Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4473 producten
Kleine beige vilten mand met twee handvatten met oranje en rode bolletjes garen met groene vilten bladeren, huisdierspeelgoed.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Sisal Fruitmand
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Groen pluchen dinosaurus speelgoed met een gestreepte feesthoed en een kleurrijke polkadot halsband met de tekst "LET'S PAWTY".
Exclusief
AniOne
speelgoed dinosaurus
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Grijs ovaal pluche huisdierbed met getufte kussen, zachte stof en verhoogde randen voor comfort.
Exclusief
FIT+FUN
Fit + Fun Ligkussen Ben S
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Beschikbare varianten: 3
Lage Prijs
MultiFit My Farm 5 kg kuiken- & kwartelvoederzak met een kwartel en twee kuikens; tekst 'Küken- & Wachtel-Futter'.
Exclusief
MultiFit
My Farm Kuiken- & Kwartelvoer 5 kg
Beoordeling: 2.3 van vijf sterren
2.3 (3)
€ 9,99
(€ 2,00/kg)
Rode huisdierharnas en leisset, met verstelbare banden en een metalen clip voor veilige bevestiging.
Exclusief
AniOne
kattentuigje met riem voor grote katten rood
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (4)
€ 9,99
Beschikbare varianten: 2
Donkerbruin pluizig luiaardknuffeltje met lange armen, glimlachend gezicht en klein verzorgingslabel met kleine verzorgingspictogrammen
NieuwExclusief
AniOne
pluchen speelgoed luiaard
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Oranje-wit gevlekt pluchen huisdierspeeltje met roze-omrande oor op transparante achtergrond
NieuwExclusief
AniOne
pluchen speelgoedkoe
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Doos kattenvoer 'Moments to enjoy' Gemengde Selectie, gestreepte kat (tabby), lepel met nat voer, Quality Filet-badge, 12x40 g
Exclusief
MOMENTS
Gemengde selectie natvoer kat Adult 12 x 40 g
Beoordeling: 1.0 van vijf sterren
1.0 (1)
€ 9,99
(€ 20,81/kg)
Exclusief
MOMENTS
Diamant Soufflé 12 x 85 g
Beoordeling: 4.7 van vijf sterren
4.7 (7)
€ 9,99
(€ 9,79/kg)
Een stijlvolle groene hondenvoerkom met een gouden rand, rustend op een houten basis.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
meer LIFESTYLEPETS Keramische Kom Dining Nap mint 350 ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (7)
€ 9,99
Beschikbare varianten: 2
Huisdier slow feeder in de vorm van een ijsje, gemaakt van roze en groene siliconen met een getextureerd oppervlak voor honden.
Exclusief
AniOne
Likmat met antislip zuignappen
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 9,99
AniOne Summer Time waterspeelgoed voor honden, maat M-L, ontworpen om te gooien en voor waterpret.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Vlieger M-L
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 9,99
Rode en roze verstelbare hondenriem met metalen clips en een klein zwart label met de tekst "ANIMON".
Exclusief
AniOne
looplijn 2 meter XS
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Beschikbare varianten: 4
Twee sets roestvrijstalen dubbele dierenkommen met zwarte metalen standaards op een witte achtergrond.
Exclusief
AniOne
roestvrijstalen dubbele voerbak 2x350 ml
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 9,99
Beschikbare varianten: 2
Pluchen vis-speeltje met realistische oranje, paarse en zwarte kleuren en een label met de tekst "AniOne Wild variety."
Exclusief
AniOne
Wiebeltjesvis
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Kleurrijk driedelig kattenspeelgoed met ballen, met gele, oranje en roze lagen, ontworpen voor interactief spel.
Exclusief
AniOne
Kogelbaan Etagère
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (9)
€ 9,99
Heldere oranje en blauwe hondenspeelbal met een gestructureerd oppervlak, dat lijkt op een voetbal, ideaal voor speelse huisdieren.
Exclusief
AniOne
waterspeelgoed om te gooien M
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 9,99
Lichtgroene huisdierdrager met ventilatiesleuven en een veilige sluiting, ontworpen voor het vervoeren van kleine dieren.
Exclusief
FIT+FUN
Transportbox khaki
Beoordeling: 1.6 van vijf sterren
1.6 (14)
€ 9,99
Beschikbare varianten: 2
Tube Take Care tandgel voor honden met prebiotica, beschermt gevoelige tanden, met afbeelding van een lachende hond.
Exclusief
TAKE CARE
tandverzorgingsgel
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
(€ 99,90/l)
Container met Take Care Tooth Finger Pads voor huisdieren, met een hond en een vinger met een wit kussentje, gelabeld voor reiniging en verzorging.
Exclusief
TAKE CARE
Tandenvingerpads
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (2)
€ 9,99
Hoge blauwe 5L dierenvoedercontainer met deksel, gelabeld "AniOne Futtercontainer" van Fressnapf Maxi Zoo.
Exclusief
AniOne
voedselopslag blauw 5 l
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (8)
€ 9,99
Beschikbare varianten: 4
Lichtblauw kattenhuis met kattenvormige ingang, speelse kattenillustraties, pootafdrukken en tekst "AniOne" en "Miao" op de zijkanten.
Exclusief
AniOne
krabgrot
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (8)
€ 9,99
SALE
Groene wolkvormige kattenkrabber met een textuur oppervlak, met de merknaam 'AniOne Wild Variety' aan de voorkant.
Exclusief
AniOne
Pepe & Kitty krabkarton wolk
Beoordeling: 2.0 van vijf sterren
2.0 (1)
Je bespaart: 49%
€ 10,00
€ 19,99
Purina Dentalife dagelijkse mondverzorging hondensnacks multipack x54, reinigt moeilijk bereikbare tanden, voor mini honden 7-12 kg, VOHC goedgekeurd.
DentaLife
Mini - 54 kauwsnacks voor kleine honden
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 10,19
(€ 11,55/kg)
Grijze huisdierenmat met een textuur oppervlak en afgeronde randen, ideaal voor het comfort en de hygiëne van huisdieren.
Exclusief
AniOne
toiletmat Magic
Beoordeling: 2.8 van vijf sterren
2.8 (12)
€ 10,19
Verpakking van Sammy's Fruchtschnitten fruitplakken met twee driehoekige fruitplakken, met tekst 'met appels & vlierbes' en een cartoon hond.
Sammy's
Fruit Slices 800 g
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (7)
€ 10,29
(€ 12,86/kg)
Lage Prijs
PREMIERE hondenpâtétray: Papillon, bord met pâté. Tekst: 'PREMIERE, I ♥ my dog, ADULT, BEST MEAT, Huhn mit Gans'.
Exclusief
PREMIERE
Hond Best Meat Adult Kip en Gans 16x100 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (67)
€ 10,40
(€ 6,50/kg)
Beschikbare varianten: 2
Lage Prijs
PREMIERE 'I ♥ my dog' senior natvoedselbakje, BEST MEAT Huhn mit Rind (kip & rund), plakjes paté op een bord en een hondenfoto.
Exclusief
PREMIERE
Dog Best Meat Kip met Rund Senior 16x100 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,40
(€ 6,50/kg)
Kattovit Feline Diet blik kattenvoer, gelabeld 'Huhn Sensitive,' met een hypoallergene formule voor gevoelige katten.
KATTOVIT
Sensitive natvoer voor katten kip 12x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 10,49
(€ 10,28/kg)
Kattovit Feline Diet Sensitive kattenvoer in blik, 400g, met een paars en wit etiket met een kattensilhouet en de tekst 'Hypoallergene Schonkost.'
KATTOVIT
Sensitive natvoer voor katten 10x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (5)
€ 10,49
(€ 1,03/kg)
Lage Prijs
Grijze pluche olifant speelgoed met grote oren en een lange slurf, met cartoonachtige ogen en een zachte textuur.
Animonda Carny kattenvoerzakje, oranje gestreepte kat, Adult 1+ Kip + Forel, 350 g
animonda
Carny droogvoer voor volwassen katten kip en forel 350 g
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (37)
€ 10,49
(€ 29,97/kg)
Beschikbare varianten: 2
Grijze huisdierverzorgingsborstel met een ronde handgreep en flexibele borstelharen, ontworpen voor effectieve vachtverwijdering en ontklitten.
Exclusief
TAKE CARE
Shampoo Douche Massage Borstel
Beoordeling: 2.5 van vijf sterren
2.5 (2)
€ 10,49
Interactief huisdier speelgoed in de vorm van een vis, met vijf muntkleurige ballen en verborgen traktaties binnenin.
Exclusief
AniOne
intelligentiespeelgoed vis
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 10,49
Lage Prijs
Flesje KONG Easy Treat knijpvulling voor hondensnacks met oranje dop, rood KONG-logo en de slogan 'Dogs Need to Play'.
KONG
Easy Treat Pasta Cheddarkaas
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,59
(€ 46,86/kg)
Lage Prijs
Twee verpakkingen van MultiFit kleine dierenbedding, elk 3 kg, met een konijn, cavia en chinchilla op een roze achtergrond.
Exclusief
MultiFit
bodembedekking voor kleine dieren Plus 2x3 kg
Beoordeling: 3.6 van vijf sterren
3.6 (27)
€ 10,59
(€ 1,77/kg)
Beschikbare varianten: 2
MultiFit Junior <1 gevogeltepâté bakje met puppyafbeelding, kip-icoon en tekst 'MultiFit' en 'Paté'.
Exclusief
MultiFit
natvoer hond paté junior Gevogelte 12x150 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 10,59
(€ 5,88/kg)
Lage Prijs
Purina GOURMET Nature's Creations kattenvoerdoos, witte kat, langzaam gegaarde stukjes kip en kalkoen, 8x85 g, recyclebaar
GOURMET
Nature's Creations Multipack Kip en Kalkoen 8x85 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (970)
€ 10,69
(€ 15,72/kg)