x 50 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Lage Prijs
Een roze MultiFit Green Loops snackpakket voor kleine huisdieren, met een konijn, cavia en hamster, met "Extra Vitamine C" en groene erwten.
Exclusief
MultiFit
Groene Lussen 500 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (11)
€ 3,99
(€ 7,98/kg)
Beschikbare varianten: 2
Animonda CARNY kitten <1 kip kattenvoerzakje met foto van oranje kitten, Gemaakt in Duitsland, Kip, 350 g
animonda
Carny droogvoer kat kitten kip 350 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (24)
€ 3,99
(€ 11,40/kg)
Lage Prijs
Select Gold Extra Sensitive Snack Sticks voor volwassen honden, met een witte poedel op de verpakking, met insectenproteïne.
Exclusief
SELECT GOLD
Extra Sensitive insectensnack 70 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (13)
€ 3,99
(€ 57,00/kg)
Drie rollen huisdierafvalzakken in roze, goud en rode kleuren, met een 'Take Care'-sticker op de gouden rol.
Exclusief
TAKE CARE
Poepzakjes gekleurd 8x15 st
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (15)
€ 3,99
Beschikbare varianten: 2
Grijze pluche neushoorn speelgoed met zachte vacht, zwarte ogen en getextureerde oren, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
speelgoed neushoorn
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (9)
€ 3,99
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinaire Dieet zak voor katten, 300g, gelabeld 'Reduktion + Diabetes' met meertalige tekst over obesitas en diabetes.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica droogvoer kat, adult, reductie+diabetes 300 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (31)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Harnsteindiät Struvit, 300g verpakking voor de gezondheid van urinestenen bij katten, met een silhouet van een witte kat.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Urinsteendiët Gevogelte 300 g
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (27)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Hypoallergen kattenvoer verpakking, 300g, met een silhouet van een kat en tekst in meerdere talen.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Hypoallergeen met Gevogelte 300 g
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (30)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Medica Veterinary Diet Nierendiät, 300g verpakking voor nierdieet, met een katten silhouet en voedingsinformatie.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica nierdieet 300 g
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (17)
€ 3,99
(€ 13,30/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze pluche muis speelgoed met paarse oren en een roze touwstaart, ontworpen voor huisdieren om mee te spelen.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Muis
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 3,99