Werelddierendag: stapelkorting voor Friends! ❤️

Kat
Hond
VET
Kleine dieren
Tuin en vijver
Vogels
Aqua
Terra

Meld je aan met je Friends account,

✓ -5% vanaf € 39
✓ -10% vanaf € 49
✓ -15% vanaf € 69

Gebruik code WAD5-15 en bespaar!

Coupon inwisselen

Merken
Soort
Dier-Categorie
Samenstelling kattenbakvulling
Toepassingsgebied
Eigenschappen
Snacksoort
Levensfases
Consistentie
Verpakking
Sorteren op:
4475 producten
Grijze huisdier nagelknippers met een veermechanisme en een textuur grip voor gemakkelijke hantering.
Exclusief
TAKE CARE
nagelknipper klein
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (2)
€ 8,99
Hondenvoerzak met label "Premiere I love my dog Senior soft," met een zittende golden retriever en belangrijke kenmerken zoals 60% gevogelte, sappig & zacht, ondersteunt de spijsvertering.
Exclusief
PREMIERE
Soft droogvoeding hond Senior gevogelte 1 kg
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,29
(€ 9,29/kg)
Een rechthoekig huisdiertraining pad met een lichtbeige midden en een grijze rand, ontworpen voor binnengebruik door huisdieren.
Exclusief
TAKE CARE
Premium Trainingspads 14 st
Beoordeling: 2.6 van vijf sterren
2.6 (8)
€ 9,29
Beschikbare varianten: 2
Multipack kattenvoer met zes zakjes van 85g in verschillende smaken, waaronder kip en zalm in saus, met heldere verpakking.
WOW
natvoer kat, volwassen, multipack, saus 6x85 g
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (6)
€ 9,29
(€ 18,22/kg)
Een pluche oranje octopus speelgoed met touwtentakels, met een glimlachend gezicht en zachte textuur, ideaal voor huisdieren om mee te spelen.
Exclusief
AniOne
knuffeldier Krab
Beoordeling: 3.5 van vijf sterren
3.5 (25)
€ 9,49
Blik kattenvoer met een afbeelding van een zwarte kat, gelabeld "Moments Diamond," met "Soufflé mit Geflügelleber" en "met gevogeltelever."
Exclusief
MOMENTS
Diamond Soufflé Gevogeltelever 12x85 g
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (20)
€ 9,49
(€ 9,30/kg)
Beschikbare varianten: 7
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive hondenvoer voordeelverpakking met 6x100g zakjes, kip-, paard- en rundvleessmaken, voor honden ouder dan 1 jaar.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Multipack
Beoordeling: 4.5 van vijf sterren
4.5 (4)
€ 9,49
(€ 15,82/kg)
Lage Prijs
Select Gold Adult Sensitive hondenvoer voordeelverpakking met kip en rundvlees, 6 blikken, beige en rode verpakking.
Exclusief
SELECT GOLD
Sensitive Adult MultiPack 6x125g
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (5)
€ 9,49
(€ 12,65/kg)
Lage Prijs
Een lichtbruine kat zit naast een leisteenplaat met rauw vlees, met een verpakkingslabel dat 'Premiere Meat Menu' en 'Beef & Poultry Medley' leest.
Exclusief
PREMIERE
Vleesmenu Natvoer Kat, Volwassen, Rund en gevogelte 6x300 g
Beoordeling: 3.0 van vijf sterren
3.0 (1)
€ 9,54
(€ 5,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Drie SELECT GOLD Adult Pure kattenvoerblikken (kip, kalf, paard) met kattenfoto en labels '72%' en 'graanvrij'
Exclusief
SELECT GOLD
nat kattenvoer kat Pure mixpakket 6 x 200 g
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,54
(€ 7,95/kg)
Kat traktatiepakket gelabeld 'FIT+FUN CRUNCHY POCKETS mit Rind & Malz,' met een tabby kat en toont knapperige, rundvlees-flavored traktaties.
Exclusief
FIT+FUN
Crunchy Pockets Rund 7x65 g
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (11)
€ 9,69
(€ 21,30/kg)
Beschikbare varianten: 3
Zak CHIPSİ Family maïspellets voor kleine dieren (12 kg) met konijn, cavia, hamster en hartvormig kijkvenster voor pellets.
Chipsi
Family 20 l
Beoordeling: 4.8 van vijf sterren
4.8 (6)
€ 9,89
(€ 0,49/l)
Lage Prijs
Blik PREMIERE hondenvoer met label BEST MEAT, Beef with Chicken & Rice, SENIOR; toont een gouden hond en afbeeldingen van vlees en rijst.
Exclusief
PREMIERE
Best Meat natvoer hond, senior Rund met kip en rijst 6x400 g
Beoordeling: 4.6 van vijf sterren
4.6 (53)
€ 9,90
(€ 4,13/kg)
Beschikbare varianten: 2
SavannaDog hondenbeloningsverpakking met een grote hondenillustratie, een rundvleesbot, en tekst die 'Gezond Natuurlijk Goed' en 'Hypoallergeen' vermeldt.
SavannaDog
dijbeen struisvogel 1 st.
Beoordeling: 5.0 van vijf sterren
5.0 (1)
€ 9,99
(€ 28,54/kg)
Een lange, zilveren metalen stake met een lusvormige uiteinde en een gebogen punt, gebruikt om voorwerpen buiten te beveiligen.
Trixie
Auto Koeler 40 cm
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (2)
€ 9,99
Lage Prijs
KONG Easy Treat knijpflesje met blauwe dop, etiket toont 'Easy Treat' en 'Stuff to Extend Playtime'
Lage Prijs
Twee KONG merk hondenkauwspeeltjes in roze en blauw met ringhandvatten op een witte achtergrond.
Een doorzichtige zak van FIT+FUN Teich Sticks Mix voor vissen, met kleurrijk stickvormig voedsel, met een gewicht van 770g.
Exclusief
FIT+FUN
vijversticks mix 2,2 kg
Beoordeling: 4.4 van vijf sterren
4.4 (10)
€ 9,99
(€ 4,54/kg)
Oranje hondenspeelgoed in een unieke vorm met een grijze rand, met een logo van "DogStreet Outdoor Gear".
Exclusief
Dogs Creek
Boomerang Hyper
Beoordeling: 1.8 van vijf sterren
1.8 (22)
€ 9,99
Lage Prijs
Een doorzichtige zak met groen hooi gelabeld "ECHTE NATUUR NAGER & ZIERKANINCHEN," met iconen voor premium kwaliteit en geschiktheid voor kleine dieren.
Exclusief
REAL NATURE
Groene natuur met knabbelhout 1,5 kg
Beoordeling: 3.3 van vijf sterren
3.3 (6)
€ 9,99
(€ 6,66/kg)
Een set van een voer- en waterbak voor huisdieren met een lichtgroene basis en een heldere beker met de tekst 'huisdierliefhebber' omringd door een bloemenkransontwerp.
Exclusief
AniOne
voer- en waterdispenser
Beoordeling: 3.4 van vijf sterren
3.4 (26)
€ 9,99
Feloranje rubberen hondenspeelgoed in de vorm van een bot, met gestructureerde bobbels voor grip en spel.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Rubber Stick
Beoordeling: 1.8 van vijf sterren
1.8 (20)
€ 9,99
Houten huisdierverzorgingskam met metalen tanden, met een hartlogo en de tekst "Take Care" gegraveerd op de handgreep.
Exclusief
TAKE CARE
Vachtkam met roterende tanden
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 9,99
Grijze huisdier nagelknippers met een veermechanisme en een textuur grip voor gemakkelijke hantering.
Exclusief
TAKE CARE
Nagelknipper groot
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (3)
€ 9,99
Kleine beige vilten mand met twee handvatten met oranje en rode bolletjes garen met groene vilten bladeren, huisdierspeelgoed.
Exclusief
AniOne
Speelgoed Sisal Fruitmand
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
Tube Take Care tandgel voor honden met prebiotica, beschermt gevoelige tanden, met afbeelding van een lachende hond.
Exclusief
TAKE CARE
tandverzorgingsgel
Beoordeling: 0.0 van vijf sterren
(0)
€ 9,99
(€ 99,90/l)
Kleurrijk driedelig kattenspeelgoed met ballen, met gele, oranje en roze lagen, ontworpen voor interactief spel.
Exclusief
AniOne
Kogelbaan Etagère
Beoordeling: 3.9 van vijf sterren
3.9 (9)
€ 9,99
Heldere oranje en blauwe hondenspeelbal met een gestructureerd oppervlak, dat lijkt op een voetbal, ideaal voor speelse huisdieren.
Exclusief
AniOne
waterspeelgoed om te gooien M
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 9,99
Huisdier slow feeder in de vorm van een ijsje, gemaakt van roze en groene siliconen met een getextureerd oppervlak voor honden.
Exclusief
AniOne
Likmat met antislip zuignappen
Beoordeling: 3.7 van vijf sterren
3.7 (3)
€ 9,99
Een pluche hondenspeeltje met een feesthoed, met een glimlachend gezicht, kleurrijke stippen en een rode halsband, ideaal voor speeltijd met huisdieren.
Exclusief
AniOne
Celebration Teckelspeeltje
Beoordeling: 4.0 van vijf sterren
4.0 (4)
€ 9,99
Rode huisdierharnas en leisset, met verstelbare banden en een metalen clip voor veilige bevestiging.
Exclusief
AniOne
kattentuigje met riem voor grote katten rood
Beoordeling: 3.8 van vijf sterren
3.8 (4)
€ 9,99
Beschikbare varianten: 2
Een stijlvolle groene hondenvoerkom met een gouden rand, rustend op een houten basis.
Exclusief
more LIFESTYLEPETS
meer LIFESTYLEPETS Keramische Kom Dining Nap mint 350 ml
Beoordeling: 4.3 van vijf sterren
4.3 (7)
€ 9,99
Beschikbare varianten: 2