Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4474 producten
Roze tube van Pets Deli snackpasta met het label 'Belly Comfort' voor een gezonde spijsvertering, met het woord 'Geflügel' en een katten silhouet.
Pets Deli
Snackpasta Belly Comfort met gevogelte 75 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 4,99
(€ 66,53/kg)
Een rood en roze verstelbare hondenhalsband met een plastic gesp en metalen D-ring, met het merklogo "AniOne Wild Variety."
Exclusief
AniOne
halsband voor honden roze XS
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 4
Lichtblauwe hondenvoerbak met hartvormige uitsparingen aan de zijkanten, ontworpen voor honden of katten.
Exclusief
FIT+FUN
plastic schaal hart 700 ml
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 2
Lichtgroene huisdierenvoerkom met hartvormige uitsparingen aan de zijkanten, ontworpen voor gemakkelijke hantering.
Exclusief
FIT+FUN
plastic schaal hart 700 ml
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 2
Een roze berenvormig kattenspeelgoed bevestigd aan een houten stok, met twee roze ballen langs de draad en kleurrijke linten.
Exclusief
AniOne
Pepe&Kitty Hengelset
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (4)
€ 4,99
Een lichtblauw berenvormig kattenspeelgoed bevestigd aan een houten stok, met kleurrijke linten en twee zachte ballen erboven.
Exclusief
AniOne
Pepe&Kitty visset blauw
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (4)
€ 4,99
Een glanzend, rond, kastanjebruin huisdier speelgoed in de vorm van een berenkop, met kleine oren en een snuit, ontworpen voor speelse huisdieren.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty voerbal hond S-M
Beoordeling: 2.1 van vijf sterren
2.1 (9)
€ 4,99
Rechthoekige kattenkrabdoos met groen tropisch bladpatroon en een kraboppervlak van golfkarton aan de binnenkant.
Exclusief
FIT+FUN
krabzak
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (5)
€ 4,99
Lage Prijs
Fles MultiFit waterconditioner met illustratie van vissen en planten, beschermt vissen en planten, 1250 liter.
Exclusief
MultiFit
waterconditioner 250 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
(€ 19,96/l)
Lage Prijs
Zwarte plastic nagelknipper voor huisdieren met textuur voor grip en metalen sleutelring, gemarkeerd met "Made in England."
Exclusief
MultiFit
Kleurvlokken 250ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
(€ 19,96/l)
NieuwExclusief
FIT+FUN
Halloween tennisbal 6 stuks
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
NieuwExclusief
FIT+FUN
Halloween knuffelspeeltje 30 cm
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
Bruine leren hondenhalsband met metalen gesp en QR-code ID-tag, klein rood label met de tekst 'WAU DOG' en tagtekst 'SCAN ME'.
Nieuw
halsband Classic bruin XXS
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 2
Natuurlijke kokosnootschaal huisdierenvoerschep met een houten handvat, ideaal voor het serveren van huisdierenvoer.
Exclusief
AniOne
zitstok met voerbak
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 4,99
Kleurrijk pluche donut-vormig hondenbed met een regenboog glazuurontwerp en witte sprinkles, met een zachte gele rand.
Exclusief
AniOne
knuffel Celebration Donut pluche
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (6)
€ 4,99
Pluche speelgoed dat lijkt op een klein oranje dier met een lang lichaam en ronde ledematen, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
knuffel Flattie eekhoorn S
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (8)
€ 4,99
Een kleurrijke gevlochten huisdierenhalsband met roze, blauwe en beige strengen, met een zwarte plastic gesp en een zilveren charme in de vorm van een poot.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
Kattenhalsband Royal Cotton blauw/roze
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (4)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 2
Witte keramische hondenkom met een groene rand, met de tekst "fressnapf maxi zoo" en een speelse hondengrafiek.
Exclusief
FIT+FUN
keramische kom 700 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 4,99
Lage Prijs
Real Nature Wilderness diepgevroren snack Pure kwartel Kwartel dooier 100% zacht ingevroren met afbeelding van een witte wolf.
Exclusief
REAL NATURE
Wilderness Gevriesdroogde Hondensnack Pure Quail 50g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (5)
€ 4,99
(€ 99,80/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness 100% Pure Snack Waterbuffelstaart oven-gedroogde hondensnack in hersluitbare zak
Rvs huisdierkom met een reflecterend oppervlak, afgebeeld tegen een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
roestvrijstalen kom 200 ml
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (3)
€ 4,99
Beschikbare varianten: 5
Een zak Lucky Lou kattenvoer met een cartoon van een zwarte kat, gelabeld "Mono Forelle" met forel en superfoods, en de tekst "Fisch und Fertig!"
Lucky Lou
Food Code Droogvoer Kat, Volwassen, Mono, Forel 340 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 4,99
(€ 14,68/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Select Gold Adult Pure kattenvoer zak voor katten ouder dan 1 jaar, rijk aan zijderupsproteïne, glutenvrij, met afbeelding van een blauwogige Siamees.
Exclusief
SELECT GOLD
Droogvoer voor katten Pure Adult, rijk aan zijderupsen 300 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (8)
€ 4,99
(€ 16,63/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een gezellige, muntgroene huisdier grot met een fluffy interieur, ontworpen voor kleine dieren om comfortabel te knuffelen en uit te rusten.
Exclusief
AniOne
pluizige grot mint
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 5,00
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Exclusief
MultiFit
vogelnootdispenser
Beoordeling: 3.1 van vijf sterren
3.1 (7)
€ 5,19
(€ 10,38/kg)
Verpakking van Dennerle Nano DeponitMix, met afbeeldingen van aquaria met waterplanten en substraat, gelabeld in het Duits en Frans.
DENNERLE
Nano Deponit Mix 1 kg
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (2)
€ 5,20
(€ 5,20/kg)
Lage Prijs
Een blik MultiFit Senior kattenvoer met een oranje tabby kat op het etiket, met tekst die aangeeft dat het zalm bevat en geen toegevoegde suikers.
Exclusief
MultiFit
Natvoer Kat Senior, paté, met zalm 6x400 g 6x400 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 5,34
(€ 2,23/kg)
Lage Prijs
Een blik MultiFit Junior kattenvoer met een schattig oranje kittenlabel, pâté met zalm, 400g, zonder toegevoegde suikers.
Exclusief
MultiFit
natvoer kat junior, paté, met zalm 6x400 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (5)
€ 5,34
(€ 2,23/kg)
Een zak Happy Dog Mini Light hondenvoer met een kleine hond op de voorkant, met tekst die caloriecontrole en gezondheidsvoordelen benadrukt.
HAPPY DOG
fit & vital droogvoer hond volwassen, Mini Light 800 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 5,49
(€ 6,86/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een zak van 750g 'Real Nature Grüne Natur' premium weidehooi voor huisdieren, met een roze label met een bloem en een schilderachtige achtergrond.
Exclusief
REAL NATURE
Groene natuur met wilde rozenbloesems 750g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (9)
€ 5,49
(€ 7,32/kg)
Happy Dog Soft Snack Toscana hondensnoepjes, met een bruine hond op de verpakking, met smaken van eend en zalm.
HAPPY DOG
SoftSnack Toscana 100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (4)
€ 5,49
(€ 54,90/kg)
Lage Prijs
Roze Purina ONE Junior natvoerdoos voor kittens met kittensfoto, schaal met stukjes, zichtbare tekst 'PURINA ONE', 'JUNIOR', '8 x 85 g'
Lage Prijs
Een 6-liter doos MultiFit Ultra kattenbakvulling in blauw en groen, gelabeld "ULTRA" en "KLUMPEND," met "Ultra Absorbent" en "Fresh-Scented."
Exclusief
MultiFit
Klonterende Strooisel Ultra 6 l
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (139)
€ 5,49
(€ 0,92/l)
Beschikbare varianten: 2
Grijze hondenvoerbak met een breed, ondiep ontwerp en iets verhoogde randen, ideaal voor honden of katten.
Exclusief
AniOne
knaagdiertoilet
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 5,49
Rol van doorzichtige plastic huisdierafvalzakken met een rode kop, ontworpen voor gemakkelijke verwijdering van huisdierafval.
Exclusief
AniOne
zakjes met trekkoord 1x12 stuks M
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (10)
€ 5,49
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Aqua Tabs visvoer voor bodembewonende siervissen, snel zinkende tabletten met vitamines C, A, E.
Exclusief
MultiFit
AquaTabs 100ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,49
(€ 54,90/l)
MultiFit kattenbak met liggende oranje-witte kat, 'Limited Edition', 'Clumping ULTRA', 6,86 kg.
Exclusief
MultiFit
Kattenbakvulling Ultra 6l + 2l extra vulling
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (9)
€ 5,49
(€ 0,69/l)
Vier rollen kleurrijke huisdierafvalzakken in blauw, roze, oranje en lichtgroen, met speelse tekstpatronen gerelateerd aan huisdierafval.
Trixie
Poepzakjes M
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (7)
€ 5,49
Lage Prijs
Whiskas Cat Milk 600 ml verpakking met een grijze gestreepte kat, paarse verpakking en bakjes melk, toont de tekst 'whiskas' en 'CatMilk'.
Whiskas
kattenmelk 3 x 200 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 5,49
(€ 9,15/l)
Lage Prijs
Een verpakking voor hondensnacks met het label 'Cheese Snack Pops' met een lachende hond, met afbeeldingen van kaas snacks binnen een kaasvormige uitsparing.
Exclusief
PREMIERE
kaas en snack pops 40 g           
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (4)
€ 5,49
(€ 137,25/kg)
Een huisdierenbed met een levendig groen bladerenpatroon op een witte achtergrond, met verschillende bladvormen en texturen.
Exclusief
AniOne
ritselkussen kattenkruid
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (8)
€ 5,49
Een huisdierenbed met een levendig groen bladerenpatroon op een witte achtergrond, met verschillende bladvormen en texturen.
Exclusief
AniOne
Valeriaan ritselkussen
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (7)
€ 5,49