Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4474 producten
Lage Prijs
MultiFit Senior 7+ kattenvoerzak met afbeelding van een oranje kat, label 'WITH BEEF' en gewicht 2 kg.
Exclusief
MultiFit
droogvoer kat, senior, rundvlees 2 kg
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 5,99
(€ 3,00/kg)
Lage Prijs
MultiFit Snack Cream kattensnacks groot pak met smaken gevogelte, lever en kaas, met een oranje kat die zijn lippen likt.
Exclusief
MultiFit
SnackCrème Kat 24 x 15 g Grote Verpakking 2 Soorten Gevogellever en kaas
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (15)
€ 5,99
(€ 16,64/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zak Fit+Fun klonterende kattenbakvulling, 10 kg, met afbeelding van een Europese korthaar kat en illustratie van een kattenbakschepje.
Exclusief
FIT+FUN
kattenbakvulling klontert 10 kg
Beoordeling: 3.2 van vijf sterren
3.2 (192)
€ 5,99
(€ 0,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Vitakraft Pure Duck XXL Filets hondensnacks, geen graan, geen toevoegingen, 100% mager eendenvlees, recyclebare verpakking.
Een zak Perfect Fit kattenvoer met een bruine tabby kat op de voorkant, gelabeld 'Ondersteunt de Gezondheid van het Hele Lichaam,' met 'Steriel 1+' en 'Rijk aan Kip.'
PERFECT FIT
pouch Indoor 1+ met kip 750 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (123)
€ 6,19
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Vitakraft Pure Duck XXL hondensnacks, calcium botten omwikkeld met eendenvlees, geen granen, geen toevoegingen, recyclebare verpakking.
Vitakraft
Eend XXL Bonas 200 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,19
(€ 30,95/kg)
PERFECT FIT
Senior 11+ met kip 750 g
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (53)
€ 6,19
(€ 8,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Beaphar Multi Vit Pasta voor katten in een tube, met een kat die zijn lippen likt en tekst over taurine, geen suiker en dagelijkse vitaminevoordelen.
Beaphar
multivitaminepasta kat, 250 g
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (20)
€ 6,29
(€ 25,16/kg)
Lage Prijs
MultiFit Red Mosquito Larvae visvoer container met afbeeldingen van vissen en larven, natuurlijke eiwitbron voor siervissen.
Exclusief
MultiFit
Rode Muggenlarven 100ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,29
(€ 62,90/l)
PERFECT FIT
Anti-haarbal met kip 1,4 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (20)
€ 6,29
(€ 4,49/kg)
Animonda Integra Protect diabetisch huisdiervoeding verpakking, kalkoen smaak, met de nadruk op "Diabetes" en "steady glucose."
animonda
Integra Protect Natvoer kat, Adult, Diabetes Kalkoen 8x85 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (13)
€ 6,29
(€ 9,25/kg)
Beschikbare varianten: 2
IAMS Naturally Sea Collection kattenvoerdoos, foto van een gestreepte kat, '1+ Adult', '12 x 85g = 1,02 kg' en MSC-/ASC-logo's.
IAMS
Naturally Adult 12x85g Sea Collection
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (19)
€ 6,40
(€ 6,27/kg)
Beschikbare varianten: 2
Zes blikken Animonda Carny single-protein kattenvoer (pure kip, pure kalkoen, puur rund) met afbeelding van een oranje gestreepte kat.
animonda
Carny natvoer voor volwassen katten, mixpakket Single Protein 6x200 g
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (29)
€ 6,42
(€ 5,35/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
MultiFit Aqua Chips visvoer voor bodembewonende vissen, met spirulina, chips die snel zinken, verpakking met visafbeeldingen.
Exclusief
MultiFit
Aqua Chips 250ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,49
(€ 25,96/l)
Lage Prijs
MultiFit Aqua Granules visvoer voor alle siervissen, met vitaminen, voeren op verschillende waterniveaus, afbeeldingen van kleurrijke vissen.
Exclusief
MultiFit
Aqua Granulaat 250ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,49
(€ 25,96/l)
Blauw interactief huisdier speelgoed met gaten voor traktaties, met een paarse dop en een klein stuk huisdier traktatie ernaast.
Exclusief
AniOne
intelligentiespeelgoed Snack Roll
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (2)
€ 6,49
Canina PETVITAL DARM gel voor honden, met een blauwe hondensilhouet en tekst in het Duits over het verbeteren van de darmflora.
Canina
Petvital Darm-gel 30 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (9)
€ 6,74
(€ 224,67/l)
Lage Prijs
Sheba Nature's Collection kattenvoer verpakking met 12 x 85g porties, met een kom vis in saus, groene erwten en een tomaat.
Sheba
Nature's Collection Multipack in saus 12x85 g Visselectie
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (251)
€ 6,79
(€ 6,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Hill's Hypoallergene Treats verpakking toont een blije hond die zijn lippen likt, met "Crunchy & Delicious" en "Voor honden met voedselintoleranties."
Hill's
Hypoallergene Snacks
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (106)
€ 6,79
(€ 33,95/kg)
Lage Prijs
Een doorzichtige plastic verpakking met gedroogde gierst, gelabeld 'MultiFit Rispenhirse', met afbeeldingen van kleurrijke vogels aan de bovenkant.
Exclusief
MultiFit
Trosgierst 100g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,79
(€ 67,90/kg)
Lage Prijs
MultiFit Schlemmerkette honden traktatie speelgoed met een houten ring, een zaadbedekte bal en een geweven bal, verpakt in een doorzichtige zak.
Exclusief
MultiFit
Smulketting 100g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 6,79
(€ 67,90/kg)
Lage Prijs
Premiere I love my dog volwassen hondenvoer met kip en rundvlees, gans- en eendenpaté, 8x100g verpakkingen, afbeelding van hond en patéplakjes.
Bosch Adult Menu graanvrije hondenvoedselzak met verse Noordzeezalm en forel, met ingrediënten zoals bieten, erwten en wortelen.
bosch
HPC Droogvoer Dog Adult Menu Noordzee Zalm & Forel 1 kg
Beoordeling: 4.9 van vijf sterren
4.9 (7)
€ 6,95
(€ 6,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Adult Menu hondenvoer verpakking met een groene achtergrond, toont brokjes, rundvlees, lever en pompoen, plus ingrediënten details.
bosch
HPC droogvoer dog adult menu rundvlees 1 kg
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 6,95
(€ 6,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
Bosch Mini Adult Menu graanvrij hondenvoer zak, met verse kip en kalkoen, met ingrediënten zoals tapioca, linzen en groenten.
bosch
HPC Droogvoer Hond Mini Adult Menu Kip 1 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 6,95
(€ 6,95/kg)
Bosch Senior Menu hondenvoer verpakking, met vers dierenwelzijn kip en kalkoen, met ingrediënten zoals haver, spelt en bosbessen.
bosch
HPC Droogvoer Hond Senior Menu Animal Welfare Kip 1 kg
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 6,95
(€ 6,95/kg)
Beschikbare varianten: 2
Een schattige, muisvormige dispenser voor huisdiertraktaties in wit en grijs, met oren en een doorzichtig gedeelte dat brokjes binnenin toont.
Catit
PIXI snackautomaat muis
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (12)
€ 6,99
Lage Prijs
Een kleurrijke pluche rups speelgoed met een glimlachend gezicht, een blauwe fuzzy lichaam en paarse antennes, naast een groot groen bladvormig speelgoed.
SavannaDog Magensticks verpakking toont een honden gezicht, gelabeld "Healthy Naturally Good," met hypoallergene struisvogelmaagsticks.
SavannaDog
Magensticks Struisvogel 120g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
(€ 58,25/kg)
Bactazol universele reiniger sprayfles met een citroendesign, gelabeld in het Duits voor huisdieromgevingen, met reinigingsgebruik voor katten en honden.
Quiko
Bactazol universele reiniger 500 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 6,99
(€ 13,98/l)
Lage Prijs
Een doos Purina Felix Countryside Sensations kattenvoer met een speelse zwart-witte kat op de voorkant, met een kom met brokjes.
Felix
Landelijke Sensaties Rund & Kip 1 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
(€ 6,99/kg)
Lage Prijs
Hondenvoer verpakking "Premiere I love my dog Senior" met 39% gevogelte, celbescherming, gewrichtsondersteuning, 1 kg.
Exclusief
PREMIERE
Droogvoer Hond Best Meat Senior Gevogelte 1 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (79)
€ 6,99
(€ 6,99/kg)
Beschikbare varianten: 3
Chuckit! Amphibious Ball hondenspeelgoed in oranje en blauw, gelabeld "Mega," met tekst "Kan niet lek gaan, zinkt niet."
ChuckIt
! Amfibische Mega Bal
Beoordeling: 4.2 van vijf sterren
4.2 (28)
€ 6,99
Lage Prijs
Een lachende corgi zit naast een verpakking van 'Premiere I ♥ my dog Fun Snack Chew Heart,' met een rundvlees rauwhide traktatie in hartvorm.
Exclusief
PREMIERE
Kauwen Hart 4x38g 4x38 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (8)
€ 6,99
(€ 45,99/kg)
Paarse pluche kikker speelgoed voor huisdieren, met geborduurde ogen en textiel met textuur, ideaal voor speeltijd en knuffelen.
Exclusief
AniOne
speelgoed kikker
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (6)
€ 6,99
Drie rollen huisdierafvalzakken in blauwe en groene kleuren, met de woorden 'CART' en 'GRAB' erop gedrukt.
Exclusief
TAKE CARE
poepzakjes 8x20 st
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (14)
€ 6,99
Beschikbare varianten: 2
Zwarte huisdierverzorgingshulpmiddelaccessoire met een textuur oppervlak en een groene voering, ontworpen voor gebruik met verzorgingsapparaten.
Exclusief
AniOne
magnetische reiniger
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 6,99
Een paarse jellyfish kattenspeelgoed bevestigd aan een zwarte stok, met een glimlachend gezicht en kleurrijke tentakels.
Exclusief
AniOne
kattenhengel kwal
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (8)
€ 6,99
Lage Prijs
Royal Canin hondenkoekjespakket met een zwart-witte hond, gelabeld 'Koekjes Compatibel met Hypoallergene Dieet', 230g.
ROYAL CANIN
Snacks Adult, Hypoallergeen
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (7)
€ 6,99
(€ 30,39/kg)
Lage Prijs
Witte Royal Canin-zak met hondentraktaties, gelabeld 'Compatible with Satiety Diets', met afbeelding van een gespikkelde hond, 230 g
ROYAL CANIN
Snacks Adult, Verzadiging
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 6,99
(€ 30,39/kg)
Lage Prijs
Witte Royal Canin-traktatzak met afbeelding van een gespikkelde hond, brokjes en tekst 'Treats', 'Compatible with Gastrointestinal Diets', 230 g
ROYAL CANIN
Snacks Adult, Gastrointestinal 230 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (3)
€ 6,99
(€ 30,39/kg)