Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4475 producten
Witte container van Canina BARFER'S BEST voor honden, met een blauw logo en tekst die ingrediënten en voedingsaanbevelingen beschrijft.
Canina
Barfer's Best 500 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (18)
€ 8,03
(€ 16,06/kg)
Verpakking van een siliconen vingerborstel voor honden met een glimlachende collie, met tekst die effectieve plaqueverwijdering benadrukt.
Exclusief
TAKE CARE
siliconen vinger
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (8)
€ 8,19
Container van Sanofor voedingssupplement voor huisdieren, gelabeld 'GRAU generatie huisdier', ontworpen voor maag- en darmgezondheid.
GRAU
Sanofor Maag-Darm 150 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (51)
€ 8,23
(€ 54,87/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze siliconen hondenvoer- of waterkom met een textuur oppervlak en een kleine hanglus aan de bovenkant.
Exclusief
TAKE CARE
pootreiniger klein S
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 8,29
Beschikbare varianten: 2
Pootcrème container gelabeld 'Pfotenbalsam' met een Pomeranian hond op het deksel, met ingrediënten: olijfolie, amandelolie, bijenwas en sheaboter.
Exclusief
TAKE CARE
Pootbalsem 50ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (26)
€ 8,29
(€ 165,80/l)
Lage Prijs
Kleurrijk kattenspeeltje met een flexibele, lusvormige stofontwerp met een veer aan het uiteinde, bevestigd aan een zilveren stok.
KONG
speelgoed teaser Loopz
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (4)
€ 8,49
Een rode zak mini Frolic hondenvoer met een blije hondenkop, met tekst die 'Natuurlijk Onweerstaanbaar' en '100% Compleet' benadrukt.
Frolic
Mini zak 1,5 kg Gevogelte
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (29)
€ 8,49
(€ 5,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Hondenvoerpakket met een blije Dalmatiër, met de merknaam "Frolic" en tekst die zegt "Natuurlijk Onweerstaanbaar" en "100% Compleet."
Frolic
zak rundvlees 1,5 kg
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (36)
€ 8,49
(€ 5,66/kg)
Kleurrijke pluche rups speelgoed met een glimlachend gezicht en antennes, met segmenten in oranje, roze, groen en wit.
Exclusief
AniOne
pluche rups
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (21)
€ 8,49
Hondenvoerzak met een blije Dalmatiër, gelabeld "Frolic Natuurlijk Onweerstaanbaar," met een kom met brokjes en een wortel.
Frolic
zakje gevogelte 1,5 kg
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (13)
€ 8,49
(€ 5,66/kg)
Beschikbare varianten: 2
Verpakte kattenvoerdoos gelabeld "Moments to enjoy" met een gemengde selectie van smaken: Kip, Tonijn & Rundvlees, en Tonijn met Sardines.
Exclusief
MOMENTS
natte voeding voor volwassen katten, Mixed Selection 6x70g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 8,49
(€ 20,21/kg)
Lage Prijs
Real Nature Wilderness 100% Pure Snack Water Buffalo Mix oven-gedroogde huisdiertraktaties in hersluitbare zak.
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS Pure Snack Waterbuffel Mix
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,49
(€ 33,43/kg)
Kat die ontspant naast een doos "Moments to enjoy" Visselectie, met Atlantische en Pacifische tonijn, en tonijn met garnalen.
Exclusief
MOMENTS
Fish Selection 6x70g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (46)
€ 8,49
(€ 20,21/kg)
Lage Prijs
Blikjes kattenvoer gelabeld 'Medica Veterinary Diet' met 'Nierendiät' (Nierdieet) en 'Mit Huhn' (Met Kip), met een kattensilhouet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Kidney Diet 6x200 g 6x200 g
Beoordeling: 2.7 van vijf sterren
2.7 (6)
€ 8,69
(€ 7,24/kg)
Lage Prijs
Purina Gourmet Gold kattenvoerdoos met witte langharige kat, bord met nat voer in saus, tekst 'GOURMET' en 'Sauce Delight'
GOURMET
GOLD Sauces Delight 12x85g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (42)
€ 8,69
(€ 8,52/kg)
LitterLocker door Litter Genie navulcontainer, paarse ontwerp, met de tekst 'Lasts up to 3 months' en een afbeelding van een kat.
HabaPet
LitterLocker door Litter Genie XL-navulcassette 1 st
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (52)
€ 8,69
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blikjes huisdiervoeding gelabeld 'Select Gold Medica Veterinary Diet' voor de gezondheid van urinestenen, met 'Harnsteindiät Struvit' en kip.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica urinesteen dieet 6x200 g
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (16)
€ 8,69
(€ 7,24/kg)
Lage Prijs
Blik hondenvoer gelabeld "Medica Veterinary Diet," met "Schonkost" voor de gezondheid van het spijsverteringsstelsel, met een afbeelding van een honden-silhouet.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica gastro-intestinaal dieet Kalkoen 6x200 g
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (20)
€ 8,69
(€ 7,24/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
Blikvoer voor huisdieren met het label 'Medica Veterinary Diet' voor honden, ontworpen voor obesitas- en diabetesbeheer, met een silhouet van een hond.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica Vermindering & Diabetes 6x200 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (12)
€ 8,69
(€ 7,24/kg)
Lage Prijs
Blikvoeding voor huisdieren gelabeld "Medica Veterinary Diet Hypoallergen" met kip en rijst, met een silhouet van een hond en voedingsclaims.
Exclusief
SELECT GOLD
Medica nat kattenvoer, Adult, hypoallergeen 6x200 g
Beoordeling: 2.9 van vijf sterren
2.9 (7)
€ 8,69
(€ 7,24/kg)
Lage Prijs
Royal Canin Senior kattenvoer voor katten ouder dan 15 jaar, met een oranje tabby kat en "15+" tekst.
ROYAL CANIN
droogvoer kat, senior, ouder dan 15 jaar 400 g
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (65)
€ 8,79
(€ 21,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Whiskas kattenvoerdoos met een close-up van een kattengezicht, gelabeld 'Klassische Auswahl in Sauce' met opties voor rundvlees, kip, lam en gevogelte.
Lage Prijs
Royal Canin kattenvoerzak met oranje gestreepte kat, turkoois/witte verpakking met opschriften 'ROYAL CANIN', '11+', 'Senior katten ouder dan 11 jaar'
ROYAL CANIN
droogvoer kat, senior, ouder dan 11 jaar 400 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (27)
€ 8,79
(€ 21,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Royal Canin kattenvoerzak voor gesteriliseerde senior katten ouder dan 11 jaar met een afbeelding van een oranje tabby kat.
ROYAL CANIN
Droogvoer Kat, Senior, Veroudering Gesteriliseerd 11+ 400 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (31)
€ 8,79
(€ 21,97/kg)
Beschikbare varianten: 3
Vincia Toru-Stroh verpakking in groen en wit, gelabeld '100% natuurlijk', met meertalige tekst over optimale vijverzorging.
Velda
Toru stro
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (6)
€ 8,81
(€ 2,20/l)
Kat's Love Pure Filets kattenvoerblik, met een speelse kat op het etiket, met tekst die '100% Huhn Pur' en 'Kip Pur' aangeeft.
CAT'S LOVE
FILET Puur kip 6x100 g
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (7)
€ 8,94
(€ 14,90/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
Blik PREMIERE MEATI senior kippenvoer, toont rauwe kipstukken, een kip-silhouet en de tekst 'with Chicken SENIOR'.
Exclusief
PREMIERE
Meati natvoer hond, senior kip 6x400 g
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (3)
€ 8,94
(€ 3,73/kg)
Lage Prijs
Een rode hertengewei kauwspeeltje voor honden, gelabeld 'Wilderness Pure Snack,' met een foto van een wolf op het label en tekst in het Duits: 'Rothirsch Geweih.'
Exclusief
REAL NATURE
WILDERNESS hertengewei-snoep half S
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (55)
€ 8,99
Beschikbare varianten: 3
Een roze en zwarte dispenser voor huisdierafvalzakken met een hexagonaal patroon, met een trekkoord en een label dat 'Antone' zegt.
NieuwExclusief
AniOne
Snackdummy donkerroze
Beoordeling: 2.1 van vijf sterren
2.1 (9)
€ 8,99
Beschikbare varianten: 2
Een zacht, crème-kleurig huisdierbed met een pluche, gevoerde binnenkant en verhoogde randen, ontworpen voor comfort en ondersteuning.
Exclusief
FIT+FUN
Ligkussen Teddy crème
Beoordeling: 4.1 van vijf sterren
4.1 (15)
€ 8,99
Beschikbare varianten: 2
Bozita Fresh Menu kattenvoer met kippenlever, 370g, 89% dierlijke oorsprong, gemaakt in Zweden, graanvrij, zonder suikers, zonder kleurstoffen.
BOZITA
natvoer kat, volwassen, stukjes in saus Kippenlever 6x370 g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 8,99
(€ 4,05/kg)
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit vogelvoerzak met roodborstje op een tak, opschrift 'KORREL- & ZACHTVOER' (graan- en zachtvoer), 2,5 kg
Exclusief
MultiFit
zaden- en zachtvoer 2,5 kg
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 8,99
(€ 3,60/kg)
Beschikbare varianten: 2
Opgerolde olijfgroene honden deken met oranje bies en riem, embleem met tekst 'Dog's Creek Outdoor Gear'
Exclusief
Dogs Creek
reismat
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 8,99
Roze keramische dierenkom met een gladde, glanzende afwerking, ondiep en rond van vorm.
Exclusief
AniOne
kattenschaal 400 ml roze
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (8)
€ 8,99
Beschikbare varianten: 2
Rode en roze nylon hondenriem met metalen gesp en een klein zwart label met de tekst "Ancol."
Exclusief
AniOne
Korte Lijn 1 Meter S
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 8,99
Beschikbare varianten: 2
Kleurrijk pluche speelgoed in de vorm van een toekan, met een blauwe romp, roze vleugels en een grote snavel met oranje accenten.
Exclusief
AniOne
knuffelhond Tucan M-L
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,99
Lage Prijs
Gele MultiFit "My Farm" 5 kg zak Hühnerfutter (kippenvoer) met afbeelding van hennen en gemengde granen
Exclusief
MultiFit
MyFarm kippenvoer 5 kg
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (3)
€ 8,99
(€ 1,80/kg)
Beschikbare varianten: 2
Gedroogde runderooren met schelpen, verpakt in een doorzichtige zak, met een label dat leest "DIBO 100% schonend getrocknete Rinderohren mit Muschel 5 Stück."
DIBO
Runderoren met mossel 5 stuks
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (29)
€ 8,99
(€ 17,98/kg)
Lage Prijs
Verpakking van Purina Gourmet Gold kattenvoer toont een fluffy witte kat en mousse op een bord, met smaken vermeld: rundvlees, tonijn, kalkoen en lever.
GOURMET
Gold Fijne Paté 8 x 85 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (14)
€ 8,99
(€ 13,22/kg)
Lage Prijs
MultiFit Pastillemix visvoer voor bodembewonende vissen met spirulina en vitamines, met afbeeldingen van vissen en garnalen op het etiket.
Exclusief
MultiFit
Pastillemix voor bodembewonende vissen 250 ml
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 8,99
(€ 35,96/l)